Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) rankesz


rankesz
veterán

Alak [link] ul az ár...

(#602) Timer


Timer
veterán

Én balkezes vagyok, és ballal is tartom a telefont a legtöbbször. Először nagyon rossz volt a balról simító mozdulat a visszalépéshez, kis híján vissza is tértem a korábbi gesture módhoz, igazából ott elég ritkán keveredett a főmenü / visszalépés funkció. Az új metódus egyetlen helyen okozott személy szerint gondot nekem, de az elég durva volt: Aquamail-ben a balról indított swipe nálam nem visszalépett, hanem rendszeresen törölte a levelet, már így használtam vagy 3-4 éve. Az első napokban csomó levelet töröltem véletlenül emiatt. Végül állítottam, hogy jobbról-balra lehessen törölni, így nem gond már többé.

Amit pedig Tech2 László kifogásol rendszeresen, azt nem is értem, nálam a Google alkalmazások főmenüje mindig jól jön be balról húzva, nem tapasztalok ezzel problémát.

@Rankesz: én nem tudom honnan szerzik a telefonokat ezek a boltok, de hogy a megjelenés után is ennyivel olcsóbb legyen, mint a gyártótól megvenni, hát, minden ellenérzésem ellenére egyre csábítóbb ajánlat. "Jó lenne", ha valaki közülünk belefutna egy olyan szituba, hogy ilyen boltból szerzett telefont gariztat a OnePlus-nál, így látnánk, hogy mire lehet számítani.

[ Szerkesztve ]

(#603) CptAdamica válasza Timer (#602) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mivel nem hivatalos viszonteladók, így szerintem az EU OnePlus nem foglalkozna velük, gondolom akkor a Gearbest-nek kéne visszaküldeni és ott javítanák. Azt se látom, hogy hány év gari van rá, de tippem szerint 1. Ha már valaki kiad ennyi pénzt, akkor szerintem nem azon a 10-20 ezren kell spórolni, ha rendes garit akar.

Megyen!

(#604) Timer válasza CptAdamica (#603) üzenetére


Timer
veterán

Alapvetően egyetértek, de például néhány hete, az OP7T bemutatkozása táján sima hetest 125 ezer környékén lehetett vásárolni, ami azért már elég jelentős megtakarítás a gyártói oldal árához képest. Tekintve, hogy eddig egyetlen OnePlus-om sem hibásodott meg, azzal a kitétellel én már mernék vásárolni onnan, hogy ha garanciában nem is, de egyáltalán foglalkozna a gyári szerviz egy esetlegesen felmerülő problémával. Ha elutasítják a javítást egy az egyben, akkor már valóban nem éri meg a nyereség, mert gyári alkatrésszel tudtommal csak Ők javítanak.

[ Szerkesztve ]

(#605) zoleeno1 válasza Timer (#604) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nincs közöttünk senki bennfentes a Oneplusnal, aki egyértelműen meg tudná válaszolni, hogy mi a helyzet ezen a téren?:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#606) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Most beszeltem OnePlus-szal chaten, azt mondtak h be kell regelni a telot IMEI alapnan az accountodban, valamint kell legyen vmi bizonyitek h te vasaroltad - szamla vagy vmi -, es egy evig garis lesz OP-hoz a telo.

(#607) zoleeno1 válasza ßrainiac (#606) üzenetére


zoleeno1
addikt

Számlát ugye nem adnak, de egy paypall bizonylat/banki fizetési igazolás elegendő lehet?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#608) Timer válasza ßrainiac (#606) üzenetére


Timer
veterán

Zsír, köszi az infót, ez szerintem sokaknak hasznos információ! Mehetne az Összefoglalóba.

[ Szerkesztve ]

(#609) ßrainiac válasza zoleeno1 (#607) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nem tudom, kerdezd meg oket.

Amit en tudok szerezni ahhoz van commercial invoice IMEI-vel.

De lehet hogy a kinaiak is kuldenek vmit kulon keresre.

