Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) ForRedGlory válasza PeteePeti (#399) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Meg lennek lepve, ha azsiai telefonnal erdemben foglalkoznanak.

(#402) ZeroX92P válasza gippazoid (#400) üzenetére


ZeroX92P
tag

OP gari csak hivatalos forrásból jár, bármilyen kínai bolt vagy sarki gsm csak bolti garanciát ad.

(#403) Noukoum válasza ZeroX92P (#402) üzenetére


Noukoum
veterán

Így van. Hivatalos oldalról kell venni.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#404) PeteePeti válasza gippazoid (#400) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nem voltam egyértelmű! Én a hivatalos oldalról rendelt telefonokra írtam amit írtam!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#405) rankesz válasza ForRedGlory (#401) üzenetére


rankesz
veterán

Foglalkoznak, csak fizetős

(#406) ForRedGlory válasza rankesz (#405) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Garanciarol volt szo.

(#407) szabakaa


szabakaa
aktív tag

Az ott vásárolt telefonokra két év a gyári?

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#408) rankesz válasza szabakaa (#407) üzenetére


rankesz
veterán

Igen, amit oneplus oldaláról rendelsz arra 2 év garit ad a gyártó

(#409) #11083776


#11083776
törölt tag

Ma majdnem vettem egyet de mikor megláttam mellette a Huawei P 30-ast egyből letettem róla,sokkal szebb a képe gondolom az miatt mert a HUAWEI p30 SuperAMOLED.
(7t pro meg H 30 pro alapból kilőve a lekerekített kijelző miatt)

(#410) PeteePeti válasza #11083776 (#409) üzenetére


PeteePeti
őstag

A Huawei nálam azóta felejtős, mióta a Trump szívózik velük és a Google támogatottság kérdéses! Lehet akármilyen szép kijelzője, csúcs kamerája, pénz most biztos nem adnék érte! :N

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#411) szabakaa válasza #11083776 (#409) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Élőben vagy videón?

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#412) -FreaK- válasza #11083776 (#409) üzenetére


-FreaK-
veterán

A superAmoled a Samsung saját paneljének elnevezése, semmi több. Önmagában ettől nem lesz szebb az egyik vagy a másik. Sőt, olyan túl nagy különbségek nincsenek is a panelok között már szerintem.
Ami viszont fontos mikor egymás mellé teszel két telefont kijelzőt összehasonlítani, hogy a fényerőket a lehető legpontosabban egyelőre állítsd, ezt műszer nélkül nyilván csak szemre tudod megtenni.

(#413) Noukoum válasza -FreaK- (#412) üzenetére


Noukoum
veterán

Szerintem sincsenek olyan nagy különbségek, ezek csak papíron nagy különbségek, az emberi szem nem nagyon érzékeli.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#414) szabakaa válasza -FreaK- (#412) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Hát azért kijelzők között igenis baromi nagy különbségek vannak, a Samsung és iPhone panelek mellett sehol nincs a többi ezt kár tagadni.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#415) ForRedGlory válasza szabakaa (#411) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hajlitgatas utan. :D

(#416) szabakaa válasza ForRedGlory (#415) üzenetére


szabakaa
aktív tag

:DDD

Egyébként tekintve hogy péntek este óta nem mozdult a teló Köln városából, ebből kedd lesz. :U .

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#417) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Bocs, hogy itt kérdezem, csak a 6t topik kicsit kihaltabb. Megjött nekünk is a 10 beta, viszont a noccsot nem tudom elrejteni. 7t-n se lehet?

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#418) rankesz válasza szabakaa (#416) üzenetére


rankesz
veterán

Csak a tracking áll hétvégén, szerintem megkapod holnap

Lesz amúgy ebből 256-os? Egyelőre csak 128-ast látok, de visszafelé lépni nem szeretnék

(#419) -FreaK- válasza *Mukeey* (#417) üzenetére


-FreaK-
veterán

Írja a changelog ha megnézed a telóban, hogy az nem működik ebben a verzióban. Gondolom a következőben már megoldják :) a netes changelogokból kimaradt ez a sor.

[ Szerkesztve ]

(#420) szabakaa válasza rankesz (#418) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Úgy tudom egyelőre 256ost ha akar az ember a McLaren edition lesz csak.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#421) ForRedGlory válasza szabakaa (#416) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A 6T is vasárnap éjjel még németben volt, hétfő reggel meg hipp-hopp Budapesten.

