Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Cblacksmithc válasza Orgi (#650) üzenetére


Cblacksmithc
junior tag

köszönöm őszinteséged :R

(#652) Orgi válasza Cblacksmithc (#651) üzenetére


Orgi
őstag

2 éves lesz a telóm, ráadásul túrázom vele folyamatosan, egy lehelletnyi karc sincs a kamerán. És a korábbi telefonjaimon sem volt, nem tudom mit kéne vele csinálni, hogy megkarcolódjon. Ráadásul rengeteget fotózom túrázás közben és hülyét kapnék, hogy folyamatosan húzogatni kéne azt a sz*rt...

(#653) hallerlaller válasza Cblacksmithc (#649) üzenetére


hallerlaller
addikt

Egy huawei p9 lite vagy valami hasonlón szereltem már kameralencsét, mert odacsapta az illető, azóta neki ilyent veszünk, illetve én is rászoktam. Szerintem tök jó nem kizárólag a lencsevédő miatt, hanem az olajos kezemből sem csúszik ki.

Úgy keresd, hogy 'camshield'

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#654) ironbed


ironbed
aktív tag

Nincs valakinek egy eladó Super Frosted tok?
itthon nem lehet kapni csak a sima Pro-hoz meg az sima 5G-hez.
Kintről egy hónap amíg megjön vagy majdnem annyi a szállítás, mint a tok ára...

(#655) Cblacksmithc


Cblacksmithc
junior tag

Tudja már valaki mikor lesz A14 ? :U

(#656) Orgi válasza Cblacksmithc (#655) üzenetére


Orgi
őstag

Érdekel amúgy valakit? :) Q1, majd jön amikor jön, van benne bármi eget verő újdonság? Én most újra végig néztem és semmi fontossal nem találkoztam...

(#657) aprokaroka87 válasza Cblacksmithc (#655) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Elvileg a következő két frissítés hozza majd el.

(#658) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

"alkalmazás listában" lehet mappákat létrehozni és az appokat oda rendezni?

(#659) Cblacksmithc válasza Orgi (#656) üzenetére


Cblacksmithc
junior tag

Nem újdonság. Kijavítják-e pld. azt, hogy most nem lehet beállítani azt, hogy ha én úgy akarom, akkor csak a telefonban lévő tárolt számokról fogadjon hívást, mindent mást utasítson el ?

(#660) Orgi válasza Cblacksmithc (#659) üzenetére


Orgi
őstag

Bár sose próbáltam ilyesmit, de szerintem ez a Google tárcsázó, nem Realme gyári, tehát ez nem az ő saruk. Esetleg másik tárcsázó program kipróbálása?

(#661) Cblacksmithc válasza Orgi (#660) üzenetére


Cblacksmithc
junior tag

Nem, a realme sajátja...nem akarok másik tárcsázót...

régebben veséztük itt (?) a lényeg az, hogy talán realme 6-on lévő android akármennyin volt ilyen beállítási lehetőség. Ebben a beállítások/digit.jóllét.../ne zavarjanak pontja lenne, de a kivételek között nem állíthatók be a telefonkönyvben lévők...

(#662) Orgi válasza Cblacksmithc (#661) üzenetére


Orgi
őstag

Lehet tévedek, de ez a tárcsázó, ami a telefonunkon van, szerintem ez a Google Tárcsázó, ha a súgójába belemegyek és visszajelzést akarok tenni, akkor ott is Google-t említ és nem Realme-t. De itt tehetsz pl hibabejelentést nekik...
Ha bemegyek az alkalmazásaimba, ott is Google Telefon a neve és ez a tárcsázó.

(#663) Cblacksmithc válasza Orgi (#662) üzenetére


Cblacksmithc
junior tag

jó igazad van...

a gond csak az, hogy olvasva a realme fórumot másnál is ugyanez már 1 jó ideje és nincs kijavítva....szóval hagyom én is...tudok élni nélküle :K

(#664) Orgi válasza Cblacksmithc (#663) üzenetére


Orgi
őstag

Van egy csomó másik tárcsázó, amit le lehet tölteni Playről, esetleg megnézhetnéd őket...

(#665) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

nektek látszódik a (google) drive app a beállítások/alkalmazások alatt?

