Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) szabakaa válasza kano (#650) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Remegjen rá a kezed az order gombra barátom! Remek telefon, meg nem fogod bánni, ha anyagi lehetőségeid engedik. :R

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#652) kano válasza szabakaa (#651) üzenetére


kano
nagyúr

Volt már pár OP-m, úgyhogy ismerem egész jól őket. :)
Viszont most van egy HTC U11-m és annál kellene jobbnak lennie kamerában is.
Remélem teljesíti majd. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#653) YJke


YJke
tag

Esetleg érdemes lehet megvárni: Gearbest 11.11 sale(11.06-11.12)hátha jobban beakciózzák a 7T-t. :F

(#654) kano válasza YJke (#653) üzenetére


kano
nagyúr

Ennél jobban? Szerintem kizárt, hogy ennél olcsóbb legyen most. 150k a 8/256-os, így hogy a hivatalos oldalon a 8/128-as kerül 200k-ba.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#655) szabakaa


szabakaa
aktív tag

Sokan kerestétek a régi gesztusokat, az xda-n megtalálták a megoldást. Én nem próbáltam személyesen.

[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#656) szkorhetz válasza kano (#648) üzenetére


szkorhetz
őstag

Én nem bíznék ebben a gariban.

Nagyon sok fórum van a oneplus.net-en, hasonló kérdésről és mindenhol kategórikusan ki van jelentve, hogy csak a hivatalos oldalról rendelt OP-ra van rendes gari.

(#657) kano válasza szkorhetz (#656) üzenetére


kano
nagyúr

Megerősítették már többször is, hogy ha igazolod a vásárlást akkor vállalnak rá legalább 1 évet, de most nekem kettőt írtak.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#658) sanpetaa válasza YJke (#653) üzenetére


sanpetaa
csendes tag

Tudom így is jó árban vannak, de remélem lesz valami nagyobb 7T Pro ra is. A szívem oda húzna, de nem ér meg egyszerűen plusz 60 ezret a sima 7T vel szemben. 11.11 et megvárom még.

(#659) zoleeno1 válasza kano (#648) üzenetére


zoleeno1
addikt

Na ez egyre érdekesebb:D Bar kiindulva, hogy pl a telekomnal mekkora baromságokat szoktak mondani neha az ügyfelszolgak, azt sem tartom kizartnak, hogy nem tudjak mit beszelnek...:D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#660) YJke válasza kano (#654) üzenetére


YJke
tag

Így voltam vele én is mikor 449$ megrendeltem a sima 7-est (Gearbest) megjelenés után pár hónappal hogy olcsóbb már úgyse lesz, erre most kapom a mail-t 389.99$ :W
A 7T most jelent meg szerintem van még benne tartalék tuti csak győzd kivárni.

[ Szerkesztve ]

(#661) zoleeno1 válasza sanpetaa (#658) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nalam csak a lekerekitett kijelzo miatt esik ki... Ha flat lenne, mint a sima, tuti azt venném... De igy meg mindig agyalok:D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#662) YJke válasza sanpetaa (#658) üzenetére


YJke
tag

Én is a 11.11.-be bízok hátha lesz valami spéci akció de nálam csak a 7T játszik a sík kijelző miatt.

(#663) sanpetaa válasza zoleeno1 (#661) üzenetére


sanpetaa
csendes tag

És akor mi miatt vennél prot., ha nem amiatt? :D

(#664) zoleeno1 válasza sanpetaa (#663) üzenetére


zoleeno1
addikt

A nagyobb kijelzo (es felbontas, bár ez nem számottevő), a nagyobb akksi es a periszkopos kamera miatt:D De azzal a lekerekitessel nem tudom meg tudnék e barátkozni...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#665) -FreaK- válasza zoleeno1 (#664) üzenetére


-FreaK-
veterán

A nagyobb aksi előnyét a nagyobb felbontás szerintem közel nullára csökkenti, de ez csak tipp :) Nekem a lekerekítés meg a magasabb ár, az ami nem vett rá, hogy azt válasszam.

Viszont az a rohadt $1-os értesítési led hiánya nagyon zavar ezen is. Ezzel kicsit nehezen barátkozom meg.

