Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) szabakaa válasza ForRedGlory (#450) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Írj beszámolót mindenképp!

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#452) ForRedGlory válasza szabakaa (#451) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Már most imádom. A közelében sincs semmi ennek a sebességnek és "fluiditásnak". A kijelző meg teljesen jó. Én nagyon háklis vagyok a kijelző minőségére, de biztos vagyok benne, hogy gyenge minőségű kijelző miatt senki sem fog sírni. :D

Egy gondom van. A gyári kijelzővédő fólia kb 1mm-el el van balra csúszva. :))

Már jött is frissítés rá:

[ Szerkesztve ]

(#453) scream válasza scream (#292) üzenetére


scream
veterán

Na, az enyémet ma hajnalban adták fel, vajon szerda előtt ideér? :(

A trackingnél Order process, ready for UPS (Poland) bejegyzés látható csak (3 am).

[ Szerkesztve ]

(#454) beeep146 válasza scream (#453) üzenetére


beeep146
tag

Üdv!

Pont ebben a helyzetben vagyok én is. Szerdán utazom, és 2 hete költöztettem az irodát új helyre, úgyhogy ha a ma hajnalban indított cucc nem jön meg holnap estére, akkor vicces lesz, hogy szerdán ki fogja átvenni... :-D

(#455) szabakaa válasza beeep146 (#454) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Szerdán mikor 23-a van senki nem fogja kivinni se :DDD

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#456) beeep146 válasza szabakaa (#455) üzenetére


beeep146
tag

Jogos! :C
Bár a helyzet csütörtökön sem lesz jobb egy fokkal sem... :DD

(#457) szabakaa válasza ForRedGlory (#452) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Nagyon örülök hogy boldoggá tesz! A tapasztalatokat folyamatosan beszéljük! Romok pl. hogy mennek OP-kon?

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#458) szabakaa


szabakaa
aktív tag

És itt az enyém is, kérésemre előre hívott a fiatal UPS futár srác, a sok félelem oktalannak bizonyult. Leszámítva persze, hogy szabit kellett kivennem. :DDD

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#459) beeep146 válasza szabakaa (#458) üzenetére


beeep146
tag

Gratula, Te melyik nap rendelted? Csütörtök?

(#460) rodman73


rodman73
aktív tag

Sziasztok!

Sajnos leejtettem a 6T telómat, nem lett nagy baja, de szeretném lecserélni. De nem tudok dönteni a sima 7T és a Pro között. Tetszene a Pro, de sajnos nem szeretem a lekerekített kijelzőket. Sima 7T-nek viszont nem tetszik a kamera a hátán. :(( Ti melyiket választanátok?

Lenovo Legion 5 17Ith6H i5-11400 RTX 3060

(#461) szabakaa válasza rodman73 (#460) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Én a sima 7T-t vettem, mert az S8 és S9 után nem tetszett újra a lekerekítés.

@beeep146: csütörtök 11:08, priorityvel.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#462) beeep146 válasza rodman73 (#460) üzenetére


beeep146
tag

Üdv!
Csak javaslat... :-D Ha nem szereted a hajlított kijelzőket akkor ne gondolkodj a Pro-ban. Én sem szeretem és a megjelenéskor megvettem. Nem tudtam megszokni, majdnem vissza is küldtem a 15 napon belül. Maradt, de eladtam és emiatt legfőképp.
A 7T kameráját meg nézze az akit/amit fotózol.. :-D
Vagy venni kell rá egy szép tokot és már rögtön nem annyira gáz. Bár nekem személy szerint tetszik.

(#463) beeep146 válasza szabakaa (#461) üzenetére


beeep146
tag

Én pénteken, remélem akkor holnap itt van.

(#464) szabakaa válasza beeep146 (#463) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Remélem így lesz! Melyik szín?

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#465) beeep146 válasza szabakaa (#464) üzenetére


beeep146
tag

Csak a szürke. A 7 pro-t bevállaltam kékben, baromi jól néz ki, de ha meg akarod minimál módon védeni (dbrand fólia, vékony felpattintós tok stb..) akkor nem fog szépen mutatni semmivel... Nekem legalábbis nem jött be egyik megoldás sem.

