Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Mit kéne csinálni, hogy a bekapcsolt auto vaku a következő kamera használatkor is be legyen kapcsolva? Nekem állandóan kikapcsol.

(#452) cibus válasza Pferi (#447) üzenetére


cibus
aktív tag

szia, hol rendelted a tokot? mennyi? tudsz dobni egy linket? thx ;) esetleg üvegfóliát is rendeltél? abból melyik a legjobb?

(#453) xpeg94


xpeg94
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek melyik a jobb vétel most?
- Realme 9 pro+ 6/128 108 ezerért.
vagy
- Realme gt 2 8/128 139 ezerért.

(#454) cibus válasza xpeg94 (#453) üzenetére


cibus
aktív tag

Neked mi a jobb?
Kisebb vagy nagyobb méret?
Gyengébb vagy erősebb, de melegebb?
Mindkettő jó, mire kell?

[ Szerkesztve ]

(#455) xpeg94 válasza cibus (#454) üzenetére


xpeg94
csendes tag

Minennapi használat(telefonálás, böngészés, facebook, youtube, eimail, zenehallgatás.

Jobb a gt2 egyértelműen, jó árban van mind2, csak kérdés, ér e plusz 30 ezret az a teljesítmény?

[ Szerkesztve ]

(#456) fradi81 válasza xpeg94 (#455) üzenetére


fradi81
veterán

Ha nem használod ki, akkor nem ér.

moto g72, Ninebot d28e

(#457) cibus válasza fradi81 (#456) üzenetére


cibus
aktív tag

Ha meg kihasználja, pl játék, akkor meg melegszik :Dakkor már inkább a 3T sn870el. Szerintem...
Szóval inkább a 9pro+
Játékra is el elég kompromisszumokkal és no throttling

(#458) cibus válasza xpeg94 (#453) üzenetére


cibus
aktív tag

Ha nem csak realme játszik, akkor érdemes lehet majd a Redmi note 12 turbo. Elég jó gép.

(#459) YxVs


YxVs
senior tag

Sziasztok,

Javítva lett, azaz bekapcsol már a fő kamerával készített 4K videózás közben az optikai képstabilizátor?

Köszi,
YxVs

(#460) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Meddig lesz ezekre szoftveres támogatás? Van erről infó?

(#461) aprokaroka87 válasza joysefke (#460) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Android 14-re még megvan az esély.
De ez attól is függ hogy hogyan trükköznek.

(#462) joysefke válasza aprokaroka87 (#461) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Az években mit jelenthet? Azt sem tudom milyen android van most :)
Ennek vagy a Samu A33/A53-nak lesz feltehetőleg jobb támogatása?

(#463) aprokaroka87 válasza joysefke (#462) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Jelenleg Android 13-on van, tehát a legfrissebb.
Tételezzük fel hogy idén ősszel megjelenik a 14.
A telefon 2022 február hónapban jelent meg, tehát 2024 február hónapban fog le telni a 2 év.
Ilyenkor mindig az a kérdés hogy megpróbálják-e elhúzni addig.

(#464) Orgi válasza joysefke (#462) üzenetére


Orgi
őstag

Ha csak ez az egyetlen szempont, akkor valszeg a Samunak tovább lesz támogatása.

(#465) Orgi válasza YxVs (#459) üzenetére


Orgi
őstag

Sajnos a frissítéseknél mindig csak annyit írnak, hogy hibák javítása, szóval ez max úgy derül ki, ha valaki feltölt neked egy 4k videót és abból ránézésre meg tudod mondani. Bár amennyi helyet foglalnak, én pl nem használom 4k-ban...

(#466) Orgi válasza YxVs (#459) üzenetére


Orgi
őstag

ui: azt hittem mindet letöröltem, de találtam pár 4k videót, szerintem nem jók, nincsen javítva, de este megpróbálom felrakni Google Drive-ra őket neked... legalábbis márciusban még nem volt javítva.

[ Szerkesztve ]

(#467) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Páromnak keresek újabb telefont, egy Huawei P30-at váltana. Ami neki fontos: jó főkamera (képekhez), jó tárolókapacitás (256gb), szép kijelző. A keret nem sok, olyan 150-160k maximum.
Nézegettem ezt a készüléket is, egy dolgot még nem találtam meg, hogy a szoftveres támogatása jelenleg milyen? Új android főverziót meddig kap? Ha tud valaki segíteni, azt nagyon megköszönöm :R

PSN: OldSlowhand74

(#468) Aguinaga válasza Aguinaga (#467) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ja, a főverziós kérdést most látom par hsz-szel feljebb.