(#422) *Mukeey* válasza -FreaK- (#419) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Updaterrel szedtem le, ott sajna nem írt changelogot. De köszi szépen :R

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#423) 7Heads Drago válasza PeteePeti (#410) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A P30 még régi. Azzal semmi gond sincs - lesz.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#424) b3Ro válasza *Mukeey* (#417) üzenetére


b3Ro
senior tag

Kikerült az opció a 10 ből. Én Nacho Notch-ot használok a 7t-n. Tökéletes

(#425) gippazoid válasza -FreaK- (#412) üzenetére


gippazoid
senior tag

Nekem anno a OnePlus X optic AMOLED kijelzője fakóbbnak tűnt mint az akkor aktuális Galaxy S2-m kijelzője. Van azért többfajta AMOLED gyártásban. A mostani A-s Samsung széria pentile matrix-os AMOLEDJE számomra egyáltalán nem jön be, a jelenlegi J5 mellett sem. Szerintem az is valami butított kivitel (azaz olcsóbb). A jobbat megtartották az S szériának.

Gippazoid Novelties Inc.

(#426) rankesz válasza b3Ro (#424) üzenetére


rankesz
veterán

Én quick settings-t, az a noccs rejtés mellett még rengeteg hasznos dolgot tud

(#427) gippazoid válasza rankesz (#408) üzenetére


gippazoid
senior tag

Én elkezdtem chate-elni az OP oldalon egy ügyintézővel, de nem adott egyértelmű válaszokat. Azt mondta, ők javítják de csak 1 évig, ha bemutatom a vásárlási bizonylatot. Viszont mikor megkérdeztem, hogy akkor is érvényes-e a door-to-door service erre már kitérő választ adott: ha a legjobb szolgáltatást akarom vegyem meg náluk. Na persze, 80e Ft-tal drágábban nem fogom megvenni. Ha lenne 1 év OP gari rá az EU-s szervizbe küldős futáros megoldással, akkor már rendelném is a gearbest-ről. 80e Ft-ba egy fizetős főpanel csere is belefér az OP árlistája szerint, sőt...

Gippazoid Novelties Inc.

(#428) PeteePeti válasza 7Heads Drago (#423) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ezt értem én is! Mindenesetre engem bizonytalanná tett ez az egész a Huaweit illetően! Sok azért a kérdőjel az ügyben! Na meg mellesleg az Emuitól falra mászok, szal nem nagy erőfeszítés lemondani nekem a márkáról! Pedig szimpatikus és jó telefonokat gyártanak! :)

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#429) zoleeno1 válasza gippazoid (#425) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nem fakobb, hanem a samu hiresen agyon van szaturalva. Manapság már nem is annyira, de az S2 idejeben nagyon:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#430) szabakaa


szabakaa
aktív tag

Itthon tokot és fóliát OnePlus telefonokra hol szoktatok venni?

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#431) PeteePeti válasza szabakaa (#430) üzenetére


PeteePeti
őstag

Alzán szép számmal vannak OnePlus kiegészítők már a legújabb 7T és 7T Pro modellekhez is!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#432) ghiottone válasza szabakaa (#430) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A top4mobile-on is lesz majd, de még nem találtam: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#433) szabakaa válasza ghiottone (#432) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Köszönöm mindkettőtöknek. :R

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#434) beeep146


beeep146
tag

Üdv!

Jópár Oneplus készülék megfordult már nálam, de érdekes módon egynél sem csináltam a gyári backup app-el mentést.
Most viszont van a nyárról a 7 Proból, kimentve gépre.
De felmerült bennem, hogy van-e értelme a restore-nak, így, hogy a 2 telefon között főverziós android eltérés van? Okozhat működésbeli gondot?

(#435) ßrainiac válasza beeep146 (#434) üzenetére


ßrainiac
addikt

Sztem a Google-fele mentes mostanaban eleg hatekonyan mukodik.

Talan SMS meg hivaslista meg nincs benne, azt nem tudom, de ezeket ha fontos, lementheted a Switch-csel.

Mondjuk en sem hasznalnam minden adat atmentesere foverziok kozott..

(#436) mjani1172 válasza PeteePeti (#428) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez mondjuk igaz.
Napi használatos dolgokban nagyon rossz az Emui, pl megnyomod a számológépet és erre elindul a zseblámpa, kikacsolja a wifit,és egy roulett pörög a képernyőn. Na meg a sebesség, egy esküvőn akartam fotózni, már részegen feküdt mindenki, mire elindult a kamera.
És tényleg: a Huawei nem ad egyenként mindenkinek vérszerződést a jövőt illetően, a többiek viszont konkrétan,percre pontosan leírják mikor mi fog történni.

