Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Szergej01 válasza b3Ro (#348) üzenetére


Szergej01
csendes tag

Alapvetően a super wide gamut van beállítva, melegebb felé kalibrálva. Minden telomnál a melegebb felé volt húzva.

Oneplus 7T

(#352) ForRedGlory válasza szabakaa (#349) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Vedd figyelembe, hogy az Anglia es nem Bosztorpuszta. :D

(#353) szabakaa válasza ForRedGlory (#352) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Így már tiszta sor is, nincs lengyelországi kitérő. :D

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#354) Szergej01 válasza ForRedGlory (#352) üzenetére


Szergej01
csendes tag

A trackinget néztem, és Amsterdambol indult, majd Németországba tranzit, szóval ennyi erővel onnan Magyarországra is mehetett volna, nincs messzebb mint Skócia, de valószínűleg sok más részlet van ami befolyásolja a szállítási folyamatot.

Oneplus 7T

(#355) szabakaa válasza Szergej01 (#354) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Ez tök érdekes, de örülök hogy neked odaért, írj ám beszámolót!

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#356) ßrainiac válasza b3Ro (#348) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ugyanez nalam is, csak sima 7-es :)

(#357) b3Ro válasza ßrainiac (#356) üzenetére


b3Ro
senior tag

Ez a beállítás jött be eddig a legjobban. A többi szerintem nem a legjobb, vagy sokat kell vele pocsolcsi mire belövi az ember

(#358) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Ahh, ha lenne normális AOD, elsők között berendeltem volna, mate 10 pro utódként :D Tudom, nem létszükség, de nekem fontos a munkámnál és már nagyon megszoktam :( A 3rd alkalmazások meg zabálják az akkut, a play szerinti véleményeknél :( Valaki esetleg tud erre jó megoldást? Nekem csak az óra lenne fontos, hogy mindig lássam...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#359) ßrainiac válasza zoleeno1 (#358) üzenetére


ßrainiac
addikt

En tuti h Google asszisztenssel hasznalnam, az felebreszti erintes nelkul. Beb*szna ha ilyen indokkal kellene huvelyt hasznalnom ;]

(#360) ßrainiac válasza ßrainiac (#359) üzenetére


ßrainiac
addikt

Egy rovid videot csinaltam is szemlelteteskepp.

Annyi h nekem a rec gomb megnyomasa miatt hozza kellett erni, de egyebkent mukodik lock screenrol, kameraval unlockol, stb.

(#361) zoleeno1 válasza ßrainiac (#359) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ötletes, de 2m-ről így már nem látom az órát :C

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#362) ßrainiac válasza zoleeno1 (#361) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nem kell latni, meg tudod kerdezni h mennyi az ido. Vagy kiraksz egyorat a falra. Uk uk uknagyanyamektol hallottam, hogy regen igy tudtak, mikor mennyi az ido ;]

(#363) zoleeno1 válasza ßrainiac (#362) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nem megyek ujra bele, hogy miert kell ez nekem, olvass vissza a nevemre keresve, ha erdekel:D A lényeg, nem azonos a szoba es nem dumalhatok közben, hogy mennyi az idő:D Azért koszi az ötletet:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#364) ßrainiac válasza zoleeno1 (#363) üzenetére


ßrainiac
addikt

faliora......

(#365) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ahogy nézem elért Poznanba a telefon. :D Kíváncsi vagyok, hogy ez is bejárja-e Németországot és Nürnbergen keresztül fog ideérni, mint annak idején a 6T telefonom.

(#366) PeteePeti válasza ForRedGlory (#365) üzenetére


PeteePeti
őstag

Enyém már Kölnben van, Poznanból vitték oda! :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#367) szabakaa válasza PeteePeti (#366) üzenetére


szabakaa
aktív tag

De nem az van, hogy a priority repulovel jön? :U

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#368) PeteePeti válasza szabakaa (#367) üzenetére


PeteePeti
őstag

Semmit sem ér a priority! Egy kamu a gyakorlatban! Én csak azért rendelem azzal, mert ilyenkor olcsóbb és megadom az esélyt nekik vele, de nem várok sokat tőle már! :W

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#369) stevee251 válasza PeteePeti (#368) üzenetére


stevee251
tag

Úgy tűnik most ér valamit a priority és ellent mondok magamnak. Enyém standard és még Lengyelbe van, igaz már nagyon a határon. UPS keddet ír. Bár nekem anno az 5T is ezen az útvonalon jött és az priority volt.

