Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#593) cuccos19


cuccos19
tag

Mivel én évekre tervezek telefont venni, (2-3 évre kb), ezért szeretném megtudakolni, hogy a 6 gigabyte RAM-nak van-e jelentősége a későbbiek során? Alkalmazások frissülése, fejlődése során mennyire lesznek RAM-éhesebbek, mint a régebbi verziók? Nekem jelenleg egy Redmi Note 3 Pro-m van, 3/32-es kiszerelésben, és különösebben nem érzem, hogy lassult volna a telefon ahhoz képest, mikor még új volt. Persze néha vannak "dadogások", néha kicsit akad a főmenüben, de különösebb gondot még nem éreztem vele. Ezért kérdezem, hogy ilyen több évre tervezés esetén érdemesebb-e kivárni, hátha lesz 6 gigabyte RAM-os nemzetközi verzió is, vagy el lehet engedni a témát? Kínai verziósat nem szeretnék, én nem akarok mókolni a különféle bootloader nyitással, ROM-ok telepítésével. Nekem jelenleg stabil global ROM van a telefonomon, és nekem ez teljesen megfelel, így a következőt is ilyennel szeretném, bütykölés nélkül. A háttértár annyiban nem érdekes, hogy elvagyok a jelenlegi 32+128 gigával is, aztán átkerülne a microSD kártya az új készülékbe (rendes márkás Samsung Evo Plus "piros" van benne).

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.