Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) bollokcs80 válasza Horvi (#4000) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Köszi! :R

B.Cs.

(#4002) Horvi válasza bollokcs80 (#4001) üzenetére


Horvi
őstag

Ha érdekel a további fejlemény is akkor megírom szívesen azt is.

Hello darkness, my old friend...

(#4003) bollokcs80 válasza Horvi (#4002) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Megköszönöm, továbbítanám ismerősnek hogy könnyebben boldoguljon. :R

Meg nekem se árt, ha tudom mo a teendő baj esetén.

B.Cs.

(#4004) tomp válasza Horvi (#4000) üzenetére


tomp
félisten

Nekem a 7 Pro garanciális javítása volt kabaré. Elment laza USB port hibával. Visszajött új USB-vel, elrontott alsó mikrofonnal. Jeleztem nekik, újra elment, visszakaptam ugyan úgy. Még 1 levél nekik+a hivatalos fórumon is megírtam az esetet és máris írt Bryan, hogy fúúúú bocsi. Cseréljük a telefont mert már sokadjára jönne vissza. Visszament. Írt újra Bryan, hogy fúúú kékben már nincs 7Pro. Mandula jó lesz? Megírtam neki, hogy a mandula szín nem tetszik. Nem véletlenül volt kék. De a 7T Pro-ból van kék. Esetleg kifizetném a 7 Pro->7T Pro különbözetét ami brutális 10€ volt. Pár perc elteltével jön egy rendszer üzenet, hogy 7T Pro megrendelve, fizessem ki: 10€!
Ez után Bryan is írt, hogy még 1x elnézést kér és reméli pozitívan zárjuk a dolgot. Úgy is lett. :D

(#4005) Horvi válasza tomp (#4004) üzenetére


Horvi
őstag

Az akkor parádé lehetett, de legalább lett egy új telód :DD

#4003 bollokcs80 Rendben majd akkor írok. Ma jött megint a futárt elvitte a cuccot. Most már csak várni kell.

Hello darkness, my old friend...

(#4006) kammler válasza bollokcs80 (#3989) üzenetére


kammler
senior tag

Még jó hogy nem raktam fel. 7T EU-n nyoma se volt a 10.0.16-nak. Lehet mire hozzám ért volna visszavonták. Na most látom amúgy 2020 novemberi biztonsági frissítés van nekem...

[ Szerkesztve ]

(#4007) tomp válasza Horvi (#4005) üzenetére


tomp
félisten

Igen végül is 10€-ért váltottam 7T Pro-ra. :DDD

(#4008) rankesz


rankesz
veterán

I no longer recommend OnePlus - Celso

(#4009) ghiottone válasza rankesz (#4008) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mondjuk a 11-el visszajött korlátozások - amelyek a kamerát érintik - nekem se tetszenek, azért se várom annyira az új rendszert. Mindegy a céges 7T megmarad tartalékba.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#4010) rankesz válasza ghiottone (#4009) üzenetére


rankesz
veterán

Hát, igen, már rég nem az a developer friendly brand mint rég volt, vagy amilyennek mutatja magát, lassan eljutunk oda hogy zárják a bootloadert, vagy ha mókolsz akkor bukod a garanciát :(((

(#4011) szabi__memo válasza rankesz (#4010) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Maga az Android lett leginkább az, nem a márka

(#4012) Linkin1994 válasza rankesz (#4008) üzenetére


Linkin1994
senior tag

9-es szériánál "elivileg" mindennél jobban ráfekszenek a kamerára.És itt jöhet jól az oppo-val való kapcsolat mert az oppo kamera szoftvere elég jó.Szerintem annyi lesz a nagy kamera upgrade hogy az oppo kamera szoftverét fogják használni. :DDD

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#4013) Aksomatic válasza Linkin1994 (#4012) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Azért a Leica is fog hozzátenni, mivel az OP az új partnerük

(#4014) rankesz


rankesz
veterán

Béta 2 in da house... :U

(#4015) kammler válasza kammler (#4006) üzenetére


kammler
senior tag

Na megjött EU-ra is a 10.0.16. De ha eltolja a gpay-t akko hanyagolom.

(#4017) milkabrams válasza #32839680 (#4016) üzenetére


milkabrams
őstag

Legalább az sem ég be.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4018) rankesz válasza #32839680 (#4016) üzenetére


rankesz
veterán

A frissítési naplóban azt írják hogy a 7, 7T készülékek egy későbbi frissítéssel kapják meg az AOD funkciót
Őszintén szólva nekem egyáltalán nem hiányzik

(#4019) PartyShan válasza milkabrams (#4017) üzenetére


PartyShan
aktív tag

7tpro topikban írtam erről. Ha ez ilyen tényleg, akkor nem fog beégni.

