Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) balazs1022 válasza milkabrams (#5999) üzenetére


balazs1022
őstag

Én tuti magamnak cserélném. Nem drága bele ugy usb:

Egyébként próbáltad kitakarítani? 90%-ban csak a kosz miatt nem szoktad működni a usb portok. Fogpiszkalo + fogkefe + izopropil alkohol kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#6002) qltsar válasza milkabrams (#5999) üzenetére


qltsar
addikt

Keress ra a hozzaszolasaimra a topicban, meg arakat is kuldtem anno. Elvileg "lejart garancias" 7T-t kuldtem ki gariztatni, fizetosen nagyon olcso lett volna az akksi csere. Lengyelekhez megy ki a telefon, es gyorsan megvan, hivatalos oldalon inditsd el a service request-et, es haztol-hazig viszik.

(#6003) balazs1022 válasza qltsar (#6002) üzenetére


balazs1022
őstag

Persze ha a kiküldés mellett dönt érdemes elotte jól körbe fotózni a telefont. :)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#6004) milkabrams válasza balazs1022 (#6001) üzenetére


milkabrams
őstag

Ár többször is takarítottam, a c-s csatival van gond.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6005) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

India megint kapott egy új Android 12-t

(#6006) ghiottone válasza szabi__memo (#6005) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ja, pár napja írtam, hogy nekünk még a korábbi se jött meg. :U

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6007) szabi__memo válasza ghiottone (#6006) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Tényleg. Lehet, hogy ide nem jön 12:F
Sajnos nem zárnám ki

(#6008) ghiottone válasza szabi__memo (#6007) üzenetére


ghiottone
nagyúr

De hisz az már van - csak a "3-as build" nincs még updaterben sem az EU verziókra.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6009) szabi__memo válasza ghiottone (#6008) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Na, ennyire nem vagyok képben, de nekem nem jött még semmi.
Bár nekem 11 se jött, olyan jól meg van az ota csinálva.

Amúgy érdekelne mi a szart csinálnak, hogy egyik alverzióra kijön majd a másikra hónapokig semmi

(#6010) qltsar válasza szabi__memo (#6009) üzenetére


qltsar
addikt

Valamit szerintem elbarmoltak most.

7T-nel ahogy megjelent Oygen Updaterben egybol VPN-eztem Canadara, es mar dobta is fel a frissitest.

9 Pro-nal ugyanez, csak Olaszorszag.

10 napja mar kintvan egy frissites elvileg, semmilyen orszagra VPN-ezve nem dobja ki...

[ Szerkesztve ]

(#6011) szabi__memo válasza qltsar (#6010) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az utóbbi időben full amatőr akármit csinálnak (7T tapasztalat alapján)

(#6012) ghiottone válasza szabi__memo (#6009) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálunk a 9-esek is érdekesek ilyen szempontból. Tesómét néztem hétvégén és 2 frissítéssel le van maradva - az ota-t nem is találja, így updaterrel kellett leszedni.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6013) qltsar válasza ghiottone (#6012) üzenetére


qltsar
addikt

Nálad felment a 9-esre a legújabb, vagy feladtad, és Oxygen Updater?

(#6014) ghiottone válasza qltsar (#6013) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Már az updatert használom csak. De amúgy az eggyel korábbit se látta a gyári telepítő a tesóm 9-esén.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6015) WishMage


WishMage
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám hogy felraktam a a 12es androidot oxygen updaterrel és azóta újraindulgat magától. Írt valami olyasmit a frissítés után hogy 1-3 órát kikapcsolt képernyővel kéne tölteni valami optimalizálás végett. Emiatt indulgat újra vagy ez valami más hiba lenne?

(#6016) qltsar válasza WishMage (#6015) üzenetére


qltsar
addikt

Nem szabadna újraindulgatnia, más probléma lesz sajnos :S.

Soft-restartol, vagy teljesen újraindul? Soft-restart-nál pl. nem kéri a SIM kártya pin kódját, és el sem dobja a hálózatot, csak becrashel a SystemUI, és újraindul.

Nézd meg esetleg az alapértelmezett Launcher-t, hogy nem e maradt a régi verzión. Wipe nélkül nekem megmaradt anno a váltásnál, és a régi teljesen inkompatibilis az új verzióval, mivel Oxygen OS-ről - Color OS-re volt váltás, így a függőségei is mások, illetve hiányoznak a rendszerből, viszont ki lehetett választani.

