Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) b3Ro válasza ßrainiac (#548) üzenetére


b3Ro
senior tag

Rosszul fogalmaztam.
Dark mode van beallitva, es van olyan, hogy sotet appoknal alul feher sav es benne a 3 gomb. Es zz forditva is igaz.
Kiprobaltam a Pixel Launcher-t es a Nova-t is, de a "sav" vastagsaga ami zavaro nem valtozik. Szoval arra jutottam, hogy ezt az app fejleszteknok, es a OnePlus Launcher-nek kell kipofoznia.

(#552) stevee251 válasza joey04 (#549) üzenetére


stevee251
tag

Ne haragudj, de a megjelenés pillanatában rendeltem, 2perccel azután, hogy bekerült a kosárba kifizettem. Hogy osszak meg szakmai részleteket, ha nincs nálam a telefon. A UPS trackingje szerint a csomag nem mozdult egy csomó ideig, nekem baromi hasznos volt pl. a Oneplus 6T topicban, ahol volt belinkelve útvonal, hogy tudjam nagyjából mire számíthatok. Továbbá kitértünk a standard és priority csomag sajátosságaira is. Értem én hogy te bemész az iStyleba és megveszed, de nekünk némi izgalommal és várakozással telt el ez a néhány nap. Bocs ha téged ez zavart. Ami már nagyon off volt, igyekeztünk off-ba rakni.

(#553) szabakaa válasza stevee251 (#552) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Iszonyú ez az ember...

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#554) Timer válasza joey04 (#549) üzenetére


Timer
veterán

"meg azt, hogy ezt az alpári stílust felejtsd el."

Ki mint vet, úgy arat. Soha nem vagyok tapló olyannal, aki nem érdemelte ki már ezerszer a fogalmatlanságával, a szándékos trollkodásával, vagy épp rendszeres dezinformálással. Hiába rejted ilyen kimért(nek látszó), álintellektuel kisfiús stílus mögé, attól még csak egy egyszerű troll maradsz, aki imádja, ha kötekedhet valamin. Rendre olyan dolgokon, amiről momentán lövése nincsen, természetesen.

Majd akkor lesz releváns a véleményed, majd akkor érdekel itt bárkit, ha valamit felmutatsz végre a topik közösségének érdekében, ha segítő tanácsot adsz a témával kapcsolatban, stb. Addig a kutya nem kíváncsi az észosztásodra, ugyanis ez itt még mindig egy OnePlus topik, nem az aggályoskodó iphone userek hitgyülekezete. Mivel a telefon alapvetően jó, mint ahogyan a legtöbb OP készülék is volt a maga nemében, nincs miről beszélni egyelőre, csak a csomagok érkezéséről, a DHL gyengeségeiről, stb. Hála az égnek, hozzátenném, és ha nem tetszik, ignoráld a topikot.

Menj végre békével, és oszd az észt a számodra "normális márka" topikjaiban.

[ Szerkesztve ]

(#555) gattolino válasza Timer (#554) üzenetére


gattolino
senior tag

Nem értem miért kell őt bántani?
Megirta, hogy lehet hogy ez lesz a következő telefonja. Szeretne tapasztalatokat gyűjteni a telefonnal kapcsolatban. Neki is lehet szerintem véleménye, mint bárki másnak. Szerintem amúgy ez egy nagyon jó telefon lehet. Én is olvasgatom a Oneplus fórumokat, mert szerintem még mindig a legjobb ár érték arányú telefonok. Nekem már lassan 2 éve van meg az 5T
Kiváncsi vagyok, hova fejlődnek. Tegnap megnyomkodtam Telekomban a Sony 21:9-es kijelzőjét. Tényleg nem olyan vészes. Ha ez meg 20:9-es akkor még jónak számít. Csak ezt azért írom, mert meg voltam ijedve a hosszúkás kijelzőtől.. Ugye 18:9-hez vagyok szokva :R

Vivo X90 Pro Plus

(#556) szabakaa válasza gattolino (#555) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Én is így gondoltam, minek bántani, majd még nézd meg pár megnyilvánulását és átgondolod talán. :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#557) mjani1172 válasza stevee251 (#552) üzenetére


mjani1172
addikt

és szabakaa

Tényleg nem tudom miről beszéltek.
A hozzászólás lényege, hogy ne legyen alpári a stílus.
Egyébként, hogy mindenki leírja merre jár a futár az tényleg idegesítő, és kevésbé kapcsolódik a telefonhoz, mint annak egyes tulajdonságairól bármilyen hangnemű vita.

