Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 11:37:34

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) kutga válasza *RLaci* (#300) üzenetére


kutga
nagyúr

Én fordítva.

Let the Zone take me if I am.

(#302) *RLaci* válasza kutga (#301) üzenetére


*RLaci*
addikt

És miért váltanál? Snapis Fe-d van?

(#303) kutga válasza *RLaci* (#302) üzenetére


kutga
nagyúr

Jack és 5g miatt. Az FE korrekt, de amiben többet tud, nem használom.

Let the Zone take me if I am.

(#304) *RLaci* válasza kutga (#303) üzenetére


*RLaci*
addikt

Szerintem nyugodtan válts, ha ezek a fontosak neked, nincs releváns különbség a két telefon között használat közben.

(#305) kutga válasza *RLaci* (#304) üzenetére


kutga
nagyúr

Én is így gondolom.

Let the Zone take me if I am.

(#306) Cranberries válasza Luck Dragon (#295) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Pedig tényleg így van. Elhiheted! Miért állítanék mást? A miértjére én is nagyon kíváncsi vagyok!

(#307) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Veszek egyet, megnézem van e benne rádió, azt utána eladom. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#308) kutga válasza Cranberries (#306) üzenetére


kutga
nagyúr

A régió kódot kellett volna megnézni, mivel az FM rádió, csakúgy mint az Exynos vs Snapdragon eltérő a különböző országokban. Valószínű a kiállított darabokat nem az itteni piacra szánták.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#309) TTomax válasza kutga (#308) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az de gáz,ha az MMben nem ideszánt készülék van... de valóban ez lehet a kulcs.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#310) Sgr_A válasza TTomax (#309) üzenetére


Sgr_A
addikt

Az rendszeres
Volt hogy a kiállított teló 4/64gb- os volt de csak 3/32gb-ot árultak

(#311) gerner1 válasza TTomax (#309) üzenetére


gerner1
veterán

Vagy a "Demo üzem" az aktív azon, és 'az alatt' aktív ez a feature.
De, ugye a Demo üzem bármelyiken aktíválható, így az otthon is kipróbálható.

(#312) Cranberries válasza TTomax (#309) üzenetére


Cranberries
aktív tag

A Samsung store-ban kiállított A 52s telókon (2db-on) is volt FM rádió.

[ Szerkesztve ]

(#313) TTomax válasza gerner1 (#311) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én is erre gondoltam,de nálam demo modban nem került elő ez a funkció...bár ezt a demo modot sem értettem igazán,mert bekapcsoltam de kb semmi nem változott...ja de igen az akku 76%ról 100% lett... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#314) TTomax válasza Cranberries (#312) üzenetére


TTomax
nagyúr

X akta...érthetetlen,az biztos hogy mivel snapdragon így a rádiónak semmi akadálya nincs elviekben.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#315) kutga válasza TTomax (#309) üzenetére


kutga
nagyúr

Miért lenne gáz? Amit megvásárolsz, az magyarországi.

Let the Zone take me if I am.

(#316) gerner1 válasza TTomax (#314) üzenetére


gerner1
veterán

Jövő héten bemegyek én is egy MM - ba, és megnézem. Azt is, hogy mi a kiállított példány aktív-CSC -je (??) (esetleg a firmware -t is, ha az aktív-CSC nem az OXM alá tartozik..) .

(#317) Cranberries válasza TTomax (#314) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Nem is annyira X akta. 🙂
Ami biztos, hogy hardveresen az FM rádió támogatott csak éppen szoftveresen van tiltva.
De miéééért? :F
Írok egy e-mail-t a Samsungnak, amiben rákérdezek.

(#320) kutga válasza Cranberries (#317) üzenetére


kutga
nagyúr

Amiért ide csak Exynos jön az S szériából. Csak.

Let the Zone take me if I am.

(#321) Luck Dragon válasza Cranberries (#306) üzenetére

Félreérted, neked hiszek , csak a Samsungot nem értem ezzel kapcsolatban .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#322) kutga válasza Luck Dragon (#321) üzenetére


kutga
nagyúr

Az Exnosszal ugyanezt csinálják.

Let the Zone take me if I am.

(#323) pusszycat válasza kutga (#322) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Azt sem értjük. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#324) kutga válasza pusszycat (#323) üzenetére


kutga
nagyúr

Ebben egyetértünk. :) Illetve az Exynost valamennyire meg lehet érteni.

Let the Zone take me if I am.

