Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 11:37:34

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) gerner1 válasza €uro (#1550) üzenetére


gerner1
veterán

Gyári h.rögzítőhöz a 'megoldás', már több alkalommal volt téma.

(#1552) pinnacle válasza €uro (#1548) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Szia! Cube ACR-re Samsung A52, S20FE-nél is azt írták, hogy működik. Próbáld ki. Majd írd be légy szíves, hogy milyen. Nem tudom, hogy sikerült megkerülni a korlátozást. Úgy néz ki, hogy 11-en megy. Cube Apps Ltd2021. november 24.Amint azt bizonyára tudja, a Google letiltotta a hívásrögzítést Android 10 rendszeren.

[ Szerkesztve ]

(#1553) natë válasza €uro (#1550) üzenetére


natë
nagyúr

Kínai telefonokból jó, hogy nem veszik ki a rögzítőt, ott munkaeszköz :D

(#1554) pinnacle válasza natë (#1553) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nekem azt mondták, hogy a nálunk forgalmazott Xiaomi telefonokban nincs hívásrögzítés. ROM-ot kell cserélni, vagy Global ROM-al kell rendelni.

(#1555) gps76 válasza pinnacle (#1554) üzenetére


gps76
őstag

Ez nem ettől függött, Xiaomi modellekeben az MI sorozat, meg pár Redmi sorozatnál amelyikben a Xiaomi féle tárcsázó van abban benne van a hívásrögzítés. Pl. az MI9 Miui 12.5-ben is benne van ez a tárcsázó, de vannak régebbi modellek amiben nincs ez, hanem valami más gugli szerű.

[ Szerkesztve ]

(#1556) €uro válasza pinnacle (#1552) üzenetére


€uro
őstag

ACR Phone-t próbáltam. Bejövő mobil hívást rögzített szépen. Viszont volt egy bejövő budapesti hívásom, aminél a felvételt nem tudtam lejátszani. Egyszerűen csak egy error üzenet jelent meg. Viszont keresek majd másik programot, mert ennél az alapértelmezett "telefon-programot" ACR Phone-ra kell állítani, ami nekem nem tetszik. Ki fogom majd próbálni a Cube ACR-t is.

(#1557) ricsip válasza €uro (#1550) üzenetére


ricsip
addikt

Nincs trükk, mert különben az EU valamelyik illetékes telecom szerve megb@ssza a telefon gyártóját, kivonatja a típust az egész EU területéről. Azaz ha bármi trükk van, azt ki kell javítania a gyártónak.

[ Szerkesztve ]

-

(#1558) €uro válasza ricsip (#1557) üzenetére


€uro
őstag

És ugye minden szoftver feltörhetetlen...

(#1559) pinnacle válasza gps76 (#1555) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Van most olyan hazai forgalmazású, 100k körüli Xiaomi, amiben van hívásrögzítés?

(#1560) AndrewBlase válasza pinnacle (#1552) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Működik. :))

Miért mindig én???

(#1561) pinnacle válasza AndrewBlase (#1560) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Szuper :) Android 11 vagy 12 van neked?

(#1562) Nundee K. válasza gerner1 (#1545) üzenetére


Nundee K.
tag

és Phoen|x!
Köszönöm, ezzel a módszerrel sikerült a "wcp". :R

(#1563) sanyci


sanyci
senior tag

Üdv!
Valaki segítene?
a *#0*#-tel elérhető Loopback tesztnél
az RCV_1stMic nagyon halk,
míg az SPK_2ndMic tök hangos.
Ez így normális, vagy gond lehet az 1stMic-kel???

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#1564) AndrewBlase válasza pinnacle (#1561) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

A napokban ment fel rá a 12.
Szidom is, mert azóta állandóan eldobálja az "okosórámmal" a bt kapcsolatot. :(((

Miért mindig én???

(#1565) cool13 válasza sanyci (#1563) üzenetére


cool13
őstag

Tippem szerint ilyen. Mert már ketten vagyunk akinek így működik. Amióta kihoztam a felső halkabb mint az alsó. De hátha más is megnézi.

(#1566) gps76 válasza pinnacle (#1559) üzenetére


gps76
őstag

Szerintem az újakban már a gugli féle tárcsázó van, az nem tudja. Fogalmam sincs milyen szisztéma szerint van az egyiken ez, a másikon az a tárcsázó...

(#1567) pinnacle válasza AndrewBlase (#1564) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Akkor valószínüleg megy a 11, 12-őn is. Utóbbira való frissítést akkor ezek szerint nem kell elkapkodni.
gps76 szerintem csak külső programmal megy, gyáriban a nem EU-s ROM-okban van.

(#1568) €uro válasza pinnacle (#1552) üzenetére


€uro
őstag

Nálam nem működik a Cube ACR. Nekem is már Android 12 van fent pár hete.
Rögzíti ugyan a felvételeket, de a másik fél nem hallható rajta.
Egyébként ingyen ki tudod próbálni. Nem tudom, eddig miért nem tetted.