(#558) Timer válasza gattolino (#555) üzenetére


Timer
veterán

Nem csak a mostani kommentjeinek szólt a reakcióm, lévén az összes létező OnePlus hírhez és készülékhez kapcsolódó topikhoz megérkezett az elmúlt időszakban, és beböffentett valami blődséget. Nem azzal van a baj, hogy valaki olvas, kérdez. Azzal van baj, hogy néha jobban tudja, mint a tulajok, Preike barátjával együtt. Egyébként más topikokban is kapja a sarat, ott is kiismerték már.

Ami pedig a stílusomat illeti: véleményem szerint az alpári stílus nem itt kezdődik, nálam biztosan nem, ez még maximum bűbájos csevej kis éllel. OnePlus 3 óta segítek mindenkinek, ahol tudok (azóta megjelenő OP készülékek zömét használtam is), OP FB csoportban szintén jelen vagyok és segítek ha tudok már egy ideje. Nyilván nem tetszik, ha azt látom, hogy valaki zéró gyakorlati, első kézből szerzett tapasztalattal a tarsolyában kezd okoskodni. Nem vagyok elfogult, sokkal inkább tárgyilagos, éppen ezért tudom, hogy a OnePlus készülékek sem tökéletesek, azt viszont nem tűröm el szó nélkül, amikor olyan emberek fikkantják, akik csak "hallottak arról, hogy valaki látott már egy ismerősénél olyat, hogy"...

[ Szerkesztve ]

(#559) stevee251 válasza mjani1172 (#557) üzenetére


stevee251
tag

Nekem hasznos volt :K Jó volt beszélgetni, amíg vártuk a telefont. Ennyi. Alpári stílus nem hiszem hogy volt részemről, az nem itt kezdődik.

Viszont ha nem haragszotok, részemről a témáról ennyit, mert ez a beszélgetés nem halad sehova. Szerintem adjunk teret a telefonhoz kapcsolódó hozzászólásoknak. :R

(#560) gattolino


gattolino
senior tag

Igen, kinek érkezett meg? Kijelzőről van valami vélemény? Hallottam már róla, itt ezen a fórumon mielőtt valaki belémköt, hogy valami elszíneződés van. Ez mennyire látható?

Vivo X90 Pro Plus

(#561) szabakaa válasza gattolino (#560) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Én teszteltem minden módon ahogy ForRedGlory kolléga és a OnePlus fórum írta, az enyém nem hibás. A vörös ördögnek viszont az, bár azóta nem írt, hogy mizu.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#562) ForRedGlory válasza szabakaa (#561) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Semmi extra, kicsit túl lett lihegve. Csak éjszakai módban és minimum fényerőn látszódik, de akkor sem vészes. Plusz "természetes" képernyő módban meg jobb.

(#563) scream válasza scream (#532) üzenetére


scream
veterán

Ma már a második alkalommal történik, hogy hívnak, de nem jön be a felület, ahol fel tudnám venni, Tárcsázót megnyitva sem mutatja, semmi, csak csöng és ha letették megjelenik a hívásnaplóban a bejegyzés.

Mitől lehet ez? Lehet a VoLTE beállítás miatt? Vagy a natív call recorder? :F

Update 1: Valamiért a Notification-nél le van tiltva a Phone app és nem is tudom engedélyezni sem? :F "At your request, Android is blocking this app's notifications from appearing on this device", pedig ilyet biztosan nem tettem.

