Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6201) milkabrams


milkabrams
őstag

Sziasztok!
Akad valami olyan üvegfólia, ami a kijelző szélénél a lehajló részre is rálóg? Úgy tudom 3d üvegfóliának hívják de nem találtam ehhez ilyesmit. Nem árt ha annyira nem tükröződik és van hozzá felrakást segítő keret.
Továbbá: Hiába cseréltettem akkut a hivatalos szervízben, még mindig nem az igazi az üzemidő, mit tudnék tenni?

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6202) vacs válasza milkabrams (#6201) üzenetére


vacs
veterán

Semmilyen spéci üveg fólia nem kell, nekem az ilyen tök alap kínai többször megvédte már a kijelzőt! :K

(^)(>.<)(^)

(#6203) milkabrams válasza vacs (#6202) üzenetére


milkabrams
őstag

Én is vettem ilyesmit, csak most nem akarok ennyit várni a szállítással.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6204) csako válasza milkabrams (#6203) üzenetére


csako
veterán

Ha nem kell, hogy üveg legyen, akkor a MediaMarkt-féle ClearPlex jó lehet. Én legalábbis 7 Pro-n már évek óta elvagyok vele.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#6205) balazs1022 válasza csako (#6204) üzenetére


balazs1022
őstag

Hát sztem az a ClearPlex nagyon vacak. Feleségemnek olyan van, de a kijelző szélénél többször felvált, ráadásul nem jó rajta húzni az ujjat. Olyan ragadós érzés. Meg jó drága is.
Én a 8T-re való pár száz forintos üveget használok a 7T-n. Nincs fekete keret, meg belógó notch. Csak egy sima üveg.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#6206) ghiottone válasza milkabrams (#6203) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nekem Nillkin üveg vált be anno aliról, de nem tudom elérhető-e még hozzá.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6207) storm3


storm3
senior tag

Gyári oprendszeren, HD1903_11_F.22 build-en van valami lehetőség arra,hogy kikapcsoljam a lockscreen-en a kamera ikonját root nélkül? A fél galériám tele van zsebben fényképezett képekkel és onnan jövök csak rá,hogy egy idő után érzem a combomon,hogy valami meleg... :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#6208) vacs válasza storm3 (#6207) üzenetére


vacs
veterán

Kijelzővel kifelé tedd zsebre a telefont!

(^)(>.<)(^)

(#6209) king3000 válasza storm3 (#6207) üzenetére


king3000
csendes tag

Nekem a zenét szokta kapcsolgatni... nálam is a képernyővel kifelé zsebrerakás a megoldás :D

Aláírás

(#6210) storm3


storm3
senior tag

Ez lett a megoldás, viszont nem örülök neki,mert így ha véletlen nekimegyek combbal valaminek, akkor a kijelző kicsekkolhat könnyedén. :)
Korábban volt az a zseb mód a +1 telefonokon,azzal mi lett? Nem lehet ráhaxolni valahogy a telefonra?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#6211) vacs válasza storm3 (#6210) üzenetére


vacs
veterán

Ahhoz kellene egy fizikai érzékelő, amit manapság szeretnek kispórolni!

(^)(>.<)(^)

(#6212) bil válasza balazs1022 (#6192) üzenetére


bil
tag

Hi, ez már nem elérhető, meg tudnád osztani újra?
TX!

This is extremely dangerous to our democracy!

(#6213) balazs1022 válasza bil (#6212) üzenetére


balazs1022
őstag

Persze. Itt találod:
LINK
Beletettem egy másik app-ot. Szerintem az is nagyon jól sikerült. Mindegyik kamaránál bekapcsolható a RAW és állítható a zarsebesseg. Videónál pedig az fps is testreszabható.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#6214) bil válasza balazs1022 (#6213) üzenetére


bil
tag

Köszi, király vagy! :R
A proshot az fent van a play-en is ahogy nézem.

This is extremely dangerous to our democracy!