(#666) kano válasza YJke (#660) üzenetére


kano
nagyúr

Ok, de nem fél év múlva gondoltam. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#667) YJke válasza kano (#666) üzenetére


YJke
tag

Nem biztos hogy jó akciók lesznek 11.11-kor de az már nincs messze én kivárom :R

(#668) zoleeno1 válasza -FreaK- (#665) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen, az is csípi a szememet nekem is, meg, hogy nincs normális AOD... Ezért hezitálok ennyit... :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#669) szabakaa válasza zoleeno1 (#668) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Először nekem is fura volt az értesítési LED hiánya, de a felvillanó AOD igazából kiváltja teljesen.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#670) zoleeno1 válasza szabakaa (#669) üzenetére


zoleeno1
addikt

Pont ez a bajom nekem, hogy felvillanó. Ami azt jelenti, hogy pár másodpercre mutatja, azután fekete képernyő és kopogtatni kell, hogy újra lásd az értesítést és az órát nem?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#671) Timer válasza zoleeno1 (#670) üzenetére


Timer
veterán

Igen, mondjuk a nyüves Horizon light-ot kicsit tuningolhatnák, mert csak annyi kellene, hogy önmagától felvillanjon 30 másodpercenként (mondjuk), ha van olvasatlan értesítés. Jelenlegi formájában csak egy szép eyecandy megoldás, a LED-et nem helyettesíti.

Ugyanakkor, élni enélkül is lehet, nyilván személyes preferencia kérdése, hogy valaki akar-e.

[ Szerkesztve ]

(#672) scream válasza Timer (#671) üzenetére


scream
veterán

Meg mondjuk a Horizon akár jöhetne a sima 7T-be is... Nem értem, hogy ez miért csak a 'Pro' sorozat kiváltsága. Feltételezem nem a Horizon adja el a Pro-kat a vásárlóknak. :U

[ Szerkesztve ]

(#673) Timer válasza scream (#672) üzenetére


Timer
veterán

Nyilván! ;)

(#674) PeteePeti válasza szabakaa (#669) üzenetére


PeteePeti
őstag

Azért vannak már erre szépen alternatívák! Én az AOE Always on Edge appot használom! És már végre magyar! Sokféleképpen beállítható!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#675) szabakaa válasza PeteePeti (#674) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Nekem ez tökéletes! Nem szeretnék 3rd party megoldást használni, de ha first party lenne is jó lenne így. Samsungon sem használtam az AOE-t.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#676) CptAdamica válasza scream (#672) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azért, mert a Pro lekerekített szélei miatt jobban látni a horizont fényt, a sima sík képernyő esetén nem lenne szép.

Megyen!

(#677) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Rendeltem gyári tokot Alzáról! Jelentem eredeti tokot adnak és sokkal olcsóbb is! Bumper Karbon tok 7500 Ft volt, hivatalos oldalon viszont 40 euró, ami kB. 13000 Forint! Rendeltem mellé egy protective Karbon is 6300-ért, így 15370 volt szállítással együtt a kettő! Oneplus oldalon ez 27625 lett volna szintén szállítással együtt! Ki érti ezt! :Y

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#678) beeep146 válasza PeteePeti (#677) üzenetére


beeep146
tag

Fokozom, nekem is ma jött meg Alzáról a gyári dobozolású tempered glas és a karbon protective tok. 12.080 Ft volt a kettő + posta.
És nekem így állt össze a cucc végre.

(#679) zoleeno1 válasza PeteePeti (#677) üzenetére


zoleeno1
addikt

Egyebkent gyari tokokbol melyik az ajánlott? Olvastam valahol, hogy az egyik nagyon hamar törik. - közben megtalaltam, a karbon a jó, a sandstone a gagyi

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#680) ßrainiac válasza PeteePeti (#677) üzenetére


ßrainiac
addikt

En eltortem a OnePlus 7 hatlapjat, 10 ropibol (anyag+munkadij) kap ujat. Es nem kellett tokban hordanom 1 percet sem :Y

:trollface:

(#681) zoleeno1 válasza ßrainiac (#680) üzenetére


zoleeno1
addikt

:Y Hivatalos szervizben? Ha igen, az nagyon komoly!

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#682) -FreaK- válasza PeteePeti (#677) üzenetére


-FreaK-
veterán

Na ennek örülök, hogy írtad, mert pont azon gondolkoztam, hogy megrendelem a gyári oldalról a karbon meg a piros tokot. Mennyi idő alatt jön meg vajon?

(#683) -FreaK- válasza PeteePeti (#677) üzenetére


-FreaK-
veterán

Lejárt az előző szerk.
Meg is rendeltem, a karbon meg a piros szilikon 11.070 Ft volt együtt, szállítással. Ez persze még mindig sok két tokért, de hozzá kell tenni, hogy a gyári OP tokok baromi jó minőségűek. Azt leszámítva persze, hogy az OP6-nál a Sandstone tok sarkai széttöredeztek, és vélhetően itt sem lesz ez másképp.