(#370) szabakaa válasza PeteePeti (#368) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Igen ez eléggé lelombozó, de igazán magamra haragszom, hogy bedőltem.

stevee251: neked milyen útvonalon jön? Mert nekem elküldték Kölnbe ami total abszurd, egész másik irány.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#371) ForRedGlory válasza szabakaa (#370) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nyugi, legalabb jol fog indulni a heted. :) Amugy szerintem nemetbol Jon repulovel majd.

(#372) szabakaa válasza ForRedGlory (#371) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Tetszik a hozzáállásod, befejezem a morgást. :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#373) b3Ro


b3Ro
senior tag

Oneplus 5 vs OnePlus7t vs Pixel 4XL

A O5-ot megjelenesekor megvettem egybol, es nagyon hozzam nott. Az evek alatt egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy a telefon “nem eleg”. A mai napig nagyon gyors, viszonylag frissnek mondhato OS teren. A kamera persze nem mai darab, es megjeleneskor sem volt kivalo, de hala a Gcam-nak, mindig sikerult jo kepeket csinalni minden nyaralaskor.

Mikor a OnePlus bejelentette a 7 Pro-t, es volt alkalmam kiporbalni, tudtam, hogy kell egy 90Hz frissitest tudo telefon. Ez volt a pillanat, amikor eldontottem, hogy lecserelem a szeretett O5-ot. De, ki akartam varni a T szeriat.
Ez megtortent, a telefont megvettem, es azt kell mondanom, hogy naprol napra jobban szeretem hasznalni. A fobb kulonbsegek a regi az uj kozott:

Kijelzo: Nagyobb, szebb es fenyesebb. Ami az 5-on 80% fenyero az a 7t-n 40%-50%.
Hasznalhatosag: Kellett par nap mire hozzaszoktam az ujhoz. Most ha a kezembe veszem a regit akkor olyan kis jatek telefonnak erzodik.
Szoftver: Itt kiforrottabnak erzem meg az Android 9-et. Ugyan ugy lett beallitva a 2 telefon, de a 7t-n van olyan, hogy beakad, lefagy vagy kidob egy applikacio.
Kamera: O5/Gcam vs 7t gyari. A 7t sokkal jobb kepeket lo. Szamomra kielegito. Persze ha osszeveti az eredmenyeket egy Pixel 4-el vagy Iphone 11 Pro-val, akkor nehol eg es fold a kulonbseg, de en nem vagyok egy nagy fotozos. Itt hozzatennem, h a kamera applikacio azert neha akad, foleg miutan lottem egy kepet.
Akku: Nagyon ritka, hogy feltoltom a telefonom 100%-ra. Alltalaban mig reggelizek, addig tolton van, es hala a gyors toltesnek mindig 90+%-on kelek utra.
A sajat felhasznalasi szokasaim mellett az elso 2 napban 7t ugyan azt hozta mint az 5, de az elmult 2-3 napban eszre vettem, h egyre magasabb a % mire hazaerek. Jo lesz ez. Az 5 toltoje “Rapid Charging”-ot produkal a 7t-re dugva. Szoval ez elegge praktikus.
Unlcok: Szinte megegyezo. Mind a ketto nagyon gyors.
Kor: Ez a fo ok amiert ujra OnePlus-ra esett a valasztasom. Szerintem az 5 nagyon jol oregedett, es ugy gondolom, hogy a 7t is ki fog szolgalni a kovetkezo 2.5-3 evben.

Munkambol adodoan, hozzajutottam a Pizel 4XL-hez mar megjelenes elott, es bejelentes utan “publikusan” is hasznalhattam. Mikor kezbe fogtam, el gondolkoztam azon, hogy a Pixel kell nekem, de hasznalat utan nem tudott meggyozni.

