Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) t1 válasza Rabbitf_24 (#950) üzenetére


t1
addikt

Köszi, addigra szeretném megoldani a cipő kérdést is :)

(#952) Kasya


Kasya
nagyúr

Te jo eg... meg csak most talaltam ra a bejegyzesre/topikra.
Az elso 500 hsz-t elolvastam, majd a vegere lapoztam. Brutalis valtozas, foleg hogy mar maratonon is vagy (ha jol latom).

Nem lenne kedved egy rovid osszesitot irni a bejegyzesbe, hogy "megkimeld" szegeny uj olvasot (hatha mas is lesz a jovoben rajtam kivul).

Ezuton gratulalok en is. Elismeresre melto teljesitmeny amit veghezvittel.

(#953) Rabbitf_24 válasza Kasya (#952) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Köszönöm szépen! Maraton majd jövőre, idén megpróbálok minél több félmaraton rendezvényre elmenni, meg magamtól is lefutni. :K

Összefoglalón már többször gondolkodtam, de még nem tudtam rá szakítani elég időt, hogy megreformáljam a fő oldalt. :B

t1: ha segítség kell cipő ügyben, akkor keress vagy a futós topicban is tudnak segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#954) t1 válasza Rabbitf_24 (#953) üzenetére


t1
addikt

Szerintem betartom amit mondtál, hogy vizsgálattal kezdjek aztán lehet válogatni, június elején megyek Pestre akkor meg ejtem, te hol csináltattad? Sajnos előbb nem megy, most nincs rá keret, egy ideig még bírom a jelenlegivel, most úgy is 90 éves öregembert játszom adta a lábazás :DDD

(#955) Rabbitf_24 válasza t1 (#954) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Maratonman Depo, Budapesten, de több helyen is csinálnak, talán itt Veszprémben is.

(#956) t1 válasza Rabbitf_24 (#955) üzenetére


t1
addikt

Jó lenne ha helyben is lenne, googleba nem találtam erről infót :U

(#957) Rabbitf_24 válasza t1 (#956) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

(#958) t1 válasza Rabbitf_24 (#957) üzenetére


t1
addikt

Köszi, rá kérdezek a témára.
Nem titok amúgy olyan 20k körül szeretnék cipőt venni, extrém esetben ha nincs ennyiért akkor nagyon a plafon 30k, lehet ennyiért venni "normális" cipőt? Mert amiket néztem és tetszik is azok 40k+ :U

(#959) Rabbitf_24 válasza t1 (#958) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

20k körül is lehet, 30k-ért meg már elég sok fajta van, figyelni kell az akciókat. :K

(#960) t1 válasza Rabbitf_24 (#959) üzenetére


t1
addikt

Tudsz mutatni ebben az árvsávban ? :)

(#961) Rabbitf_24 válasza t1 (#960) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Tudok, de ahhoz tudnom kell a lábtípusodat ;)

(#962) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Nap 100 húzódzkodás megvan. :) (Egyik nap széles, tenyér kifele néz, másik nap szűk, tenyér befelé néz.)
Ezek mellett egyik nap fekvőtámasz széria, másik nap guggolás.

(#963) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Blogot updateltem, már éppen ideje volt. :))

(#964) t1 válasza Rabbitf_24 (#961) üzenetére


t1
addikt

Vétkeztem :B
Pesti út sajnos kilátástalan lett, így a lábfelmérést hanyagoltam, neten turkálva és az eladó segítségét kérve választottam cipőt helyben az intersportban: [link]
ASICS GEL PHOENIX 6 lett 21.000ft-ért kaptam meg kedvezménnyel + le is volt árazva így a keretembe belefért.

Első futásra 5km-en meg lett a PB [link]
Sokkal kényelmesebb mint a lidls volt, próbáltam még egy GT-2000-et nah az nagyon bejött volna de 34k-m sajnos nem volt rá, de ezzel is elégedett vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#965) Rabbitf_24 válasza t1 (#964) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Jó kis cipellő. :R
Ha ez kényelmes, akkor a GT2000-ben már fájna a lábad, mert az egy közepesen pronáló cipő. :K
Ez volt a jó választás!

(#966) t1 válasza Rabbitf_24 (#965) üzenetére


t1
addikt

Jó lesz :)
Végiglapoztam tegnap a Sports Tracker eredményeimet, tavaly augusztusban kezdtem a futást 6:30-7:00perc/km átlaggal most már azokon a távokon 5:00perc/km alatt is tudom teljesíteni, elégedett vagyok a fejlődéssel :B
Idén mindenképpen (akár 3:00:00 idővel is) de fogok félmaratont futni.

