Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Rabbitf_24 válasza psycroptic (#300) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

:R :R

(#302) brownus válasza Rabbitf_24 (#295) üzenetére


brownus
veterán

jobb erőben vagy mint én... 500 fekvő, + a tapsikolós!? :R

ez mennyi idő volt? az 500 +100 fekvő? hogy legyen mihez viszonyítanom!

amúgy én vagyok a fasz, mert ugye véget ért a tisztító kúra, azóta megint cigizem ha iszom, és általában iszom:D nem, természetesen, de ez a hétvége odavágott... :( és érzem is az erőben a zavart!

[ Szerkesztve ]

(#303) Rabbitf_24 válasza brownus (#302) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

2,5 perc pihenő volt a 10x50-es résznél és 1 perc pihenő volt a 10x10 tapsolós résznél. Ez még mindig nagyon sok pihenő sajnos, de majd lassan belejövök. Fáj minden porcikám, nem tudom hogy fogok ma húzódzkodni...

(#304) brownus válasza Rabbitf_24 (#303) üzenetére


brownus
veterán

soha nem csináltam még ennyi fekvőt egymás után, egyik este bepróbálom a 10*50et.

(#305) Rabbitf_24 válasza brownus (#304) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

kellemes érzés lesz, első alkalommal másnap nem igen volt kedvem virgonckodni... ;]

(#306) robekri válasza Rabbitf_24 (#301) üzenetére


robekri
addikt

Megteszem itt is a NAGY gratulációmat!

Tehát gratulálok a kitartásodhoz, a célod eléréséhez! :R

Én 2012 októbere óta nem dohányzom! (brownus még ha iszom sem, EZ NAGYON KEMÉNY volt annó, most már utálom a cigifüstöt!!) 100 kilósan raktam le, 107ig fölmentem és ekkor határoztam el a bellezést. Nagyon tettszik, szent írás, hogy hétfőn szerdán edzés. :D Jelenleg: januárban 102 voltam, most 96-97 kiló között.

Kajálásra valamelyest oda figyelek. Este nem eszem annyi szénhidrátot, illetve edzés után oda figyelek fehérje és a gyors szénhidrátra. Kb ennyi az magamra figyelésem része. :D

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#307) robekri válasza robekri (#306) üzenetére


robekri
addikt

hú de értelmesen fogalmaztam. OMG :Y :O

Elnézést!

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#308) Rabbitf_24 válasza robekri (#307) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Értettük a lényeget. :D
Kitartást, a CH-ra figyelj oda egész nap, ne csak este. :K

(#309) robekri válasza Rabbitf_24 (#308) üzenetére


robekri
addikt

Paleo nekem túl kemény lenne, főleg a tejtermékek(tejföl IMÁDOM).
Megoszthatnád a kezdeti kajálásod és a mostanit is. (gondolom vezetted)

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#310) RBJ


RBJ
addikt

Gratula.
Szép eredmény. Család tagok követnek téged? Gyanítom nem csak te voltál kerek. :DDD
Basszus, most nézem a részleteket. 10 hónap alatt 46 kg :C :Y
Szerintem már nem fogyni kell ahogy elnézem, hanem már izmit pakolni.
Gratula.
Mondjuk én nem fogok számolgatni, továbbra is gyengém a friss kenyér. :DD

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#311) brownus válasza robekri (#309) üzenetére


brownus
veterán

nem kötelező 100%ban követni a paleo étrendet :U

pl, mézet sem esznek, erre mondtam én már a legelején, hogy elmehetnek a pitsába...
meg rizst, burgurt, stb...

szóval aki kőkeményen /100%an/ betartja a paleo étkezési étrendet, az bolond! bocs rabbitf_24 :D te kivétel vagy! :)

(#312) Woodslave válasza brownus (#311) üzenetére


Woodslave
nagyúr

meg mennyivel drágább :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#313) robekri válasza brownus (#311) üzenetére


robekri
addikt

Szerintem is kezdetben elég elhagyni fehér kenyér, este nó tészta! (igaz én ezt se tettem, mert reggel :P zsömlével kezdek, párizsiasan, vagy kolbász, ritkán szalonna )

Rizst, borgonyát kihagyni, nálam ez sem pálya! Tehát figyelni mennyiségre és minőségre.