Ez az egy eves gari idealis lehet azoknak akik felevente megveszik az ujat, el tudjak adni ~fel ev garival mindig :DDD

[ Szerkesztve ]

(#610) joey04 válasza Timer (#600) üzenetére


joey04
titán

Akkor úgy látom semmi nem fog változni. A korábban kitárgyalt hazugságaidhoz nem szólnék hozzá, ha valakit érdekel (kétlem) utána tud olvasni, látja a fröcsögést, az alpári hangnemet, a gusztustalan postokat amik akkor sem lennének helyénvalók, ha igazad lenne. De még nincs is. Egy részre csak, ami új a listádon: nem válaszolok 2 nap múlva, azokban a topikokban ahol várhatóan hosszabb válasz kell, később írok (általában csak késő du vagy este, kivétel most) csak és nem azt várom, hogy másik eltűnjön, pláne nem a te esetedben, akiről tudom, hogy minden nap minden op topikot átpörget. Szóval rendben, ne változtass, én sem fogok, akkor marad minden a régiben. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#611) Timer válasza joey04 (#610) üzenetére


Timer
veterán

"A korábban kitárgyalt hazugságaidhoz nem szólnék hozzá"

Tudnál egyet linkelni? Mit és mikor hazudtam én?! Csak mert én linkeltem egyet a tiédből (és nem egy van), amire érdemben azóta sem reagáltál. Több, mint 5 (!) hónapja nem tudtad érdemben bizonyítani azt az állításodat, hogy a 90 Hz "zabálja" OP-nál az akkut, és még Te beszélsz hazugságról?! :DD Ha ezt az egyet legalább elismered végre, ígérem békén hagylak.

"az alpári hangnemet, a gusztustalan postokat"

Te szegény virág lelkű ember, mutass már egy olyan hozzászólásomat, amit neked címeztem, és szerinted annyira gusztustalan és vállalhatatlan volt! :)

Terelsz és személyeskedsz, miközben a hozzászólásaim tartalmi elemeiben semmit sem tudtál cáfolni, immáron hónapok óta. Nem unod még?

[ Szerkesztve ]

(#612) ForRedGlory válasza Timer (#611) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Oda-vissza unalmas. Nyissatok rá külön topicot.

(#613) Timer válasza ForRedGlory (#612) üzenetére


Timer
veterán

Azt kellene már! :) Ezen a ponton én befejeztem, mert vagy elismeri a nyilvánvalót, vagy nem, de mindkét esetben felesleges a további szájtépés.

(#614) beeep146


beeep146
tag

Üdv!
Csak, hogy legyen egy kis on-topic is. Kedden jött meg a 7T, az azóta eltelt 4 nap tapasztalatait osztanám meg, ebben 2,5 nap kirándulós és elég sokat fotózós használattal.
Mivel az elmúlt években jellemzően vagy Oneplus vagy Apple telefont használtam így ez lesz az összehasonlítási alapom, nem flamelés a cél, csak nem tudom máshoz mérni, kérem ezt figyelembe venni. (a leírtakhoz odavehető minden esetben, hogy "szerintem/az én meglátásom szerint/tapasztalatom szerint")

- silver színben rendeltem, mert a korábban használt 7 Pro kék színe nagyon kompromisszumos ha bármilyen védelmet szeretnénk. (tok és skin színe/textúrája)
- a matt ezüst szín nagyon szép, élőben kicsit sötétebb hatású mint a képeken, videókon. Nagyon csúszós ez is, úgyhogy rendeltem is a dbrand skint hozzá
- a telefon mérete és sík kijelzős kialakítása pont annyival kevesebb a 7 Pro-nál, hogy nem érezzem kompromisszumnak a használatát még tokkal sem
- kijelző ugyanolyan gyönyörű és tűéles mint korábban, a neten terjedő pink színeződés nálam eddig nem jelentkezik, érdekes módon az előd XS Max az egyetlen olyan cucc, ahol nem vettem még észre a 90Hz előnyét (sem korábban a 7 Pro-nál, sem a 7T-nél), minden más készüléken azonnal
- fényerőt én fixen 80% körül használom, az automatikus fényerő állításról nem tudok nyilatkozni, napfényben jól olvasható, de nem annyira jól mint a korábban használt XS Max
- kijelző tapintási érzet egyenlőre nem releváns, mert a gyári kijelző fólia rajta van, de sikerült úgy feltenniük, hogy 2 db légbuborék maradt, így várom a gyári tempered üveget
- ujjlenyomat olvasó rendben, de korábban sem volt vele bajom, már a 6T esetében sem, az előlapi arcfelismeréssel együtt meg kb. mindegy mit csinál az ember már benn is van.. :-)
- általános rendszersebesség továbbra is brutál, nekem ebben etalon az OP, az Apple cuccai mellett is egyértelműen
- semmilyen akadást vagy egyéb rendellenességet nem tapasztaltam eddig, dark módban használom, a Google appjaival együtt, tetszetős, jól néz ki a rendszer így
- fotózás és videó. Kardinális kérdés úgy általában is (nálam személy szerint nem annyira), és az OP topicokban is mindig ez az egyik fő ellenérv. 2,5 napot kirándultunk Eger környékén, rengeteg kép készült, az időjárás is kedvezett a fotózáshoz. Betallózok pár képet ami publikus. Lényeges, hogy ezek mindegyike out of box készült, semmit sem állítottam a beállításokban, csak elővettem és katt. Néha böktem a fókuszra, de jellemzően autofókusz.
Videózni még annyira sem szoktam, a megosztott albumban van egy db, ami csak "nektek" azért készült, hogy bemutassam a Szilvásvárad - Szalajka völgy kisvonat nem kis rázkódását mennyire tudja kezelni a stabilizátor.