(#6215) milkabrams


milkabrams
őstag

Sziasztok!
Van valami megoldás arra, hogy több lépcsőben lehessen állítani a hangerőt? Valami olyasmire gondolok mint a Poweramp alternatív hangerő panelje ahol százalékonként lehet.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6216) balazs1022 válasza milkabrams (#6215) üzenetére


balazs1022
őstag

Szerintem csak custom rom-ban lehetséges. Nekem tud ilyet:

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#6217) ghiottone válasza balazs1022 (#6216) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Custom romban mit használsz?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6218) balazs1022 válasza ghiottone (#6217) üzenetére


balazs1022
őstag

DerpFest-et már lassan 1 éve. De szívesen átállnék a LineageOS-re. Minél egyszerűbb annál jobb :D. Meg arra úgy is folyamatosak a frissítések. :))

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#6219) milkabrams válasza balazs1022 (#6218) üzenetére


milkabrams
őstag

Januárban csere, addig a gyári rom is megteszti

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6220) balazs1022 válasza milkabrams (#6219) üzenetére


balazs1022
őstag

Nem rossz szerintem. Még az "anti flicker" (DC dimming) is benne van, amit az újabb gyári romból kivettek. :)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#6221) milkabrams válasza balazs1022 (#6220) üzenetére


milkabrams
őstag

Nem értek annyira hozzá.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6222) balazs1022 válasza milkabrams (#6221) üzenetére


balazs1022
őstag

Ez az Oled kijelzők villódzsáának csökkentését jelenti

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#6223) milkabrams válasza balazs1022 (#6222) üzenetére


milkabrams
őstag

Mármint a custom romok felrakásához, lehet hogy meg tudnám csinálni, de az is lehet hogy tégla lenne a telefon.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6224) Vazil


Vazil
tag

Sziasztok!

Felső hangszórót cseréltetet már valaki? Halkan hallom hívás közben a hangokat.

Kösziiii

(#6225) rankesz válasza Vazil (#6224) üzenetére


rankesz
veterán

Először próbáld meg puha sörtéjű fogkevével kitisztítani a hangszóró rácsot, nekem anno segített

(#6226) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Telegramon van letöltő link, ha valakit érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#6227) Vazil válasza Just_Reboot (#6226) üzenetére


Vazil
tag

Engem érdekelne, csak nem ismerem az oldalt és hogy mit keressek :D Tudnál segíteni?

(#6228) Ronam válasza Just_Reboot (#6226) üzenetére


Ronam
addikt

Ez gondolom még Alpha build.. Derpfestből is láttam már 14-es buildet. Én amúgy befejeztem a ROM-olást ezen a telón, mindegyikkel volt valami problémám.

(#6229) Just_Reboot válasza Vazil (#6227) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Telegram alkalmazás, majd ezen a linken keresztül tudsz csatlakozni a csoporthoz: https://t.me/aospaop7

(#6230) Vazil válasza rankesz (#6225) üzenetére


Vazil
tag

Nekem is segített! Köszönöm!

(#6231) balazs1022


balazs1022
őstag

Sziasztok!

Úgy néz befejeztem ezzel a telefonnal a kalandot. Hosszú távra terveztem de ez nem jött össze. Még egy eredeti Mitsubishi Touch üveget is vettem, vész esetére. Ha vkinek kell, dobjon egy üzit.

Pacsi nektek! Köszönöm a sok segítséget :R

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#6232) rankesz válasza balazs1022 (#6231) üzenetére


rankesz
veterán

Azért egy gyártó által EOL után beszerzett telefonnal hosszú távra tervezni megmosolyogtató

(#6233) ghiottone válasza rankesz (#6232) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Egy kollégám most szerzett egy 7 Prot. Gyári rommal használja. Őt nem érdekli, annak örül, hogy teljes kijelzős a telója.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6234) balazs1022 válasza rankesz (#6232) üzenetére


balazs1022
őstag

Pedig egy 7T Pro lett helyette. Erre vágytam korábban is, most végre volt lehetőségem szerezni egyet. :) 2 évig agyaltam rajta, de végre boldogság van :))
Attól, hogy a gyártó lekakkantja, attól még van mögötte közösség. Van élet stock OS-en kívül is. Pl pont tegnap jött egy frissítés az A13-ra. De már van A14 is.