PSN: OldSlowhand74

(#469) Orgi válasza Aguinaga (#467) üzenetére


Orgi
őstag

Itt van egy általános leírás, de konkrétan erre a telefonra még nem ez vonatkozik, hanem tudtommal Android 14-et kap majd még és utána több főverziót nem, csak biztonsági frissítés.

[link]

Amúgy amire keresed a telót a másik topicban, főleg a méret miatt is, szerintem teljesen oké.

[ Szerkesztve ]

(#470) Aguinaga válasza Orgi (#469) üzenetére


Aguinaga
őstag

Köszi szépen, meg is rendelem azt hiszem, ár-érték arányban eléggé jónak tűnik:R

PSN: OldSlowhand74

(#471) Orgi válasza YxVs (#459) üzenetére


Orgi
őstag

Szerintem nem, mondjuk az idő sem volt az egyiknél túl kellemes, lefagyott a kezem:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#472) bence00333


bence00333
csendes tag

Sziasztok
Gondolkodom a telefon vásárlásán, azonban két dologra lennék kiváncsi.
-Szabadban milyen a kijelző fényereje, lehet rendesen látni?
A proci sebessége mennyire meggyőző átlagos használat mellett? Snapi 780-ról jönnék ami erosebb a Dimensity 920nál, ott nem volt semmi gondom a sebességgel. Gondolok itt: rendszer lag, chrome, twitter, facebook, youtube, e-maill, zenehallgatás.
-Még egy utolsó: a bluetooth hangerő milyen?

(#473) Orgi válasza bence00333 (#472) üzenetére


Orgi
őstag

Egyik dologgal sem volt semmi problémám. A rendszer egyszer sem akadt nálam, igaz nem játszom. BT fülest használok, a hangerővel sem volt problémám.

(#474) novinyul válasza bence00333 (#472) üzenetére


novinyul
veterán

Ahogy írták már előttem, egy jó választás a telefon. Rendszer stabil, gyors. Chrome meg még a Xiaomi 13 is meg tud döcceni :) Én Tronsmart Apollo Air+ hallgattam rajta zenét és nagyon jól szólt vele. Fő kamera kiváló, ultra széles nappal jó.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#475) bence00333


bence00333
csendes tag

Köszönöm a válaszokat. Holnap megnyomkodom az MM-ben pár kiszemelt készülék társaságában.

(#476) Orgi válasza bence00333 (#475) üzenetére


Orgi
őstag

Én is ott vettem az enyémet, de nem volt kiállítva, merthogy nem fizet a Realme a MM-nak külön érte és csak azok vannak kitéve, szóval én a Lurdyban nyomkodtam.

(#477) ben11


ben11
őstag

Sziasztok!
Egyre jobban foglalkoztat a gondolat, hogy vegyek egy ilyen telefont. Szerintetek hol érdemes megvenni, ahol az ár is jó és a garancia nem valami sima bolti semmit nem érő valami?

(#478) ben11 válasza ben11 (#477) üzenetére


ben11
őstag

Másik kérdésem. Működő gcam port van a telefonhoz?

(#479) Orgi válasza ben11 (#477) üzenetére


Orgi
őstag

Árukeresőt megnézve Aqua, Alza a 128 GB-os, MM a 256-os?

(#480) ben11 válasza Orgi (#479) üzenetére


ben11
őstag

Köszi!
A 128-as esetén mennyi marad háttértárból és ramból 13-as android alatt? Már szűz rendszer esetén.

[ Szerkesztve ]

(#481) Orgi válasza ben11 (#480) üzenetére


Orgi
őstag

Nem tudom, mert nekem 256-os van és azt sem tudnám megmondani, mert már dugig van zenékkel meg fotókkal. Gcamot gugli megmondja, én nem használom. Háttértár/RAM: bőven elég marad.

[ Szerkesztve ]

(#482) novinyul válasza ben11 (#480) üzenetére


novinyul
veterán

Ram marad bőven, a 128GB-l a rendszer elvesz úgy 12GB-t. Igazából te tudod hogy mennyi tárhelyre lesz szükséged :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#483) cibus


cibus
aktív tag

Napot! Az a beállítás hol van, amikor értesítésre felvillan a kijelző széle? Nem találom :W Illetve azt be lehet állítani, hogy csak hívásra és smsre villanjon?

(#484) cibus válasza cibus (#483) üzenetére


cibus
aktív tag

na megvan, viszont hívásra nem villan. mármint azt akarom, hogy hívtak, vagy smst kaptam és nem láttam esetleg, akkor villogjon a széle csak ezeknél, hogy ne kelljen mindig rá nézni, hogy hívtak-e?!

