Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 11:37:34

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Theorama válasza Attic09 (#1600) üzenetére


Theorama
csendes tag

Nekem nem segít az újraindítás sem.
Megpróbálok együttélni a problémával :)

(#1602) kutga válasza Theorama (#1601) üzenetére


kutga
nagyúr

Jobbat nem tudsz tenni. Nem csak az A szériát érinti.

Let the Zone take me if I am.

(#1603) batai15 válasza cool13 (#1594) üzenetére


batai15
félisten

Köszi . Akkor valószínűleg nem érdemes váltani .

(#1604) cool13 válasza Attic09 (#1600) üzenetére


cool13
őstag

Hetente egyszer megtörténik. Nem használ. Azt hiszem ez volt az utolsó Samu készülékem.

batai15
Ezt neked kell eldönteni. Én már bánom hogy váltottam erre.

[ Szerkesztve ]

(#1605) batai15 válasza cool13 (#1604) üzenetére


batai15
félisten

Köszi a feedbacket

(#1606) Phoen|x válasza cool13 (#1604) üzenetére


Phoen|x
őstag

Az új frissítés óta nekem se az igazi.

Go Gunners!

(#1607) t72killer válasza Phoen|x (#1606) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ma többször is kifagyott a gyári(!) kamera app, amikor ismételten 64MP képet akartam lőni. Már-már reprodukálható szint, mert 3x futottam neki ilyennek, mind3x becsukta magát.

Hogy ez a droid 12 vagy a telóra barmolt sok kamera app (gcam, motion cam, manual camera) miatt van-e nem tudom, de pl egy böngészőnek se illene csupán attól összeomlania, hogy van egy 3rd party böngésző is a gépen.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1608) cybelaci74 válasza lindermen (#1599) üzenetére


cybelaci74
csendes tag

Még nem készült el, pont ma van egy hete a samsungnál, azt mondták, vittek már be ilyen hibával telefont. A kijelzőt cserélték, aztán az oldotta meg a problémát. Kíváncsi leszek....esetleg ha ismét előjön, akkor kuka....

(#1609) lindermen válasza cybelaci74 (#1608) üzenetére


lindermen
aktív tag

Köszi az infót! ha lesz vele +/- tapasztalat szívesen fogadom.

(#1610) acsati


acsati
aktív tag

Sziasztok!
Xiaomi Mi A1 telefonomat szeretném lecserélni és ez az A52s tűnik számomra a legideálisabb választásnak jelenleg. Vonzó a stabilizátoros kamerája ebben az árkategóriában és nem is (annyira) régi telefon.
Picit visszaolvasva látom, hogy van pl. gondja a közelségérzékeléssel. Milyen jellegzetes bugok tapasztalhatók még? (Mert ezt pl. már megszoktam a jelenleginél is. :D )
Használtak között is nézelődök, ki lehet fogni 100.000 körül jókat, garanciával.
Ilyen árkategóriában ti most is megvennétek ezt a telefont vagy van már jobb ajánlat? Egyébként semmi extrém felhasználásra nem kéne.
Köszönöm előre is válaszaitokat! :R

(#1611) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Van arra mód hogy képernyőfotót tudjak készíteni?
Akár gombkombinációval vagy gesztusokkal?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1612) Nundee K. válasza Bogyi007 (#1611) üzenetére


Nundee K.
tag

Power+vol-.

(#1613) kugli válasza Bogyi007 (#1611) üzenetére


kugli
aktív tag

Persze!
-hangerő le és a bekapcsoló gombot egyszerre nyomod meg
-tenyér élével balról jobbra végig simítod a kijelzőt
-edge panelre rakni a képernyőfotó parancsikont

(#1614) ricsmoka válasza acsati (#1610) üzenetére


ricsmoka
tag

Szia! En gondolkodom, hogy eladom a telót!

(#1615) gps76 válasza acsati (#1610) üzenetére


gps76
őstag

Tudom, hogy nem kéne pont ide, de a kérdésre válaszolva nekem a Xiaomi 11 Lite 5G NE ( ha lehet a 8 GB verzió) jobban bejött, ugyanaz a proci, de valahogy pörgősebb, meg testreszabhatóbb, ráadásul több mint 20-al olcsóbb.

