Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 11:37:34

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) TTomax válasza ricsip (#846) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ott az S20FE alig drágábban...bár már látom a választ,nincs jack... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#852) kutga válasza TTomax (#851) üzenetére


kutga
nagyúr

Nincs jack, 5g, GG3, gyengébb antenna, gyengébb kijelző, gyengébb hátlap. De van amiben viszont jobb.

Let the Zone take me if I am.

(#853) TTomax válasza kutga (#852) üzenetére


TTomax
nagyúr

5G az szép hívószó,de a lefedettség fasorban sincs. A GG3 pont annyira jó mint a GG5 vagy victus...antenna pont ugyanolyan mindkettőben,ezt nem tudom honnan vetted.A kijelző sem értem miért gyengébb. Szerintem ugyanaz...
Viszont a kamera mérföldekkel jobb főleg videó közben,a keret aluframe nem müanyag, a proci határozottan erősebb,van DEX ,van QI oda/visszatöltés a tároló UFS3.1 nem 2.X,az üzemidő nálam jobb mint az a52vel volt ,és nincs az az idegesítő dadogása,pedig nekem 8/256 volt az A52s...
Na és alig volt drágább black friday alatt.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#854) gg07


gg07
tag

Így van... a kettőből lehetne összeműteni egy jót. De hát ilyen ez a portfolió ..minden nem lehet benne egy nem flagshipben...mert akkor az lenne a flagship. :DDD

(#855) TTomax válasza gg07 (#854) üzenetére


TTomax
nagyúr

Flagshipben sincs benne minden mostanában,pl jack,sd bővíthetőség...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#856) gg07


gg07
tag

Az is igaz.

(#857) doooo válasza kutga (#852) üzenetére


doooo
veterán

Kijelző, meg készülékház semmiben nem gyengébb. Cserébe erősebb, jobb a kamerás összkép, van Dex...

(#858) kutga válasza doooo (#857) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem nem jött be az FE háta akármennyire is erősebb a keret.

Let the Zone take me if I am.

(#859) doooo válasza kutga (#858) üzenetére


doooo
veterán

Rendben van (nekem sem tetszik különösebben), de ez szubjektív dolog.

(#860) kutga válasza doooo (#859) üzenetére


kutga
nagyúr

Ebben egyetértünk.

Let the Zone take me if I am.

(#861) Orgi válasza kutga (#858) üzenetére


Orgi
őstag

Én a magam részéről vagy 10 éve Nillkin frosted shield kemény tokot használok minden telómon és azért egy 150k-s telót is ilyenbe tennék, ott meg úgyse látszik a háta...

(#862) kutga válasza Orgi (#861) üzenetére


kutga
nagyúr

Én tok ellenes vagyok. :)

Let the Zone take me if I am.

(#863) stof válasza Orgi (#861) üzenetére


stof
tag

Honnan szoktad rendelni a Nilkin frosted tokokat? Nekem most egy olcsó alzás tok van de nem vagyok vele teljesen megelégedve.

(#864) Orgi válasza stof (#863) üzenetére


Orgi
őstag

Én ebayről vagy aliról a hivatalos Store-ból, bár most hogy a posta mindenre ráb*sz automatikusan 800.-Ft-ot, lehet már egyszerűbb egy Speedshopból, ott is szokott lenni.

(#865) Orgi válasza kutga (#862) üzenetére


Orgi
őstag

Egy ilyen drága napi folyamatos használati tárgynál ezt nem nagyon értem, de mindenki használja egyéni ízlése szerint.

(#866) Dayerdroid válasza stof (#863) üzenetére


Dayerdroid
tag

[link] Emag easyboxba ingyenes.

(#867) lindermen válasza Dayerdroid (#866) üzenetére


lindermen
aktív tag

Köszi! Én is keresek tokot hozzá, és ez most tetszik. De mi ez a kinyitható valami a képen? Asztali tartó?

szerk: közben a kék színű verziónál látom hogy igen, az egy asztali tartó.

[ Szerkesztve ]

(#868) stof válasza Dayerdroid (#866) üzenetére


stof
tag

A fekete sajnos elfogyott, de berendeltem egy kéket.

(#869) Dayerdroid válasza stof (#868) üzenetére


Dayerdroid
tag

Jó fajta tok. Én is már a második telómon használom.

(#870) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Üdvözlet!

A héten megérkezett hozzám is a mikulás, és ezt a készüléket hozta. Nem volt még samu telefonom, így ismerkedek vele, és a rendszerrel is. Eddig meg vagyok elégedve vele, viszont lenne egy kérdésem, amire nem találtam megoldást még.
Adottak ezek a gyors-kapcsolók (vagy minek nevezzem őket).