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#314) Rabbitf_24 válasza brownus (#311) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

a méz és a zab (mindkettő elenyészó mennyiségben, amit megeszek.)
rizs, burgonya, burgur, hajdina stb ezeket se eszem, ezek mérgek. :)

[ Szerkesztve ]

(#315) robekri válasza Rabbitf_24 (#314) üzenetére


robekri
addikt

Ha fel kellene sorolnod, hogy mit ettél ebben az időszakban, nem lenne valami hosszú a lista! :U Mondjuk nekem sok kedvencem benne lenne. :D

Paleo kenyeret csináltatok már?

[ Szerkesztve ]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#316) Rabbitf_24 válasza robekri (#315) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

a paleo kenyér számomra "csalás". tudom, hogy gesztenye liszt meg egyéb finomságok vannak benne, de inkább kihagyom. Aki ismer, az tudja, hogy fekete-fehér ember vagyok, nem kötök kompromisszumot. :) Amit ettem az elmúlt időben:

tojás, csirke, pulyka, sonka, répa, saláta, jégsaláta, hagymák, paprika, paradicsom, cékla, mandula, áfonya, dió, kesudió, citrom, narancs, mandarin, alma, körte.

(#317) RBJ


RBJ
addikt

Mi a baj a mézzel? Még mindig jobb mint a cukor vagy édesítőszer.
Még a kávét is mézzel iszom itthon. :))
Volt egy időszak, hogy reggel mézzel kezdtem kaja előtt.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#318) Rabbitf_24 válasza RBJ (#317) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nincs vele baj,keveset eszek belőle, főleg a tea izesítésére. Koncentrált CH, ez az egyetlen baja.

(#319) deicide válasza robekri (#313) üzenetére


deicide
veterán

Hát én megvesztem volna, ha úgy kellett volna lefogynom, hogy nem ehetem azt, amiket imádok :DDD
Pl pörkölt nokedlivel, brassói, jó kis zsíros kenyér libamájjal, stb. Azért megszabadultam a felesleges 45 kilómtól így is, csak "kicsit" többet kellett mozogni. Most hétvégén meg már el merek indulni a Vivicittá 10km-es távján nem is annyira hiú reménnyel, hogy első 100-ban leszek a kb 3000 indulóból.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#320) Rabbitf_24 válasza deicide (#319) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nem feltétlenül a kaja megvonásáról szól a dolog. Hidd el, mozgok én is eleget. :)
Arról van szó, hogy bizonyos alapanyagok nem fogják többet az étrendem alapját képezni, pl amiből a nokedlit is szaggatják. :) Amióta minden ilyen cuccot elhagytam, sokkal jobban érzem a gyümölcsök/zöldségek "ízét". Ezt így nem tudom leírni, ki kell próbálni. :) Imádtam a kenyeret, de tudom, hogy nem egészséges, ezért többet nem fogok enni belőle.

(#321) robekri válasza deicide (#319) üzenetére


robekri
addikt

Hála Istennek én sem mondok le semmiről, csak a mértékletességre figyelek, illetve ahogy írtam is az esti szénhidrát bevitelemre. (Tehát ebédre simán tolok nokedlit. :D)

Mennyi idő alatt dobtad le ezt apotom :P 45 kilót? Nagy gratt neked is!

Kollégám most ment rajtszámért és itt vinnyog, hogy nincs törzsfutó rajtszám, csak "sima".