(#1616) pinnacle válasza ricsmoka (#1614) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Mi lenne jobb választás ebben az árkalóriában? Én még a Realme GT Master-en gondolkodom. Mondjuk nekem csak az Amoled illetve a hívásrögzítés a fontos. CubeACR a Realmen is működik.
20k kedvezmény is lesz majd a telefonokon.

(#1617) Bogyi007 válasza kugli (#1613) üzenetére


Bogyi007
veterán

Most már működik a két gombbal, csak túl sokáig és erősen tartottam lenyomva őket.
Épphogy le kell nyomni őket egyszerre és már kész is a kép.

Köszönöm szépen a segítséget neked és Nundee K.-nak is. :R

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1618) ricsip válasza kugli (#1613) üzenetére


ricsip
addikt

A fentről lehúzható menübe (ahol mobiladat, wifi, BT, repülőmód stb. kibekapcsolható) miért nem jelenik meg hozzáadható lehetőségként pont a screenshot opció?

-

(#1619) kugli válasza ricsip (#1618) üzenetére


kugli
aktív tag

Csak azt tudom,hogy az oldalsó panelre kirakható.

[ Szerkesztve ]

(#1620) somkrisz


somkrisz
csendes tag

Sziasztok!
Van köztetek , aki Xiaomi redmi note 10 pro-ról váltott erre a mobilra? Ma megtapogattam az a52-t, nagyon megnyerő. Kisebb is, xiaomi-nál kezdenek idegesíteni a bugok....
Ha van tapasztalat, akkor megköszönöm a választ!
Szép napot!

(#1621) cool13 válasza acsati (#1610) üzenetére


cool13
őstag

Helyesbítek a közelségérzékeléssel kapcsolatban. Csak Viber és társai hívásakor tapasztalom. Azóta amióta írtam, azóta jobban figyelek a dologra, és kiderült, normál telefonáláskor jól működött. :) Valami a wifis telefonáláskor kavar be.

(#1622) Nundee K. válasza cool13 (#1621) üzenetére


Nundee K.
tag

Nem akarom elrontani az örömödet, de "sima" telefonáláskor is előjön gyakran ez a hiba.
Baromi jó, mikor bármilyen üfsz-t hívsz és a kijelzőn kellene a tárcsázót használni - menüben navigálásra -, csak hát a kijelző alszik... :W Azt hittem naivan, hogy Xiaomi-Redmi vonalat elhagyva nem találkozok többet ezzel a bug-gal. :F

(#1623) Huroq válasza Nundee K. (#1622) üzenetére


Huroq
senior tag

Nekem ez a bug még egyszer sem fordult elő. Most próbálgattam előidézni direkt, de így sem sikerült. Nem azt mondom, hogy nincs olyan készülék amin hibásan működik, de szerintem 1-1 készülék szoftveres bugjáról van szó, nem az összesről.

(#1624) cool13 válasza Nundee K. (#1622) üzenetére


cool13
őstag

Két napja nem csinálja. Pedig semmi nem történt. Ez van.

(#1625) undercover


undercover
senior tag

Nekem olyan bug szokott lenni, hogy be van állítva, hogy rezegjen ha a vissza gombot nyomom és ritkán ez megadja magát. Amugy ezt leszámítva teljesen jó.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1626) acsati


acsati
aktív tag

Értem, köszönöm válaszaitokat. Megnéztem az említett alternatív típusokat is, de összehasonlítva ennek vannak inkább olyan pozitívumai, amik nekem fontosabbak. (pl. stabis kamera, jack csatlakozó)

Használt telefon vásárlásakor mire érdemes figyelni? Ezeket le lehet valahogy utólag tiltatni vagy ilyesmi?