(#437) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Már Vecsésen a szajré. :D

(#438) szabakaa válasza ForRedGlory (#437) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Onnan viszik ki házhoz ugye? Ma meglesz már ez a dolog? És ilyenkor mennyivel előtte szól a futár, nyilván dolgozik az ember.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#439) zoleeno1 válasza mjani1172 (#436) üzenetére


zoleeno1
addikt

Soha semmi ilyet nem tapasztaltam a huaweinel (mate 10 pro), de rajtad kívül még senkitől nem is olvastam ilyet... :U
Az valami egyéni hiba lehetett... Vagy csak a szokasos trollkodas...?!:U

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#440) szabakaa válasza szabakaa (#438) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Out for delivery.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#441) stevee251 válasza szabakaa (#438) üzenetére


stevee251
tag

Ne álmodozzál, ez UPS. Nem fog hívni, ha nem vagy otthon visszaviszi. Nem tartozik a szolgáltatási körbe, hogy felhívjon telefonon. Nekem nagyon rossz tapasztalatom van velük. Már előre félek, amikor hozzák. Bár az se ma lesz, mert az én standardom szombat óta nem mozdult. :)

(#442) szabakaa válasza stevee251 (#441) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Ne már, komolyan?

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#443) stevee251 válasza szabakaa (#442) üzenetére


stevee251
tag

Igen, megszívtam. Mindenesetre szerintem arra ne várj, hogy hívjanak (bár ez 2éve volt). Google: Ups és nézd meg a véleményeket. Én is csak hasonlókat tudnék írni róla. Persze, nyilván csak az ír oda, akinek valami nyűgje volt, biztos van több millió elégedett ügyfél is. Ha becsenget a futár és ott vagy, akkor nem lesz gond. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#444) szabakaa válasza stevee251 (#443) üzenetére


szabakaa
aktív tag

:DD Pár hónapja 5 perccel előtte hívott engem is, hogy jönne reméli jó. Hát persze... Nem a futár felelőssége azt gondolom habár, hanem a szervezeté. De akkor is abszurd elvárni, hogy az ember otthon dekkoljon egész nap bármi útmutatás nélkül.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#445) PeteePeti válasza szabakaa (#444) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én konkrétan a 6T-nél autóval hajtottam az UPS autóját, mert csöngetett, de pont wcn voltam, mire szóltam a kaputelefonon már el szelelt! Szal, gyors kulcs magamhozvesz, aztán már pattantam is be autóba! Hála istennek jó irányt vettem így megleltem! De azért ez így elég kalandos volt! :C :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#446) szabakaa válasza PeteePeti (#445) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Ez baromi égő, hogy ilyenek. Nagyon leleményes voltál viszont. :DDD :R

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#447) ForRedGlory válasza stevee251 (#443) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez mondjuk jópofa, mert nekem is azt mondták telefonban, hogy nem kötelessége a futárnak hívni. Hát jó... mondom ez nem családi ház, ahol a kutya ugat, ha itt van valaki, hanem lakópark, örülnék, ha legalább megcsörgetne, mert nem fog tudni másképpen bejutni az ajtón. Mondta a csávó, hogy továbbítja a futárnak. Meglátjuk.

(#448) szabakaa válasza ForRedGlory (#447) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Mondtak neked intervallumot amikorra várható? Könnyen elérted őket?

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#449) stevee251 válasza ForRedGlory (#447) üzenetére


stevee251
tag

Ha kéred, akkor felhívnak, csak alapesetben nem. Persze gondolom ez is a futáron múlik, mert így csomószor megeshet vele, hogy feleslegesen megy oda és még papírt is kell töltenie. Ráadásul ugye időablak sincs megadva. Picit le van maradva ez az UPS. Én végül személyesen vettem át Vecsésen, na azt a tortúrát senkinek nem kívánom. Ezért is írtam, hogyha van otthon valaki, vagy előtte felhívnak telefonon, maximálisan elégedett leszel velük. De most bizakodó vagyok, minden rendben lesz. :) Meg aznap biztos hogy egész nap otthon lesz a feleségem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#450) ForRedGlory válasza stevee251 (#449) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Na közben nekem meg is jött, szóval már túl vagyok a parán. A srác hívott is előre. :) Valószínűleg futárja válogatja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.