Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) Bibby


Bibby
addikt

Emlékszem hogy a kamerában egyszer meg tudtam csinálni, hogy miután fókuszál, elhúztam a másik kört és máshova raktam a fénymérést.
Most már csak azt tudom hogy a megjelenő kis napocska ikonnal állítok fényerősséget, meg ha nyomva tartom akkor ae/af lock.
Én vagyok béna vagy ez kikerült a szoftverből?

Ελευθερια η θανατος

(#3252) PowerBuldog válasza Bibby (#3251) üzenetére


PowerBuldog
veterán

NEm te vagy, tényleg nem lehet. Pedig az jó feature volt (bár lehet szerintük bug volt és javították :D )

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3253) Bibby válasza PowerBuldog (#3252) üzenetére


Bibby
addikt

Rájöttem, Manual módban van benne, automata módban nincs.

Ελευθερια η θανατος

(#3254) bmate7


bmate7
csendes tag

Sziasztok!
A céges áfa dolgot létszi valaki leírja röviden privátba :)
Előre is köszi :D

De vagyunk-e azok, amik lehetnénk?

(#3255) syler123


syler123
veterán

Létezhet olyan, hogy ráz a telefon amikor töltőn van? :D Pont hívtak és úgy éreztem, mintha nagyon halványan megcsípte volna a fülcimpámat az áram :D A tetején lévő fém rész.

(#3256) HoaryFox válasza syler123 (#3255) üzenetére


HoaryFox
őstag

Lehet csak a bőrödön felgyülemlett statikus elektromosság csapott át a fémre.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#3257) kalm.gabor válasza syler123 (#3255) üzenetére


kalm.gabor
tag

Valaki mondta, hogy nem működik az a funkció, hogy ha a hívó fél felveszi a telefont akkor rezegjen neked. Lehet továbbgondolták :DD

(#3258) Siffredi válasza Siffredi (#3204) üzenetére


Siffredi
senior tag

Akkor válaszolok magamnak, ha senki nem veszi a fáradtságot... :)

Elolvastam az összefoglalót, már világos, hogy itt az USA-ban is érdemes a gyártó honlapjáról megrendelni a telefont.

Viszont, kérhetem vajon ide is az európai verziót, európai töltővel, és minden más egyébbel, ami az európai verzióhoz jár?

(#3260) ollie válasza Siffredi (#3258) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mivel amerikai raktárból szállítanak oda, ezért csodálkoznék, ha európai verziót kapnál, még akár kérésre is.

De kérdezz rá náluk.

[ Szerkesztve ]

***

(#3261) syler123 válasza kalm.gabor (#3257) üzenetére


syler123
veterán

Az lesz az, erre nem is gondoltam :D

Egy másik kérdésem is lenne, ha full kikapcsolom a kézmozdulatokat, tehát se duplakoppos feloldás, se semmi, minden kikapcsolva, akkor ha törölgetem a kijelzőt mi jó fenéért éled fel?

[ Szerkesztve ]

(#3262) Tibko8


Tibko8
senior tag

Ezt a feliratot láttátok már? Most eset ki a dobozból és megakadt rajta szemem. Főleg azért mert ismerek olyat aki minden telefont lemerit teljesen és egy egész napot tolton hagyja. Pont ma kapta kézhez aki ezt csinálja. :)

Kép

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#3263) Tibko8 válasza syler123 (#3261) üzenetére


Tibko8
senior tag

Ambient Display nincs bekapcsolva?

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#3264) Outlander válasza Tibko8 (#3262) üzenetére


Outlander
őstag

Barátnőm is ilyen.... minden este 8-9 körül felrakja, reggel meg leveszi a töltőről a telefont.... az összes telefonjánál, hónapokon, sőt volt amelyik 1,5 évig ígyy volt használva.

Soha semmi baj nem volt... ez megint egy túllihegett gyártói utasítás. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3265) syler123 válasza Tibko8 (#3263) üzenetére


syler123
veterán

Igen be van kapcsolva, megnéztem nélküle, úgy jó, de akkor sem értem, elvileg csak az órát kellene mutatnia, feloldania nem kellene...

A linkelt képhez: AMi még érdekesség hogy írja is hogy a gyári töltőt használjátok, szóval kétlem hogy kíméli az akksit, ha más töltővel töltik lassan, szóval ezzel kár szórakozni...