(#1627) Huroq válasza acsati (#1626) üzenetére


Huroq
senior tag

Szolgáltatótól vett készülékeket bármikor letilthatnak, ha az ügyfél akár csak 1 Ft készülék kedvezményt is kapott az előfizetése mellé. Ez mindíg a vásárló döntése, hogy az esetlegesen olcsóbb vásárlási árért cserébe bevállaja -e ezt a plusz tényezőt. Azért elmondanám azt is, hogy egy megbízható harverapróstól simán vennék ilyen készüléket. Én is adtam már nem egyet el hűségszerződés mellett, de rosszul még egyik vásárlóm sem járt. Ellenben ez nagyban függ az eladó gerincességétől. Illetve arra figyelni kell, hogy ha az eladó azt mondja független, attól még lehet szolgáltatói készülék, az már semmit sem jelent.

(#1628) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

beállítások/értesítések/ne zavarj alatt be lehet kapcsolni x órára is.
hogy lehetne ezt megcsinálni, hogy ha gyorspanelről aktiválom a ne zavarj üzemmódot.

(#1629) somkrisz


somkrisz
csendes tag

Sziasztok!
Segítsetek ...
Xiaomi után váltanék....nem voltam soha "samsungos", sok tesztet olvastam, de nem tudok dönteni. Szóval S20FE qc vagy A52s között gondolkodom. 5g nem fontos, általános, mindenes használatra kell, kamera lenne fontosabb tényező.
Köszönöm előre is 😁

(#1630) kutga válasza somkrisz (#1629) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha 5g nem kell, és nem gond az ár, akkor szerintem az FE jobban megéri.

Let the Zone take me if I am.

(#1631) ricsip válasza Huroq (#1627) üzenetére


ricsip
addikt

Beviszed az adott szolgáltató legközelebbi képviseletére, rendesen megírt tanúzott adásvételivel, vajon megmondják h. van-e rajta tartozás vagy bármi ami miatt másnap a telefon tiltólistára kerülhet?

-

(#1632) Huroq válasza ricsip (#1631) üzenetére


Huroq
senior tag

Hivatalosan a készülék korábbi tulajdonosával összefüggésben semmilyen adatot nem szabadna kiadnia egyik ügyintézőnek sem. Mindegy milyen papírt viszel neki. Ide tartozik az is, hogy részletre vették -e, van e tartozása stb. Annyit esetleg elárulhat, hogy tiltólistán van -e az IMEI szám vagy sem. De egyébként ezt semmit nem jelentene ha azt is mondanák, hogy jelenleg minden a legnagyobb rendben van. Ha az ügyfél mondjuk kapott 10k kedvezményt, mert aláírt 2 év hűséget és a készüléket teljesen ki is fizette, de mondjuk a 20. hónapban nem tudja fizetni az előfizetését, akkor a szolgáltató simán kérheti rá a tiltást.

(#1633) ricsip válasza Huroq (#1632) üzenetére


ricsip
addikt

Akkor megoldás? Ketten kézenfogva bemenni a legközelebbi szolgáltatóhoz, és ott ő kérjen róla igazolást, h. nem volt a telefon része semmilyen olyan tranzakciónak, ami a mai nappal még aktív? Illetve a szemed láttára mondja fel rá az előfizetést? Ha erre nem hajlandó, akkor valószínű h. problémás szart akar rádsózni, és gyomorszájas után otthagyni a földön fetrengve?

[ Szerkesztve ]

-

(#1634) Huroq válasza ricsip (#1633) üzenetére


Huroq
senior tag

Ne haragudj, de én itt zárom a témát, mert nem ebbe a topikba való még off -ként sem.
Ha nem akarsz 1% esélyt sem arra, hogy átverhetnek vele, akkor az ilyen készülékek nem neked valók. Számla nélkül ne vegyél készüléket és ha szolgáltatói számlás, akkor ne vedd meg, gond megoldva.

(#1635) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Gyors gyári vs gcam vs "múlt" összelövés. Lesz még, csak borzasztó bonyi a "könyvelés" zillió beállítási lehetőség közt a helyére rakni a képeket.

Gcam-nél utólag ki lehet olvasni valamiből (exif??), hogy alap vagy hdr enhanced módban lőttem? Nagyon macera egyesével lövés után instant átnevezgetni, hogy ez hdr+, az meg natúr.

A gyári nekem részletesebbnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1636) ricsip válasza Huroq (#1634) üzenetére


ricsip
addikt

Magadra ne vedd már, csak neked nyomtam a válaszra, más is leírhatja ha van ilyen telefonnal használt tapasztalata.