https://photos.app.goo.gl/6aGYvU5hRfMRcud56

Mindenki döntse el maga a képek és videó minőségét, nekem ez a bőven elegendő szint, monitoron nézve a nyáron Lengyelországban XS Maxxal készített képeket egy kicsit jobbnak mondanám. Hotel főbejárat kép éjszakai módban készült, kb. este fél 9 körül. A barlang belső kép sima, nem éjszakai.

- akkumulátor: nálam nem releváns annyira, mert irodában dolgozom, és bármikor tudok rá tölteni, de mivel majdnem minden topicban a SOT a mérvadó, így ezzel kapcsolatban is 2 kép:
[kép] [kép]
Szintén ítélje meg mindenki ez mennyire jó adat, de az hogy 6% állásról 57 perc alatt 100%-ra töltötte, úgy hogy 12:54-re már 63%-on volt a telep az nem kér magyarázatot. :C
Fényerő fixen 80% körül és 90 Hz-en használom, semmilyen akkukímélő üzemmód nincs beállítva.

Első körben ennyi, elnézést ha hosszú lett. :R

[ Szerkesztve ]

(#615) Timer válasza beeep146 (#614) üzenetére


Timer
veterán

Köszi a részletes bemutatót, szerintem a képek alapján azért annyit kijelenthetünk, hogy a kamera teljes mértékben vállalható szintet hoz, pláne nappal. Melegedést tapasztalsz egyébként használat közben? A húzott SoC miatt nem lepődnék meg, ha lenne, bár a sima 855 nem egy forrófejű megoldás, ellenben például a DJI GO4 app alatt elég jól pirít.

[ Szerkesztve ]

(#616) Viper26 válasza beeep146 (#614) üzenetére


Viper26
nagyúr

Köszi a sok infót, én is tervzek váltani Xs-ről.
Pixel 4-et vártam de nekem a design, és wide hiánya csalódás.

Sokat segített most amit leírtál, egyre közelebb vagyok a bezserzéshez. :D

Pixel 7 | FR955

(#617) beeep146 válasza Timer (#615) üzenetére


beeep146
tag

Nem tapasztaltam, de nem is használok szerintem olyan appokat amik melegíteni szokták (játékok, facebook...stb.)
Navi (Google maps) sokat ment a napokban illetve a fotózás is, de nem volt jellemző az extrém melegedés. Hozzáteszem, hogy egy Aliexpresses Mofi tokot vettem korábban párszáz forintért, az van rajta, nem tudom mennyit fog fel a melegből.

(#618) beeep146 válasza Viper26 (#616) üzenetére


beeep146
tag

iPhone-al való összevetésben szívesen segítek, abban van tapasztalat.

(#619) Eiki


Eiki
tag

Kis közérdekű - csütörtök késő este rendelt telefonra jövő szerdai szállítást jósolnak. Budapesti cím, nem priority shipping.

(#620) TomFace


TomFace
tag

Előttem már többen is leírták a tapasztalataikat, úgyhogy nem akarom én is ugyanazt ismételni. Minden jól működik, viszont a kijelzőt nem tudom rendesen kalibrálni. OP6-ról jövök, ott alapból a Display P3 van kiválasztva, egymás mellé rakva a kettőt a 7T-n láthatóan fakóbbak/sötétebbek a színek, az AMOLED Wide Gamut viszont egy kicsit már overkillnek érződik.
A másik dolog a fizikai mérete, hát ez hatalmas (a gyári tokban)! Így utólag nagy megkönnyebbülés, hogy nem sikerült megegyeznem beeep146-tal a 7Proját illetően :D
Tok nélkül egy lehelletnyivel érződik vékonyabbnak a szélei tapintása a gyári tokban levő 6-hoz képest, a tokban meg kifejezetten nagy, nem tetszik. Berendeltem hozzá a Sandstone tokot, remélem segíteni fog, mert egyelőre ódzkodnék a dbrand skintől, túlságosan is féltem ahhoz a széleit.