#6233ghiottone: Én is örülök a teljes kijelzőnek. Engem ellégé zavart a kamerasziget. Illetve a 20:9-es képarány is. A 7T Pro 19.5:9 (sokkal szélesebb). A zoom kamera ugyanúgy 12mp-es + van hozzá OIS. :)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#6235) milkabrams


milkabrams
őstag

Sziasztok!
Ez az akkuhasználat mennyire ok? Év elején cseréltettem Op szervízben. [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6236) gyozoetz


gyozoetz
csendes tag

BUÉK! Szenvedek egy ideje a 12es Android hülyeségeivel.. Az nem zavar, ha néha újra kell indítanom,mert elmegy az arcfelismerő, vagy az időjárás Widget, de az sokkal inkább, hogy a 12-es óta nem jelzi, ha jött egy mail a gmail-emre, illetve csatolt fotókkal nem megy el a mail a telefonról. Túrtam a neten, de alkalmazáson belül nem találtam semmit,ami segítene. Tudnátok erre mondani valami okosat, mi lehet a bibi? Thx!

(#6237) csako válasza gyozoetz (#6236) üzenetére


csako
veterán

Szerintem egyszerű (és talán egyetlen?) megoldás lenne a problémára másik email appot használni, nálam az Outlook váltotta.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#6238) vacs válasza gyozoetz (#6236) üzenetére


vacs
veterán

Én is Gmail helyett Outlook appot használok, simán hozzáadtam a Gmail fiókot és azóta minden értesítést megkapok.
A Gmail továbbra is működik - szinkronizál, csak ki van kapcsolva az értesítései!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#6239) Timer válasza gyozoetz (#6236) üzenetére


Timer
veterán

Beállítások / Akkumulátor / Speciális / Alvás közbeni készenlét optimalizálása. Ez ki van kapcsolva? Ha nem, tegyél vele egy próbát.

A melléklet kérdésre: nem biztos, hogy ez okozza, de ha kevesebb, mint 10% hely van a telefonon, a google szinkron meghülyül. Ismerettségi körben két esetben is azt okozta, hogy nem szinkronizált a naptár, és valami a gmaillel se volt rendben.

Én egyébkként az aquamailre esküszöm nagyon rég óta, igaz, most már brutális ára van, de megy, és van mellé létező support, bármi csoki lenne.

[ Szerkesztve ]

(#6240) rodi81 válasza gyozoetz (#6236) üzenetére


rodi81
tag

Gmail értesítésekre találtam valamit egy oldalon,nálam működik már több mint egy éve.Beállítások-Felhasználók és fiókoknál a google mail fiók alatt letiltottam a Feladatok a Naptárban és Naptár (nem Google Naptár) szinkronizációkat. Újraindítottam a telót és eddíg megjöttek és jelezte az üziket. Hátha segít nálad is!

(#6241) gyozoetz válasza Timer (#6239) üzenetére


gyozoetz
csendes tag

Köszi mindenkinek! Az alvás közbeni készenlétet kilőttem, túrtam helyet,mert az sem volt elég és a szinkronizációból is kilőttem mindent, csak a gmail, a névjegyek és személyes adatok maradt. Volt restart, de sajnos így sem hajlandó mailt jelezni :( Az outlook sajna nem opció,azon a céges levelezés fut és nem akarom keverni.. Még azért próbálok helyet felszabadítani,meg keresgélek, hátha, s max marad valami más levelező.. Még egy kérdés: Nálatok is ugyanúgy megmaradnak a futó alkalmazások, ha rányomtok az összes bezárására? Elvben zárja, kiiírja a felszabadított memóriát, de nem üríti aképernyőt, ott marad minden.. Ez is a 12.-estől lett ilyen...