(#325) B_bogdan


B_bogdan
újonc

Sziasztok, valakinek van működő Gcam verziója? A legjobb eredmény amit sikerült elérni BSG porttal, hogy a kereső kb 3 másodperc után befagy. Fotózni azért lehet de nem a legjobb élmény így. :(

(#326) stof


stof
tag

Sziasztok! Most rendeltem én is egy ilyen készüléket és a kijelzővel kapcsolatban kérdezném hogy mennyire valós gond ez a Screen Flickering / PWM (Pulse-Width Modulation) és hogy van-e rá megoldás?Tényleg vibrál mint egy CRT monitor?

(#327) goop válasza goop (#284) üzenetére


goop
őstag

Erre senki?

(#328) dave987 válasza stof (#326) üzenetére


dave987
aktív tag

Szia. Ha volt már amoledes Samsungod akkor ez is pont ugyanolyan. Kivéve az a50, mert az rosszabb a többinél pwm szempontjából.
Te nem látod a villódzást,csak elfárad a szemed meg a fejed is fájhat tőle. Nekem pl a50nél fennáll a dolog.

(#329) stof válasza dave987 (#328) üzenetére


stof
tag

Még nem volt amoledes telefonom. Csak olvastam hogy más gyártók foglalkoznak a jelenséggel és a beállításokban lehet állítani valamit.

(#330) dave987 válasza stof (#329) üzenetére


dave987
aktív tag

Általában csak csúcskategóriában fordul elő a DC Dimming avagy Villódzáscsökkentés,de ott se alapvető. Valamint a Redmi Note 10S is tudja.

[ Szerkesztve ]

(#331) Cranberries válasza Luck Dragon (#321) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Valóban félreértettem. Sorry! :R

Írtam a Samsung Magyarországnak, ha jön a válasz jelentkezek én is.

(#332) Schuler888 válasza Cranberries (#331) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nade miert irtal? Mindenhol le van kozolve hogy nincs fm radio. Pont. End of the story...

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#333) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

Note 9-ről szeretnék váltani és elég erőteljesen elgondolkodtam ezen a telefonon. Van esetleg, aki Note 9-ről váltott A52s-re? A kamera mennyire ergya? Miben jelentene előrelépést a Note-hoz képest?

Illetve nekem a Note-on az értesítések rendre késnek. Nem tudom, hogy ez Samsungos betegség e, vagy csak az én telefonom hibája volt e.

Előre is köszi a helpet! :)

Vamos a la playa.

(#334) doooo válasza juuzer (#333) üzenetére


doooo
veterán

Melyik értesítések? Facebook, Messenger, Whatsapp? Mert akkor nem, ez globális, mindenkit érintő dolog az utóbbi... fél évben talán? Még örülhetünk, ha egyáltalán megjönnek az értesítések...

(#335) Luck Dragon válasza Schuler888 (#332) üzenetére

Ne légy már ennyire ünneprontó . :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#336) doooo válasza juuzer (#333) üzenetére


doooo
veterán

Kamerában egyébként... felemás a helyzet. A zoom-kamerát speciel (én) nem cserélném el egyáltalán, főleg nem egy autofókusz-mentes széleslátószögűre... A főkamera teljesítménye viszont azért megüti a Note9 szintjét, sőt, részletességben valamivel jobb is (részben a nagyobb felbontás miatt).
Egyéb dolgok közül: egy generációnyi előrelépés lenne nyers erőben (mintha egy Note10-re váltanál ilyen téren, ami szerintem nem igazán előrelépés), meg ott a 120Hz-es képernyő, ami önmagában jó, de a felbontás mondjuk kisebb; és persze ott az 5G lehetősége. Minden másban vagy egyforma (sztereó hangszórók, IP67/68), vagy rosszabb (készülékház anyaga, ujjlenyomatolvasó minősége, írisz-szkenner hiánya (a járvány óta nagyon hasznos, maszkban is működik), S-Pen hiánya, bár ez gondolom nem zavar).
Ha nem sürgős, én a helyedben megvárnám az S21FE-t mondjuk... nyilván drágább lesz, de az már "méltóbb" utód lehetne (kamerában biztosan jobb lesz, mint az A52). Meg persze ott a már megjelent, három S21 modell is. Mostanra azért esett az áruk, és ez csak folytatódni fog.
Nagyon jó, kitűnően jó a maga kategóriájában az A52s, de egy pár éves Note-nak csak egy hasonló kaliberű mobil lehetne (ismételve magamat) az igazán "méltó utódja" (ha ilyet keresel). Mondjuk akkor már ott a Note20Ultra is, az már tényleg jóval olcsóbb lett mostanra. Ja és persze az S20FE, ami szintén jobb az A52-nél, és nem sokkal drágább (egyedül az 5G hiányzik belőle, mármint a Magyarországon hivatalosan forgalmazott verzióból, máshol van 5G-s).

