Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) t1 válasza Rabbitf_24 (#600) üzenetére


t1
addikt

Nekem meg édesanyám ott dolgozik :)

(#602) t1


t1
addikt

Valaki hasznàl androidra olyan alkalmazàst ami a futást monitorozza ?

(#603) eddie17 válasza t1 (#602) üzenetére


eddie17
addikt

Endomondo pro. Megérte az árát.

(#604) Rabbitf_24 válasza t1 (#602) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

sportstrackert használom, nekem bevállt.

(#605) t1 válasza Rabbitf_24 (#604) üzenetére


t1
addikt

Köszi kipróbálom :)

Eddie17: neked is :R

[ Szerkesztve ]

(#606) Tyer válasza t1 (#602) üzenetére


Tyer
őstag

Én runkeepert.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#607) Tyer


Tyer
őstag

Frissitettem a blogom, holnap még folyt köv...
Mellesleg, tegnapi futás Runkeeperrel

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#608) Rabbitf_24 válasza Tyer (#607) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Hajrá, lehet ezt még jobbá tenni.

Szomorúan konstatáltam, hogy 87kg-ot mutatott a mérleg a nyaralás után. (Mindent ettem, amit csak láttam, kb degeszre... :D ), szóval nem szeptember elején fogok nekiállni újra az edzésnek és a tekerésnek, hanem a következő hét elején. :) Jó lett volna még 1-2 hét pihenés, de megálljt kell parancsolni. Vissza kell menni 80kg-a és azt tartani.

(#609) t1 válasza Rabbitf_24 (#608) üzenetére


t1
addikt

Kell egy kis lazulás de megcsinálod :)

Én ma reggel 93.7kg voltam :) Lassan de biztosan belépek a -50kg-os kategóriába :)

(#610) Rabbitf_24 válasza t1 (#609) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Az komoly, -50 az már kb újságba illő kezdőcikk lehetne. Elöl álltál a sorban, amikor az elszántságot osztogatták..... :D

Persze, 7 kg-ot letolni nem nagy gond, csak ilyenkor látom, hogy milyen szarok az adottságaim. Eszek és hízok. :(

(#611) t1 válasza Rabbitf_24 (#610) üzenetére


t1
addikt

Meg akkor is elöl álltam amikor a lustaságot, a kimagyarázást és az éjszakai zabálásokhoz adták az erőt :W :D
[link] :B

90kg-ot elérem alá már nem szeretnék menni ez a végső célom, utána meg csak erőlét növelése.

Amúgy az elszántságot kitartást leendő kisfiam megszületésének köszönhetem, miatta változtattam mindenen igaz még nem született meg ( holnapra van kiírva anyukája :) ) de ő lesz ezért az egészért a legnagyobb jutalom.

(#612) Rabbitf_24 válasza t1 (#611) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Gratulálok előre is a kissráchoz, igen, vannak dolgok, amiért (akiért) érdemes változni. :K

(#613) t1 válasza Rabbitf_24 (#612) üzenetére


t1
addikt

Elvoltam most este futni egy picit [link]

(#614) Rabbitf_24 válasza t1 (#613) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Vigyázz a térdedre. Jól melegíts, nagyon jó lesz ez. :K

(#615) eddie17 válasza t1 (#613) üzenetére


eddie17
addikt

Igen a térdedre nagyon vigyázz, nekem sikerült az elején majdnem tönkre tennem de még időben helyre hoztam.

(#616) t1


t1
addikt

Megfogadom :)

(#617) t1 válasza t1 (#613) üzenetére


t1
addikt

Icipicit emeltem a távon és a sebességen is :) [link]

(#618) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Nekiálltam a lerövidített edzéseknek. Nagyon jók. 10 vagy 20 perc. Minden perc elején elvégzem az adott számú gyakorlatot, a maradék idő a pihenés. Eléggé lefáraszt annak ellenére hogy nagyon rövid ideig tart. Próbáljátok ki. :K

(#619) brownus válasza Rabbitf_24 (#618) üzenetére


brownus
veterán

ezmiez? olyasmi mint a hiit?

(#620) Rabbitf_24 válasza brownus (#619) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

jaja, hasonló elven működik. A lényeg, hogy ne legyen sok pihenő. 10 perces szenvedésnek is hívják.

(#621) bullseye válasza Rabbitf_24 (#620) üzenetére


bullseye
addikt

Dobj egy linket pls. Ennyi időt még talán én is képes vagyok rászánni a dologra :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#622) Rabbitf_24 válasza bullseye (#621) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

[link] úgy variálod, ahogy tetszik. :K

(#623) brownus válasza Rabbitf_24 (#622) üzenetére


brownus
veterán

jaaa, tabataaaa :)

ok, vágom, ezt páran csinálják a fegyences/sw topikban, régebben én is. szerettem is, tényleg "halálig" kitudod magad fárasztani.