Kijelzo: Ezt nem tudom a Google, hogyan hozta ossze, de csaknem 100%-on kell hasznalni, hogy lassa az ember, foleg az utcan napkozben. A kijelzo szine jonak mondhato, de nem tettem le a hajamat.
Hasznalhatosag: Nah itt jobb a P4XL. Nagyon kenyelmes hasznalni, tokeletesen simul a kezbe, hiaba nagy telefon. 7T-re szerintem veszek majd dbrand skin-t, mert a dobozban levo szilikon tok, nem teszi kisebbe.
Szoftver: En mind a kettot szeretem, de az OxygenOS-ben talalhato extra funkciok amik jobba teszik a stock androidot. Szoval ha valasztanom kellene akkor OxygenOS.
Kamera: P4XL lenyugozo. Ehhez nincs mit hozza tenni. K***a jo a kameraja. Remelem a Gcam ha beindul minel hamarabb.
Akku: Rosszabb mint a 7t, ugy egy 10-15% al a nap vegere.
Unlcok: ...
Kor: Minden Pixelnek volt valami nyugje, de majd kiderul.

[ Szerkesztve ]

(#374) PeteePeti válasza stevee251 (#369) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nekem priorityvel is keddet ír, szal erről ennyit akkor! Maradjunk annyiban, hogy csődör paci lába köze az egész elsőbbségi UPS-el! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#375) szabakaa válasza PeteePeti (#374) üzenetére


szabakaa
aktív tag

mikor vetted?

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#376) ForRedGlory válasza PeteePeti (#374) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Leesett a kocsiról és későn vették észre. :D Örülj, hogy meglett.

(#377) PeteePeti válasza szabakaa (#375) üzenetére


PeteePeti
őstag

Csütörtökön 11.08-kor! Mondjuk enyém a Pro, de annak nem sok köze lehet a dologhoz!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#378) stevee251 válasza PeteePeti (#374) üzenetére


stevee251
tag

Jajj, az tényleg nem jó :(( Azt hittem, az azért megérkezik nektek hétfőn.

szabakaa: Gorzow Wielkopolski, Poland -> Dobra Strykow, Poland -> Myslowice, Poland és innen most 10kor indult tovább.

(#379) PeteePeti válasza stevee251 (#378) üzenetére


PeteePeti
őstag

Az irány más akkor!

Gorzow - Poznan - Köln enyém egyenlőre!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#380) Szergej01


Szergej01
csendes tag

Egy kis gyors, kevesebb mint 24 órás tapasztalat.
A telót tegnap délután 5 körül töltöttem fel, és indultam vele dolgozni. Indulás előtt, töltőről levéve telepítettem a pubgt, meg még pár perc nyomogatás, így lement 93% ra. Munka közben természetesen nyomogatás, GPS, 40 perc PUBG, fényképezés, sok telefonálás. Hajnal 4 kor amikor hazaértem 44 % on volt. Direkt nem tettem töltőre, így reggelre 41% ra merült, Wi-Fi meg minden más bekapcsolva maradt. Jelenleg 38 % on van, és 3 óra 12 percen van az SOT.

Tegnap borzasztó esős volt itt kint és futár létemre a telefonálás elengedhetetlen, szóval ázott is a teló, de bírta.

Rendeltem mellé a kevlár tokot, nekem kicsit csúszós, de egyébként nagyon jól illeszkedik meg nagyon kis karcsú vele a telefon, nem lesz nagy tégla a toktól.

Ma megyek fényképezni őszi helyszínt, később megosztom a képeket, előljáróba annyi hogy a Nightscape mód meglepett, nem számítottam rá hogy sötétben ilyen ügyes.

Oneplus 7T

(#381) Szergej01


Szergej01
csendes tag

Teszt képek itt: [link]
Megpróbáltatam minden kamerából vagy módból egy képet feltenni. Ha nem egyértelmű melyik melyik, szóljatok.

Oneplus 7T

(#382) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Zack hajlítós tesztjén nem ment át. Elég gyenge az anyag...ennyiért...bár mondjuk nem lepődöm meg. Olcsó húsnak...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#383) szabakaa válasza HarleyCustom (#382) üzenetére


szabakaa
aktív tag

O basszus... :((

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#384) Timer válasza szabakaa (#383) üzenetére


Timer
veterán

Hagyd. Minden OP generációnál megérkezik, és fikkant egy egészségeset. Hála az égnek nem sokáig marad, megy vissza szifonozni meg galakszizni.

Inkább drágán vesz sz@rt, de legalább nem olcsó a hús, ez biztos valami fétis nála.