(#621) slice14 válasza TomFace (#620) üzenetére


slice14
veterán

Ne paráztass. Nézegettem a méreteit, és kb azt vettem le hogy a szélessége az megfelel a Mi8 -énak, és kb fél centivel hosszabb. Vagy valamit nagyon benéztem?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#622) TomFace válasza slice14 (#621) üzenetére


TomFace
tag

A számok alapján észre se kéne vennem a különbséget, a valóságban viszont máshogy vannak a két készülék oldalai lekerekítve, és ezt a tok csak felerősíti.

[ Szerkesztve ]

(#623) joey04 válasza Timer (#611) üzenetére


joey04
titán

de unom. a felesleges vitát veled. ha részedről is befejezted akkor részemről. az ajánlat él továbbra is, akkor úgy látom neked is megfelel. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#624) zoleeno1 válasza joey04 (#623) üzenetére


zoleeno1
addikt

Olyanok vagytok, mint a gyerekek, egyik sem képes elengedni a másikat... Ez az "akkor is enyém az utolsó szó, ha sose lesz vége" tipikus esete...

A hasznalatbol megirt tapasztalatokat köszönöm a többieknek! :R

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#625) PeteePeti válasza slice14 (#621) üzenetére


PeteePeti
őstag

[link]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#626) PeteePeti válasza joey04 (#623) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én meg ezt az egész vitát unom már, szal jó lenne végre alkalmazni az okos enged szamár szenved elvét mindkettőtöknek! :W
Vagy folytassátok privátban, mert gyakorlatilag itt senkit sem érdekel már, és csak tele szemetelitek a topikot vele! :P
Köszönöm előre a többiek nevében is! :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#627) beeep146 válasza TomFace (#620) üzenetére


beeep146
tag

Pedig amikor már eladásra kerül egy telefonom, akkor már könnyű velem megegyezni.. :DD
A mérettel kapcsolatban érdekes, hogy a tűrési határ közelében mennyire számítanak a milliméterek és a grammok is..
https://www.phonearena.com/phones/size/OnePlus-7T,OnePlus-6,OnePlus-7-Pro/phones/11229,10844,11168

(#628) -FreaK- válasza beeep146 (#627) üzenetére


-FreaK-
veterán

Egymás mellett nem tudtam kipróbálni őket, de én is OP6-ról jövök (előbb adtam el a régit mint megjött az új), és nekem nem tűnt fel, hogy szélességben nagyobb lenne, csak magasságban egy kicsit. Kicsit még reménykedtem is, hogy szélesebb lesz :)

(#629) szabakaa


szabakaa
aktív tag

Én S9-ről jövök, és a kezdeti sokk után sosem mennék vissza kisebb méretre! Imádom, hogy ekkora. A kijelző kalibrálása nekem nagyon bejön, a P3 gamutot használom, zseniális. :R Az akksim meg az első pár nap után beállt, este 50 %on fekszem le 4-5 óra kijelző idővel eszméletlen tényleg...

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#630) zoleeno1 válasza szabakaa (#629) üzenetére


zoleeno1
addikt

"sosem mennék vissza kisebb méretre! Imádom, hogy ekkora." - a zasszony is mindig ezt mondja... :DDD bocsi, nem tudtam kihagyni :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#631) szabakaa válasza zoleeno1 (#630) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Az enyém azt mondja essünk már túl rajta :O

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#632) ßrainiac válasza szabakaa (#631) üzenetére


ßrainiac
addikt

A telo cseren? :DDD

(#633) Valzor


Valzor
aktív tag

Sziasztok! Gearbest-ről vásárolt innen valaki OP-t? Elég ütős akciójuk van most és nagyon szemezek a 7T-vel. Számlát ki lehet belőlük csikarni vajon? :DDD

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#634) szabakaa válasza Valzor (#633) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Mennyi most ott? És kínai vagy international a teló?

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#635) Valzor válasza szabakaa (#634) üzenetére


Valzor
aktív tag

International version és átszámítva ~160k a 8/256-os free shipping.

link

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#636) scream válasza Valzor (#635) üzenetére


scream
veterán

Tuti international a 256GB-os? Én csak az ázsiai régióban látok 7T-ből 256-osat a OnePlus oldalán.

[ Szerkesztve ]

(#637) szabakaa válasza Valzor (#635) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Basszameg, ez eszméletlen ajánlat, hogyha a korábban írták szerinti egy év gyári gari van rá! Veszed?

