Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) szabakaa válasza stevee251 (#500) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Életem f*szsága volt a priority. :DDD Milyen a teló? :C

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#502) -FreaK- válasza stevee251 (#500) üzenetére


-FreaK-
veterán

Mikor adtad le a rendelést?

(#503) -FreaK- válasza szabakaa (#495) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ezt a kódot már elhasználta valaki. Kaptam közben egyet még priviben, azt is.

Másnak nincs még esetleg amit átküldene priviben? :)
Nem szóltam, megvan :)

[ Szerkesztve ]

(#504) PeteePeti válasza szabakaa (#501) üzenetére


PeteePeti
őstag

Teljesen egyetértek veled! Enyém ma reggel ért ide Kőszegre elsőbbségivel! Kidobott pénz volt, mármint az elsőbbségi, nem a készülék! Bár az is lehet, hogy standard szállítással lehet még ma sem lenne nálam! :Y

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#505) szabakaa válasza PeteePeti (#504) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Kőszeg ugyebár Afrika Vecsés térségéből nézve. ;]

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#506) -FreaK- válasza PeteePeti (#504) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én Priorityvel kértem, hátha esetleg ide ér péntekig.. most az A70-es céges telómba költöztem be, hát nehéz napok jönnek egy OP után.. :)

Kinek hány nap alatt jött meg rendelés leadás után a telefon?

(#507) stevee251 válasza szabakaa (#501) üzenetére


stevee251
tag

Még nem tudom, otthon vár, még melóhelyen vagyok. :)

-FreaK- : rögtön, ahogy elérhetővé vált a vásárlás. 17-én, 11:00-kor

(#508) beeep146


beeep146
tag

Megérkezett a csomag, péntek délben rendeltem.
Hosszabb véleményt majd a belakás után (ha van rá igény), de elöljáróban annyit csak hogy a tavasszal rendelt 7 Pro-t mikor kibontottam, akkor ez első gondolat az volt, hogy biztos jó ötlet volt ezt megvenni?
Ennél biztos, hogy jó ötlet volt. :-D
A 6T után is még meg tudtam lepődni a 7 Pro általános minőségérzetén, de ez még egy kicsit megint rátesz.

[ Szerkesztve ]

(#509) TomFace válasza stevee251 (#500) üzenetére


TomFace
tag

Nekem a péntek délelőtti priority rendelésemet most délben vették csak fel... Bárcsak tudtam volna hamarabb, hogy ez a szolgáltatás adott esetben ennyit ér :(

(#510) beeep146 válasza TomFace (#509) üzenetére


beeep146
tag

Én is priority-vel rendeltem péntek délben.

(#511) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Baszki, nehogy már elégedett legyek. :W

Tegnap a nagy boldogság közben megvakultam, de kis használat után egyre feltűnőbb lett valami a kijelzőn. Mégpedig az, hogy az alja pinkesedik, középen zöldesedik, fent pinkesedik. Persze nagy-nagyon kicsit és csak alacsony fényerőnél látszódik a szín torzulás, de ez engem baromira zavar. Nem tudom úgy tekergetni a képernyő beállításait, hogy teljesen eltűnjön. Teljesen hidegre meg nem akarom kalibrálni.

Ahogy látom nem csak én vagyok így vele: [link] [link]

Lehet visszaküldöm és ha adnak másikat, akkor elfogadom, de ha nem, rendelek másikat, aztán max azt is visszaküldöm. Évek óta nem láttam ilyen hibát kijelzőn és nem is egyedi.

[ Szerkesztve ]

(#512) ßrainiac válasza ForRedGlory (#511) üzenetére


ßrainiac
addikt

lol, jovan.. megvarom a 8as szeriat

(tenyleg)

(#513) ghiottone válasza ForRedGlory (#511) üzenetére


ghiottone
nagyúr

akkor ez most is kimarad... :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#514) beeep146 válasza ForRedGlory (#511) üzenetére


beeep146
tag

Üdv!

