Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) tibcsi0407 válasza zoleeno1 (#999) üzenetére


tibcsi0407
félisten

90 Hz-en?

https://utdetailing.hu/

(#1002) zoleeno1 válasza tibcsi0407 (#1001) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen, szerkesztettem, lehet előtte olvastad. Qhd, 90hz.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1003) tibcsi0407 válasza zoleeno1 (#1002) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ahhoz képest bőven f*sza!

https://utdetailing.hu/

(#1004) gattolino válasza zoleeno1 (#999) üzenetére


gattolino
senior tag

Ez 2 simmel, vagy csak 1-el van? :)

Vivo X90 Pro Plus

(#1005) zoleeno1 válasza gattolino (#1004) üzenetére


zoleeno1
addikt

1, kettovel tul szep lenne, igy is sokkal jobb mint amire szamitottam:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1006) #78791680


#78791680
törölt tag

Nalam ket simmel, mobilnettel szokott 6 ora SOT-ot hozni a 7 Pro. Nem jatszok es nem hasznalok navit.

Egyszer volt hogy kijott 10 ora SOT, de abban sorozatozas is volt :DD

[ Szerkesztve ]

(#1007) zoleeno1 válasza #78791680 (#1006) üzenetére


zoleeno1
addikt

Egyébként nekem gyanúsak ezek a SOT értékek, kizárt dolog, hogy tegnap én több mint 6 órát nyomkodtam:D Lehet csalnak egy kicsit vele:D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1008) kano válasza zoleeno1 (#1007) üzenetére


kano
nagyúr

Nem valószínű. :U

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1009) PeteePeti válasza gattolino (#1004) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én nekem is 6, 6 és fél óra a SOT kb (QHD, 90 Hz)! Két Telekomos simmel! Pedig vidék! Kőszegen lakom, Szombathelyen dolgozom! Mondjuk a 4g lefedettség nagyon jó erre felé! :C

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1010) mukisrác válasza PeteePeti (#1009) üzenetére


mukisrác
aktív tag

A qhd-t miért írjátok ki, lehet valahol állítani?

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#1011) rankesz válasza mukisrác (#1010) üzenetére


rankesz
veterán

Nekik 7T Pro van, csak itt lelenckednek amig nem lesz a telónak teszt topikja;]

(#1012) #78791680 válasza mukisrác (#1010) üzenetére


#78791680
törölt tag

Lehet FHD-ra, QHD-ra es automatikusra allitani.

(#1013) tibcsi0407 válasza rankesz (#1011) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Csináltam egyet, szerintem is jobb különszedni a két telefont még akkor is, ha sokmindenben egyeznek.
7T Pro tulajok, gyertek ide: [link]

https://utdetailing.hu/

(#1014) zoleeno1 válasza rankesz (#1011) üzenetére


zoleeno1
addikt

:DDD Szerintem már MA! már nem is fogja tesztelni, marad ez meg a sima 7pro.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1015) PeteePeti válasza rankesz (#1011) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ez pontosan így van! :DD Vagánykodunk amíg be nem fut az első McLaren 7T Pro, aztán onnantól kezdve vége ennek! :P De, ha jól láttam, már jelentkezett valaki olyannal is! :))

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1016) rankesz válasza zoleeno1 (#1014) üzenetére


rankesz
veterán

A sima 7 teszt is augusztus 6-án került ki, régebben valamelyik tesztelő írta hogy nem annyira törik magukat a oneplus-nál hogy a mobilarena első vagy nulladik körös OP teszttel jöjjön ki.. bár az egyik korábbi modell "Mindenki nyugodjon le!" (- never settle) felütése nekem se annyira volt szimpi, nem hogy op-éknak gondolom... Meg úgy alapból érzek egy bizonyos szintű unszimpátiát a tesztekben újabban.
Tehát még lehet bármi, nem biztos h egyáltalán nem lesz teszt

(#1017) ßrainiac válasza rankesz (#1016) üzenetére


ßrainiac
addikt

Sztem ez tobb helyen is jellemzo hogy hianyossagokat raknak sorba a OP kapcsan, mert az elszallt gyartok flagshipjeihez hasonlitjak.

Nekem vhogy az OP egy kulon vilag. Nem igazan hasonlitanam semmihez.

