Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Ezt kellene megszüntetni (többek között) ebben az országban.. ezt az alvállalkozó alvállalkozója intézményt. A főnök azt sem tudja, hogy mit-hol vállalt be, csak a pénzt nyúlja le, a tényleges kivitelező meg örülhet, ha egyáltalán a pénzéhez jut. :(((

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#2) potyautas válasza Tutu7030 (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Szerencsés vállalkozó voltam, de talán azért, mert ritkán dolgoztam nagy cégnek. Szinte mindig megkaptam a pénzemet. A leírásban csak alkalmazott voltam heti fizetéssel, ami nem függött az átadástól. Ha általánosságban nézzük ezt a problémát, akkor igazad van.

(#3) Redneck


Redneck
veterán

Nem volt időm, csak átfutottam, ez egy visszatalálós komment. Amint kicsit ráérek elolvasom.

A gyermekkorom jelentős részét Kazincbarcikán (vagy Deniz után szabadon: Kazincbarcelonában), nagyszüleimnél töltöttem. Tősgyökeres budapestiként már akkor is imádtam, mindig jó érzéssel gondolok rá. A napokban néztem meg Maps-en hogy mennyit fejlődött az elmúlt 15 évben.
Hát nem semmi, mennyit változott, fejlődött és szépült. Nekem elég élhető kisvárosnak tűnik, kár hogy ilyen messze van Budapesttől. Ha nem így lenne, simán el tudnám képzelni hogy ott éljek később.
A szívem egyik fele kazincbarcikai és az is marad. :R

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4) potyautas válasza Redneck (#3) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Igazad van, élhető kis város. Ma már nekem is tetszik. (a tardonai völgy még inkább)

(#5) Redneck válasza potyautas (#4) üzenetére


Redneck
veterán

Mi a legtöbbet Tardona felől mentünk autóval, csak később lett meg az M3-mas Miskolcig. Elég jól ismerem a a környező településeket, nagyon a szívemhez nőtt a környék. Ha tudnék most arra egy budapesti szinten "jól fizető" és hosszútávon stabil melót, valószínűleg dobbantanék.

Borsod nem mindenhol szörnyű az egyszer biztos! :B

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6) UnA válasza Tutu7030 (#1) üzenetére


UnA
Korrektor

"Ezt kellene megszüntetni (többek között) ebben az országban.. ezt az alvállalkozó alvállalkozója intézményt."

Ez nem magyar sajátosság, szinte mindenhol létezik. Nagy cégeknél gyakori az olyan szabály, hogy kis céggel nem szerződnek, ami automatikusan generálja ezt a helyzetet.

(#7) galoslac válasza Redneck (#3) üzenetére


galoslac
tag

Annak sajnos 90%-a design.

Eladó Bosch IXO nyomatékadapter 1500/db egy-több-sok mint a kínainál

(#8) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Újabb beszámolómban megkerüljük a Bükköt.

(#9) Tutu7030 válasza potyautas (#8) üzenetére


Tutu7030
veterán

:R Már olvasom is. :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.