(#967) Tyer válasza t1 (#966) üzenetére


Tyer
őstag

2:50be azért férj bele, mert elkap a busz:D Deeee simán bele fogsz... ahhoz már sétálni kell...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#968) t1 válasza Tyer (#967) üzenetére


t1
addikt

Ez a 3 óra egy vicc volt olyan 2:30ba bele akarok férni.

(#969) deicide válasza t1 (#968) üzenetére


deicide
veterán

Az 5:00/km az 1:45-ös feles, abból rohadt nehéz 2:30-at csinálni. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#970) Rabbitf_24 válasza deicide (#969) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nekem ez a cél hétvégére Keszthelyen. (5:00/km vagyis 12km/h) :K

Te mennyit célozol meg? Gondolom 4:15/km meglesz... :)

(#971) Tyer


Tyer
őstag

Nekem most baromira nem készüléssel lett kényelmes 2:11..

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#972) deicide válasza Rabbitf_24 (#970) üzenetére


deicide
veterán

Az elsődleges a 4:15 volt, igen, 3:00:00-n belül kicsivel, de még nem vagyok túl a combhúzódáson és az időjárás sem biztos, hogy haver lesz, így nincs kimondott cél, de azért 4:30-nál jobb legyen. :K
Vagy lehet, hogy átnevezek félmaratonra én is és akkor 4:05. ;]

Az 5:00 az nagyon jó, csak frissíts sokat, főleg, ha meleg is lesz (<18 fok)

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#973) Rabbitf_24 válasza deicide (#972) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Hét közepére biztos hogy rossz idő lesz, remélem kitart legalább a felhők és a 20 fok körülire hétvégére. Ha nem, akkor meg fogunk sülni és szétizzadunk mindent. :(
Combod még a múltkori sérülés? Az is jó lassan gyógyul akkor. Arra nagyon jók a mesterbalzsamok, ha még nem próbáltad. :B

Ha a térdem nem bánja, akkor menni fog a cél. Velem van az erő, éreztem a múltkori privát FM után, amikor 10km/h átlaggal mentem, hogy itt még nem kevés tartalék van. 16-17 km után viszont már éreztem a térdemet. Az a bosszantó, hogy vinne a lendület, meg az erő, de a sérülés nagyon belassít. Ebből kifolyólag most egész héten csak tekerek aztán hétvégén meg futok. Nem a legjobb felkészülés, de most erre futja sajna.

[ Szerkesztve ]

(#974) t1 válasza deicide (#969) üzenetére


t1
addikt

Majd jövőre esetleg, idén a tàv legyen meg tudjam fejben összerakni, jelenesetben szerintem az agyam korlàtol a jobb eredményben.

(#975) t1 válasza Rabbitf_24 (#973) üzenetére


t1
addikt

Jó kis időnk lett, remélem szombaton nem lesz eső :((

(#976) Rabbitf_24 válasza t1 (#975) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Abban bízok én is, hogy legalább nem fog esni. A felhők maradhatnak. :DDD

(#977) t1 válasza Rabbitf_24 (#976) üzenetére


t1
addikt

Én is így vagyok vele, azt is elviselem, ha egész hétvégén szakad csak szombat 10:00 és 11:00 között ne essen ;]

(#978) Rabbitf_24 válasza t1 (#977) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Most néztem, szombatra még mondja az esőt, vasárnapra még felhők, hétfőn már kisüthet néha...

(#979) t1 válasza Rabbitf_24 (#978) üzenetére


t1
addikt

Hát igen, veszélyben a szombat, bár az eseményről jött egy mail, hogy meglesz tartva, kérdés, hogy nyuszi vagy McFly? :F :)

(#980) t1 válasza t1 (#979) üzenetére


t1
addikt

Nem éppen futó idő van még mindig szakad :W :W

(#981) Rabbitf_24 válasza t1 (#980) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nyomjál egy távot kinn ahogy beszéltük, jó lesz meglátod. :K

(#982) t1 válasza Rabbitf_24 (#981) üzenetére


t1
addikt

Lenyomtam ahogy beszéltük :K
Szerencsére átrakták a helyszínt így nem is volt kérdés, hogy indulok-e.
Volt eső szél minden de jó kis futam volt 5. helyezett lettem öcsém felfért a 3. helyre, az időm is kezd vállalhatóvá lenni. :[link]

Jöhet 13-án a fáklyás :R

[ Szerkesztve ]

(#983) Rabbitf_24 válasza t1 (#982) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Az már majdnem dobogó! Gratula a tesódnak is!
Igen, a következő az a fáklyás lesz. :K

(#984) deicide válasza t1 (#982) üzenetére


deicide
veterán

Deszép! Gratulálok!!

