Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#161) Plebi válasza agressiv (#159) üzenetére


Plebi
senior tag

Annyiban javítanám az előtted szólót/kat. Ez nem csak egy hangkártya. Hangkártya, fejhallgató erősítő, mikrofon, asztali dísz is egyben.

Sok hasonlítási alapom nincs, de eddig ez szól a legszebben és az igényeimnek a legmegfelelőbben, nem vettem még asus xonart vagy xfit, mert szinte egyik sem felet volna meg annak amire használni akartam, vagy ha el akartam volna ezt érni, akkor vehettem volna egy külső fejhallgató erősítőt ugyanennyiért, egy mikrofont és akkor megint ott vagyok, ahol a part szakad, kábelkötegek, szürke kis doboz melyből a füles a szól, ha bármit is akarok változtatni akkor asztal alá mászhatok stb. Persze vannak még usb-s hangkártyák, de nem tudom melyik tudja mindezt. Jól néz ki az asztalon, tekergethetem a hangerőt, mint egy erősítőn és ráadásul sokkal szebben szól mint eddig más. Amikor filmet akarok nézni, csak átrakom a képet a tv-re, videókártya átrakja a hangot is hdmi-n és már nem is gond, hogy nincs 5.1, 24bit, mert ezt megoldja a többi már meglévő cucc is.

A házimozira: Hallgattam mindenféle thx-es hiper drága logitech cuccokat és mégsem tetszett ahogyan szól, túl mű volt, de a kis samsungom ezzel az installációval megfelel és még újonnan sem kerülnek annyiba mint azok.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.