-

(#1637) #16377600 válasza somkrisz (#1629) üzenetére


#16377600
törölt tag

Kamerában jobb az S20 FE.

(#1638) kugli


kugli
aktív tag

Sziasztok!
Samsung saját billentyűzet-nél tablet módban az ékezetes betű választáshoz nem kell a felugró lehetőségnél elhúzni a karaktert. Telefon módban hol-hogy kell ezt beállítani? Kényelmesebb lenne sokkal a samsung bill-t használni így teón is.

(#1639) TFSi válasza #16377600 (#1637) üzenetére


TFSi
őstag

Miben konkrétan? 4K 60fps, éjszakai képek?

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1640) cybelaci74


cybelaci74
csendes tag

Sziasztok! Egészen jól működik a jótállás szerinti ügymenet.... Bevittem a telót, hogy vibrál, ugrál, csíkozódik a kijelző.... egy hét után jött az sms, elkészült... Itt jön a meglepi, új kijelző mellé, új akksi, új usb -töltő port...
Kíváncsi leszek, mennyire lesz tartós...eddig jó..

(#1641) ottesz válasza cybelaci74 (#1640) üzenetére


ottesz
aktív tag

papírra írni kell valamit amit el is tudnak adni másnak :D Sajna ez a szokás...

(#1642) ricsip válasza ottesz (#1641) üzenetére


ricsip
addikt

Jah, mint a mááárkaszervízes, papíron elvégzett és kiszámlázott csak éppen nem megcsinált olajcsere.

-

(#1643) Gabis


Gabis
őstag

Sziasztok! Van néhány itthoni üzlet, ami forgalmaz 8GB-os verziót (ha jól tudom európai piacra csak 6GB-os elérhető). Van aki használ ilyet? Normálisan használható itthoni 4 és 5G hálózaton (anno a b20 meglétére kellett figyelni, de már nem követem aktívan a piacot)? Előre is köszönöm. :R

(#1644) kutga válasza Gabis (#1643) üzenetére


kutga
nagyúr

Használható igen, de ezek szürkeimport készülékek, a garancia kérdéses.

Let the Zone take me if I am.

(#1645) Gabis válasza kutga (#1644) üzenetére


Gabis
őstag

Igen tudom, ezért is nézek olyan üzletet ami már régóta megy, és talán nem húzza le a rolót amíg él a garancia. Persze semmi sem biztos. Ami fontos, hogy használhatóság szempontjából ne érjen hátrány. Btel az egyik ilyen kiszemelt üzlet.

(#1646) gerner1 válasza Gabis (#1645) üzenetére


gerner1
veterán

Nem "bolti" garancián volt a hangsúly, hanem a hazai hivatalos Samu által biztosítotton. Nagyon nem ua, a kettő...

(#1647) Gabis válasza gerner1 (#1646) üzenetére


Gabis
őstag

Attól még egy üzletnek lehet normális szervize, vagy szerződése egy hozzáértő szervizzel nem? Vagy összes nem hivatalos forgalmazó felejtős?

(#1648) t72killer válasza Gabis (#1647) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

De, simán lehet, akár jobb is mint a hivatalos. A konkrét boltnak kell utánanézni.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1649) gerner1 válasza Gabis (#1647) üzenetére


gerner1
veterán

Persze, hogy lehet. Ugyanakkor, melyiknél (hiv.Samu gar / "bolti"-gar ) van nagyobb esély, hogy 'nyugodtabb lehessek' (?). Tisztelet a kivételnek, de, ugye nem volna ez sem akkora 'kérdés', ha a nem-hivatlosan forgalamzó üzletek zöme is megbízható volna....

Félre ne érts, mindenki a saját habitusa szerinti rizikót vállalja.👍

[ Szerkesztve ]

(#1650) kugli válasza Gabis (#1647) üzenetére


kugli
aktív tag

Hivatalos samsung szerviz vizsgálja a készülék származását. Ha nem hivatalos samsung (partner) forgalmazónál volt a vásárlás akkor is megjavítja kiszámlázva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.