[ Szerkesztve ]

(#564) szabakaa válasza ForRedGlory (#562) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Ez nagyon jó hír, örülök neki! Akkor elégedett vagy? :R

@Scream: ilyet nem is hallottam még, hol tudom ellenőrizni az enyémen ezt a beállítást, hogy megtaláljuk nálad a hibát?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#565) scream válasza szabakaa (#564) üzenetére


scream
veterán

Phone -> App info -> Notifications és ott ki volt szürkítve a kapcsoló, amivel lehetett volna visszakapcsolni.

Egy clear cache és data megoldotta, úgy néz ki. :U

Bár azért jó lenne tudni, hogy mi váltotta ezt ki.

(#566) b3Ro válasza b3Ro (#551) üzenetére


b3Ro
senior tag

Megoldottam. Nacho Notch ban be lehet állítani, h mindig sötét legyen a háttér, és így már sokkal jobb.

(#567) Eiki


Eiki
tag

Sziasztok, pár napon belül én is csatlakozom a Oneplus táborhoz - bár nem terveztem a váltást, de a Pixel 2 XL-em összetört és kénytelen voltam új telefon után nézni.

Két kérdésem lenne:
- Jár a telefon mellé átlátszó szilikon tok, illetve van rajta gyárilag fólia?
- A voLTE jelentését megnéztem ugyan wikipedián, de nem világos mi ennek a mindennapi haszna. Összefoglalnátok pár mondatban?

(#568) ßrainiac válasza Eiki (#567) üzenetére


ßrainiac
addikt

Mindegyik foliaval jon es jar hozzajuk tok is.

(#569) csako válasza Eiki (#567) üzenetére


csako
veterán

A VoLTE gyakorlati lényege, hogy telefonáláskor nem vált le 4G-ről 2/3G-re, hamarabb felépül a kapcsolat, és jobb minőségű a hang.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#570) Eiki válasza csako (#569) üzenetére


Eiki
tag

Köszönöm mindkét választ!

(#571) beeep146 válasza Eiki (#570) üzenetére


beeep146
tag

Üdv.
Annyival egésziteném ki az előttem szólókat, hogy ha a gyári szilikon tokot vagy hozzá hasonló, a kijelző peremét kicsit védő tokot használsz az új gesztusvezérléssel, akkor kis megszokást igényel a vissza parancs húzása mert nem tudod a tok miatt a kijelző széléről inditani a mozdulatot. A gyári karbon vagy sandstone tokkal ez szerintem nem lesz gond.
Remélem minél hamarabb meg is jön...

(#572) -FreaK-


-FreaK-
veterán

OnePlus 7T Teardown! - Is the Oreo Camera really needed? - JerryRigEverything

Érdekes, hogy ebben a telefonban 3 hangszóró található, kettő sztereó média, egy pedig beszéd hangszóró. El is mondja, hogy ellentétben a többi gyártóval, ahol csak felhangosítják a beszéd hangszórót, és ettől lesz sztereó.

(#573) Eiki válasza beeep146 (#571) üzenetére


Eiki
tag

Köszönöm, ez hasznos - új gesztusvezérlést szeretném használni. Első körben jó lesz az alap tok, aztán rendelek mellé valamilyen másikat is.

(#574) Szergej01 válasza beeep146 (#571) üzenetére


Szergej01
csendes tag

A gyári karbon toknak is van kis pereme, néha beleakad az ujjam a mozdulatsorba, de egyébként megszokhato, meg nem annyira vészes. Inkább legyen védve a kijelző, ennyi kellemetlenséget megér.

Oneplus 7T

(#575) ßrainiac


ßrainiac
addikt

El nem tudnam kepzelni a gesztusvezerlest tokban.

Mondjuk en mar alapbol a telefon hasznalatat sem.