Ezeknek a sorrendjét tudom valahol állítani? A Xiaomin gond nélkül be tudtam állítani, de itt nem találom a módját. :(
Másik kérdés, kijelzővédőt milyet érdemes venni hozzá? Olvastam a spigen-t, de úgy látom, (már) nincs eme készülékre. Nilkin Frosted tok már úton van, de jó volna valami tempered glass is rá, ami normálisan is áll rajta, és rendesen befedi.
Köszi a segítséget!

Miért mindig én???

(#871) doooo válasza AndrewBlase (#870) üzenetére


doooo
veterán

Lapozz egyet oldalra, a többi "gyorskapcsolóhoz", és ott lesz egy + jel a lista végén. Érintsd meg, és onnantól kezdve rendezheted őket, meg újakat adhatsz hozzá, elrejtheted őket, stb.

(#872) AndrewBlase válasza doooo (#871) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Basszus, pedig próbáltam ott is. Ezek szerint béna voltam. :W Köszönöm! :R

Miért mindig én???

(#873) kugli válasza kutga (#862) üzenetére


kugli
aktív tag

Tok nélküli használatnál hogy néz ki jelenleg a készüléked? Mennyire érzékeny,mennyire karcolódik stb?...

Illetve kérdezni akartam már mindenkitől hogy a vízállóságot próbálta e már valaki tudatosan? tehát nem csak pl havazásban telefonálok,hanem konkrétan vízbe merül a telefon.

(#874) kutga válasza kugli (#873) üzenetére


kutga
nagyúr

A hátlap alján van némi karc, nem tudom hogy szerezte. Vízállóságot nem próbáltam, szerintem nem is fogom.

Let the Zone take me if I am.

(#875) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Monitor fényképezésekor nektek is megjelenik egy kisebb barnás folt a képen?

(#876) Luck Dragon válasza lenovomen (#875) üzenetére

Nem , dehogy is . :DDD :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#877) kutga válasza Luck Dragon (#876) üzenetére


kutga
nagyúr

Te nem SE-vel lőtted? ;]

ON
Amúgy nálam sincs.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#878) Luck Dragon válasza kutga (#877) üzenetére

Amúgy mindegy mivel fotóztam volna , megint hibás az új monitorom . :((( :O :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#879) kutga válasza Luck Dragon (#878) üzenetére


kutga
nagyúr

:(

Let the Zone take me if I am.

(#880) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Ma vettem egy A52S-t, és nekem a jobb oldalon, a gomboknál mozog az oldalsó burkolat, jó 3-4 centi hosszan. Nem nagy mozgás, de rohadt idegesítő. Tokban nyilván nem érezném, de na, új teló, nemár...
Holnap viszem is vissza, kíváncsi leszek, mit szólnak (céges vásárlás volt, szóval az elállás macerásabb - és igazából nem akarok elállni, csak adjanak egy normálisan összeszerelt telefont)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#881) doooo válasza Luck Dragon (#878) üzenetére


doooo
veterán

Épp akartam mondani, hogy milyen hasonló monitorunk van... de így inkább nem dicsekedek vele... :DDD

(#882) kutga válasza Ezekiell (#880) üzenetére


kutga
nagyúr

Sok szerencsét. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#883) Dani182


Dani182
csendes tag

Sziasztok,

szemezek ezzel a telefonnal, és lenne egy kérdésem azokhoz akiknek már van:

A benne lévő rezgőmotor mennyire erős? Általában rezgőn, csengőhangot némítva használom a telefonjaim, és a mostani készülékemnél nagyon zavaró, hogy emiatt lemaradok hívásokról, értesítésekről, mert nagyon gyenge a rezgője.

Itt zsebben hordva ez mennyire lehet probléma? Észrevehető?
Neten nem sok infót találtam erre vonatkozóan.

Illetve az ujjlenyomat olvasója nem zavaróan? Páromnak a50-es van azon nem túl acélos

(#884) kutga válasza Dani182 (#883) üzenetére


kutga
nagyúr

A rezgés nálam elég erős, az ujjlenyomat is jó.

Let the Zone take me if I am.

(#885) Dani182 válasza kutga (#884) üzenetére


Dani182
csendes tag

Köszönöm a választ,

lehet ez lesz a befutó. Még a Realme GT Master-en gondolkodok, de a szoftverfrissítések és a nagyobb akku miatt inkább a Samsung felé hajlok.