(#1018) zoleeno1 válasza ßrainiac (#1017) üzenetére


zoleeno1
addikt

+rankesz:

Jaja, +1

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1019) szabakaa válasza ßrainiac (#1017) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Én a Pixelekhez szoktam hasonlítani igazából.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#1020) zoleeno1 válasza zoleeno1 (#979) üzenetére


zoleeno1
addikt

Tettem pár új képet (kinti, szupermakró) a gcam vs gyári fényképek mappába, akit érdekel, nézze meg.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1021) kano


kano
nagyúr

Most beszéltem a Gearbesttel. Aki nem akarja, hogy parkoljon a pénze november végéig, szerintem ne rendelje meg tőlük. Azt mondták, hogy nincs készleten, hiába írják azt az oldalon, hogy van. 7-10 munkanapot írt most és már múltkor is ennyit írtak. Gyanítható, hogy ugyan akkor kapják majd meg a készletet, mint a Banggood csak ők korrektek és kiírják a preordert.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1022) kano válasza kano (#1021) üzenetére


kano
nagyúr

És ráadásul JoyBuynál már 469$-nál járnak. :) Már, hogy ők nem szállítanak ide.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1023) kano válasza kano (#1022) üzenetére


kano
nagyúr

Már=Kár

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1024) ßrainiac válasza kano (#1021) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ezt vetitettem elore korabban.

Lehet, vmelyik masik topicban, de ezt :D

(#1025) zoleeno1 válasza kano (#1021) üzenetére


zoleeno1
addikt

Még jó, hogy nem mellettük döntöttem, pedig sokat agyaltam;)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1026) kano válasza zoleeno1 (#1025) üzenetére


kano
nagyúr

Én meg szerintem halasztom egy kicsit.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1027) mjani1172 válasza kano (#995) üzenetére


mjani1172
addikt

Főleg ahogy raccsol.
Meg legalább egyszer kifújhatná az orrát.
Ezekhez nem kell "stúdió" szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#1028) Jeanne d'Arc válasza kano (#1021) üzenetére

Én is rendeltem tőlük, de kivárok szerintem, mert jó áron adták.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#1029) Colos1


Colos1
őstag

Sziasztok!

OP3-ról váltanék. De nem tudom, mert még az is jó, csak naponta kell tölteni.
Az OP3-hoz anno rendeltem + töltőt kábellel, hogy legyen egy a munkahelyemen is. Viszont ennél már más a töltő, nem tudjátok, hogy kompatibilis-e vele?

Másik. Sokat hallgatok zenét, de nem kispályás módon, ALAC, FLAC (némelyik HD), és egy jobb Audiotechnika fejhallgató. Emiatt csak akkor opció, ha az USB átalakítóval analóg jelet kapok a teló viszonylag értékelhetőbb audiochipjéből, és nem egy ultragagyi DAC -nak csúfolt izé van beépítve az átlakítóba.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#1030) rankesz válasza Colos1 (#1029) üzenetére


rankesz
veterán

A töltésről tudok nyilatkozni, menni fog, mert a 7T töltése továbbfejlesztett dash charge, de én úgy gondolom hogy nem fog bele olyan gyorsan menni a töltés mint lehetne, max úgy mint egy op3-ba.

(#1031) kano válasza Jeanne d'Arc (#1028) üzenetére


kano
nagyúr

Ha "biztos helyen" akarod tudni a pénzed náluk.... :)

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1032) szkorhetz válasza kano (#1031) üzenetére


szkorhetz
őstag

Ha marad a forint ilyen erős romlása, akkor ebből akár szép kis profit is kerekedhet. :D

(#1033) Protector


Protector
csendes tag

Üdv mindenkinek.

Ugyan nagyjából végig olvastam itt a hozzászólásokat de azért örülnék ha valaki aki már rendelkezik ilyen készülékkel az megosztaná velem a véleményét a telefonról, Galaxy s8-ról váltanék.
Ami főleg érdekelne:
- Méretben mennyire brutális, Galaxy s8 nekem tökéletes volt.
- Akku idő mennyire bírja, eléggé HC felhasználó vagyok, sokat nyomkodom napközben (főleg melóban :) ), ebben videó, játék meg egyéb (internet) is szerepel.
- Hangszórók sztereó ha jól olvastam?
- Egyéb :D

Segítségeteket előre is köszönöm! :D

iPhone 11 Pro

(#1034) szabakaa válasza Protector (#1033) üzenetére


szabakaa
aktív tag

S8-S9ről jövök, a méret miatt ne aggódj, nem túl nagy. Az akksi hatalmas előrelépés lesz, és sztereó a hangszóró.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#1035) PeteePeti válasza Protector (#1033) üzenetére


PeteePeti
őstag

Tessék!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1036) p3rzs4


p3rzs4
csendes tag

Gearbest-en brutál jó ára van, de ha jól értem, akkor nincs is nekik raktáron.
Honnan érdemes most beszerezni?