A taviranyitot sem a zacskojaban hasznalom ;]

(#576) joey04 válasza gattolino (#555) üzenetére


joey04
titán

Ezerszer elmagyaráztam neki, hogy használtam, tudom milyen a magasabb frissítésű képernyő. Más márka eszközén próbáltam, de ez a technológia szempontjából mindegy. Ráadásul pont azon márka készüléke kapcsán mondtam, hogy engem nem győzött meg, amivel kapcsolatban szerinte én elfogult vagyok. Plusz ha visszaolvasol, ebben a topikban nem én hoztam fel a témát (még az ELSŐ ezzel kapcsolatos topikban kötött belém), ő kezdett el utalgatni rám. Én nem szítom a vitát, de ha belém állnak, akkor nem megyek arrébb. Jelenleg Xs-t használok. Évente nem éri meg szerintem modellt cserélni házon belül, értem ez alatt az összes márkát, tehát nekem nem éri meg a 11 Pro (plusz rendes áron én nem veszek készüléket, vállalom a sufnis szürkézést. az évek során több telefon árát megspóroltam már, a 11 Pro-ból viszont készlethiány van, tehát 350 alatt nem is lenne meg) ahogy note 9-ről sem 10-re váltani, stb. Más rendszer, márka viszont érdekel, nekem az iOS jött be, az a logikusabb számomra és azzal volt kevesebb bajom, de gyakran használok Androidos készüléket, hátha az egyik megfog. Eddig a Samsung Note 3 volt az a készülék, amit több mint 1 évig használtam, annyira bejött. A többi csak 2-3 hónapot bírt. Jelenleg célkeresztben több modell is van, szerintem a 7t és 7t pro szintén nem éri meg (de ettől még figyelemmel követem, mert sok dolog igaz a korábbi modellekre is, amit itt olvasok. legyen az negatív vagy pozitív), akkor már a sima 7 pro. Viszont megemelkedtek ennél a modellnél is az árak, így viszont más készülékek is szóba jöhetnek, note 10+ már szerencsével 280-ból kijön, vagy ott van pl a Mate 20 pro (én pl többször kifejtettem, hogy aggasztónak tartom a kínai kormány és a huawei munkálkodását, de a pénztárcámnak nem vagyok ellensége), ami a mai napig kiemelkedő üzemidővel bír, kamerában lenyomja a note-ot is, az iPhone van vele szerintem egy szinten, kivéve az ultrawide kamerát, az sehol nem jó, de iPhone-ban nincs night mód ennél a kameránál. Viszont videóban meg elég gyenge. Az arcalapú azonosítás csak abban van face id szinten, tényleg nagyon jó. Viszont az emui agresszív ram kezelése eltántorít. Ez a pakk így most 150 körül van, ennyiért elgondolkodtató a hibáival együtt is. Vagy ott a Mi 9t pro, ami 120 körül van, kamerában, kijelzőben leggyengébb (de nem gyenge, csak erős a mezőny), de a legalacsonyabb áron hoz csúcs vasat, minden másban meg korrekt. Ott meg a miui huaweinél is agresszív ram kezelése a gond, plusz a szokásosnál is több bugról olvasok, tömegesen. Ez fontos, mert bugok mindenhol vannak, de nem mindegy mennyi, és hogy a userek hány százalékánál jön elő. Összességében pedig az androidban van pár olyan lehetőség ami tetszik, emiatt szívesen használok ilyen eszközöket is, de azon felül, hogy nekem személy szerint jobban bejön az iOS, van 1 régi és 1 friss probléma, amit eltántorít. A friss, hogy az értesítések márkától függetlenül rosszalkodnak mostanában, különösen sok panasz érkezik a gmail-re pl, de vannak egyéb példák is. A másik egy régi gondom, amit minden droidos készüléknél észrevettem, hogy hiába tud mondjuk összességében jobb üzemidőt egy adott modell, nem tudok vele kalkulálni, mert 1.: gyakrabban volt olyan problémám, hogy egy app beragadt és emiatt merült hirtelen, 2.: alapvetően is többet ingadozik az üzemidő. Most ha 40%-on van a telep, akkor tudom, hogy kb mennyit várhatok még tőle, de mondjuk egy androidosnál soha nem tudtam így belőni, mert volt amikor a vártaknak megfelelően többet, de volt hogy kevesebbet bírt, mint a mostani, vagy az előző iPhone-om 40%-nál. Ez nem azt jelenti, hogy 60-ról 0-ra merült volna, mielőtt valaki beleköt. Szóval követem a piacot, érdekelnek az újdonságok, véleményem is van, (akkor is, ha valakinek ez nem tetszik, vagy ha csak akkor mérvadó egyesek szerint, ha már letettem valamit az asztalra ezt nem is értem egyébként. Ha segítek naponta X embernek, romot főzök meg osztok meg, akkor nem lesz szemen szedett hazugság, hogy én nem vagyok elájulva a magasabb frissítéstől?! mindegy...), nem titkoltan a konkurenciát preferálom, de nyitott vagyok az újdonságokra és szoktam is őket használni. Nem csak kipróbálni, hanem elsődleges készülékként is. Hogy általában visszaváltok, az más kérdés, de ez meg az én döntésem. :)