(#337) kutga válasza goop (#327) üzenetére


kutga
nagyúr

Nálam HD.

Let the Zone take me if I am.

(#338) kutga válasza juuzer (#333) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha 120Hz, 5G, jack, és sd kártya szempont, akkor megéri. Nekem ezek számítanak, így elengedtem az S és a Note szériát.

Én tegnap vettem, azért érezni rajta, hogy nem flagship.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#339) atosan válasza kutga (#338) üzenetére


atosan
addikt

Csúcs Samsungom még nem volt, de A52 5g igen, na annál lényegesen jobb.

Maine coon

(#340) kutga válasza atosan (#339) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem is elég.

Let the Zone take me if I am.

(#341) rgb00


rgb00
újonc

Sziasztok! Most rendeltem én is egy A52S 5g-t a páromnak.
Az adatokat egy öreg Huawei P8-ról hogyan tudom átmenteni az új telefonra?
Bocs a kezdő kérdésért, van egy jól működő free szoftver erre a feladatra?
Előre is köszi a segítséget.

(#342) Cecevok válasza rgb00 (#341) üzenetére


Cecevok
tag

Smart Switch app.
Én legalábbis azzal másoltam át az adatokat Samsung-ra szintén Huawei-ről.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#343) kutga válasza Cecevok (#342) üzenetére


kutga
nagyúr

+1

Még IOS-ről is áthozza.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#344) kutga


kutga
nagyúr

Egyébként elképesztő, hogy hiába akármilyen hardver, egy 9gag vagy Reddit app simán megakasztja a szoftvert, ugyanúgy nem folyamatos a görgetés az összes Samsungon. Talán az FE jobb volt ebből a szempontból.

Let the Zone take me if I am.

(#345) Cranberries válasza Schuler888 (#332) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Pontosan azért írtam nekik, mert mindenhol "le van közölve", hogy nincs benne FM rádió, de a különböző üzletekben kiállított darabokon mégis elérhető. Tehát hardveresen tudná a készülék, de szoftveresen mégis tiltva van. De miért? Na erre szeretnék választ kapni.
Amúgy válaszolt a Samsung Magyarország a megkeresésemre, idézem a válaszukat:

"Köszönjük a megkeresését.

Örömmel értesültünk, hogy Samsung termék mellett döntött.

Szeretnénk tájékoztatni, hogy a megjelölt A52s típusú készüléken is elérhető az FM Rádió. A rádió használatához szükséges fülhallgatót csatlakoztatni a készülékhez, mivel azok antennáinak van lehetősége fogni a rádió jelet. Fülhallgató nélkül online rádió hallgatására van lehetőség.

Bízunk benne, hogy válaszunk hasznosnak bizonyult az Ön számára.

Továbbra is készséggel állunk szíves rendelkezésére Samsung termékekkel kapcsolatos kérdései esetén. A gyorsabb és hatékonyabb segítségnyújtás érdekében javasoljuk, hogy hivatkozzon a .......... nyilvántartási számra.

Üdvözlettel,
Boglárka
Samsung Electronics Magyar Zrt
Ügyfélszolgálat

Ezek szerint ők sincsenek tisztában a dolgokkal!

[ Szerkesztve ]

(#346) joco1977


joco1977
tag

Az alza.hu oldalon vásárolt A52s készülékre érvényesíthető gyártói garancia?

(#347) gerner1 válasza joco1977 (#346) üzenetére


gerner1
veterán

Írj nekik, hogy a készülék(ek) a hazai (Magyar!) hivatalos forrásból származnak-e? Amennyiben igen, akkor vonatkozik.

Nem tudom, hogy ilyen infót kiadnak-e egyeltalán...

(#348) *RLaci* válasza joco1977 (#346) üzenetére


*RLaci*
addikt

Szerintem igen, az enyém is tőlük volt, magyarba szánt xeh régió kódos, samsung garlevelet is kaptam.

(#349) joco1977


joco1977
tag

Köszönöm az infot-t! :C

(#350) kutga


kutga
nagyúr

A ram plust mi már megkaptuk?

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.