(#666) Orgi válasza Sanyi.mTs (#665) üzenetére


Orgi
őstag

Vicces, de nem :)

(#667) aprokaroka87 válasza Sanyi.mTs (#665) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Itt sem, ilyet sem láttam még. 😀

(#668) cibus


cibus
aktív tag

Sziasztok! Tudtok abban segíteni, hogy ennek hogy tudnék adni engedélyt? Szeretnék "gépelni, írni" beszéddel, de nem enged. Kerestem már mindenhol, de nem találok semmit. Se Messenger, se Viber nem engedi, szóval rendszer szinten nincs meg az engedély, nem alkalmazásban.

Más:
Jött pár hete egy frissítés, azóta itt az oldalsávról eltűnt a legfelső, lejátszás a háttérben opció. Nagyon nagyon hasznos volt számomra, ha pl kimentem futni, elindítottam egy beszélgetős műsort, akkor rámentem, ment a háttérben, kijelző kikapcs, fülesen pedig hallgattam.
Ezt nem lehet valahogy vissza varázsolni? Vagy pont a YouTube kérte ennek a tiltását, hogy az ember fizessen elő és ne lehessen így kijátszani?

Köszi

(#669) cibus válasza Cblacksmithc (#649) üzenetére


cibus
aktív tag

Ugyanezen az oldalon is vannak külön csak lencsevédők.

(#670) cibus válasza cibus (#668) üzenetére


cibus
aktív tag

Anyone?

(#671) Orgi válasza cibus (#670) üzenetére


Orgi
őstag

"Ahhoz, hogy használhassa a Hangvezérelt írás a Segéddel funkciót, a következőkre lesz szüksége:
Pixel 6 vagy újabb telefon (a Foldot is beleértve), Android 12 vagy újabb verzió"
Ez a Gboard súgója, ebből én arra tippelnék, hogy ez csak Google Pixel telefonnal megy.

(#672) Dévacsen válasza cibus (#668) üzenetére


Dévacsen
senior tag

Szia ez a hang vezérelt írás nálam működik, nem tudtam róla hogy van benne ilyen, idősebb ember vagyok már nem vagyok egy telefon mágus, de ahogy itt beraktad és tegnap pont szükség volt rá, nagyon jól működik..de..én Telegram on használom..aktív is a kis ikonja, én nem állítgattam semmit a telón, annyira nem érdekel,tehát alapból aktív nem én bűvészkedtem vele, januári update van rajta nálam.Neked ez nem nagy segítség mert nem Telegram ot használsz, de legalább tudjuk hogy működik valamivel ezek szerint. :)

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#673) cibus válasza Orgi (#671) üzenetére


cibus
aktív tag

Nekem úgy tűnik, mintha csak engedélyt kellene neki adni, hogy használhassa a mikrofont, mint mikor egy alkalmazás kéri mondjuk a kamerát. Csak azt nem találom, hogy hol adhatnék neki engedélyt

(#674) Orgi válasza cibus (#673) üzenetére


Orgi
őstag

Itt nem lehet?
Beállítások/Alkalmazások/Alkalmazáskezelés/Gboard/Engedélyek

(#675) cibus válasza Orgi (#674) üzenetére


cibus
aktív tag

Orgi!!! De isten király vagy!!! Ezt kerestem, de az istenért nem találtam. Működik is ;) köszi

(#676) Orgi válasza cibus (#675) üzenetére


Orgi
őstag

Szuper, nincs mit :)

(#677) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Hopp, nekem megjött az Android 14 :C

(#678) aprokaroka87 válasza zeorsdfd (#677) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Na az jó, várjuk a tapasztalatokat.

(#679) Cblacksmithc válasza aprokaroka87 (#678) üzenetére


Cblacksmithc
junior tag

Nem biztos, hogy várjuk ;]

(#680) Orgi válasza zeorsdfd (#677) üzenetére


Orgi
őstag

Ez már a végleges vagy még csak a trial?

(#681) zeorsdfd válasza Orgi (#680) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Gondolom végleges, nem írta sehol, hogy trial.
Az NFCs kártyáim le is álltak úgy tűnik. Remélem csak újra kell autentikálni majd és nem valami komolyabb probléma lesz.

(#682) Orgi válasza zeorsdfd (#681) üzenetére


Orgi
őstag

Azért gondolom, mert körbe néztem a Realme FB csoportjában és még csak béta jött a miénkre elvileg, írja is hogy trial.

[ Szerkesztve ]

(#683) zeorsdfd válasza Orgi (#682) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Annyi kiderült, hogy a bétán ez tipikus, hogy a Google Pay nem megy (tehát maga az NFC megy, csak a Pay nem) nem tudom most honnan lehet látni, hogy ez béta-e. Próbálok visszaállni éppen.