Csak a stílus a lényeg. Én sem hurrograk le azért, mert bejön neked a Sony féle hosszúkás kijelző. Nekem pl nem, de emiatt nem fogok neked ugrani. És viszont. Lehet ezt így is :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#577) gattolino válasza joey04 (#576) üzenetére


gattolino
senior tag

Nem jön be, de nem annyira vészes élőben mint amennyire tűnt képeken. Sajnos OP is erre tart. Már a 20:9 sem a legjobb, de a lényeg az, hogy még kapható a 19.5:9-es 7T Pro. Bár még szerencsére jó vagyok a 2 éves OP 5T-vel. Szerintem még 2 évig fogom használni, semmi gondom nincs vele

Vivo X90 Pro Plus

(#578) PeteePeti válasza ßrainiac (#575) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nyilván ugyanaz az értékkategória egy 200 ezres telefon, mint egy ócska távirányító! :W
Nem mellesleg az OnePlus gyári tokjai nagyon patent darabok, szal egyáltalán nem csúfítja el a mobilt és nem is vastagítja nagyon! Nem mellesleg a védelem az elsődleges céljuk, de amellett jól is néznek ki! :P

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#579) Timer válasza joey04 (#576) üzenetére


Timer
veterán

És már megint terelsz. Na nézzük akkor, részleteiben:

"még az ELSŐ ezzel kapcsolatos topikban kötött belém"

Mivel már megint rosszul emlékszel, segítek: ITT volt az első kontakt, és éppen hogy TE válaszoltál az ÉN kommentemre, a diskurzus nem veled zajlott, hanem Preike, Mjani, és Tixem tagokkal. Ennyit arról, hogy én kötöttem beléd. Ami ennél lényegesebb, hogy rögtön egy légből kapott, ordas nagy lózunggal indítottál egy OnePlus készülék kapcsán, egy OnePlus topikban, amit azóta egyetlen valós, OnePlus készüléken szerzett személyes tapasztalattal nem tudtál alátámasztani:

"nem negatívum a 90hz (bár én biztos kikapcsolnám, mert zabál nagyon)"

Egy ipad-on szerzett tapasztalatot vetítettél ki egy OP készülékre egy OP topikban, amivel szemben voltunk ott néhányan, akik már éppen használták ezt a készüléket, és leírtuk, hogy szó sincs semmilyen zabálásról. Valamennyit vesz le az üzemidőből, de egyáltalán nem súlyos a többlet fogyasztás, a QHD/FHD váltással több takarítható meg. De neked - és még sok hasonló tagnak - ez teljesen mindegy volt, mert te ájpeden már láttad, ott zabált és kész, ez törvény mindenütt. Ennél viccesebb már csak az volt, amikor valaki a 144 Hz-es monitorához hasonlította. Magyarázhatsz, hogy ugyanaz a technológia, de ez viccnek is rossz. Vagy netán az iPad is egy telefon? Netán az iPad-be is Samsung által szállított AMOLED van? Netán a kilencven hertz egyenlő a százhúsz hertz-cel? Ha nem, akkor minek írsz olyat egy OnePlus készülék kapcsán egy OnePlus topikba, hogy
"mert zabál nagyon"? Érted már végre, mi a probléma?! Ennyi erővel a 90 lóerős kismotor és a 120 lóerős személyautó teljesítménye is összevethető úgy, hogy csak az egyiket próbálod (ja, nem).

