Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Pár éve tértem át én is rá, sokkal jobb valóban.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Én is nemrég váltottam, de Bittorrent-ről. Tudok erről az app-ról, de olvastam már olyat, hogy csak uTorrent-el működik és Bittorrent-el már nem. Végül letettem a full migrálásról és egyenként rakom vissza ami fontos. Pedig lehet később még jól jöhetne. Ha már uninstallálva lett a Bittorrent, de a torrent file-okat tartalmazó mappa még egészében megvan, akkor nem lehet valahogy működésre bírni ezt a megoldást?

(#3) szakatsa


szakatsa
csendes tag

Én is akkor váltottam, amikor a uTorrent nem tudott megbírkózni a gigabites netrôl érkező szeletek ssd-re írásával (állandóan pufferelt). A qbittorrent ezzel szemben tökéletesen megoldja a problémát.

(#4) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Nekem a terabájt újraellenőrzése nem volt olyan sok idő, egy éjszaka, talán.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#5) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nos, azt hiszem meggyőztetek engem is. :R

(#6) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Jajj, és van sötét felülete!

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#7) AxBattler


AxBattler
félisten

Ugyan nem érzem hátrányát, de egy többéves, 2.x verziójú uTorrent-ről azért már én is váltanék... köszi a tippet!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) Chuck Norris válasza SunMount3r (#2) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Elméletileg működik bittorrentel is, mert nálam azt írja, hogy can't find utorrent\bittorrent folder.

Köszönöm a leírást én is áttérek a qbittorrentre, a bittorrent képes volt időnként felzabálni az összes ram-ot a gépemen.

[ Szerkesztve ]

(#9) GreatL


GreatL
őstag

Én már kb. 5 éve váltottam. A fejlesztése egyébként abbamaradt csak valaki átvette. Már nem is annyira friss. Költözés? Kiszórok mindent aztán mehet az új. Már az alapfelvetést nem értem.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#10) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Van benne IPblock vagy hasonló szűrés, ami kiszedi a bugos/jogvédős kamukapcsolatokat?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#11) Lauda


Lauda
félisten

sajnos még mindig sokan használják az uTorrent 3.x.x verzióját.

Sajnos miért? Az utorrent 3,0 build 25806 egy hibátlan kliens.

[ Szerkesztve ]

(#12) Oldman2 válasza Cucuska2 (#6) üzenetére


Oldman2
veterán

Ezt hogyan kapcsolod be?

(#13) guftabi96 válasza Lauda (#11) üzenetére


guftabi96
addikt

Ugye ez költői kérdés volt?

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#14) Lauda válasza guftabi96 (#13) üzenetére


Lauda
félisten

Amíg a felhasználónak tökéletesen megfelel egy kliens, addig miért kellene váltania?

(#15) Songoman válasza Lauda (#14) üzenetére


Songoman
aktív tag

Tele lett reklammal, es rohadtul idegesitett. A qBittorrent teljesen jo.

(#16) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hajrá, én közel 8 éve használom a nox verzióját.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#17) GreatL válasza Lauda (#14) üzenetére


GreatL
őstag

Mert a felhasználó hülye, és fogalma sincsen milyen veszélyek leselkednek rá, illetve megelégszik a középszerrel és nem keres ingyenes, jobb alternatívákat?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#18) bzoley


bzoley
veterán

De miért csak egy fél leírás készült? Távelérés, Chrome bővítmények, telefonos appok? Ezek nélkül nem sokat ér.

(#19) Lauda válasza GreatL (#17) üzenetére


Lauda
félisten

Milyen veszélyek leselkednek az általam említett kliens használatakor?

(#20) Rimuru válasza t72killer (#10) üzenetére


Rimuru
veterán

Webes feluleten igy nez ki (nalam is nox verzio fut).

Vigyázat, csalok!