(#6242) Timer válasza gyozoetz (#6241) üzenetére


Timer
veterán

Ha a hely miatt volt a gubanc, akkor a fiókot le kell venni, és vissza kell tenni. Előtte érdemes megnézni, mikor volt az utolsó sikeres felhőszinkron, nehogy tűnjenek el névjegyek, pld.

(#6243) storm3 válasza Timer (#6242) üzenetére


storm3
senior tag

En is hasonlo problemaval kuzdok,a tarhelyem 92%on, viszont az utolso szinkron 10.30-an volt. Gmail mar ezer eve nem mutatja,ha uj level jott,a fentebb emlitett megoldast kiprobaltam(Feladatok a naptarban es naptar off), nincs eredmenye. Ha kezzel akarok szinkronizalni,akkor se csinal semmit.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#6244) Timer válasza storm3 (#6243) üzenetére


Timer
veterán

Ahogy írtam is: törölj tárhelyet 10 százalék fölé, aztán add újra hozzá a google fiókot.

[ Szerkesztve ]

(#6245) milkabrams


milkabrams
őstag

Én búcsúzom S24U van helyette ami meglepett, hogy még ez mellett sem tűnik lassúnak vagy elavultnak az Oneplus.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6246) Illye válasza milkabrams (#6245) üzenetére


Illye
tag

Szia!

Ehhez kapcsolódna a kérdésem nekem is... 3 éves már a teló, ideje lenne váltani, de a nagy kérdés: mire? Megérte az S24 Ultra például a + kb. 400e Ft-ot? Nyilván kamerában hatalmas a különbség, de egyébként...nem tudom.
Tehát a kérdés mindenkinek:
- milyen telefonra váltottál a 7T-ről?
- Megérte-e a csere?
- Ha igen, miért? :)
- Ha nem, miért nem? :)

[ Szerkesztve ]

50.000Ft jóváírás Gránit bank, okostelefonos számlanyitáshoz! Részletekkel kapcsolatban keress Privát üzenetben!

(#6247) LógaGéza válasza Illye (#6246) üzenetére


LógaGéza
addikt

Igaz, hogy 7Pro-ról, de én Nothing Phone 2-re váltottam.
Szerintem nagyon megérte a cserét. Akksi max egy napot bírt a OnePluson, itt simán megvan kettő. Kamera biztos nincs olyan jó, mint a S24U, de fele annyiba se kerül :)
Stabilitással/sebességgel nincs baj egyáltalán, frissítés is gyorsan jön, kinézetre se rossz, a Glypheket nem kötelező használni, de ha hozzászoksz, akkor nagy segítség tud lenni.
Szerintem a Nothing az, ami OnePlus volt az elején - nyers Android közeli élmény, csak a szükséges alap dolgok belepakolva, nincs teleszórva felesleges szoftverekkel.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#6248) milkabrams válasza Illye (#6246) üzenetére


milkabrams
őstag

Nagyrészt érzelmek és unalom miatt váltottam s24u-ra. Amúgy nem ér annyival többet. Kijelző nem/nem sokkal szebb, kamera rossz fényviszonyok közt sokkal jobb, szeleslátó ill. 3x és 5x kamera nem nagy szám de mindenképp fejlődés, makro képekben jobb de nem sokkal, videóban sokkal jobb a stabilizálás a kép itt is rossz fenyviszonyok mellett húz el nem is kicsit, a hangról majd Therion koncert után todok többet mondani.
Egymás mellé téve a kettőt gyorsabb az s24u, de az oneplus is baromi fluid, egyiknél sincs röccenés sem gondolkodás. Átlag ember nem érzi meg a samsung sebességbeli előnyét a mindennapi használat során.
Ha váltani akarsz, a telekom jó áron adja az s23+ és s23 ultrákat, vagy s24 ultra erre február végéig van egy olyan akció, hogy a 256gb-s árában kapod meg a 512-est. Exynosokat továbbra sem vennék. Oké, hogy a mostani nem rossz, de optimalizálni erre sem fognak.
Most nincs nálam az oneplus, de vasárnap vagy hétfőn csinálhatok egy full amatőr összehasonlító videót. Egymás mellé teszem a két telefont és megnyitogatok appokat stb.
Pár hónap és frissítés után tudnék többet mondani, mert még csiszolnak rajta.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6249) ghiottone válasza Illye (#6246) üzenetére