[ Szerkesztve ]

(#3266) Tibko8 válasza syler123 (#3265) üzenetére


Tibko8
senior tag

Ha gyorsan csinálod és picit hozzá érsz akkor már rögtön a képernyőzarat dobja fel. Ma tisztítottam meg és akkor vettem észre. :)

A gyári töltőt minden gyártó leírja. :)

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#3267) Outlander válasza syler123 (#3265) üzenetére


Outlander
őstag

Így van, ellenkező esetben meg hal az összes kicsi póni... ne szórakozzatok!!44négynégy!!!44444!!!!! :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3268) w333 válasza Outlander (#3267) üzenetére


w333
félisten

Pedig ez így van ... :U

Nagyon sok telefont tönkretett már a gagyi olcsó USB C kábel !

Ez már nem olyan mint a Micro USB amit ugye szinte bármivel tölthetsz ! :))

szerk.

Itt egy másik hír is, (szóval csak óvatosan, gyári vagy minőségi kábel kell) :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3269) rmfcnb


rmfcnb
újonc

Sziasztok! Szeretném megrendelni a készüléket, de csak addig jutok, hogy berakja a rendelések közé, a fizetés viszont nem sikerül (most használom először a paypal-t, szóval elég valószínű, hogy azzal van a baj). Ha valaki szánna rám az idejéből, hogy segítsen vele, azt kérem írjon egy privátot!

(#3270) kalm.gabor válasza w333 (#3268) üzenetére


kalm.gabor
tag

Azért vigyázzunk a gyárival is :U (Ez még OP2 volt tudom)
Amúgy ez a fickó ---->Fickó tesztelgeti szépen a kábeleket, érdemes megnézni miket ajánl.

[ Szerkesztve ]

(#3271) mucsgyver70


mucsgyver70
aktív tag

Sziasztok. Én is csatlakoztam a táborhoz. :)
Még gondolkodom a biztosításon, tud valaki pontos feltételeket a biztosításról. Pl. Van-e önrész, futár jön-e érte, stb. ?

(#3273) w333 válasza #45553408 (#3272) üzenetére


w333
félisten

Nem ... az pl. egy nagyon jó kábel és nagyon ajánlott kategória ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3275) w333 válasza #45553408 (#3274) üzenetére


w333
félisten

Nincs mitől félni, nagyon megbízható ráadásul hitelesített termék ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3276) flegga92 válasza Outlander (#3264) üzenetére


flegga92
senior tag

Én is ilyen vagyok. Butatelefonoknál is mindig éjszaka ment a töltés, az összes eddigi okostelefonom is így van töltve. Az S4 már 3 éve megvan, rengeteget van töltőn, mert új korában sem volt meg soha a 4 óra SOT. 1,5 éve két akksit használok felváltva, de van hogy hónapokig ugyan az van benne (mostanában napi kétszer töltve, mert a bicózáskor a GPS+BT zenével neccesen bírná ki).
Régebbi telefonjaim nem voltak ennyire extrémen használva, ott se láttam semmi extrém kapacitás csökkenést.

(#3277) farena


farena
tag

Segítséget kérnék.
Zárolási képernyőn van két ikon, gomb. Bal alsó egy mikrofon, jobb alsó kamerát indít. Ezeket tudom cserélni?

Más
Kezdőképernyőn szeretnék több ikont elhelyezni. Most 4x4-et lehet. Tudom ezt növelni?
Válaszokat előre is köszönöm

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#3278) Scooter74 válasza ittakary (#3245) üzenetére


Scooter74
őstag

Hogyan TWRP-ben simán ráhúztad a 3.1.3-s OS-t?

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#3279) Tibko8 válasza farena (#3277) üzenetére


Tibko8
senior tag

Ez egy jó kérdés. Nekem baloldalt a telefon van. De hogy hogyan állítottam be (szerintem sehogy ezen a telefonon) nem tudom. De úgy gondolom hogy a Google fel szinkronizálta a beállításaimat One-rol mert ott emlékszem hogy lehetett állítani és ott a telefonra állítottam majd amikor itt beleptem vissza állította nekem . Igaz van még 1-2 beállítás amit One-rol hozott át.

Novat használok egy ideig próbálkoztam a gyarival de nem vált be nekem főleg úgy hogy egy idő után többet fogyasztott mint a képernyő még most is néha elő bújik a fogyasztásban pedig levan tiltva. Hosszan nyomsz egs üres részre majd alul jobbra vagy balra nem lehet mozgatni ami ott van nem jönn elő semmi más?

Szerk: testreszabásara katt majd utána húzd oldalra több beállítás is elő jön és ott lesz valahol most már így meg van.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#3280) Tibko8 válasza Tibko8 (#3279) üzenetére


Tibko8
senior tag

Utolsó Szerk esküszöm :)
Csak az alkalmazás fiók méretét lehet állítani a kezdokepernyot nem.
Mióta van benne a gyári ikon témán kívül +2?