(#4020) slice14 válasza rankesz (#4018) üzenetére


slice14
veterán

Ja. Eddig is elvoltam a koppintással vagy emeléssel éledő órával.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4021) #40047616 válasza milkabrams (#4017) üzenetére


#40047616
törölt tag

Kizárt hogy az aod beég mert folyamatosan változtatja a helyét.

(#4022) bollokcs80 válasza rankesz (#4014) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Hol?

#4018: Én speciel baromira várom már....a franc essen beléjük, mi olyan bonyolult benne?! :W

B.Cs.

(#4023) PartyShan válasza bollokcs80 (#4022) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Szerintem csalódás fog érni. Én nem vártam, de nekem is csalódás. Nem alszik el zsebben a kijelző. Ha véletlenül benyomódik a bekapcs gomb feléled a kijelző a zsebben. Ha aktív az AOD mindig működik az ujjlenyomat érzékelő. Ezek olyan bugok amik szerintem még egy alfa verzióban sem kellene hogy bent legyenek.

(#4024) qltsar válasza #32839680 (#4016) üzenetére


qltsar
addikt

Nem lehet, hogy a felbontas miatt kezelik oket egyben, illetve mivel "Pro" keszulekek ezert elobb? Nem latok tul sok kivetni valot abban, hogy valaki aki tobbet fizetett a telefonjaert - egy premiumabb modellert - , minimalisan elobb kapja meg / optimalizaljak a keszulekere a funkciot.

(#4025) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Feltettem a Beta2-t Oxygen Updater-ből, OTÁn sehogy sem akarta észrevenni. Egyelőre semmi érdemleges változást nem látok.

B.Cs.

(#4026) szabi__memo válasza bollokcs80 (#4025) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Továbbra is bugos? :)

(#4027) bekk


bekk
csendes tag

Üdv! Nekem a beta1-gyel semmi bajom nem volt,a 2-vel viszont gyakran nem működik a felemelési kijelző,dupla kpppos ébresztés, "v" gesztus lámpa..már gondoltam rá, hogy valahogy vissza kellene rakni az 1-et ( már ha lehetséges)..

(#4028) rankesz válasza bekk (#4027) üzenetére


rankesz
veterán

Nekem semmi problémám nem volt az általad említettek közül, beta 2 eddig még szerintem pörgősebb is, bár az akku optimalizáció továbbra sem a legjobb, nekem képes éjszaka 15%-ot is merülni. Nem tom mitől lehet, de meglehetősen érdekes, bár dash 30T mellett nagyjából mindegy

(#4029) bollokcs80 válasza szabi__memo (#4026) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Konkrét hibát nem érzékeltem, a beta1-ben engem az új fényerőszabályozás idegesített (DC Dimming?), az akku töltés jelzését még nem néztem, az AoD meg még ugye mindig sehol..... :U

B.Cs.

(#4030) bollokcs80 válasza bekk (#4027) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ez nekem is előjött, bosszantó. :((

Downgrade-elni szerintem csak resettel tudsz.

B.Cs.

(#4031) Ronam


Ronam
addikt

Beta2-n vagyok jelenleg, és a Chrome-nál észrevettem, hogy néha a színek nagyon furcsák, tapasztalt más is ilyet? Vagy lehet csak a Chrome-mal van valami probléma?

(#4032) #40047616 válasza Ronam (#4031) üzenetére


#40047616
törölt tag

Nyisd meg a chrome://flags-ot és ott keress olyat hogy dynamic color gamut. Kapcsolt ki és utánna már jó lesz. Nem értem ez miért van alapból bekapcsolva a chrome-ban és minden chromium-ot használó böngészőben. Rohadt idegesítő. :W

[ Szerkesztve ]

(#4033) bollokcs80 válasza bekk (#4027) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

B.Cs.

(#4034) Ronam válasza #40047616 (#4032) üzenetére


Ronam
addikt

Köszi szépen, kikapcsoltam, remélhetőleg így már jó lesz. Ez amúgy valami "újdonság"? Csak 1-2 hete csinálta ezt, előtte nem volt ilyen problémám.

(#4035) #40047616 válasza Ronam (#4034) üzenetére


#40047616
törölt tag

Nem olyan régóta van ez. Neten sokan panaszkodnak rá.

(#4036) bekk válasza bollokcs80 (#4033) üzenetére


bekk
csendes tag

Ok! Köszönöm.. gondoltam, hogy nem lehet..túl egyszerű lenne..

(#4037) ghiottone


ghiottone
nagyúr

8.1-es UltraCVM gcam portja jónak tűnik: [link] Támogatott a 7T-nk is. Működik az összes lencse, nem fc-zik ha az előlapi kamerára átvált, csak egy jó .xml kell majd hozzá.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#4038) despitz


despitz
csendes tag

OFF-ba teszem mert nem tudom jo helyre irok.