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#322) deicide válasza robekri (#321) üzenetére


deicide
veterán

Én most megyek először vivicittára, nem is járna törzsgárda tagsági rajtszám. :DDD
1.5 év alatt ment le a 45kg, kb 2-3kg/hónap sebességgel. Ha a kajára is figyeltem volna biztos hamarabb is ment volna.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#323) eddie17


eddie17
addikt

Nagyon kemény vagy még mindig. :R
Most nálam egy "új" diéta van, azt az 5-6 kilót most már "gyorsan" le akarom pattintani, és csak az izomtömeggel foglalkozni utána. Meg persze, hogy ne hízzak vissza. :)

(#324) Rabbitf_24 válasza eddie17 (#323) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Kössz! Mesélj, mi ez az új diéta? :)

(#325) eddie17 válasza Rabbitf_24 (#324) üzenetére


eddie17
addikt

Semmi extra, csak ráálltam a napi 5-6 étkezésre. Mert eddig elég bénán csináltam... Sőt tavaly év végéig híztam is (80kg, azóta sikerült 74.8-ra)... szégyen... :N Most január óta álltam vissza a normál kerékvágásba.
Általad méregnek nevezett vackokat töltök magamba kontrollált mennyiségben (csirke, rizs, zöldség, fehérjeturmix, hal, zab kombinációi.) :) Semmi nasi, semmi csalónap, semmi félrezabbantás.
Kb. 3 hónapra számolom amíg levakarom a maradék zsírt (kb. 5-6 kiló...). Utána csak az izomtömegnövelés lesz a cél, remélhetőleg sokkal kevesebb zsír jön fel majd. Aztán lehet rádiétázni. :)
Most is edzek, de diéta mellett izmot növelni elég nehéz. Sok a kompromisszum.
Én máshonnan közelítem meg az egész fogyás témát, így érdekes lesz majd látni, hogy ki mire jut vele. :)
De a lényeg, hogy egészségesek vagyunk! :)
Nekem nagy célom ez az egész, sose voltam nem-kövér még. :)

[ Szerkesztve ]

(#326) Rabbitf_24 válasza eddie17 (#325) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Már annyira összeszűkült a gyomrom, hogy nem tudnék 5-6szor enni egy nap. Azért nem kicsit vagy elszánt te is. :Y :R 3-4 hónapja mondtam, hogy össze fog ez jönni nyárra mindkettőnknek, ahogy elnézem igazam volt.... :) Ilyen már én is vagy 12 éve lehettem, nem is emlékeztem, hogy milyen érzés. :)

Ma reggel 79,6 kg. Eddig -47kg.

[ Szerkesztve ]

(#327) eddie17 válasza Rabbitf_24 (#326) üzenetére


eddie17
addikt

Ne is nagy zabálásokra gondolj. :) Mire eltelik a 3 óra már éhes vagyok, szóval pont jó. :)
Igen, remélem az első fázis összejön nyárra, és biztos vagyok benne, hogy neked is. Főleg, hogy Te igazából már ott is vagy. :)
Ma reggel 73.7kg eddig -41.7kg
Úgy néz ki jó ez a diéta, a héten 1.1kg jött le.

(#328) Tyer


Tyer
őstag

Mennyire igaz...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#329) Rabbitf_24 válasza eddie17 (#327) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nekem már szinte jó így ahogy most van. Már csak erősödnünk kell. :)

Pénteken benyeltem vmi vírust, ma már jobban vagyok, holnap talán már edzés is lesz.

Tyer: van benne igazság.

(#330) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

79,3 Kg ma reggel. Talán tartható innentől a havi 2 kiló minusz, de nem biztos... :(

(#331) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

78,5 Kg ma reggel. Ez pont -48 kg eddig. Tegnap volt egy nagyon jó konditermes edzés. :)

(#332) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

78,2 Kg már két napja. Most megindult, nem tudom miért. Ugyanannyit kajálok, ugyanannyit edzek.

(#333) eddie17 válasza Rabbitf_24 (#332) üzenetére


eddie17
addikt

Biztos talált még rejtett zsír raktárakat. :)

(#334) Rabbitf_24 válasza eddie17 (#333) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Ó azok vannak még... ;]

(#335) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

77,9 Kg. Kezdek félni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#336) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

77,4 Kg. Nem tudom, hogy miért, de ez már állat! :D
-49 Kg is megvan. Még 1 Kg és révbe értem.