Sajnálom, hogy így indul... :W
Van egy fix műveletsor amivel megpróbálhatom, hogy látszik-e?

(#515) ForRedGlory válasza beeep146 (#514) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Csak a szemed. Engem lehet azért is zavar jobban, mert egy elég jól kalibrált IPS monitor előtt ülök, ami mellett egyből meglátszódik, ha valami nem kerek. Közepes fényerőn amúgy már nincs gond, de én mindig alacsony fényerőn használom, mert úgy kényelmes. Majd csinálok képet, ha hazaér a párom, és lesz mivel fotózni.

(#516) zoleeno1 válasza ForRedGlory (#511) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nyehh... Az gáz. Többiek akiknek megjött? Van ilyen hiba? A linkelt második kép az nagyon durva...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#517) beeep146 válasza zoleeno1 (#516) üzenetére


beeep146
tag

Én nem látok ilyen hibát jelenleg, letöltöttem fekete és szürke háttérképeket, és állítgattam a fényerőt is.

(#518) csako válasza ForRedGlory (#515) üzenetére


csako
veterán

Esetleg lehet köze a DC Dimminghez?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#519) stevee251 válasza beeep146 (#517) üzenetére


stevee251
tag

A linken vannak tesztképek. Néztem mindenféle fényerővel, de tökéletes.

(#520) stevee251 válasza stevee251 (#519) üzenetére


stevee251
tag

Megnéztem, mellé raktam az 5T-t. Night mode bekapcsolva, az a bizonyos szürke, picit zöldesebb mint az 5T-n. De egységesen. Én túl fogom élni.

(#521) scream válasza zoleeno1 (#516) üzenetére


scream
veterán

Szerencsére nekem egyáltalán nem tapasztalható.

(#522) b3Ro válasza zoleeno1 (#516) üzenetére


b3Ro
senior tag

Nálam is jónak néz ki.

(#523) Timer válasza ForRedGlory (#511) üzenetére


Timer
veterán

Ez olyan hiba lesz, mint az ötösnél a jello volt. Én visszaküldtem, annyira b@szta a szemem, szó szerint rosszul voltam a hullámzástól, más meg az egészből nem vett észre semmit. Küldd vissza szerintem, én is visszakaptam a pénzem, simán ment minden.

[ Szerkesztve ]

(#524) szabakaa válasza Timer (#523) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Egyáltalán nem ugyanaz szerintem, a jelly minden kijelzőn ott volt a design miatt, ez nem feltétlenül. A jellyt ugye most is lehet látni ha az ember fejjel lefelé fordítja a kijelzőt és görget.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#525) mgy válasza ghiottone (#499) üzenetére


mgy
senior tag

Köszi! :R

(#526) slice14


slice14
veterán

Tervezek venni egy 7T telót, de az oldalon nem találok a kiegészítők között védőüveget. Mit ajánlotok hozzá, mert ugye az ujjlenyomatolvasás problémás lehet, lást S10 mizéria.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#527) ghiottone válasza slice14 (#526) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Itt van az: [link] kuponnal lejön 10 euró: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#528) slice14 válasza ghiottone (#527) üzenetére


slice14
veterán

Köszi :R

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#529) scream


scream
veterán

Van aki tudja esetleg, hogyan lehetne bekapcsolni a VoLTE-t Telenor SIM-mel? Nem találok rá sehol sem kapcsolót (Settings search sem...). :F

(#530) csako válasza scream (#529) üzenetére


csako
veterán

tomp már készített leírást a sima 7-esekre vonatkozólag is, remélhetőleg jó T-re is (az első linken van a teljes leírás):
"VoLTE/VoWiFi beállítása
OxygenOS 9.5.10/9.5.7-től nem működik a *#801# kód nem nyitja meg az EngineerMode ablakot! E hiba kiküszöböléséhez telepítsük innen az EngineerMode apk-t. Ha ezzel megvagyunk, indítsuk újra a telefont majd adjuk meg újból a tárcsázó kódot. A kódra előugrik egy ablak ahol válasszuk az EngineerMode appot, majd kapcsoljuk be a Full-port opciót."