ghiottone
nagyúr

7T után és sok mindent próbáltam már - 8T, 9, 9 Pro, Motorola Edge 30, Pixel 6, 7, Samsung Galaxy S20Fe, S21Fe, S22+, Motorola Edge 30 Fusion, Oppo Find X5. Hosszabb ideig 10-12 hónap az Op9 és. Find X5 volt. Ja nég volt Pixel 8 Pro is, de alacsony pwm miatt azt nem tudtam használni.
Kb. 2 hete vettem egy Op11-est és kb. minden ok. A qi töltést hiányolom picit, de visszagondolva alig használtam.
- rendszer jó - jól működik minden, jók a megszokott plusszok ujjlenyomat olvasóról indítva, stb.
- kamera - ritkán érzem nár azt, hogy kelle a gcam port,
- aksi - az én használatommal 2 nap: [link]

Az S23-as szérián gondolkodtam én a Galaxy Watch4 maitt, de a 240hz-es pwm miatt sajnos mér a korábbi S-ek után meg sem próbáltam, mert ugyse bírná a szemem :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6250) tailor


tailor
őstag

Nekem idén lesz 4 éves a 7T, és a mai napig tökéletesen kiszolgál - sebességben jottányit sem lassult, egyedül az üzemidő kevesebb valamivel, de mivel nincs brutál használva (nem játszom rajta pl.), még az is bőven jó. A biztonsági frissítések lejárta aggaszt kicsit, az a netbank miatt lesz majd necces, és valószínűleg e miatt fogom majd cserélni, nem azért, mert meguntam / bedöglött :)

Viszont sajnos számomra felfoghatatlanok ezek a mai árak - 3-4-500 ezer egy telóért... fogom a fejem :( (De már anno a 7T is Aliról jött, global szofttal)

(#6251) balazs1022 válasza tailor (#6250) üzenetére


balazs1022
őstag

CrDroiddal vagy Derpfest Rommal még éveket tudnál nyerni. Ezekre folyamatosan erkeznek frissítések. De ha nagyon alap dolgokra kell, akkor itt a Lineage OS is. :)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#6252) Illye válasza tailor (#6250) üzenetére


Illye
tag

Ez a gondom nekem is, hogy a mai 200e Ft-os telók tudnak annyit vagy kevesebbet, mint a 7T.... :))

50.000Ft jóváírás Gránit bank, okostelefonos számlanyitáshoz! Részletekkel kapcsolatban keress Privát üzenetben!

(#6253) LógaGéza válasza Illye (#6252) üzenetére


LógaGéza
addikt

Én egy kicsivel többért vettem a NP2-t - igaz kéz alól, pár naposan.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#6254) tailor válasza Illye (#6252) üzenetére


tailor
őstag

Pontosan :( 200-250 ezerért ma egy jó esetben középkategóriás teló "jár". (Mondjuk ettől függetlenül tele a város iPhone-okkal, olyanok kezében is, akiknél mondjuk max egy belépő Xiaomi kéne legyen...)

@balazs1022 Őszintén szólva nem vagyok otthon a "romolásban", és nem tudom, hogy ezek mennyire biztonságosak ilyen téren, mint pl. a bankolás?
Update: ránéztem a crDroidra, hogy mi is ez - nos, már ez is "bukó" :(

[ Szerkesztve ]

(#6255) balazs1022 válasza tailor (#6254) üzenetére


balazs1022
őstag

Azert a tavaly év végi build nem olyan régi. De még mindig ott van a LineageOS. Az tenyleg naprakész.