"akkor is, ha valakinek ez nem tetszik, vagy ha csak akkor mérvadó egyesek szerint, ha már letettem valamit az asztalra ezt nem is értem egyébként. Ha segítek naponta X embernek, romot főzök meg osztok meg, akkor nem lesz szemen szedett hazugság, hogy én nem vagyok elájulva a magasabb frissítéstől?! "

Nem egyesek szerint, hanem bárki szerint az a mérvadó, ha olyan dologról mondasz véleményt, amit használsz is. Nem kell a szélsőségeket ide keverni (ROM csere és társai), én nem mondtam vagy írtam ilyet, ez már megint csak a Dzsói-féle terelés. Vagy azt akarod mondani, hogy ZÉRÓ OnePlus használat után bármi relevanciája van a véleményednek egy OnePlus készülék kapcsán, egy OnePlus topikban? Ne nevettess. Majd ha személyes tapasztalattal is tudsz szolgálni, akkor nyer relevanciát a véleményed, addig még offba téve is maximum személyes megjegyzés lehet, semmi más.

Ideje lenne read-only módba kapcsolni, vagy legalábbis nem félrebeszélni, ha már vissza jársz ide. A stílusomról meg leszel szíves leszállni, mert azóta ezen lovagolsz, amióta a tartalom tekintetében nem tudsz a mondandómon fogást találni. Cserébe én találok a tiédben gazdagon, dacára az álintellektuel finomkodásodnak.

[ Szerkesztve ]

(#580) CptAdamica válasza Timer (#579) üzenetére


CptAdamica
veterán

Srácok, szerintem ne kezdjétek megint, egy olyan vitába mentek bele, ahol egyikőtök sem fogja meggyőzni a másikat. Ha valakinek nem éri meg a nagyobb frissítés, hát lelke rajta. Nekem elég volt megnézni tesóm zsír új note 10-ét, ami olyannak tűnt rendszer sebességben, mint egy 50k-s belépő mobil.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#581) beeep146 válasza ßrainiac (#575) üzenetére


beeep146
tag

Üdv.
Ahogy korábban a 7 Pro topicban is írtam, a tokokat én sem kedvelem, de a hátlap csúszóssaga ugyanolyan a 7t-nel is, amíg a dbrand hátlap skin meg nem érkezik muszáj valami... 😀
Egyébként kb fél nap alatt megszokhato a back swipe tokkal is, mert nem kell a kijelzo szélétől húzni elég egy kicsit beljebbrol is.

(#582) szabakaa válasza beeep146 (#581) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Nekem már kb. azt kell szokni, hogy ha lapozni akarok mondjuk a galériában, ne "vissza menjek". :DDD

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#583) b3Ro válasza beeep146 (#581) üzenetére


b3Ro
senior tag

Melyik dbrand-et veszed? Majd írd már meg, hogy milyen. Tok nekem nem jön be valahogy.

(#584) -FreaK- válasza beeep146 (#581) üzenetére


-FreaK-
veterán

Emiatt én is aggódok kicsit. Viszont egy videóban hallottam, hogy létezik egy (talán) ADB parancs, amivel aktiválhatóak a régi gesztus vezérlések. Erről tud valaki valamit? Nekem nagyon kellene, utána is fogok járni.

(#585) szabakaa válasza -FreaK- (#584) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Nagyon jók az új gesztusok pedig, szerintem érdemes adni egy esélyt. :)

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#586) ßrainiac válasza szabakaa (#585) üzenetére


ßrainiac
addikt

Jobb mint a regi. A huvelykujj altalaban a telefon jobb oldalan, feluton van a kijelzo hosszaban, szoval igy egyszerubb back-et huzni mint lenyuni a navbarhoz allandoan.

(#587) -FreaK- válasza ßrainiac (#586) üzenetére


-FreaK-
veterán

Azt szokták felhozni hátránynak, hogy bizonyos appoknál ott van a behúzós oldalsáv, és az helyett visszalépsz ilyenkor, de lehet igazatok lesz és jobb így, majd meglátom :)

(#588) szabakaa válasza -FreaK- (#587) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Igen, de a OnePlus megoldotta, hogy a felső harmad szabadon használható erre a célra.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#589) -FreaK- válasza szabakaa (#588) üzenetére


-FreaK-
veterán

Igen, rájöttem közben :))
Mondjuk eddig csak a Paly-nél zavart be, de az nem lényeges.