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#531) joey04 válasza Timer (#492) üzenetére


joey04
titán

Ahogy mondod. Több embertől, több topikból, az utóbbi 4-5 hónapból, több tucat komment alapján szedtem össze ezt a kis szösszenetet.

Legközelebb fogalmazz pontosabban, elvégre ez egy szakmai topik. :) De ne aggódj, ahogy te fogalmaztál vannak olyan emberek akik igénylik a törődést, és nem szabad elfelejteniük, hogy nem sajátíthatnak ki egy topikot, és nem titulálhatják beböffentett baromságnak, ha valakinek más a véleménye. :R

béke.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#532) scream válasza csako (#530) üzenetére


scream
veterán

Köszönöm, végigcsináltam, elvileg működik.

Magisk hide megy Android 10-en? (OTP SmartBank, Simple és Revolut miatt kérdezném elsősorban) - Ez a natív call recorder aktiválás minden reboot után kicsit macerásnak tűnik :(

(#533) rankesz válasza scream (#532) üzenetére


rankesz
veterán

Elvileg megy, csak ugye 20-as magisk kell hozzá

Meg annyi lesz hogy a simple csippan, de nem dob fel ablakot, úgy olvastam ez általános hiba 10 alatt

(#534) szabakaa válasza rankesz (#533) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Ugyanezt akartam kérdezni, tegnap az Aldiban nyomogattam oda mint egy bohóc, a kasszas meg már rég adta oda a számlát. Azért feedback kéne.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#535) rankesz válasza szabakaa (#534) üzenetére


rankesz
veterán

Hát akkor írj értékelést a play-re hogy tessék frissíteni az appot 10-hez.
Bár még az is eszembe jutott hogy lehet az overlay (más alkalmazások fölött megjelenés) nincs engedélyezve a jogosultságoknál. Múltkor én is így jártam, csak google tárcsázóval, (azt használom az oneplus helyett régóta) a hívást háttérbe téve nem volt messenger szerű kis hívás buborék, de az overlayt engedélyezve rögtön jó lett.
Lehet ez van simple-nél is, de tesztelni nem tudom, mert nem használom.

(#536) szabakaa válasza rankesz (#535) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Köszi megnézem!

szerk: Nem lehet bekapcsolni a beállításoknál, app hiba lesz, írok a storeba.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#537) Timer válasza joey04 (#531) üzenetére


Timer
veterán

A te véleményeddel két probléma van: az egyik, hogy gyakorlatilag NULLA relevanciája van (hány OnePlus-t is használtál életedben? Hány órát is volt a kezedben egyáltalán a hetes széria tagjai közül bármelyik? Vagy bármi, amin OnePlus logó volt? Na látod.). A másik pedig, hogy kvázi tényként adod/adtad elő az ájpedes tapasztalataidat a 90 Hz kapcsán, mégpedig visszatérő módon.

A topikot pedig senki nem sajátítja ki, csak vagyunk már itt egy páran, akinek tele van a hímivarszerve a hozzád hasonló kéretlen prókátorokkal, akik csak azért járnak ide, hogy trollkodjanak, vagy félinformációkkal félretájékoztassák azokat, akiket amúgy a valós felhasználói vélemények érdekelnének, és nem a szemen szedett hazugságok meg a feltételezések.

Na szevasz, és most már tényleg elhúzhatnál az ájfón topikokba osztani az észt, ott még (talán) van valamennyi relevanciája a mondandódnak.