Igazan nekem 7t Pro van CrDroiddal, nekem 2024 januari build van. Az android verzio: 13. De van mar rá 14 is, februari frissítésel.

A banki appok is működnek. (Otp, Simple, Revolut). Anno 7T-n én Derpfest rom-ot használtam.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#6256) Illye válasza ghiottone (#6249) üzenetére


Illye
tag

A próbált telók közül melyik volt a legjobb szerinted?

50.000Ft jóváírás Gránit bank, okostelefonos számlanyitáshoz! Részletekkel kapcsolatban keress Privát üzenetben!

(#6257) ghiottone válasza Illye (#6256) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az oppo find X5-öt kedveltem a legjobban - méretre, kijelzőre, qi töltés - ha abba az sd888 helyett az sd 8 gen2 processzor lenne az op11-ből - akkor kb. nálam az lenne a befutó.
az Op11-et giztopról rendeletem, így árban 625 dolcsi azért nem volt vészes. 12-n gondolkodtam még onnan 100 dolcsival többért - , mert abba már minden benne van - , de méretre az még nagyobb lenne.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6258) rankesz válasza Illye (#6252) üzenetére


rankesz
veterán

Én ha bestbuy telefont akarnék 2 kiló alatt akkor tuti egy poco f5-t vennék, és használnám valami crdroid vagy hasonló rommal

(#6259) milkabrams


milkabrams
őstag

200 ezer környékén szerintem fölösleges lecserélni, nem érdemben jobb annyiért. Mondjuk az a Poco f5 tényleg jó cuccnak néz ki, más kérdés, hogy milyen lesz a szoftver támogatás, ugyanis az a drága.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6260) Ronam válasza tailor (#6254) üzenetére


Ronam
addikt

XDA-s topikban írja a fejlesztő, hogy már a 14-esen dolgozik/dolgoznak, úgyhogy hamarosan szerintem az is elérhető lesz.

"I'll be moving towards Android 14 i.e. crDroid 10 when it's at least BETA quality."

(#6261) tailor válasza balazs1022 (#6255) üzenetére


tailor
őstag

balazs1022, Ronam, köszi az infókat! :R

(#6262) pcnet


pcnet
addikt

Én OnePlus 6 után kis kitérőkkel váltottam Poco F5-re. Tényleg jó cucc! Bitang jó üzemidővel. Kamera fronton is jókat lehet olvasni GCam-al. Én nem bántam meg, hogy megvettem. Rengeteget játszok mobilon és estére még nem sikerült 25% alá vinni. 67W töltővel meg megvan a töltés egy vacsora + fürdés alatt. Ajánlom mindenkinek akit nem riaszt el a HyperOS.

Szerk: Akit meg elriaszt, van rá sok custom rom.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#6263) Ronam válasza tailor (#6261) üzenetére


Ronam
addikt

Már van a crDroid-ból 14-es verzió is, ma töltötték fel, itt megtalálod, ha esetleg érdekel ;). Ez az XDA-s topikja.

[ Szerkesztve ]

(#6264) tailor válasza Ronam (#6263) üzenetére


tailor
őstag

:R Köszönöm szépen! Egyelőre még elvagyok a gyárival, de mindenképpen "talonban tartom" ezt!

(#6265) balazs1022


balazs1022
őstag

Ha még valaki használ OP 7T-t, akkor itt egy általam készített config AGC gcam-hoz.
Pro-hoz készült, de szerintem 7T-n is működni kellene.

Kicsit puhítottam a főkamera lencserajzolatán, illetve most már működik az összes kamera éjszakai módban is.
AGC-20240319-121126990

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#6266) ghiottone válasza balazs1022 (#6265) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:C

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6267) balazs1022 válasza ghiottone (#6266) üzenetére


balazs1022
őstag

Itt van néhány teszt kép is:

Normál:
AGC-20240321-120746056
Zoom:
AGC-20240321-120922481
AGC-20240321-121300213

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.