[ Szerkesztve ]

(#385) zoleeno1 válasza Timer (#384) üzenetére


zoleeno1
addikt

Kivancsi vagyok, hogy amikor az iPhone 6-rol derült ki, hogy törik mint a ropi, akkor mi volt a véleménye :U

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#386) szabakaa válasza Timer (#384) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Ja, ezt nem tudtam. Köszi!

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#387) PeteePeti válasza HarleyCustom (#382) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hú bazz össze is h.gyoztam a bokámat egyből! Hisz a hétköznapokban rengetegszer hajlítok mobilokat! Mondom is le a rendelésemet egyből! ;]
Jah nem, mégsem! :W

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#388) ßrainiac válasza PeteePeti (#387) üzenetére


ßrainiac
addikt

Sztem ez nem is kerdes, hogy azonnal indulunk a zájfoún 11-ert.

..bocsanat, 11 pro-ert.

Vagy megvesszuk inkabb a 7T-t es atmegyunk az almas topicba, annak egy random hianyossagat megemliteni?

Nem is tudom hirtelen...🤔

De az is lehet, hogy csak siman megvesszuk a 7T-t es nem foglalkozunk a konkurenciaval, mert meg annyit sem er.

Jah, sztem ez lesz vegul! ;]

(#389) Timer válasza zoleeno1 (#385) üzenetére


Timer
veterán

Semmi. Nem tört az, csak rosszul fogták. :))

(#390) PeteePeti válasza ßrainiac (#388) üzenetére


PeteePeti
őstag

Azzal a kameradizájnnal, ha ingyen lenne se kellene egyik 11-es szifon sem! Max azért, hogy aztán jofogáson keressek rá egy vevőt, aki jó sok magyar forintot kicsenget nekem azért a túlárazott f.sért! :Y

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#391) stevee251 válasza HarleyCustom (#382) üzenetére


stevee251
tag

Megjöttél? :) Képzeld megint megrendeltük a telefont. Újfent köszönjük a véleményedet az éppen aktuális Oneplus telefonról. Lehet visszafáradni bármely apple topicba. Minden jót :K

(#392) Noukoum válasza ßrainiac (#388) üzenetére


Noukoum
veterán

Ott a hiányosság nem hátrány, hanem feature:D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#393) szabakaa válasza stevee251 (#391) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Ennyit a gáz az ember?

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#394) beeep146 válasza HarleyCustom (#382) üzenetére


beeep146
tag

Tegnap én is eladtam az XS Maxot, és rendeltem a 7T-t. (minden kimaradt belőle amit nem szerettem a 7 Pro-ban, és minden jött bele amit szerettem, úgyhogy nem volt kérdés..)
Mi legyen Mester, hívjam a vevőt, hogy vissza az egész? :W

(#395) szabakaa válasza beeep146 (#394) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Mennyiért ment el az XS Max? Én ma 60ért tudtam elpasszolni a makulátlan S9-et.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#396) beeep146 válasza szabakaa (#395) üzenetére


beeep146
tag

Ment PÜ

(#397) gippazoid


gippazoid
senior tag

A kínai webshop-okban vásárolt OnePlus telókra mennyi a garancia?
Gondolom legfeljebb 1 év. De azt ki állja? Lehet a OnePlus oldalán kezdeményezni a garanciális javítást és elviszi díjmentesen a futár valamelyik EU országba a szervizébe, vagy nekem kell saját költségen Kínába küldeni?

Gippazoid Novelties Inc.

(#398) gippazoid


gippazoid
senior tag

És mi f@sznak kell egy telefont hajlítgatni??? Idióták biztos tudják a választ...
A 2,8" átmérőjű kijelző is elreccsent 10 évvel ezelőtt ha a kedves ügyfél farzsebbe tette és beült a kocsijába - de aki hülye az hülye.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#399) PeteePeti válasza gippazoid (#397) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nem kell Kínába küldeni! Európai szervizbe viszi futár! Jelzed, hogy mi a problémád és küldik a futárt érte, javítás után szintén futár hozza! Állítólag gyorsan lezajlik!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#400) gippazoid válasza PeteePeti (#399) üzenetére


gippazoid
senior tag

Tehát egy gearbest-es vásárlás esetén is OP intézi csak nem 2 hanem 1 évig?

Gippazoid Novelties Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.