Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#360) Cifu


Cifu
nagyúr

Megjött a Nillkin Super Frosted Shield tok a telefonhoz, így az Orzly Fusion Bumper-el gyorsan össze is vetettem....

-A Nillkin sokkal karcsúbb, kézreállóbb, a tapintása is kellemes, egyáltalán nem csúszik, az Alert slider kapcsoló jól és kényelmesen elérhető. Ráadásul úgy fogja a telefont, hogy percekbe tellett, amíg kihámoztam belőle. Viszont nem védi a telefon tetejét és alját a földetéréskor - márpedig így már törtem telefont...
-Az Orzly esetében az Alert Slider-t max. körömmel benyúlva érem el, tapintásra nem rossz (bár egy picit tapadós/ragadós, de ez nem feltétlen hátrány). A vastag és rugalmas bumperről el tudom hinni, hogy kézből elejtve bármijen pózban képes a telefont megvédeni a károsodástól, ellenben böszme nagy vele már a telefon.

Összességében sírok és nevetek. Nem rossz tok a Nillkin, igényes, jó megfogni, ám előbb meg kellett volna nézni a gyártó oldalán, hogy fedi-e a tok a telefon alját és tetejét. Miután nem védi, így számomra nem igazán megfelelő. :U

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.