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#985) Rabbitf_24 válasza deicide (#984) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Fényezed már a cipőt holnapra? :D

(#986) deicide válasza Rabbitf_24 (#985) üzenetére


deicide
veterán

Összepakoltam, fejben edzem már csak magam, meg szuggerálom az időjárást. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#987) t1 válasza deicide (#984) üzenetére


t1
addikt

Köszönöm, holnap szép időtök lesz, lehet nyomatni sok szerencsét :R

Itt a hivatalos eredmény is : [link]
A 4. helyezett kb 6km-ig előttem ment majd sikerült felzárkóznom majd megelőzni, de a végén ott hagyott, a célba beérve gratulált és megköszönte a versenyt nagyon sportszerű volt, jó volt vele menni, öcsém szépen otthagyott igaz 15kg-al könnyebb mint én, szóval revansot kell majd vennem ;)

[ Szerkesztve ]

(#988) deicide válasza t1 (#987) üzenetére


deicide
veterán

Az a 39:33 lehet nekem is kb a max, amit most tudok 10km körül, amit az első helyezett ment, viszont bármilyen 50 percen belüli eredmény jó ám 10.5-en!

Nekem meg ma 4db 10.5-et kellene tolnom 43/44/45/46 percekre, ez akkor 2:58:00 lenne és akkor van benne 2 perc tartalék, hogy még mindig 3 órán belül legyek. Ez álom marad, ha nem lesz felhő az égen és meleg lesz. Bár most még Keszthely felhősnek tűnik, meglátjuk. :K

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#989) Rabbitf_24 válasza deicide (#988) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

meglesz az, én is drukkolok a felhőknek. :) sajna még mindig érzem a térdem, ma reggel a konkrét cél az hogy végigcsináljam. ha kisül belőle egy jó idő, akkor az lesz a hab a tortán. :)

(#990) deicide válasza Rabbitf_24 (#989) üzenetére


deicide
veterán

Menni fog, a közönség majd behúz a célba. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#991) Tyer válasza t1 (#982) üzenetére


Tyer
őstag

Huh, nem volt sok induló... De ez nem változtat a tényen, hogy baromi jó idő az 50 perc. Az 5perc/km már komoly versenytempó, nálam már jobb vagy:D
Az 5. hely bizonyítja is...
Csak így tovább...
Tegnap Decathlonban volt egy kis "cipőtesztelés", de ez tényleg ilyen ""-es... Viszont kaptam cserébe 10%-os kupont minden Kalenji termékre.
Arra jó volt még, hogy el akarok én is menni, és felméretem a lábam, hogy tudjam milyen cipellő kell... Aztán meglátjuk.
És még valami van a levegőben... De erről majd később:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#992) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Most találtam rá a blogodra és bakker...minden elismerésem!!!
Nem semmi amit véghez vittél. Nekem is egy hasonlót kellene végre hajtanom, de túlságosan szeretek enni :B :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#993) t1 válasza deicide (#988) üzenetére


t1
addikt

Hogy csináljátok nem is értem :)
Lesz ez jobb is, de elégedett vagyok mert szépen megy a fejlődés és élvezem is a dolgot úgy hogy minden rendben, nyár végén megpróbálom a félmaraton a budapesti Wizz Air félmaratonra szerintem be is nevezek.
Amúgy 21km-en az első 1:18:02-őt ment, öcsém volt tesi tanárja.

Tyer

Hát nem voltunk sokan, 165 ember nevezett kb 40 ha indult összesen a kategóriákat nézve, benne voltunk a folyamatos szakadó esőben, ami idegileg kicsit kikezdett, de motiváló volt. Ami visszahúzott az az új füles választás volt, kipróbáltam az agyba dugóst és annyira nem jött be, hogy féltávnál likvidálni kellet szétnyomta a fülemet nagyon zavart utána nem volt zene, szemüveg full pára kézben kellet vinni szóval voltak körülmények, de örülök, hogy Andris rábeszélt az idő ellenére is,hogy menjek mert tényleg jó kis edzés volt.

(#994) Tyer válasza t1 (#993) üzenetére


Tyer
őstag

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#995) t1 válasza Tyer (#994) üzenetére


t1
addikt

:K

(#996) Rabbitf_24 válasza deicide (#990) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

majd integess ha kiszúrsz a tömegben. felénk már süt a nap.....

(#997) Rabbitf_24 válasza Sirandrish (#992) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Köszönöm! Kajálni kajálhatsz, csak mást kell enni és nem gond. :K

(#998) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

1:47:58-al eddigi PB-vel sikerült a Keszthelyi Kilóméterek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#999) t1 válasza Rabbitf_24 (#998) üzenetére


t1
addikt

Itt is gratulálok :R
Szeptember 20, Veszprém 21km nevezve, hozzád közeli időt kell mennem ;]

(#1000) Rabbitf_24 válasza t1 (#999) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Veszprémben a sok szint miatt ez sokkal rosszabb lesz. Tavaly ott voltak gondok, alig értem be. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.