(#1037) szabakaa válasza p3rzs4 (#1036) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Hivatalos oldal a rizikómentes 2 év garancia.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#1038) slice14 válasza szabakaa (#1037) üzenetére


slice14
veterán

Én is azért rendeltem végül onnan. Elvileg holnap fogják feladni(priority-vel). De majd holnap kiderül.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#1039) noorbertt


noorbertt
őstag

Hivatalos oldalról rendelt telefonokhoz lehet venni olyan garit mint anno ha bármi van vele akkor javítás, csere?

(#1040) kano válasza p3rzs4 (#1036) üzenetére


kano
nagyúr

A JoyBuynál még jobb az ára, de sajnos nem szállítanak ide. :(

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1041) Szergej01 válasza PeteePeti (#998) üzenetére


Szergej01
csendes tag

Megfigyelésem alapján csak az 1 es lesz piros, 1+.. Gondolom én.

Oneplus 7T

(#1042) leslien válasza kano (#1040) üzenetére


leslien
nagyúr

és ez? [link] amit már ismerünk... :D
szerk látom nem elérhető...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1043) Szergej01


Szergej01
csendes tag

Ma felpattintottam a gyári 3Ds üveget a fólia helyett, tök karcos lett pár hét alatt. Viszont egy 4-5 órán keresztül nem működött az ambient display. Ha kikapcsoltam, ha bekapcsoltam, ujrainditas stb. Utána olvastam oneplus fórumban többeknél jelentkezett ez a probléma 7T sima 7pro esetében is. Pár esetben meggyógyult, van akinek nem. Arra tippeltem hogy a 3d üveg fekete széle bekavarhat az közelség érzékelőbe, de láss csodát pár órával később most működik.. Érdekes tünet, találkoztatok ilyennel? :F

Oneplus 7T

(#1044) #78791680 válasza noorbertt (#1039) üzenetére


#78791680
törölt tag

(#1045) scream válasza #78791680 (#1044) üzenetére


scream
veterán

7T szériát még nem frissítették fel a kínálatukba.

(#1046) zoleeno1 válasza noorbertt (#1039) üzenetére


zoleeno1
addikt

Szerintem Magyarországra nem, mivel a regisztrációnál nincs a választási lehetőségek között magyar telefonszám. link

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1047) noorbertt válasza zoleeno1 (#1046) üzenetére


noorbertt
őstag

Lehet írni kéne nekik. Hiszen ha ide is küldenek telefont...

(#1048) zoleeno1 válasza noorbertt (#1047) üzenetére


zoleeno1
addikt

Hajrá, szólj mit mondtak, engem is érdekel:D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1049) noorbertt válasza zoleeno1 (#1048) üzenetére


noorbertt
őstag

Amint rendelek, vagyis előtte:)
De az még odébb van.

(#1050) sheppards


sheppards
csendes tag

Ma nekem is megérkezett a stuff. Ez a 90Hz nevetséges, kipróbáltam 60 hz-en, és kb bántotta szemem... Aztán kipróbáltam a régi telefonomat, és ott is. Elég durva... Nekem ez a gesztusvezérlés is nagyon bejön, nemtom ez Oneplus saját cucc, vagy android 10, de meglepően hamar rááll a ember.

Töltési sebesség elképesztő, fényképezést még nem próbáltam, majd a napokban :)

Viszont ez a 128 GB memória sajnálatos módon igazából 102, mert megeszik belőle 26-ot maga az OS, mondjuk erre kb számítani lehetett :DDD

Google photos/contacts is simán felment, a phone app maradt oneplus, de sztem hagyom is, elég stock-nak tűnik.

Maximálisan elégedett vagyok eddig, az akksira leszek kíváncsi, hogy teljesít a napokban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.