Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A dőlt betűs rész fájt. Én már egyedül maradtam, és rám törtek az emlékek. Ez van, és kész.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

Akkor most jól értettem, hogy a Roze-Mari csak egy kitalált személy volt? A vele összefüggő kinti kőfaragó munka sem volt valódi? Kicsit megzavarodtam.

"nincs rá lezsóidő"

(#3) petipetya válasza Vakegérke (#1) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hány évig voltatok együtt?

"nincs rá lezsóidő"

(#4) potyautas válasza petipetya (#2) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Roze-Mari létező személy. Valóban raktam nála a térkövet, de csak a kávézásig jutottunk el. Nem emlékszem miről beszélgettünk, de kőfaragásról biztos nem.

(#5) petipetya válasza potyautas (#4) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ahhoz képest elég ügyes történetet kanyarítottál neki. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#6) Vakegérke válasza petipetya (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mindent összeadva 35.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Viszlát


Viszlát
addikt

Anno a kilométereket falva az európai éjszakában az egyik ébrentartó trükk a rendszámok sasolása volt, egy idő után annyira ráállt már az agyam, hogy különösebben rá se kellett figyelnem, ösztönösen érzékeltem ha magyar autót előztem. Ez akkor lett vicces amikor már német cégnél dolgoztam és reflexből bőszen ment az indexes köszönés előzés után, amire persze nem jött válasz.

Annyira belémivódott egyébként, hogy a mai napig egyből kiszúrom a honfitársakat, hiába nem fuvarozásban dolgozom már több mint 3 éve. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8) potyautas válasza Viszlát (#7) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Egy bagoly műszakban nekünk is integetett egy német kamionos. Sanyi be is intett neki, mert "mi az anyját mutogat!" Aztán rájöttünk, hogy nincs világításunk a póton. A német beállt mögénk, és kísért amíg ki tudtunk állni. Elszégyelltük magunkat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.