(#466) szabakaa válasza beeep146 (#465) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Teljesen megértelek. S9 nekem is kék volt, de nem néz ki olyan jól semmivel, mint tok nélkül.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#467) PeteePeti válasza szabakaa (#458) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát úgy látszik enyém ma már nem jön! Kőszeg messze van Vecséstől ezekszerint, hogy ma már nem fért bele nekik! :W
Pedig 11.08-kor rendeltem csütörtökön! :Y
Hát ennyit a priorityről! Hiába, az OnePlus szándéka, ha a logisztikai partnere olyan amilyen! ;]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#468) ForRedGlory válasza PeteePeti (#467) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezt már a 6T-nél is valaki beszívta. Vidékre nem feltétlen érnek le elvárt időben, ha annyira "nem éri meg".

(#469) szabakaa válasza PeteePeti (#467) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Elvileg este 6ig vannak, hívd fel az ügyfélszolgálatot, nekem segített.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#470) PeteePeti válasza ForRedGlory (#468) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nem is fog a futár egy fillér borravalót sem kapni! :P Köszönje a munkáltatójának, hogy a vidéki embert le se sajnálják! :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#471) donantónió


donantónió
csendes tag

Meghozta a futár a mobilt amit 17.én rendeltem,de tőlem semilyen dokumentumot nem kért,csak itt írjam alá ( digitálisan )oszt csókol anyád és már porzott is továb....

(#472) szabakaa válasza donantónió (#471) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Gratulálok!!!! Vélemény?

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#473) PeteePeti válasza szabakaa (#469) üzenetére


PeteePeti
őstag

Gratulálok az UPS-nek!
Úgy látszik Kőszeg tényleg a világ vége! :D

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#474) szabakaa válasza PeteePeti (#473) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Ne már xdddd

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#475) ForRedGlory válasza PeteePeti (#473) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Neked ahogy látom az osztrák UPS-el kellene szállíttatnod a motyódat. :D

(#476) Noukoum válasza rodman73 (#460) üzenetére


Noukoum
veterán

Leesett és rádjött a váltás? :DD Azt hogyan

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#477) PeteePeti válasza ForRedGlory (#475) üzenetére


PeteePeti
őstag

Lehet jobban járnék! :) Mindegy ám amúgy, holnap is itthon leszek, remélem hozzák! Úgy emlékszem 6T-nél is valami hasonló játszódott le, hogy hétfőn nem jöttek, kedden viszont igen!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#478) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nem is vészes és ahogy az OP-t ismerem, ezen még biztos reszelni fognak.

12mp, 48mp és raw: [link]

[ Szerkesztve ]

(#479) szabakaa válasza ForRedGlory (#478) üzenetére


szabakaa
aktív tag

A viewfinder akadozik kicsit nálam, nem az igazi még.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#480) ZeroX92P válasza PeteePeti (#473) üzenetére


ZeroX92P
tag

Fehérvárra se jött meg ha ez megnyugtat...engem inkább fel...khm.. na mindegy majd holnap.
Pedig az nem éppen Kőszeg.

(#481) scream válasza ZeroX92P (#480) üzenetére


scream
veterán

Mao-n ami nem Bp, az falu.Ilyen szempontból mindenképpen.

(#482) PeteePeti válasza ZeroX92P (#480) üzenetére


PeteePeti
őstag

Úgy látszik az UPS térképen te is a világ végén laksz akkor! ;)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#483) donantónió


donantónió
csendes tag

Egy kérdés Urak-Hölgyek a kibontott csomagban ( oneplus 7 T ) minden rendben,csak éppen semilyen számla nics.Ez így normális,vagy jeleznem kell a oneplu felé a hiányosságot ?

(#484) ForRedGlory válasza donantónió (#483) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem adnak, nem kell hozzá. Van egy papír, azon rajta van, hogy gond esetén az accountodról belépve jelezd, aztán annyi.

(#485) donantónió


donantónió
csendes tag

Köszönöm.

(#486) ghiottone válasza donantónió (#483) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nincs náluk számla, soha nem is volt. A packing slipet kell elrakni + elektronikuson nyilván van tartva az OP fiókodba, ha intézni kell garit, visszaküldést.

lassú voltam :)

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#487) CptAdamica válasza ForRedGlory (#452) üzenetére


CptAdamica
veterán

És ezután minden más telefon, ami nem 90Hz-es elég gáznak tűnik...

Megyen!