Legrosszabb esetben teljes wipe recoveryből sajnos.

(#6017) WishMage válasza qltsar (#6016) üzenetére


WishMage
csendes tag

Rendes restart, kéri a pin kódot illetve van hogy nem restartol hanem teljesen ki is kapcsol aztán alig akar bekapcsolni. (többszöri próbálkozásra 20-30 mpig tartó power gombra talán bekapcsol). Az nem tudom számít e hogy a telefon rootolt és Nova launchert használok.
Plusz ami még fura hogy míg töltőn volt nem volt ésemmi baja most leszedtem róla és kb két percen belül újra is indult....

(#6018) WishMage


WishMage
csendes tag

Wipe lett belőle sajna. Köszi a segítséget :)

(#6019) WishMage


WishMage
csendes tag

Ha wipe után is újraindulgat? Nem figyeltem rá vagy 10 percig és arra jöttem vissza hogy pont újraindult.....

(#6020) rodi81 válasza WishMage (#6019) üzenetére


rodi81
tag

Szerintem MSM Tool-al állj vissza gyárira!

(#6021) WishMage válasza rodi81 (#6020) üzenetére


WishMage
csendes tag

Megakadtam ott hogy nem látja a gépem a telefont az adb devices parancsnál.

(#6022) Ronam válasza WishMage (#6021) üzenetére


Ronam
addikt

Lehet driver hiba, próbáld meg ezt.

(#6023) WishMage válasza Ronam (#6022) üzenetére


WishMage
csendes tag

Tudom hülye kérdés de mit csináljak vele? Másoljam be vhova?

(#6024) Ronam válasza WishMage (#6023) üzenetére


Ronam
addikt

Próbáld meg inkább a videó alapján, ez egy picit egyszerűbb :). A leírásban ott a link a driverhez, a speciális újraindítást azért csináld meg, és úgy próbáld telepíteni.

(#6025) z0d1@Ku$


z0d1@Ku$
senior tag

Mennyire nagy cumi a hátlapot cserélni? Még korábban megrepedt, aztán elkezdett lejönni a hátlapról a színes réteg.
Meg ha nem nagy feladat cserélni, akkor honnan érdemes alkatrészt szerválni hozzá?
Nem küldeném el ezért a szervizbe, főleg mert nem is garanciális már és nem is tudom hanyagolni hetekig a telefont.

(#6026) WishMage válasza Ronam (#6024) üzenetére


WishMage
csendes tag

Feltelepítettem a oneplus driverét már, de így is csak addig jutottam hogy ismeretlen eszköz amivel nem tud mit kezdeni a gép.

(#6027) Ronam válasza WishMage (#6026) üzenetére


Ronam
addikt

Ez fel van telepítve?

(#6028) qltsar válasza z0d1@Ku$ (#6025) üzenetére


qltsar
addikt

Nem kell hetekig hanyagolni a telefont, pár nap alatt megfordul, de ezt tudod egyeztetni a szervizzel.

Általában még aznap kiér a lengyelekhez, másnap megcsinálják, másnap küldik - legalábbis régen ez volt.

Nagyon korrekt árak voltak még tavaly.

A hátlap cserénél, ha találsz is hozzá alkatrészt, az adhesive-et nehéz lesz beszerezned.

@WishMage: Ha nagyon nem megy, én megpróbálkoznék a hivatalos downgrade csomaggal, amit telefonról fel tudsz rakni. Vagy esetleg egy teljes csomagot is letölthetsz Oxygen Updaterrel, és felülírhatod vele a jelenlegi rendszeredet, talán ez megoldja a problémát. Ha újraindulgat ugyanúgy a 12-vel, próbálkozhatsz downgrade-del, ha ott is újraindulgat, akkor sajnos szinte biztos, hogy hardware-es hiba lesz, bár így is gyanús ez sajnos.

(#6029) Timer válasza WishMage (#6026) üzenetére


Timer
veterán

Ne előlapi USB portot használj, és csak a gyári kábelével próbáld! Google adb driverre lesz szükséged még esetleg.

(#6030) WishMage válasza qltsar (#6028) üzenetére


WishMage
csendes tag

Miután felrakom a romot ugyanúgy be kell menni magiskba és Select install to inactive slot (after ota) ra menni és onnan az újraindítás?

