Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) rankesz


rankesz
veterán

Youtube vanced magisk repóból másnak sem akar felmenni? Olyan mintha települne, viszont nem akar sehogy működni :N

[ Szerkesztve ]

(#702) boruzs válasza rankesz (#699) üzenetére


boruzs
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, most csak érdeklődtem mert csak a november közepe táján tudom megvenni a telefont is. Bocs rankesz PeteePeti nek akartam írni,elnéztem.

[ Szerkesztve ]

(#703) szabakaa válasza rankesz (#701) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Én a non-root methodot használom, kényelmesebb mert nem frissül automatikusan.

Nálad szerintem az a gond, hogy youtube frissítések telepítve vannak. Menj az alkalmazásoknál a Youtubehoz, és gyári állapot visszaállítása törli a frissítéseket. Akkor működni fog a Vanced. Amint frissíted viszont a Storebol, megint a sima YouTube lesz és újra vissza kell állítani ugye. Ezért jobb a non-root.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#704) Eiki válasza boruzs (#696) üzenetére


Eiki
tag

Igen, azok.

(#705) boruzs válasza Eiki (#704) üzenetére


boruzs
csendes tag

Köszi.

(#706) rankesz válasza szabakaa (#703) üzenetére


rankesz
veterán

Használtam már (sztem op 5-n), 6-on, 7-n, tudom hogy hogy kell feltenni, egy időben a store-ról való leválasztást is megcsináltam. Itt inkább sztem vagy az lesz a gond h a yt system app, vagy az hogy a root/ magisk 20 nem százas, sokszor korábban rom frissítéskor a yt vanced-et is twrp-ből tettem ujra restart előtt
Este leszedtem és feltettem a microG-s non root verziót, de ma reggelre folyamatosan fc-zett

(#707) szabakaa válasza rankesz (#706) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Nekem megy, szóval nálad a gond. Lehet nem passzol a Vanced verzió és a microG verzió.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#708) rankesz válasza szabakaa (#707) üzenetére


rankesz
veterán

Root-oshoz nem kell microG
De hagytam a magisk-est, rendszer app eltávolítóval ledúrtam a gyári yt-ot és újra feltettem a nonroot + mG kombót. Először akkor f.sta össze magát és nem indult többé mikor a felbontást 1080p-re override-oltam meg a kis méretben beállítottam h csak videó ablak legyen kezelő szervek ne.
Most újratettem és inkább nem nyúlok azokhoz

(#709) TomFace válasza szabakaa (#688) üzenetére


TomFace
tag

Nekem is ma jött meg Alza-ról, nagy előrelépés komfortérzetben ez a sandstone, de sajnos én karbont még sosem láttam, így nincs viszonyítási alapom.

(#710) ßrainiac válasza PeteePeti (#684) üzenetére


ßrainiac
addikt

Az nem szabalyszeru hogy torom, mindossze kicsuszott a zsebembol, mert nem figyeltem :) (ez az elso telom ami megrepedt es jellemzoen nehany eve mar annak h nem hasznalok tokot).

Jo dolog a tok, ha epp olyan van (nekem is van a gyari, meg egy eleg jo tapintasu 2 dollaros tokom), de tulzas nekem a 2-3-400.000-eket ero premium telokat tokban hordani es olcso muanyagot fogdosni helyette, amit tularazva megvettem.

Csak annyit akartam jelezni, hogy egy huszast siman el lehet szorni vedelemre, mikozben lehet h bele sem gondol az ember h annyiert - vagy kevesebbert -, meg is lehet javittatni, bar annak is eleg keves az eselye hogy az ember minden telefonjat osszetori..

(#711) beeep146 válasza TomFace (#709) üzenetére


beeep146
tag

Gyári karbon protective tok + gyári üveg:
Pozitív:
hihetetlen minőségi cucc a gyári karbon tok, minőségre, tapintásra stb... Felkerült a tempered glass is és azzal együtt tökéletesen működik a gesztusvezérlés. A tok oldalt a lekerekített élével egy vonalba került a gyári üveg, vissza swipe-nál nem akad, szuper..
Negatív:
valamelyik topicban olvastam, hogy ha üveg kerül a kijelzőre akkor az befolyásolhatja a hívás közbeni másik fél hallott hangerejét.. Nem tudom pontosan mi a fizikai magyarázata, de tapasztalom attól kezdve hogy feltettem. Ennek nem örülök, de még tesztelnem kell.

(#712) szabakaa válasza TomFace (#709) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Köszi! Majd ha esetleg valami hiba van, írd meg kérlek!

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#713) -FreaK- válasza szabakaa (#694) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az a gond ezzel, hogy a patchelt boot.img-k azok a 10.0.3. sw verzióhoz/ból vannak, nekem meg a megvétel után már települt is a 10.0.4., ahhoz meg még nem látom.