(#624) deicide válasza Rabbitf_24 (#618) üzenetére


deicide
veterán

Ez jó cucc és tényleg kemény!
Én meg átálltam a hosszúakra, mert augusztus 23-án jön az év egyik legkeményebb megpróbáltatása számomra, Kiskunlacházán 12 óra bringaverseny. Jó volna olyan 350km körül teljesíteni. :DDD
Ennek megfelelően most tömöm magam szénhidráttal.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#625) Rabbitf_24 válasza deicide (#624) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Sok szerencsét hozzá! Én is tömöm magam szénhidráttal, de nem ilyen célból. (Nem tudom megállni hogy ne egyek... :D :D )

(#626) t1 válasza Rabbitf_24 (#625) üzenetére


t1
addikt

90.5 :Y :Y

(#627) t1 válasza t1 (#626) üzenetére


t1
addikt

Valószínű, hogy kivoltam száradva vagy valami lehetett azóta 91-92 között vagyok, de sebaj, itt a jelenlegi forma : [link]

(#628) Rabbitf_24 válasza t1 (#627) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

a bőr is egész jó állapotban van. :K

(#629) t1 válasza Rabbitf_24 (#628) üzenetére


t1
addikt

Igen, meglepően jónak tűnik, sokkal rosszabbra számítottam, de lesz ennél jobb is :))

(#630) t1


t1
addikt

10km - 1:04:05, ezt is sikerült végre megélni, hülye sporttracker elveszette a jelet így sajnos nincs több infóm az útvonalról :W

(#631) Rabbitf_24 válasza t1 (#630) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

lassan beéred a rekordomat. :R

(#632) t1 válasza Rabbitf_24 (#631) üzenetére


t1
addikt

Köszi. Te hol jársz? :R

(#633) Rabbitf_24 válasza t1 (#632) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

1:55 alatt volt meg 20 km. Ma akarok kimenni futni, megnézni, hogy meggyúgyult-e a vádlim.

(#634) t1 válasza Rabbitf_24 (#633) üzenetére


t1
addikt

Az szép :R Nekem az még messze van sajnos, de jövő ilyenkorra szeretném elérni :R

(#635) deicide válasza Rabbitf_24 (#633) üzenetére


deicide
veterán

Jól belejöttetek a futásba, lassan jöhetnek a versenyek. :)
A tegnapi 30km (2 óra 25 perc) után ma még futottam egy lazítós félmaratont, egy ismerősömnek nyulaztam, aki az első ilyen távját tolta, jól sikerült neki, 1:54:20 lett a tervezett 2 óra helyett. Azért csaltam kicsit, amikor látszott, hogy kicsit holtpont van, akkor visszavettem, de csak egy pillanatra, aztán szép lassan elkezdtem újra felvinni a tempót. ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#636) Rabbitf_24 válasza deicide (#635) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Kezd rossz idő lenni, mostantól kezdődik a reggelente tekerős időszak. :)

(#637) t1 válasza deicide (#635) üzenetére


t1
addikt

Azért nem semmi vagy ilyenről csak álmodni merek, nagyon meredek a táv :R

(#638) deicide válasza Rabbitf_24 (#636) üzenetére


deicide
veterán

Jaja, a hideg itt van a nyakunkon. :)

t1: Thx! És a neheze csak jövő szombaton jön, akkor ezt a kettőt egyben kell produkálnom, 4 órás verseny és kb 48-50km a cél. :DDD
De igazából csak jól felépített állóképesség kérdése.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#639) Rabbitf_24 válasza deicide (#638) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Gondolom ez már egy idényzáró futás lesz nem? Vagy rendeznek még versenyeket ez után is?
Ma reggeltől újra bekeményítés, diéta, edzés. Már nem lövök havonta képeket, meg nem állok rá naponta a mérlegre, hogy lement-e már az a 10 deka. ;] (Na jó, az a kb 8-10 kiló... :D ) Azt mondják, hogy ez most a jó, nem vagyok egy beteges kinézetű úriember, de nekem ez most már sok. :K

(#640) deicide válasza Rabbitf_24 (#639) üzenetére


deicide
veterán

Nekem is volt egy időszak, amikor azt mondták, most már ne fogyjál :) Ha ezt mondják, akkor már majdnem a célnál vagy.