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#638) zoleeno1 válasza szabakaa (#637) üzenetére


zoleeno1
addikt

Elég brutál, az én kezem is remeg a rendelés gombon, de még türtőztetem magam :DDD Revoluttal 152k lenne, azért az nagyon jó ár...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#639) slice14 válasza zoleeno1 (#638) üzenetére


slice14
veterán

Mármint Gearbest-re gondolsz?b Ha nem, kifejtenéd.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#640) zoleeno1 válasza slice14 (#639) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen, gearbest rendelésre, a megadott kuponnal. ~507 USD, ami revolut kártyával/váltással fizetve cirka ennyiben jön ki :) De nekem is gyanús, hogy az a 256-os international verzió e... A link szerint igen...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#641) rankesz válasza zoleeno1 (#640) üzenetére


rankesz
veterán

Rendeldddd ;]
Amúgy hardverben ugyan az, tudni fog minden sávot, csak max a szoftverben lesz egy betű eltérés, de azt full zip-el orvosolni lehet.
Én 7-ről váltok, az 256-os volt, ez sajna csak 128-asban volt alzán, de most muszáj rendes számlás helyről venni, nekem így tud olcsóbb lenni

(#642) zoleeno1 válasza rankesz (#641) üzenetére


zoleeno1
addikt

az a baj, hogy rohadtul nincs szükségem rá, de nagyon kíváncsi vagyok erre a telóra, ezért őrlődöm :DDD
B20-at is tudja a china verzsön is? - hopp, most látom ezt írtad, hogy igen.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#643) szabakaa válasza zoleeno1 (#642) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Ha megteheted, miért ne? ;]

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#644) sanpetaa


sanpetaa
csendes tag

SziasztoK!

Sajnos nem vagyok túl jártas a mobilok és a Oneplussok világában, de úgy döntöttem egy 7T Pro ra fogok beruházni (még ha csak hajszálnyi is a különbség a sima 7 Proval szemben). Én is gearbestes kuponkóddan néztem 216 körül lehetne.. Az lenne a kérdésem, hogy szerinetek ennyiért megérné most megvenni, vagy érdemes lenne kivárni egy halloween-i vagy Black Friday-i akcióra? Mennyire szoktak ennél nagyobb leárazások lenni akkortájt? :R Köszi

(#645) sanpetaa


sanpetaa
csendes tag

+offtopic, de ide kapcsolódó kérdésem lenne: Revuluttal venném én is, de hallottam olyan pletykákat ha egyben rátennék ennyi ~220k forintot, akor zárolhatná a kártyám a Revolut és bizonyítanom kellene az eredetét. Ez mennyire valós szerintetek? Kell félni ettől? :(

(#646) scream válasza sanpetaa (#645) üzenetére


scream
veterán

Én a 7T-t Revoluttal vettem (190k), nem volt semmi ilyesmi, de nem tudom, hogy ha van valamiféle értékhatár erre, az mennyi. De szerintem annak sem kéne gondot okoznia, hogy igazold a pénzed eredetét valamilyen formában feléjük, ha esetleg mégis úgy alakul.

(#647) sanpetaa válasza scream (#646) üzenetére


sanpetaa
csendes tag

Nem lenne gond, csak ilyen esetekben nagyon lassú a feldolgozás ahogy hallottam és nem szeretnék belekeveredni, de úgy gondolom ha rátennék 200 at és átváltanám, azért az nem az az összes ami szemet szúrna nekik.

[ Szerkesztve ]

(#648) kano válasza zoleeno1 (#640) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem is remeg rendesen. :)
Most beszéltem az OP supporttal chaten és nekem azt írta, hogy csak Indiában forgalmaznak 8/256-os modellt. De amikor elküldtem neki az oldalt azt mondta, hogy ez nemzetközi lehet. :F Most akkor mi lehet ez?
De nekem azt írta, hogy 24 hónap gart vállalnak minden OP telefonra regisztráció után. És ha nem ad a GB számlát, akkor jó lehet a PayPal számla is.
De esetleg lehet kérni a GB-től valamilyen számlát?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#649) szabakaa válasza kano (#648) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Nem mondod, ennyire rendes az OP, hogy bármilyen forrású telót kezelnek gariban???

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#650) kano válasza szabakaa (#649) üzenetére


kano
nagyúr

Ezt mondták.
De tuti ami fix kértem egy chat azonosítót is, hogy legyen mire hivatkozni.
És most remeg a kezem a rendelésen.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.