Adott egy vadonat uj 7T amit egy HardverApros kollegatol vettem. Egy hetig hasznaltam majd feltuno lett a kijelzo zoldulese. Nem csak alacsony fenyeron hanem 50% alatt foleg a szurke feluleteken. Telekomos garancias visszavittem szervizbe. Ez tortent Februar 1-en. A jegyzokonyvon az all Februar 16 a kiadasi hatarido. Vartam a futart semmi, telefont 20perc varakozas utan feladtam. Mai nap ugyanez de mar bementem szemelyesen rakerdezni hogy tudnak-e valamit. A valasz hogy meg mindig a pesti szervizben van, varjam meg a bejelentes utani 30 napot ha addig se erkezik meg visszavasaroljak tolem vagy kicserelik.

Itt kezdodik az igazi problema, mar nem forgalmazza a Telekom a 7T-t. Gondolom 8T-t nem kapnek cserebe. Illetve 98 ezer forint szerepel a szamlan de en nem ennyiert vettem meg. Mit lehet ilyenkor tenni? Nem szeretnek telefon nelkul maradni -30 ezer forint kisereteben. :F

(#4039) Norbi. válasza despitz (#4038) üzenetére


Norbi.
őstag

Visszakérném és elküldeném az Oneplushoz. Ők javítani fogják.

(#4040) Horvi válasza Horvi (#4005) üzenetére


Horvi
őstag

Na igazából annyi lett a sztori vége, hogy miután elvitte a futár kb 3 napra rá jött az értesítés, hogy az OP-nál van a füles, elfogadták az RMA kérelmet és 2-3 nap mire megérkezik az összeg a számlámra. Kb. 2 nappal később ott is volt a pénz szóval minden flottul ment.

Hello darkness, my old friend...

(#4041) bollokcs80 válasza Horvi (#4040) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Beta3-ról nincs hír?

B.Cs.

(#4042) szabi__memo válasza bollokcs80 (#4041) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Engem az érdekelne hogy a Oneplus is elbarmolja még jobban a háttérben futtatást mint a Samsung vagy ezen a szinten ami most van leálltak? Javulásban nem is merek reménykedni

(#4043) bollokcs80 válasza szabi__memo (#4042) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Az lenne a legkisebb baj, szerintem most Beta2-n jobban merül, a duplakopp/felemelős kijelző hektikus, AoD sehol.... :(

B.Cs.

(#4044) szabi__memo válasza bollokcs80 (#4043) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Hát nem tudom. Nekem mindegy hogy merül ha nem működnek az alkalmazások normálisan

[ Szerkesztve ]

(#4045) -FreaK- válasza Horvi (#4000) üzenetére


-FreaK-
veterán

Beta2 alatt bug: double tap to wake, sokszor nem megy. Másnál is csinálja?

Szerk. Bocsi nem válasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

(#4046) bollokcs80 válasza -FreaK- (#4045) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Igen, de véletlenszerűen.

B.Cs.

(#4047) kammler válasza -FreaK- (#4045) üzenetére


kammler
senior tag

Nekem ez nem bétán is előfordult. Meg hogy ujjlenyomatnál: túl hamar vette el az ujját. Pedig nem is.

(#4048) zoleeno1 válasza -FreaK- (#4045) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nálam még olyat is csinált, hogy nem működött a gesztusvezerles... Restartolni kellett. Igaz, eddig csak 1x fordult elő. (7Tpro)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#4049) rankesz válasza bollokcs80 (#4046) üzenetére


rankesz
veterán

Nekem hetente / pár naponta a gesztus vezérlés bugol be, ha pl úgy zárom le a kijelzőt hogy nem lépek vissza a home-ra hanem a signal aktív marad akkor újra feloldva volt hogy nem ment a kep oldaláról indított vissza gesztus. Tegnap meg az alulról indított home-ra visszalép gesztus szűnt meg, csak újraindítás segített.
Egy másik bug viszont már a sokadik béta óta kísért, még 10 alatt kezdődött. Ha éjjel megébredve mozdítok a telefonon hogy az időt megtudjam, van hogy nem alszik el a kijelző, volt hogy fél órával később vettem észre hogy még mindig világít. Tudom, ennek más örülne kb. hisz a régóta vágyott AoD nálam egyedileg jelen van, de én nem kértem... :))

[ Szerkesztve ]

(#4050) ghiottone válasza rankesz (#4049) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Erre a "kijelző nem alszik el" bugra én is emlékszem és lehet, hogy nálam is csak bétákon volt jelen. 10 stabilon maradtam, nem raktam fel a 11 bétàkat. Ha eddig vàrtam, akkor még 1-2 hónap belefér.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.