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#3281) farena válasza Tibko8 (#3279) üzenetére


farena
tag

1+1 nekem baloldalt telefon, jobb oldalt böngésző volt.
Nem hozta át az 1+3-ra.

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#3282) farena válasza Tibko8 (#3280) üzenetére


farena
tag

3.2.1 frissítéssel jött

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#3283) Tibko8 válasza farena (#3281) üzenetére


Tibko8
senior tag

Akkor csak nekem volt ilyen mázlim igaz ez is második újrainditás után vettem észre hogy már nem a mikrofon van ott.

#3278) Scooter74 Szerintem mindent gyalult TWRP-ben és a teljes 3.1.3 zip-et rakta fel.

#3282) farena ja akkor már értem miért nem találkoztam vele én még 3.1.2 néztem szét a telefonon beállítások között

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#3284) farena


farena
tag

Az értesítési hangokat az értesítések (notifications) mappába kell másolni, hogy adott appoknál lejátssza. Ilyen nem Android 2.*.* volt utoljára?

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#3285) petipetya


petipetya
nagyúr

Van olyan beállítási lehetőség, hogy a kapacitív home gomb (=ujjlenyomat olvasó) hosszan nyomására lekapcsol a kijelző?

A dupla koppot be lehet neki állítani az alvásra is, ha jól olvastam a sorok között.

"nincs rá lezsóidő"

(#3286) ittakary


ittakary
nagyúr

reklámoztátok az 1600 ft-os pelosi tokos eBay hirdetést, én meg megrendeltem a legolcsóbbat, 1060 Ft volt :D

de még ez sem ajánlott már, mert kapható 620 Ft-ért is

(#3288) petipetya válasza #45553408 (#3287) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R Nagyon dicsérik emiatt a funkció miatt a Moto Z-t a hands on videókban, holott a OnePlus 3 is képes rá.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3289) PowerBuldog válasza w333 (#3275) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ez jó hír. Nekem is 2 blitzwolf kábel van úton :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3290) Macika66 válasza ittakary (#3286) üzenetére


Macika66
addikt

Azért a legjobb megoldás, ha 4 oldalról védett a teló. Ha a gyári tokban olyan szerencsétlenül ejted, hogy kőre esik az aljával vagy a tetejével, akkor nyoma marad még kisebb esésnek is.
Ezen szerintem nem szabad spórolni...

(#3291) Man0gatya válasza Outlander (#3243) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Nálam kék és hibát ír ki azt hogy A HIVÁSOK KÖZTI VÁLTÁS NEM SIKERÜLT.

(#3292) zhata válasza petipetya (#3285) üzenetére


zhata
senior tag

Nem értelek. Ha rányomok, azonnal bekapcsol. :F

(#3293) Siffredi válasza ollie (#3260) üzenetére


Siffredi
senior tag

Igen, ez nekem is megfordult a fejemben...

Van az oldalukon live chat, este kipróbálom, hogy működik... :)

(#3294) axlfsi


axlfsi
veterán

Két napja is már, hogy megjött az új skin, de még nem volt időm feltenni.
Valaki közülünk esetleg rendelt hasonlót? Kíváncsi lennék, milyen lett.
Enyém így fog kinézni:

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#3295) jaysee13 válasza axlfsi (#3294) üzenetére


jaysee13
tag

Mindenképpen küldj pár fényképet, ha felcuppantottad.

[ Szerkesztve ]

(#3296) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Nektek is mozog a hangerőgomb kicsit fel és le és ezzel fura fémes hangot ad ki?

(#3297) jaysee13 válasza szkorhetz (#3296) üzenetére


jaysee13
tag

Nálam nincs ilyesmi.

(#3298) axlfsi válasza mezi84 (#3228) üzenetére


axlfsi
veterán

Ha nem vagyok indiszkrét, hova rendelted?... Csak mert magyarországi címre nem enged...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#3299) exelsior1 válasza szkorhetz (#3296) üzenetére


exelsior1
senior tag

Nekem picit. Ennyi még bőven belefér :D

Galaxy S10

(#3300) Rick4 válasza HoaryFox (#3256) üzenetére


Rick4
félisten

Magam elé képzelem, ahogy a telót az asztalon, csörög, de nem nyúl hozzá kézzel, ezzel kisütve a statikus elektromosságot, hanem a fülét teszi rá a telóra. :D Életszerű mindenképp...

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.