[ Szerkesztve ]

(#1569) #16377600 válasza sanyci (#1563) üzenetére


#16377600
törölt tag

Tesztekben is említették,h ilyen,szóval sztem normális.

(#1570) pinnacle válasza €uro (#1568) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Érdekes, hogy fentebb a kollégának ment 12-vel, illetve A52-val is, szintén 12-vel. Próbálj ki, több hangforrást, illetve Kapcsolatnál lehet jelezni nekik. Automatikusan csatolja a system_info.txt-et.
Nem vettem meg még a telefont, csak most keresek olyat, amin ROM csere nélkül megy a hívásrögzítés.

(#1571) €uro válasza pinnacle (#1570) üzenetére


€uro
őstag

Hangforrás választással tudod hogy lehet megoldani a felvétel rögzítését? Hogy nem magát a vonalat rögzíti, hanem a telefont ki kell hangosítanod (a másik fél hangja miatt), majd gyakorlatilag a mikrofon rögzítésén keresztül menti a beszélgetést. Az eredmény nagyon gyenge. Nem mellesleg ezen a módon bármelyik hívásrögzítő működik - nem kell hozzá félévente háromezer forintot fizetni.

A visszajelzéseknél olvasható, hogy sokaknál ez a probléma, hogy a másik fél hangját nem rögzíti a szoftver. Mint oly sok hívásrögzítő esetén. Ez azt jelenti, hogy közvetlenül magát a telefonvonalat ezekben az esetekben nem tudja rögzíteni a program.

(#1572) pinnacle válasza €uro (#1571) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ez nem jó hír. Csak, hogy a fenébe lehet az, hogy valakinek meg működik ugyanolyan készüléken?
AndrewBlase neked mi van beállítva a hangforrásnál?

[ Szerkesztve ]

(#1573) kugli


kugli
aktív tag

Most "teljesen tudatlanul" kérdezem,miért olyan fontos a beszélgetés rögzítése? (Magánemberként nincs semmi takargatnivalóm,vagyis konkrétan lesz@rom hogy felveszi valaki a hívás tartalmát,ha neki ez fontos,boldogságot,örömet okoz... ) Ha pl valamilyen beosztás,munka miatt kell ez a lehetőség akkor sem értem miért nem a munkaadó gondoskodik a rögzítés feltételeiről. Magánemberként nem volt még olyan élethelyzetem,ahol ez jól jött volna,a munkámban meg szintén semmi szükségem erre.

(#1574) pinnacle válasza pinnacle (#1572) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Lehet azért mégis érdemes más Hangforrást megnézni, nekem J5 2017-en Voice communication (software)-en működik, A52-n meg Voice recognition (software)-en.

kugli sokszor jól jöhet, vita esetén, hogy meg tudod mutatni, ki mit is mondott valójában. Nekem pl. volt amikor szerelő állította, hogy nem is ezt az időpontot beszéltük meg, pedig úgy volt. Valamilyen alkatrészt be kell szerezned, pontos cikkszámot bemondják, de te nem tudod felírni.
Illetve üzletkötőknek is jól jöhet, akik naponta rengeteg embert hívnak fel, és már azt sem tudják kinek, mikor, mit mondtak.

[ Szerkesztve ]

(#1575) €uro válasza kugli (#1573) üzenetére


€uro
őstag

Én például sokat beszélgetek ügyfelekkel. Sokszor jön jól, hogy nem kell mindent jegyzetelnem és bizonyos dolgokat utólag vissza tudok hallgatni.

(#1576) pinnacle válasza €uro (#1575) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Próbáltad más Hangforrással? Erre is azt írják, hogy megy A52-vel. Nekem is jó J5-ön.

[ Szerkesztve ]

(#1577) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

A gcam 8.1-et rá lehet venni, hogy hdr+ -ban készitse a panorámát :F ? Pano módban eltűnnek a beállítási lehetőségek.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1578) AndrewBlase válasza pinnacle (#1572) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Amit a program beállított magának.

Miért mindig én???

(#1579) pinnacle válasza AndrewBlase (#1578) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Akkor nem tudom, mi lehet a gond €uro-nál. Remélem majd beírja, milyen Hangforráson van. Úgy emlékszem régebben, ezen kellett változtatni, ha valami gond volt.

(#1580) AndrewBlase válasza pinnacle (#1579) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Most is azt írta telepítéskor, hogy ha nem megfelelően rögzít (csak az én hangomat), akkor változtassak hangforrást. Vagy írjak az alkalmazáson keresztül nekik.

Miért mindig én???

