Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3643) D@niel


D@niel
addikt

Tegnap feldobtam a crdroid9 A13-at, kicsit írok róla, mert nem sokat aludtam xd
Ez már egy valóban komoly custom rom, természetesen ez is beton stabil, mindenhol egyforma animáció, villámgyors tempó, ezen felül pár kedvencem:
- gyárilag van amoled sötét mód, végre, ez nagyon tetszik:

- több display opció, amit választottam telített színeket produkál, kissé amoled jellegűvé téve a megjelenést, nekem tetszik:

- apró dolgok: sok betű típus, mikor fel van oldva a kijelző az értesítő nem ad hangot (ezt szeretem, sok whatsapp üzenet megjelenik de hang nélkül - nem zavaró - persze ez is csak egy lehetőség) , 1 gombbal meg tudom nézni a rendszer folyamatokat, beépített dolby athmos, beépített akkumulátor kapacitás, stb. Rengeteg kis apró dolog.
Azt nézem, hogy AccuBattery alapján a rendszer álló helyzetben, minden fajta beállítást mellőzve kb. semmit nem fogyaszt, legalábbis kevesebbet, mint a pixel experience.

Kernel nem szükséges hozzá (pl. nogravity), teljesen jó a gyári, tegnap majdnem bannoltak a telegram csoportban, rendesen sértésnek vették, hogy másikat akarok használni xd

Szerintem próbáljátok ki, x3 pro-n használják legtöbben ezt a rom-ot, nem véletlenül nagyon jól meg is csinálják.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.