(#21) Fecogame


Fecogame
veterán

Deluge-t használok Raspbian alatt (Raspberry-vel), így nem terhelem a saját gépem, illetve hálózati meghajtóról elérek mindent, bárhonnan :)

uTorrent valóban egy erősen felejtős program lett, a bejegyzésben említett 2.2.1 volt az utolsó sallangmentes verzió, de már némileg elavult.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#22) Lauda válasza Fecogame (#21) üzenetére


Lauda
félisten

utorrent 3,0 build 25806. Ebben sincs sallang.

(#23) Oldman2 válasza Cucuska2 (#6) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez a Black/Dark felület hogyan kapcsolható be?

(#24) Rimuru válasza Oldman2 (#23) üzenetére


Rimuru
veterán

Qt temat kell allitani (Linuxon egyszeru beallitani, mashol nem).

Vigyázat, csalok!

(#25) Oldman2 válasza Rimuru (#24) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, nem Linuxot használok (jelenleg).

(#26) t72killer válasza Rimuru (#20) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Köszi, ez igéretes:R. .dat fájlom van, kb 100 megás:Y

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#27) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Hogy lehet beállítani úgy a qbittorrentet, hogy hangosan jelezzen mikor kész a letöltés?

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#28) xy.zsolt válasza xy.zsolt (#27) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Megoldottam

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#29) Oldman2 válasza xy.zsolt (#28) üzenetére


Oldman2
veterán

Hogyan, ha már felvetetted a kérdést...

(#30) Wyll


Wyll
őstag

Le vagyok maradva, én csak most váltok... :(((

Nagyon köszi az értelmes magyar leírást és a működő linkeket a működő programra! :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#31) xy.zsolt válasza Oldman2 (#29) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Beállítások - küldjön emailt mikor végzett a letöltéssel - megjelölés

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#32) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Köszönöm a leírást. Pár napja még a gépet is megakasztotta az utorrent, alig bírtam indítani.
Szóval most már váltottam ;)

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#33) AxBattler


AxBattler
félisten

No, akkor át is tértem! Köszi! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#34) aicon


aicon
senior tag

Windows alá "remote" program létezik olyan mint a Transmission remote a Transmissionhoz?
NAS-on fut pár napja linux alatt és úgy néz ki leváltja 10+ év után a Transmissiont.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#35) energiezolee


energiezolee
aktív tag

Szia!

Szvsz egyszerűbb, ha sima webes felületen távírányítod! Egyetlen hátránya, hogy nincs benne a "torrent letöltés végeztével számítógép kikapcsolása" funkció, ami nekem nagyon hiányzik!

Üdv : Energie Zolee

(#36) Bali27


Bali27
addikt

Sziasztok!
Pár napja vettem észre (igaz nem sokat töltök mostanság) hogy a Qbittorrent kb 15 perc után kékhalált okoz a win10-ben. Tapasztalt valaki ilyesmit?

(#37) Oldman2 válasza Bali27 (#36) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem, stabilan megy Win10 alatt (nálam).
:K

(#38) Bali27 válasza Oldman2 (#37) üzenetére


Bali27
addikt

Akkor nem értem.
Évek óta a D meghajtóra van telepítve. Fix port van neki beállítva és a routeren ki van engedve.
A legutolsó win10 frissítéstől kezdve van ez. És amikor ki van kapcsolva akkor nincs kékhalál, amikor elindtom mx 15 percet bír.
Win10-et egy hete újra raktam

[ Szerkesztve ]

(#39) Oldman2 válasza Bali27 (#38) üzenetére


Oldman2
veterán

A legfrissebb verzió?

v4.3.0.1

(#40) Bali27 válasza Oldman2 (#39) üzenetére


Bali27
addikt

igen
És a windows 1001-es hibát ír ki az eseménynaplóban. De semmi konkrétum :(

(#41) Oldman2 válasza Bali27 (#40) üzenetére


Oldman2
veterán

Nálam a C: -n fut, gond nélkül. Próbáld ki, hogy oda telepítve, nem viselkedik-e másképpen?

