Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 11:37:34

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#688) kugli


kugli
aktív tag

Sziasztok!
Futottam egy kört a debreceni samsung szervizben.Megnézték a telómat (igaz,nézegették pár percig mire észrevették a jelenséget) és az van hogy természetesen kicserélik a kijelzőt ha kérem. Sajnos ezzel jár,mert a keret rá van aplikálva a kijelzőre gyárilag. Kihozott a srác a műhelyükből egy törött kijelzőt illetve annak a gyári csere darabját is kibontotta nekem és mutatta hogy néz ki az egész,kezembe is adta nézzem meg stb. Szóval ez a műanyag keret rá van szerelve gyárilag a kijelzőre,keret mögött van a ragasztó csík,és a keret kialakítása is olyan,hogy hosszanti irányban kialakított bepattanó szerű rögzítést képző kis fülek vannak,ez miatt érződik a horpadásos jelenség a telefon oldalán.A keret mögött van a ragasztó csík ami a szigetelést is biztosítja. Nekem úgy tűnt hogy a műanyag keret különálló alkatrész.
A lényeg hogy kicserélik a kijelzőt de semmi garancia hogy az új gyári kijelzőn a keret nem fog megint mozogni.

De... mondom ha már ott vagyok akkor megnézem az ott kiállított készülékeket illetve átmentem a média márktba (szomszéd üzlet) és ott is végig nyomkodtam az összes kiállított A52 telót. 9 készülékből 7-nek mozgott a kerete.

Viszont azért azt el kell mondani hogy nekem nem eltörve van a keret vagyis annak a rögzítő pöcke,nem recseg ropog,tényleg csak tized milimétereket mozog.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.