[ Szerkesztve ]

(#538) Noukoum válasza Timer (#537) üzenetére


Noukoum
veterán

Ott sincs neki... Szerinte semmi baj nincs ha egy iOS szarul működik, hiszen csak kisebbség az akinek nem jó. :C

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#539) szabakaa válasza ForRedGlory (#511) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Na mizu ezzel? :(

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#540) rankesz


rankesz
veterán

A billentyűzet alatti üres rész megoldása :

(#541) szabakaa


szabakaa
aktív tag

Első két nap után 5:27 és 4:54 perc képernyőidő. 60 Hz. Ma csak wifin, tegnap 70-30 wifi mobilnet. Fényerő 35% körül házon belül is 80 kint. Őszintén, jobbra számítottam.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#542) scream válasza szabakaa (#541) üzenetére


scream
veterán

Érdekes, nekem első ciklus, kb 70% mobilnet 30% wifi, 39% az akku, 4:10 SoT mellett.

-

Nektek nem zavaróan hangos a készülék hangszórója? Nálam főleg reggeli ébresztőnél jön elő, hogy még a leghalkabb állásban (ami nem néma) is túl hangos. Ezzel lehet valamit kezdeni esetleg? :F

(#543) b3Ro


b3Ro
senior tag

Van valami mod arra, hogy ezt a nagy bart a navigazios gomboknal megvaltoztassuk a telefonon ? Foleg sotet temanal zavaro

[ Szerkesztve ]

(#544) szabakaa válasza scream (#542) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Hmm, milyen appok használata mellett? És mennyi készenlét? Nagyon jó üzemidőnek tűnik!

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#545) ßrainiac válasza b3Ro (#543) üzenetére


ßrainiac
addikt

Erre gondolsz?

(#546) b3Ro válasza ßrainiac (#545) üzenetére


b3Ro
senior tag

Nem. Olyanra vagy hasonlóra mint ahogy a pixel launcher-en van.

(#547) scream válasza szabakaa (#544) üzenetére


scream
veterán

Mostmár majdnem 18 óra készenlét (M20P 2,5 nap alatt 6,5 óra SoT volt az átlagom), de azóta került bele még 1 óra SoT és 27%, szóval már 5:10.

Ja és 90Hz-en megy (nincsen forceolva dev options-ben). Napközben volt kis GMaps, fényképezés, Spotify (stream), Instagram, Messenger és kb 45 perc telefonhívás és emellett játék (3 óra Powerpuff Girls :DDD) és ha minden igaz, akkor 52%-ban 'Bright' volt a kijelző (GSam BatteryMonitor alapján).

[ Szerkesztve ]

(#548) ßrainiac válasza b3Ro (#546) üzenetére


ßrainiac
addikt

A felesegem Pixel 2 XL-en nagyjabol ugyanez van, egy vekony vonal a kijelzo legaljan, csak azt nem lehet eltuntetni (afaik).

(#549) joey04 válasza Timer (#537) üzenetére


joey04
titán

Mentett topik ez is, meg más op (és egyéb készülék) topikja is, mert érdekel, még vásárlás céljából is akár. Szóval aktív maradok, attól, hogy szerintem túlértékelt a 90hz, maga a készülék jó, a problémáimat meg leírtam a teszt elején, azokra nem térnék ki újra, viszont arra igen, ha valaki nem fogadja el, hogy egy adott funkció, tulajdonság a szememben csak egy túlértékelt valami. Én is elfogadom a te véleményed, ezt kérném tőled viszont (tehát nem kell egyetérteni vele, de ne állítsd be szemen szedett hazugságnak pl), meg azt, hogy ezt az alpári stílust felejtsd el. Nincs erre szükség, meg a vitára sem, így is keresni kell a hasznos kommenteket, mert a fele arról szól, hogy merre jár éppen a csomag.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#550) szabakaa válasza joey04 (#549) üzenetére


szabakaa
aktív tag

És ez nem hasznos annak aki valóban megveszi ezt a nyamvadt telefont? Miért rontod itt a levegőt komolyan nem értem. Nem értettem eddig miért zavarod a többieket ennyire de már látom...

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.