(#488) Timer válasza CptAdamica (#487) üzenetére


Timer
veterán

Psszt, ne írj ilyet, hát nem tudtad, hogy ez egy bizonyítottan SZ*R funkció? Milyen dolog már, hogy annyira jól esik a szemnek, hogy emellett minden más csak visszalépés lehet, hát hogy képzelték egyáltalán, hogy piacra dobják?! Különösképp, hogy már ezerszer megmondták itt a nagyok, hogy semmi értelme az egésznek, ájpeden se vót', csak egy akkumulátor zabáló funkció, semmi értelme, drágítja a készüléket, ki se lehet kapcsolni (de), hát pfejjj!

ironia.exe /off

(#489) scream


scream
veterán

Na, most megnéztem, merre jár a rendelésem, elvileg Poznan-ban van és a várható kézbesítési dátum az holnap lesz. Kíváncsian várom, hogy tényleg így lesz-e (bp-i cím).

(#490) joey04 válasza Timer (#488) üzenetére


joey04
titán

Aki ezt így szó szerint leírta, az jó nagy hülye lehet. :K

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#491) mjani1172 válasza ForRedGlory (#478) üzenetére


mjani1172
addikt

Szerintem kifejezetten jó!
Jól sikerült ez a telefon, nem gondoltam volna.
2 hete vettem a Mate 20 prot, de most ezt is számításba venném.

(#492) Timer válasza joey04 (#490) üzenetére


Timer
veterán

Ahogy mondod. Több embertől, több topikból, az utóbbi 4-5 hónapból, több tucat komment alapján szedtem össze ezt a kis szösszenetet.

Ha részben vagy egészben magadra ismertél, az kizárólag a véletlen műve lehet. Ja várj, mégsem. :)

A laposföld hívők mellé javaslom, létesítsenek szektát a 90 Hz tagadó idióták is, megérdemlik. Lesznek páran, de legalább lesz kivel diskurálni arról, hogy a fejlesztés milyen undorító dolog már, bezzeg egy normális márka nem csinál ilyen felelőtlen dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#493) szabakaa


szabakaa
aktív tag

Na ma van az első teljes értékű nap a mobillal, kíváncsi vagyok akkumulátor téren mit nyújt. 60 Hz-en használom egyébként. Ma tesztelem a kamerákat is amennyire lehet. Eddig a legjobban a haptic feedback tetszik, iszonyú jó a rezgő motor, nem számítottam rá. :)

@Timer: szerintem az ilyen stílusú írások feleslegesek, csak tovább szítják az indulatokat és mélyítik a konfliktust.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#494) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Fogok előreláthatólag ma rendelni egy 7T (igen, főként a 90Hz miatt), nincs valakinek esetleg kupon kódja a tartozékokra, amire nincs szüksége?

(#495) szabakaa válasza -FreaK- (#494) üzenetére


szabakaa
aktív tag

https://www.oneplus.com/hu/invite#QTuCopoutCNTjYeAcBjfmM

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#496) Timer válasza szabakaa (#493) üzenetére


Timer
veterán

"szerintem az ilyen stílusú írások feleslegesek, csak tovább szítják az indulatokat és mélyítik a konfliktust."

Alapvetően igazat adok, de az utóbbi időszak tapasztalatai alapján sajnos vannak azok az emberek, akik igénylik a folyamatos törődést, különben elfelejtik, hogy ez még mindig egy OnePlus topik, és hajlamosak kéretlenül is beböffenteni ugyanazokat a baromságokat újra meg újra, teljesen fogalmatlanul. Gondoltam, most az egyszer én lépek először, hátha megelőzöm a nagyobb bajt! ;)

trollmode off

[ Szerkesztve ]

(#497) szabakaa válasza Timer (#496) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Hát igen... Nem értem miért kell más telefon topikjában magyarázni, ez nem erről szól.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#498) mgy


mgy
senior tag

Van már az alzán is (lehet már régen, de nekem még új :) ). Céges telónak kéne, nálunk számít a számla, szóval az látszik megoldásnak.
Van bármilyen tapasztalatotok a garival ottani vásárláskor?

(#499) ghiottone válasza mgy (#498) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Alza ok. Volt olyan készülékem tőlük, amit 1 éves múlt állapotban kellett elszállt alaplap miatt gariztatni. Kértek képeket az állapotáról majd mivel làtható sérülés nem volt rajta küldték a futárt, ami hivatalos szakszervízben javítatta majd küldték vissza.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#500) stevee251


stevee251
tag

Standard szállítású teló rendben megérkezett UPS-sel ma reggel. Minden rendben volt, futár előtte 5 perccel hívott. Pest megyei kisebb település. Ezek szerint csak rendben van a UPS, 2 éve meg nem volt szerencsém. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.