[ Szerkesztve ]

(#337) eddie17 válasza Rabbitf_24 (#336) üzenetére


eddie17
addikt

Nagyon kemény vagy! :R
Én is mértem ma, pedig csak holnap szabadna. :)
Nagyon lógott a gatya...
71.7 kg... :) Ez új "negatív" csúcs. -43.3kg
Nekem még 3-4 kiló van, ha minden igaz. :) De majd meglátom külalakban, hogy alakul.

(#338) Rabbitf_24 válasza eddie17 (#337) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

71,7 Kg? Az már odaver!!! Gratulálok!!!
Bioptron lámpával próbálom a hasamon a redőket eltűntetni, remélem sikerül.

(#339) eddie17 válasza Rabbitf_24 (#338) üzenetére


eddie17
addikt

Köszi!
Erről még nem hallottam. Ez elvileg eltünteti a striákat?

(#340) greenity válasza Rabbitf_24 (#338) üzenetére


greenity
aktív tag

Az Ilcsi krémek között van valami paprikás krém, direkt a striákra van kitalálva, szerintem próbáld ki :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#341) Rabbitf_24 válasza greenity (#340) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Köszönöm, ennek is utánanézek. :K Te hogy haladsz?

Eddie: a bioptron lámpa elvileg mindenre jó.

(#342) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Vettem egy normális futószettet, már többször is kidörzsölte a régi nadrág a lábam közit. :D
Jelenleg ez az állás: 11 hónap

(#343) greenity válasza Rabbitf_24 (#341) üzenetére


greenity
aktív tag

Őszintén? Sehogy. Képtelen vagyok normálisan csinálni, rendszeresen jövök rá este 8-kor hogy már 12 órája ülök az irodában és dolgozom. Annyit sikerült fejlődnöm a elmúlt időszakban, hogy viszonylag rendszeresen járok terembe, elliptikus gépen szenvedni 1 órát (bár korántsem szenvedésnek élem meg), súlyra annyira nincs eredménye, inkább izmosodom :( a kajával meg hadilábon állok.
Ami viszont pozitívum, hogy tegnap éjjel mikor mentem haza a konferenciáról egyáltalán nem viselt meg a hazaút, ami 1 hónapja még eléggé kiakasztott volna :) (hegymenet)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#344) Rabbitf_24 válasza greenity (#343) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Ha már rendszeresen eljársz terembe, az már egy elég jó dolog. Egy kicsit jobban odafigyelsz a kajára és már be is üt a várva várt siker. Csak ügyesen. :K

(#345) greenity válasza Rabbitf_24 (#344) üzenetére


greenity
aktív tag

Heti 1-2 alkalom minimum, attól függ mennyire vagyok elkapva :) Valamennyire látszik az eredmény :)
Kösz a biztatást :)

És gratulálok :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#346) Woodslave válasza Rabbitf_24 (#342) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem kérdezgetik régi ismerősök, hogy nem vagy-e beteg? Amikor én fogytam (ennyire nem kellett drasztikusan) de a fejemen azért látszott, mindenki ezt kérdezgette. Érdekes, ha valaki meg elhízik, senki nem kérdezi meg miafax van vele? ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#347) Rabbitf_24 válasza Woodslave (#346) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nem kérdezik, kijelentik. Az egész család szerint beteg vagyok. :D

(#348) Shadowbull válasza Rabbitf_24 (#341) üzenetére


Shadowbull
addikt

"a bioptron lámpa elvileg mindenre jó."

Ebben azert ne nagyon bizz.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#349) Rabbitf_24 válasza Shadowbull (#348) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Ezért írtam, hogy "elvileg". Béreltünk egyet, kipróbáljuk aztán meglátjuk. :)

(#350) Woodslave válasza Rabbitf_24 (#347) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D jó úgy értettem, hogy tényleg.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.