Ahj... és most látom csak a hsz.-edet még egyszer elolvasva, hogy van két féle karbon tok, arról nem is tudtam, hogy van bumper is, a sima mellett, ha tudom, lehet a piros helyett inkább azt rendelem.. :D

[ Szerkesztve ]

(#684) PeteePeti válasza ßrainiac (#680) üzenetére


PeteePeti
őstag

Igen, és ezzel most mit akartál mondani? Te töröd én tokban hordom inkább! Nagyjából ennyi volt a lényeg! :W

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#685) PeteePeti válasza -FreaK- (#683) üzenetére


PeteePeti
őstag

Alzán tudsz sztornót nyomni! Utána meg rendeld meg újra a bumper tokkal inkább! Amúgy Alza egész gyorsan szállít! Max két munkanap átlagban! :K

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#686) Timer válasza -FreaK- (#683) üzenetére


Timer
veterán

"OP6-nál a Sandstone tok sarkai széttöredeztek, és vélhetően itt sem lesz ez másképp."

Ahogy mondod! Ráadásul, 7 Pro-nál nem egészen 1 hónap után eltört. Megreklamáltam, először ódzkodtak a megoldástól, aztán picit felháborodtam, és küldtek másikat. Igaz, volt vagy két hét, de megérkezett! ;) Mostantól csak a karbon/kevlár.

[ Szerkesztve ]

(#687) szkorhetz válasza kano (#657) üzenetére


szkorhetz
őstag

Megrendeltem végülis én is.

Lesz, ami lesz.

(#688) szabakaa válasza szkorhetz (#687) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Írj mindent!

Többiek, a sandstone tök akkor nem javasolt? Pedig én arra fenem a fogam. :(

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#689) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Oneplus 7t Pro-t hogyan lehet rootolni, és a TWRP-t feltenni?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#690) scream válasza VANESSZA1 (#689) üzenetére


scream
veterán

Szerintem még se 7T-re, se 7T Pro ra sincs rendesen működő TWRP, se Magisk.

(#691) szabakaa válasza scream (#690) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Magisk van már funkcionális, TWRP is van kísérleti.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#692) scream válasza szabakaa (#691) üzenetére


scream
veterán

Nem azt mondtam, hogy nincsen, hanem nincsen rendesen működő.

Magisk-hez tudnál adni linket? TWRP-re szerintem még egy ideig várni kell.

(#693) kano válasza PeteePeti (#685) üzenetére


kano
nagyúr

Alzán vannak kuponos akciók 12k felett! Érdemes megnézni!
OP support:
Most azt írták, hogy 1 év a gar a 3. party sellertől vásárolt OP-ra. Mindegy is, szerintem nagyon rendes tőlük, hogy ilyenekre is él a garancia.
Én is rendeltem egy 8/256 7T-t. Meglátjuk. Elvileg 6-a körül fogják feladni.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#694) szabakaa válasza scream (#692) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Hát ez működik pedig : [link]

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#695) VANESSZA1 válasza szabakaa (#694) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Ez működik pro-n is?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#696) boruzs


boruzs
csendes tag

Sziasztok, szerintetek az amit az Alzán lehet venni bumper tokot és üveg fóliát a 7T-hez az eredeti lehet?

[ Szerkesztve ]

(#697) szabakaa válasza VANESSZA1 (#695) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Passz.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#698) PeteePeti válasza boruzs (#696) üzenetére


PeteePeti
őstag

Pár hsz-el feljebb ez pont téma volt! :P
Én bumper karbont és protective karbont rendeltem Alzán! Mindkettő eredeti! Van aki üveget rendelt kijelzőre és az is eredeti! Szal rendeld bátran, mert sokkal olcsóbb, mint a hivatalos oldalon! :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#699) rankesz válasza VANESSZA1 (#695) üzenetére


rankesz
veterán

Igen, csak neked értelem szerűen a t pro fórumba kell hozzá vadászni patched kernelt ami passzol a romodhoz.

boruzs szerintem igen, de én nem a bumperrel, hanem a karbon case-el szemezek, (6300 asszem) azon agyaltam össze kéne fogni egy két embernek és le lehetne kuponozni

(#700) scream válasza szabakaa (#694) üzenetére


scream
veterán

Efelett elsiklottam XDA-n, köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.