Ha igen, akkor: :W :W :W

Egyébként nincs ötletem. :N

(#42) Bali27 válasza Oldman2 (#41) üzenetére


Bali27
addikt

Ok, azért köszönöm! A Win frissítéssel jöttek a gondok. Majd lesz valami.. Most leszedtem az AMD Sata drivert.. De talán ha jól emlékszem azért ettem fel hogy hátha azzal nem :D

(#43) Selynelar


Selynelar
aktív tag

Üdv Mindenkinek,

Elsősorban BUÉK!

A kérdésem,hogy 64-bites rendszeren melyik qbittorrent-et érdemes használni. 32 vagy 64bit-et? Vagy nem igazán van jelentősége. Eddig Utorrent-et használtam,ami gondolom csak 32bites volt. Előre is köszönöm a válaszokat.

(#44) Selynelar válasza Selynelar (#43) üzenetére


Selynelar
aktív tag

Leírásban megtaláltam a választ. :))

(#45) bul07


bul07
nagyúr

:R

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#46) Bali27


Bali27
addikt

Sziasztok..
Pár napja feltettem a Qbittorrent legujabb frissítését, és most indítanám, de a Windows problémásnak találja és visszavont valami engedélyt..
Ezzel találkozott már valaki?

(#47) Oldman2 válasza Bali27 (#46) üzenetére


Oldman2
veterán

Nálam a 4.3.4.1 megy gond nélkül most is.

(#48) dugo_ válasza Bali27 (#46) üzenetére


dugo_
veterán

A Win nem panaszkodott, de két itthoni gépen is működésképtelenné vált egyidőben a 4.3.4.1, így visszaálltunk a 4.3.3-ra...

(#49) LagerMaister


LagerMaister
tag

Sziasztok! Windows ujra telepites utan vagyok. Hogy tudom a vissza tenni a torrenteket a rogiba? van egy par es nem szeretnem egyenkent vissza tenni oket...

Alaplap: Asus F2A85-M LE----Proci:AMD Athlon(tm) X4 750K Quad Core 3.4GHZ---Cooler Zalman CNPS10X Optima---RAM:Kingmax 2x4GB, DDR3, 1333MHZ---Videokari:nVidia GTX660 TI 2Gb 192Bit DDR5 --Merevlemez:KINGSTON 120G SSD, Samsung 2x1Tb---Táp: nJoy Ayrus 500W---Monitor:Samsung TV---Ház:ASUS TA-863 ---Bill

(#50) skillz13


skillz13
csendes tag

2023-ban is tökéletesen működik. A leírtak szerint csináltam mindent, gyors egyszerű megoldás.
uTorrent elfelejtve!

(#51) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Rá lettem kényszerítve erre a kliensre mert az utorrentet már nem lehetett többet telepíteni a gépre. Hát engem nem győzött meg ,alig akar feltölteni pedig minden beállítást elvégeztem, a poroto is megnyitottam.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#52) carr


carr
őstag

skacok, a seed gépem asztali, 40w-t zabál ha 2.2.1 torrent megy és 75w-t ha qb.
A többi gépem QB fut. kérdés: miért esik be indulásnál 0-ra a letöltés, aztán pár ilyen kirobbanás után beáll a normál/max letöltési értékre. Valakinek van vmi tippje? Minden driver legfrissebb.
(a gép maga kicsit korosodó, de ezekből áll: AMD A10-9700, Asrock AB350Pro4, 2x4gb DDR4 memo, Riotoro Enigma G2 750w táp) 1 ssd, 2 hdd. :R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#53) carr válasza Jégkokó (#51) üzenetére


carr
őstag

Nálam ua. utorrent 2.2.1 van hogy napi 100G+ is felmegy, ugyanazok a qb-n meg se moccannak...

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#54) losslessonly


losslessonly
csendes tag

Sziasztok,
Ha már van telepített qtorrentem (portable módban), 4.5.5 és vannak benne aktív torrentek akkor is rá lehet migrálni a utorrentben lévő torrenteket vagy felül fogja írni teljesen a file-t a konverzió, amiben a qtorrentes torrent-adatok vannak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.