(#1581) Sgr_A válasza AndrewBlase (#1580) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ha telefonon keresztül beszélek akkor jól rögzíti mind két felet, ha a bluetooth kapcsolaton ketesztül ( autó vagy füles) akkor csak az én hangomat

(#1582) €uro válasza pinnacle (#1579) üzenetére


€uro
őstag

Az összes beállítással próbálom mindegyiket. Viszont Bluetooth headset-et használok. Nekem fontos, hogy így is rögzítsen.
Egyébként van, amikor ugyanazzal a beállítással egyik hívást rendesen rögzíti valamelyik program, máskor meg vagy csak engem vagy még engem sem.

(#1583) ottesz


ottesz
aktív tag

Sziasztok. A facebook értesítéste ha rámegyek csak pörög pörög az óra nem tölt be. Ha újraindítom jó egy darabig aztán megint nem látok semmit. Uninstall meg ilyenek kipróbálva de egy idő után fos mevint. Valaki?

(#1584) gerner1 válasza ottesz (#1583) üzenetére


gerner1
veterán

Az app gyorsítótár mellett... ⇒ az OS gyorsítótár törlés is volt a Recovery -ben ?

(#1585) Dayerdroid válasza ottesz (#1583) üzenetére


Dayerdroid
tag

Nálam is de szerintwm ez a facebook hibája. Nálam minden más jó.

(#1586) N€T0X|N válasza t72killer (#1577) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nem automatikusan abban menti? Még ezen a telefonon nem próbáltam, mert nem szoktam használni, de a Redmin HDR képeket mentett úgy (ott se volt menü).

Sent from my keyBoard

(#1587) cool13


cool13
őstag

Telefonálás végén, elveszem a fülemtől a készüléket, fekete a képernyő. Nem tudom letenni. Csak ha megnyomom a főkapcsoló gombot. Ekkor látszik ismét a tárcsázó. Van erre valami beállítás, hogy ne így legyen? PL érzékelje a közelségérzékelő hogy el vettem a fülemtől ?

(#1588) €uro válasza cool13 (#1587) üzenetére


€uro
őstag

Sajnos van a telefonnak jó pár olyan apró dolga, jellemvonása, amik valahogy furcsák. Vagy csak más telefonoknál másképp szoktam hozzá. Mindenesetre nekem szoftveresen, apróságok tekintetében kicsit felületesnek tűnik.

(#1589) Phoen|x válasza cool13 (#1587) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ez nekem is többször előfordult, de már az előző szoftver verzióban is.

Go Gunners!

(#1590) kutga válasza cool13 (#1587) üzenetére


kutga
nagyúr

Bugos sajnos.

Let the Zone take me if I am.

(#1591) t72killer válasza N€T0X|N (#1586) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kérdés melyik HDR. Mert a "normál" tudtommal csak 1 raw képkockából ügyeskedik, mint a gyári szoftver. Az igazi HDR, az a HDR+ enhanced, ami több kockából gyűjti össze a képet.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1592) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Gcam kieg: nekem úgy tűnik jó fényviszonyok közt a gyári szoftver 64MP-es képe részletesebb és nem csak a sw-es élesítés miatt.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1593) batai15


batai15
félisten

Helló ! Ki mennyire van meg elégedve a telefonnal ?
Jelenleg egy oneplus nord 2 használok, de pár dolog nem tetszik benne, ráadásul frissítések is el maradnak.
Akku , sebesség itt mennyire jó ?

(#1594) cool13 válasza batai15 (#1593) üzenetére


cool13
őstag

Az utolsó mondat kérdéseire. Szerintem jó.
Amúgy meg mint az előző kérdésemre is látszik a válaszokból. Több apró amatőr hiba, bug.

(#1595) kutga válasza batai15 (#1593) üzenetére


kutga
nagyúr

iPhone-t váltana?

Let the Zone take me if I am.

(#1596) batai15 válasza kutga (#1595) üzenetére


batai15
félisten

Nem :U oneplus nord 2 ahogy írtam.
Bár megjegyzem vissza sírom némileg az xrt.

[ Szerkesztve ]

(#1597) bazsy01 válasza cool13 (#1587) üzenetére


bazsy01
csendes tag

Ebben a telefonban nincs dedikált közelség érzékelő (pl. ultrahangos szenzor). A virtuális közelség érzékelő a képernyő felső pár centijén érzékeli az érintést mint közelséget. Ez nem olyan pontos, valószínűleg ezért nem kapcsolja vissza a képernyőt automatikusan.

(#1598) kutga válasza batai15 (#1596) üzenetére


kutga
nagyúr

Tényleg írtad. :)

Let the Zone take me if I am.

(#1599) lindermen válasza cybelaci74 (#1489) üzenetére


lindermen
aktív tag

Képzeld nekem is előjött újra a vibrálás. Azt írtad kijelzőt cserélnek, megoldotta a problémát? Azt nem értem, hogy ha ez hardveres gond, akkor miért csak hívás közben jelentkezik? Ráadásul nem minden hívásnál?

(#1600) Attic09 válasza cool13 (#1587) üzenetére


Attic09
tag

Nálam is ezt csinálta, de egy újraindítás után jó lett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.