[ Szerkesztve ]

(#886) TTomax válasza Dani182 (#885) üzenetére


TTomax
nagyúr

Szerintem meg a rezgő elég gyenge, az ujjlenyomat pedig átlagos...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#887) kutga válasza TTomax (#886) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem egy Iphone az igaz. Nekem még mindig azon a legjobb a rezgés.

Let the Zone take me if I am.

(#888) ricsip válasza TTomax (#886) üzenetére


ricsip
addikt

rezgő valóban lehetne erősebb, én sem veszem észre ha zsebben van, és a lármás zajos büdös városban járok
Az ujjlenyomatolvasó nekem nól müködik, de gondom itt is nagy lehet a szórás.

-

(#889) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Hát nem tudom, hogy ez mennyit segít, de az ujjlenyomatolvasó nekem szépen működik, az egyik ismerősöm viszont panaszkodik rá, hogy az ő készüléken meg sz@r.

Go Gunners!

(#890) gerner1 válasza Phoen|x (#889) üzenetére


gerner1
veterán

Nálam is rendben (korábbi Samukkal sem volt ilyen gondom, még S5 -tel sem...). 👍

A hardvware + soft itt is ua. Mi az a "változó" , amely miatt, más eredmény kerül(het) az egyenlet végén lévő egál-jel mögé (.."költői kérdés" volt... -a "4 -et találhatsz, de elsőre is menni fog" kategóriából...) ???

(#891) ricsip válasza gerner1 (#890) üzenetére


ricsip
addikt

Az "ahogysikerült" gyártás eredményeképp?

-

(#892) gerner1 válasza ricsip (#891) üzenetére


gerner1
veterán

Nem, bár (mint minden más terméknél is) csekély mértékeben az is része az egésznek. Van, egy attól (⇐) nagyobb halmaz...

(#893) stof


stof
tag

Nekem az ujjlenyomatolvasó piszok gyors lett miután beállítottam pár dolgot. Kikapcsoltam a feloldási animációt és mind három lehetőséghez ugyanazt az ujjamat adtam meg. További lehetőségek ebben a videóban. https://www.youtube.com/watch?v=Q8i3TgSSSQA

(#894) kugli válasza TTomax (#853) üzenetére


kugli
aktív tag

Írod hogy neked mennyire "dadogott a rendszer" ,másik fórumon meg azt hogy a te készüléked egyáltalán nem laggol... Nem a kötekedés de na :)

(#895) lindermen


lindermen
aktív tag

Arra van megoldás, hogy ha edge panelen névjegyek vannak beállítva, akkor onnan feloldás nélkül is tudjak hívni?

(#896) schmo07


schmo07
tag

Sziasztok !
Xiaomi redmi note 7-ről jöttem, még barátkozós-ismerkedős fázisban vagyunk.
Nagyon tetszik a kijelző, a gyorsaság, a kamera.
Van pár dolog, ami viszont nagyon hiányzik - de nyilván majd megszokom idővel.
Ilyen pl a Redmi hátlapján lévő ujjlenyomatleolvasó (hihetetlenül kényelmes volt, fel se tűnt mekkora luxus, gondoltam, a kijelzőn lévő is szuper lesz - de nem... ) és a háromujjas screenshot - ez a tenyér oldalával simítás elég esetleges.





(#897) Luck Dragon válasza doooo (#881) üzenetére

Itt egyszer leírtam nyűgöm, bajomat [link]
De a csere készülék megint feladta a harcot.
Most untam meg a gyártót , berendelés alatt kettő Dell Alienware monitor.

Na de nem offolok itt tovább .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#898) TODI1111 válasza schmo07 (#896) üzenetére


TODI1111
addikt

Van a samsungnak egy gyári gesztusvezérlő programja (nem is értem miért nnincs alapból a készülékeken). Ezzel mindenféle beállítást meg tudsz oldani. Nálam például a jobb oldalon felfelé van a screenshot.
Itt írtam róla egy kicsit: [link]

(#899) atis123


atis123
tag

No én is becsatlakoztam a táborba, egy mentazöld példánnyal. A képek alapján egy kicsit csajosnak gondoltam, de egyáltalán nem az. Egy S9-ről váltottam. Annak már haldoklott az akkuja. A korábban említett recsegést én nem tapasztaltam. az üzemidő nem túl aktív használattal remek, bár igazság szerint folyamatosan nyomkodnám, olyan szép a kijelzője.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#900) atis123 válasza schmo07 (#896) üzenetére


atis123
tag

Ez érdekes, mert engem meg idegesített egy idő után, mivel állandóan fel kell venned a telefont az asztalról hozzá. Nekem is volt Red Mi, de az S9-en is hátul volt.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.