(#6031) qltsar válasza WishMage (#6030) üzenetére


qltsar
addikt

Elsiklottam afelett, hogy rootolt...így első körben megpróbálnám root nélkül az egészet, és megnézném, hogy újraindulgat e úgy is, vagy sem.

XDA-n keress rá, hátha van ezzel tapasztalat. Ha jól rémlik innét nem sokan használtuk root-tal a telefont.

Bár, ha már rootold van, akkor miért nem használsz inkább egy normális custom ROM-ot a Color OS helyett?

[ Szerkesztve ]

(#6032) WishMage válasza qltsar (#6031) üzenetére


WishMage
csendes tag

Melyiket ajánlanád amit könnyű felrakni? :)
Annó mikor megvettem majd 3 éve akkor is csak a reklámblokk miatt rootoltam és sose figyeltem van e rá custom rom.

(#6033) qltsar válasza WishMage (#6032) üzenetére


qltsar
addikt

Sajnos nem vagyok képben a custom ROM-okkal.

Ha csak a reklámblokkok miatt használsz, van root mentes megoldás (VPN), bár fizetős.

Nálam minden program vásárolt, közösségi médiában kb. kierülhetetlenek a reklámok, bár persze párat kilő root-tal a blokkoló, de szerencsére annyira nem sok, hogy zavarjon. Így Firefox + uBlock Originnel, Privacy Badger-rel elvagyok.

Arra próbáltam reflektálni, ha már rootolsz, akkor lehet érdemes egy custom ROM inkább a Color OS helyett.

Fórum keresője ezt dobta ki: [link]

(#6034) Ronam válasza qltsar (#6033) üzenetére


Ronam
addikt

Azt az EVO ROM-ot inkább ne :D, hosszabb távon borzalmas volt. Inkább Derpfest :).

(#6035) csako válasza WishMage (#6032) üzenetére


csako
veterán

Másoktól én a crDroid, YAAP és Flamingo OS nevűeket olvastam, hogy használják elégedetten.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#6036) Vazil


Vazil
tag

Kint van az update! A színek sokkal jobbak! Végre! Ezt nagyon hiányoltam

(#6037) WishMage


WishMage
csendes tag

Sikerült visszarakni 11re és nem áll le vagy indul újra.... legalábbis az utóbbi majd egy óra tapasztalat ez mondatatja velem :D

(#6038) z0d1@Ku$ válasza Vazil (#6036) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Na az jó!
Nem tudjuk melyik update, meg mire, de legalább a színek jók! :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6039) Vazil válasza z0d1@Ku$ (#6038) üzenetére


Vazil
tag

:D :D :D

(#6040) WishMage válasza Vazil (#6039) üzenetére


WishMage
csendes tag

Remélem neked működik is rendesen :)

(#6041) Ronam válasza Vazil (#6036) üzenetére


Ronam
addikt

Olyanok a színek mint 11en? Vagy azért annyira nem jó?

(#6042) z0d1@Ku$ válasza Vazil (#6039) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Kíváncsi vagyok hosszabb távon is jó lesz-e. majd üzemidőről, lagokról beszámolhatnál :D Én inkább visszaálltam 11-re, az F17-es verzió volt fent korábban.

(#6043) Vazil válasza WishMage (#6040) üzenetére


Vazil
tag

Minden flottul megy eddig.

(#6044) Vazil válasza Ronam (#6041) üzenetére


Vazil
tag

Nekem úgy tűnik igen! Ragyogóba van és sokkal jobb!

(#6045) Vazil válasza z0d1@Ku$ (#6042) üzenetére


Vazil
tag

Oké :)

(#6046) Ronam válasza Vazil (#6044) üzenetére


Ronam
addikt

Feltettem én is, kíváncsi voltam, és tényleg jó lett :).

(#6047) Vazil válasza Ronam (#6046) üzenetére


Vazil
tag

:)

(#6048) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Nekem még sehol az f.20. EU-ra is kijött? Indiai buildet látom

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6049) Ronam válasza ghiottone (#6048) üzenetére


Ronam
addikt

Én az indiait tettem fel, lehet ennek bármi hátránya? Minden működik, egyelőre semmi problémám nem volt.

(#6050) Vazil válasza ghiottone (#6048) üzenetére


Vazil
tag

Nekem Eu van. Ota-n rányomtam és feldobta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.