(#684) aprokaroka87 válasza zeorsdfd (#683) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem béta csak azoknak jár akik kérték azt.

(#685) Orgi válasza zeorsdfd (#683) üzenetére


Orgi
őstag

Lehetett early accessre jelentkezni, illetve talán enélkül is feldobta nekem előző főverziónál, hogy kijött a trial update, de csak simán nem kell kérni és én is csak a végleges telepítésére nyomtam rá. Szerintem innen már sehogy nem tudsz vissza menni, mert alaphelyzetbe állítással is a bétát rakja vissza, de hamarosan gondolom jön a végleges is, addig ez van.

(#686) Cblacksmithc


Cblacksmithc
junior tag

Na most akkor van Android 14 vagy nincs ? :U

(#687) zeorsdfd válasza Cblacksmithc (#686) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Hát én ezt látom: [kép]

(#688) Cblacksmithc válasza zeorsdfd (#687) üzenetére


Cblacksmithc
junior tag

De kis hazánkban csak Te látod ezt ? Mert nem jött semmilyen frissítés....

(#689) zeorsdfd válasza Cblacksmithc (#688) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Most felmerült bennem, hogy lehet hogy rossz topicban vagyok, mivel nekem nem Pro+ csak sima Pro-m van. Gondolom az más. Bár olyan topic nincs.:-(

(#690) aprokaroka87 válasza zeorsdfd (#689) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az más igen 🙂

(#691) zeorsdfd válasza Cblacksmithc (#688) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

(#692) zeorsdfd válasza zeorsdfd (#691) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

...és megjavult, már nem béta és megy a Wallet is :)

(#693) f.i.s.h. válasza Cblacksmithc (#686) üzenetére


f.i.s.h.
csendes tag

Egyelőre a béta érkezett ma - én sem jelentkeztem rá:

realme UI 5.0 | Android 14
Frissítés érhető el
RMX3393_14.0.0.95(EX01) | Bétaverzió | 4,95 GB

[ Szerkesztve ]

(#694) Orgi válasza f.i.s.h. (#693) üzenetére


Orgi
őstag

"Más kárán tanul az okos" :)

(#695) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem a következő frissítési ciklusban fog jönni az Android 14.

(#696) f.i.s.h. válasza Orgi (#694) üzenetére


f.i.s.h.
csendes tag

:) :) :)
Illetve ezek szerint rendesen elő kell készíteni azt a final update-et. :)

(#697) ironbed


ironbed
aktív tag

Akkor még ezt nem szabad feltenni??! :D

(#698) Orgi válasza ironbed (#697) üzenetére


Orgi
őstag

Nekem is ma jött meg, én az előző bétát sem raktam fel, mármint az Android 13-ast, teszteljék a kis indiaiak magukon, ez után már szerintem max 1 hónap és itt a végleges, én nem rakom fel.
Meg eleve főverzió váltásnál illene egy gyári állapotra visszaállítás, főleg mivel elvileg az A14 nekünk az utolsó, szerintem érdemes majd a végleges felrakása után.

[ Szerkesztve ]

(#699) ironbed válasza Orgi (#698) üzenetére


ironbed
aktív tag

Arra nem is emlékszem, hogy mikor feltettem a 13-ast az béta volt-e, de mintha végleges lett volna.
Viszont én sosem foglalkoztam gyárira állítással. Sosem volt gondom emiatt.

Ha nem lett volna itt negatív tapasztalat, akkor ezt a bétát is simán feltenném, de így nem akarok szívni vele.
Amíg Redmi 3s-em volt az folyamatos béta programos volt a heti frissítés miatt. (régi szép idők...)

[ Szerkesztve ]

(#700) DS39 válasza ironbed (#697) üzenetére


DS39
nagyúr

na pont ezért jöttem ebbe a topicba, hogy megkérdezzem nektek hogy jött be a frissítés, én egy sima Pro tulaj vagyok, hááááát nem vagyok vele megelégedve.
lassabb lett érezhetően a rendszer, 13-as alatt sokkal "pörgősebb" volt. :(
vicces amúgy, mert nekem hivatalos verziót írt, ez a felület, frissítés után meg bétát, majd azóta volt egy factory reset (hátha jobb lesz, nem lett...), ismét hivatalost ír.

A Pro+ esetén több a RAM és erősebb a SoC is, talán nem fogjátok észrevenni, de dolgozhatna rajta a Realme, jelige: optimalizálás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.