(#485) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Ez milyen app lehet? Most frissült play áruházon keresztül.

(#486) Zeki válasza Sanyi.mTs (#485) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nekem nincs is.
De van pár colorOs szoftver rajta.

[ Szerkesztve ]

(#487) aprokaroka87 válasza Sanyi.mTs (#485) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ikon alapján valami fájlkezelő, mondjuk az hogy kínai...felvet pár dolgot.

Szerintem ez lesz az amúgy

[ Szerkesztve ]

(#488) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Nálam jelzett májusi biztonsági patch-re


Még nem telepítettem, majd csak hétvégén.

[ Szerkesztve ]

(#489) Orgi válasza Sanyi.mTs (#488) üzenetére


Orgi
őstag

Nálam települ már :)

(#490) Orgi


Orgi
őstag

Na kint van a teszt GSMarenán a Realme 11 Pro+-ról, engem igazából csak a kamera rész érdekel és az jól hangzik :)
[link]

(#491) Aguinaga válasza Orgi (#490) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ezt a 2 megapixeles makrot minek erőltetik?
Amúgy én is néztem, nem tudni mikor ér Magyarországra?

PSN: OldSlowhand74

(#492) negro


negro
őstag

Halo. Egy Samsung A3 2016 (kiszolgalt rendesen) utan valtanek ujabb telora. 9 Pro+ es a GT2 kozul, mivel 10e a diferencia kb. melyik lehet jobb valasztas? Illetve ott van meg a Samsung A52s. Jatek nem erdekelt telon sose... Anyagminoseg, belso, support, kamera, jo aksi, uzemido. Illetve viz allosag de ebbol meg engedek jelen esetben.
Hozzateszem a Samsung arban mar joval tobb mivel itt nem kapsz se toltot se vedo tokot se foliat amit a realme eseteben igen. Ezeket berendelve mar 30e a difi boven.

[ Szerkesztve ]

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#493) Orgi válasza negro (#492) üzenetére


Orgi
őstag

Nekem szimpibb volt a Realme, mint az A52s, élőben is megnéztem őket. Ha csak 10k a különbség, valszeg a GT2 a jobb választás, itt a méret, jack befolyásolhat esetleg 9Pro+ javára, kijelző, proci GT2 javára.

(#494) novinyul válasza negro (#492) üzenetére


novinyul
veterán

Igazából a proci az ami miatt ha,szükséged van a játék miatt a többlet erőre, akkor azt választani. De a Pro+ egy nagyon jó ár-érték arányú telefon egy rohadt jó főkamerával. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#495) novinyul


novinyul
veterán

Ide is berakom, mert ez azért jó hír :)
Realme-l kapcsolatban kaptam információkat. Lényeg hogy a Realme marad nálunk(van is hazai emberük)nem vonul ki Magyarországról.Ráadásul a 11 szériára szolgáltató részéről is van érdeklődés :) Nekünk ez csak jó lehet a későbbiekben, így jobban oda figyelnek(figyelhetnek) a kisebb piacokra. Ja és hamarosan kapok tesztre 11Pro+ telefont :) Igazából nem örültem volna ha innen is kivonulnak, kell hogy több szereplős legyen a hazai piac. Na meg igazából elég jó telefonjaik voltak eddig.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#496) Zeki válasza novinyul (#495) üzenetére


Zeki
nagyúr

Egyetértek!
Több féle telefon kellene. A reklámokban is.

A Huawei kilövése, a Nokia, Sony eltűnése kétszereplőssé tette a szolgáltatói piacot.
Aki droidot akar, Samsung.
Aki nem, ájfón.

(#497) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Az egyébként tudható hogy megkapja az Android 14-et?

(#498) Orgi válasza aprokaroka87 (#497) üzenetére


Orgi
őstag

Szerintem addig van ígérve, szóval igen. Egy főverzió frissítése volt.

(#499) aprokaroka87 válasza Orgi (#498) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

link

Mondjuk logikus is lenne, mert a 2 év is kb 2024 február környékén járna le.

(#500) Orgi válasza aprokaroka87 (#499) üzenetére


Orgi
őstag

Eleve úgy árulták, hogy 2 főverziót ígértek emlékeim szerint, 12-vel jött ki, tehát a 14 még tuti, a 15-ben meg esetleg ha nagyon jól megy a szekér reménykedhetünk... Indiában sokan vették, hátha ott kisírják még azt is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.