(#590) Viper26 válasza -FreaK- (#572) üzenetére


Viper26
nagyúr

"kettő sztereó média, egy pedig beszéd hangszóró"

Ez a 7T Pro-nál is így lehet?

Pixel 7 | FR955

(#591) scream


scream
veterán

Valahogyan nem lehet beállítani 3rd party app nélkül, hogy autómatikusan (location vagy time alapján) átváltson a telefon témája dark mode-ba? :F

(#592) scream válasza scream (#591) üzenetére


scream
veterán

Plusz jó lenne találni valami módot billentyűzetnél is, amihez esetleg nem kell root.

Root - valaki már megcsinálta? Van már Magisk hozzá? :F

(#593) beeep146 válasza b3Ro (#583) üzenetére


beeep146
tag

Valószínűleg a black matrix és a szürke karbon lesz.

(#594) ßrainiac válasza szabakaa (#588) üzenetére


ßrainiac
addikt

Az egyebkent eleg goreny megoldas, en inkabb allithatova tennem pl hogy jobb-, vagy balkezes-e a user, a jobb kezeseknek pedig bal oldalrol kivennem a gesture-t.. sima ugy.

Ha vki meg balkezes, igy jart, a felso harmadon mukodne neki a cucc ;]

Soha nem huzom el balrol az ujjam, ez netto f@ssag :W

(#595) pcnet válasza ßrainiac (#594) üzenetére


pcnet
addikt

Balkezes vagyok, de telefont ballal nem bírom kezelni. Kibillen a kezemből. :D

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#596) mizoli válasza pcnet (#595) üzenetére


mizoli
addikt

Jobbkezes vagyok, de mindig a bal kezemben tartom a telefont. :)

(#597) joey04 válasza gattolino (#577) üzenetére


joey04
titán

Mondjuk így visszagondolva néha visszasírom a sima 16:9-et is. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#598) joey04 válasza Timer (#579) üzenetére


joey04
titán

1: nem szóltam hozzád most sem.

2: a leírt dolgokat már legalább háromszor cáfoltam, és javítottalak. Többre se kedvem, se energiám nincs veled kapcsolatban. Ignorálj és ne szólj be burkoltan, ezt tudom ígérni viszont is. Ha ez megfelel ok, ha nem, az is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#599) -FreaK- válasza joey04 (#597) üzenetére


-FreaK-
veterán

Átlag hetente egyszer én is :D Egy gyártó sem csinál már tudtommal 16:9-es kijelzővel telefont, pedig hogy örülnék egy ~6.2"-nak mondjuk :)

(#600) Timer válasza joey04 (#598) üzenetére


Timer
veterán

1. Terelsz. Azt állítottad feljebb, hogy én kötöttem ELŐSZÖR beléd. Linkeltem, hogy ellenkezőleg, te kötöttél belém. Most már hazudsz is?

2.Nem cáfoltál te soha semmit, nem javítottál ki semmit, ehelyett csak tereltél vagy elsunnyogtál. Épp ellenkezőleg, számtalan konkrét ténnyel cáfoltam az állításaidat, de elismerni ebből nem ismertél el soha egyetlen dolgot sem. A jól ismert Dzsói recept: jelenj meg egy OP topikban, állíts valamit, amit megvédeni nem tudsz gyakorlati tapasztalatok hiányában, kezdj el személyeskedni a vita partnered stílusát kifogásolva ahelyett, hogy elismernéd a saját tényszerű tévedéseidet, aztán sunnyogj el csendben, vagy válaszolj két nap múlva, hátha a másik fél már nem olvassa a topikot. Ahogy ígértem korábban is: ha dezinfornálsz, vagy félinformációkat adsz, én ott leszek, és javítalak, ha tetszik, ha nem. Majd ha "tisztán játszol", akkor én sem célozgatok tovább.

"Ha megfelel ok, ha nem az is"

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.