Viszont nem, még csak most kezdődik az őszi szezon, lesz még ezen kívül 5 verseny (Wizzair félmaraton, Kanizsa 50km, SPAR maraton, Siófok félmaraton és végül velencén egy 6 órás verseny), kemény lesz az év vége. :K

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#641) Rabbitf_24 válasza deicide (#640) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Ha ezt mindet letolod, akkor biztos. :Y

(#642) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

3. napja kelek 4-kor és tekerek, délután meg edzés. Kb mint a kifacsart citrom. Nem tudom, hogy hogy tudtam tavaly tolni... :) Sejtettem, hogy az első hét kemény lesz...

(#643) deicide válasza Rabbitf_24 (#642) üzenetére


deicide
veterán

Simán el lehet szokni a korán keléstől, nekem 1 hónap kihagyás után is baromi nehéz volt 3:50-kor kelni a vekkerre. Le a kalappal!

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#644) Rabbitf_24 válasza deicide (#643) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nem lesz gáz, csak el kell telni 1-2 hétnek, hogy átálljon az ember rendesen, meg persze hétvégén se szabad 6-nál tovább aludni és akkor megy.
Reggel szoktál te is edzeni, azért kelsz ilyen korán?

(#645) deicide válasza Rabbitf_24 (#644) üzenetére


deicide
veterán

Mostanában nem, csak téli időszakban, amikor már este meló után 6-kor sötét van, inkább megyek hajnalban edzeni, akkor is sötét van, de legalább nulla forgalom van az úton. Versenyidőszakban nem lenne jó a hajnali kelés, nem tudnám rendesen kipihenni magam.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#646) robekri


robekri
addikt

Tanácskérés lehet?

Fegyenc edzéssel szeretném vegyíteni a bellt.

Elolvastam a könyvet, kérdésem az lenne, hogy jó edzés tervnek tűnik-e ez:
(ugyebár 6 alapgyakorlat 10 nehézségi szinttel, szinteken tanácsos végigmenni)

A bell simán ad egy alapot már, tehát nem kell az egyes szint kezdőjével kezdeni.

Hétfő:

fekvőtámasz 1. szint/haladó 3x50 simán megy kezdésnek is :D
Este bell.

kedd

guggolás 1. szint/???? (várom mennyi megy, ha túl könnyű, akkor középhaladó, vagy haladó )

szerda

Húzódzkodás 1 .szint/kezdő (várom mennyi megy, ha túl könnyű, akkor középhaladó, vagy haladó )
Este bell

csütörtök

Lábemelés 1. szint/kezdő(várom mennyi megy, ha túl könnyű, akkor középhaladó, vagy haladó )

péntek

Híd 1. szint/kezdő (várom mennyi megy, ha túl könnyű az 1x10, akkor középhaladó, vagy haladó )

szombat

Tenisz, vagy fekvőtámasz kézenállásból 1. szint/kezdő (várom mennyi megy, ha túl könnyű az 1x10, akkor középhaladó, vagy haladó )

Vasárnap

Tenisz, vagy pihi

Nem kell megijedni,- SZVSZ hogy ez túl sok lenne-, cégnél meg tudom csinálni gyakorlatokat. Egy-egy sorozat 10-15 perc.

Tehát szét szedjem ennyire a gyakorlatokat, vagy inkább sűrítsem be a 6 gyakorlatot 2-3 napba, tehát plö kedd és csütörtök?

Biztos van köztetek aki hibrid edzést művel, bell+konditerem, vagy akár ez a fajta.

Ez lehetne egy optimális párosítás:

Hétfő:bell
Kedd:fekvő+húzódzkodás
Szerda:bell
Csütörtök:guggolás+lábemelés
Péntek:híd+fekvőtámasz kézenállásból
7 vége:pihi, vagy tenisz.

[ Szerkesztve ]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#647) Rabbitf_24 válasza robekri (#646) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

"Ez lehetne egy optimális párosítás:

Hétfő:bell
Kedd:fekvő+húzódzkodás
Szerda:bell
Csütörtök:guggolás+lábemelés
Péntek:híd+fekvőtámasz kézenállásból
7 vége:pihi, vagy tenisz."

Ez jól néz ki. Az alapgyakorlatok elsajátítására ne sajnáld majd az időt, magyarul lassan haladj előre.

(#648) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Ez itt nem a hirdetés helye, de a lenti képen látható állvány eladó. PM-ben keressetek, ha lenne rá igény. :)

(#649) brownus válasza Rabbitf_24 (#648) üzenetére


brownus
veterán

ok :)

(#650) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.