(#714) kano válasza kano (#693) üzenetére


kano
nagyúr

8430Ft-ra jön ki egy gyári karbon tok és egy gyári TG.
Nem rossz. :-)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#715) kano válasza kano (#714) üzenetére


kano
nagyúr

A Carbon Bumpert vagy a sima Carbont érdemes inkább megvenni? A carbon nem csúszik? Egy kolléga OP5-én nagyon csúszott.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#716) PeteePeti válasza ßrainiac (#710) üzenetére


PeteePeti
őstag

Értem én, de a javításnak nem csak anyagi vonzata van! Főleg, ha el kell küldenem szervizbe és napokig nincs telefonom, vagy rosszabb esetben hetekig! Én inkább rakok rá védelmet és akkor nyugodt vagyok, hogy mindent megettem az ügy érdekében! :K

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#717) rankesz válasza -FreaK- (#713) üzenetére


rankesz
veterán

Magisk managernek van ugye olyan funkciója hogy a gyári kernelt betallózod neki és megpeccseli.
Mikor a 7-re kijött szeptemberben az OOS 10, én is úgy csináltam hogy a gyári full zip-ből unpackoltam ki pc-s programmal a boot.img-t, azt fel telóra, megrootoltam, telóra vissza, bebootoltattam adb-vel, magisk manager ugye akkor már kapott root jogot és tudtam vele twrp-t meg mindent amit kellett flashelni

[ Szerkesztve ]

(#718) leslien válasza ßrainiac (#710) üzenetére


leslien
nagyúr

fogdosni tudsz olcsóbban is útszéli bólyákat... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#719) -FreaK- válasza rankesz (#717) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszi, ez lesz akkor a második módszer ami a linken volt, olvasgattam utána, de nem teljesen értettem még a működését.
Bár ez így egy kicsit már macerának tűnik, nem biztos, hogy lesz kedvem szöszölni vele :)

(#720) ßrainiac válasza leslien (#718) üzenetére


ßrainiac
addikt

Te mit csinalsz mar itt is? ;]

(#721) leslien válasza ßrainiac (#720) üzenetére


leslien
nagyúr

figyelem miket firkálsz... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#722) Imdre válasza -FreaK- (#713) üzenetére


Imdre
aktív tag

Ezt a boot image-et használd:
[link]
Widmo átalakította, ez már jó a 10.0.4-hez. Fastboot-ból felrakod, telepíted a Magisk Manager-t és ennyi. Egyelőre ez az egy működő megoldás van...

(#723) rankesz válasza Imdre (#722) üzenetére


rankesz
veterán

Ő nem t pro-hoz keresett? Vagy az VANESSZA volt?

(#724) -FreaK- válasza Imdre (#722) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszönöm!
Akkor ez csak simán fastboot flash boot boot.img (átnevezve a letöltött fájlt).
Majd reboot és install Magisk manager <- itt a canary változat kell?

Jól gondolom?

(#725) Imdre válasza -FreaK- (#724) üzenetére


Imdre
aktív tag

Igen, a boot folyamat az, amit leírtál.
Én nem a canary változattal csináltam. Legújabb Magisk .apk telepít és jó is minden :)

rankesz:
VANESSZA biztos Pro-hoz :) . Mindenesetre a linkelt boot.img 7T-hez jó csak!

(#726) VANESSZA1 válasza Imdre (#725) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Akkor most mi jó a 7t Pro-hoz?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#727) Imdre válasza VANESSZA1 (#726) üzenetére


Imdre
aktív tag

Azt sajnos nem tudom. Így is régiónként más boot image kell a 7T-hez.
Amíg nincs normális twrp, addig ez csak ilyen eseti megoldás (ami viszont jól működik).
Xda-n nézz szét, este ránézek majd, hátha van valami megoldás.

(#728) VANESSZA1 válasza Imdre (#727) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Azt nagyon megköszönném. :R :R

Egy valamit találtam, de nem vagyok benne biztos.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#729) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Van valakinek tapasztalata a Gcam-ról már a 7T párost illetően? Érdemes foglalkozni vele, vagy annyival nem jobb, mint a gyári szoftver? :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#730) tibcsi0407 válasza PeteePeti (#729) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Van sok youtube videó. Egyértelműen vannak előnyei.

https://utdetailing.hu/

(#731) rankesz válasza PeteePeti (#729) üzenetére


rankesz
veterán

Telegramon van egy channel ami csak ezzel foglalkozik, a 7 szérián különböző dev-ek különböző verzióit, és xml konfigokat tesztelgetnek
Bár van rengeteg indiai akik roppant khm... :U

(#732) beeep146 válasza tibcsi0407 (#730) üzenetére


beeep146
tag

Hát Te mit csinálsz itt a 7T topicban? :C

(#733) tibcsi0407 válasza beeep146 (#732) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ne akard tudni :))
7T Pro Mclaren-re váltok, addig figyellek Titeket és beleokoskodok a dolgokba. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#734) rankesz válasza tibcsi0407 (#733) üzenetére


rankesz
veterán

Hajlított kijelző dislike
👎

(#735) tibcsi0407 válasza rankesz (#734) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nálam okés. :))
Az sem árt, ha a zoom kamera OIS-t kap.

https://utdetailing.hu/

(#736) zoleeno1 válasza rankesz (#734) üzenetére


zoleeno1
addikt

:D Ezen rágódom én is, izgatja a fantaziamat az a periszkopos kamera, meg a tele kijelző... Csak ne lenne az a hajlitott kijelzo benne:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#737) beeep146


beeep146
tag

Üdv!

Az elmúlt 1-2 napban tapasztalom, hogy az ambient display beállítás ellenére nem mindig kapcsolja a kijelzőt emelésnél illetve érintésre. (giroszkóp?)
És az a fura, hogy ezt jellemzően csak itthon csinálja, az irodában és úgy általában máshol nem. Van esetleg olyan teszt app, vagy gyári ellenőrző kód amivel ez tesztelhető?

(#738) Eiki


Eiki
tag

Pár gondolat két nap használat után:
- szuper fluid telefon
- a meret nem veszes
- a piros szilikon bumper kivalo minoseg, de osszeszed minden szoszt az ember zsebében
- a sandstone is jonak minosegnek tunik, de erezhetoen kevesebbet véd
- kaptam egy surveyt a Oneplustol, kitoltottem es most kuldenek egy ingyen sandstone tokot :)
- a gesture vezerles remek, egyedul a back balrol-jobbra nem tetszik, inkabb jobbrol balra kellene
- a Bose QC35ii fulesem hangja bt-n keresztül minimalisat kesik youtube alatt, picit zavar de meg nem talaltam ra megoldast

(#739) szabakaa


szabakaa
aktív tag

A kamera eléggé gyenge pontja a telefonnak úgy érzem. Jó fényviszonyok között tud jó képeket produkálni, de nehezebb viszonyok között vagy este megnövekszik a készítés időtartama pl. A növekedés mellett pedig a képminőség sokszor értékelhetetlen, elmosódott képek is születhetnek. A Samsungnál sosem voltak ilyen gondjaim. Szóval ha valaki a kamera miatt venné, ne vegye.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#740) ßrainiac válasza szabakaa (#739) üzenetére


ßrainiac
addikt

Az automatika probal kedvezo megvilagitasu kepet csinalni, azert van.

Este probald ki a Pro modot es ott olyan zaridovel keszulnek a kepek, amit te allitasz be. Ez sotetebb kepet is eredmenyez persze, igy az ISO-t majd feljebb kell tolni (ami meg zajosabb kepet eredmenyez majd xD).

(#741) PeteePeti válasza Eiki (#738) üzenetére


PeteePeti
őstag

Jobbról-balra is működik a vissza gesztus! Legalább is nálam igen! :K

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#742) ßrainiac válasza PeteePeti (#741) üzenetére


ßrainiac
addikt

Sztem arra gondol, h jobb lenne ha csak ugy mukodne.

Side menuket jobban lehetne ugy hasznalni.

(#743) szabakaa válasza ßrainiac (#740) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Nahát igen, én nem tudok így mókolni egy kamerával, és nem is szeretnék. Elfogadom hogy ez ilyen, csak gondoltam aki vásárlás előtt áll és érdekli ez jó infó lehet.

Köszönöm neked a tippet mindenesetre! :R

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#744) kano válasza szabakaa (#739) üzenetére


kano
nagyúr

Ajjaj, pedig én az most venném. :( Ne már, hogy ez sem lett jó kamera ügyileg!
? :W Saját kamera vagy gcam?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#745) kano válasza kano (#744) üzenetére


kano
nagyúr

most= miatt :B

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#746) sheppards válasza szabakaa (#739) üzenetére


sheppards
csendes tag

Hát nekem pedig az egyik szempont a kamera (is) lenne...

Már a fő 48MP-s lencsével sem csinál jó képet rosszabb fényviszonyok között?? Pedig f/1.6-os apertúra, OIS, szenzorméret minden spec azt feltételezné, hogy jó lesz este is mondjuk...

Milyen samsungnál? DXO mark-on a 7 pro az s10+ előtt végzett, és ugyanúgy 54- pontot kapott az esti fényképes részre..

Nigh mode, vagy alap módban szar? Pár hét múlva venném a cuccot, pls fejtsd ki bővebben :R

(#747) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Ez a rövid teszt szerintem elég jó képet ad arról, hogy kb mennyit tud a kamera: [link]

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#748) kano válasza sheppards (#746) üzenetére


kano
nagyúr

A DXomark egy vicc. Arra nem szabad adni.
2x is volt Mi9-em és imádtam, de rossz fényviszonyok között gyengébb a kamerája, mint a 2 éves U11-é.
Ha ez még annál is gyengébb akkor az nagyon szomorú lenne...

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#749) kano válasza kano (#748) üzenetére


kano
nagyúr

Youtube-on nézve nem tűnik úgy, hogy kevésbé lenne jó a kamerája a 7T-nek, mint a Mi9-nek. És akkor még mindig ott van a gcam.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#750) leslien válasza kano (#748) üzenetére


leslien
nagyúr

hasonló a helyzet nálam is.. vartam a Pixel 4 et mint a Messiást.. de csalódtam igy kénytelen voltam venni egy i11.. :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.