Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18151) patoga válasza boruzs (#18150) üzenetére


patoga
tag

Boruzs, biztosan nem ezért nem látják a számod. Ahogy fentebb leírták, nyisd meg a gyári!!! telefon alkalmazást, ott 3 pötty/beállítások/hívás beállítások/SIM1/további beállítások.
Legalábbis 3T-n itt tudod állítani a szám rejtést/kutatását. Udv

[ Szerkesztve ]

(#18152) kentucky válasza YAS-dude (#18149) üzenetére


kentucky
őstag

Csak azért kérdem, hogy ez általános jelenség?

(#18153) ndavey


ndavey
tag

Srácok aki esetleg jártas az Android rendszer által használt alkalmazásokban az tudja, hogy ezek közül mit lehet/szabad letiltani az Android rendszer által használt energia csökkentése érdekében? Ami nem létszükségletű az feleslegesen minek fusson? :) Sajnos nekem elég elég "kínai" ezen folyamatok többsége..

(#18154) PistiSan válasza kentucky (#18152) üzenetére


PistiSan
addikt

Igen, ez ilyen, csak nem reklámozzák sehol.
[link]

(#18155) boruzs válasza patoga (#18151) üzenetére


boruzs
csendes tag

Szia,nagy küszködéssel sikerült beállítani nagyon nagy köszi neked. Egyébként azért ment ilyen nehezen mert ez az első droidos telóm. Csak azt nem értem még hogy hogy a csudába lett ez titkosítva, és hogy lehetne azt feloldani.

(#18156) pècsimunkás válasza boruzs (#18155) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nem T- mobile- os vagy? Ők alapból nem küldik a számot , neked kell megadni a hívószám küldès jogát .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#18157) K82 válasza Mosqu!to (#18133) üzenetére


K82
őstag

Nem nagyon láttam még megoldást a Waze reboot problémájára, a 3.2.4 - 4.0.1 OOS verzióban mindegyiknél előjött nálam ahogy custom romok alatt (CM, Resurrection Remix stb.) is (se a Nexus7-nek, se az előző Motorola telefonjaimnak nem volt ilyen nyűgje). Még idegesítőbb probléma, h 4G kapcsolat idején nagy sebességnél egy idő után eldobálja a GPS-jelet és kínkeservesen talál újra - egyedüli megodásként az vált be, h navi esetén fix 3G-re rakom, akkor érdekes módon problémamentes.

Pixel / OnePlus Pad

(#18158) plejik


plejik
addikt

Hát a Beta 10 akkuban jobb mint a 4.0.1 es FreedomOS. Szóval pakolom is vissza.. Nincs 2 óra kijelző és már 30 % az akku. A beta 10. en azért 4 órát gond nélkül elvitt..

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#18159) boruzs válasza pècsimunkás (#18156) üzenetére


boruzs
csendes tag

Szia,-8 igen T-Mobile-os vagyok de már sikerült megoldani kb-8-óra alatt (hahaha) még elég béna vagyok az androidhoz, (lúmia 735-öm volt) de bízom magamba elég tanulékony vagyok.Köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

(#18160) Rick4 válasza K82 (#18157) üzenetére


Rick4
félisten

4G kapcsolat idején nagy sebességnél egy idő után eldobálja a GPS-jelet és kínkeservesen talál újra -

Érdekes, ezt tegnap az asszonynak is megcsinálta igoval.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#18161) K82 válasza Rick4 (#18160) üzenetére


K82
őstag

XDA-n olvasgatva másnál is előfordul sajnos és elég bosszantó. Waze, Google Maps, Here - mind eldobja magát ha 4G-re van állítva az adatkapcsolat.
Szerintem firmware szinten lehet a probléma, amit ugyan legalább kétszer frissítettek, kijött azóta kismillió OOS verzió, mégis fennáll a hiba.

Pixel / OnePlus Pad

(#18162) plejik


plejik
addikt

Na nem a beta 10-et raktam vissza, hanem egy ki RR-t. Meglátjuk milyen. Eddig semmi gondot nem tapasztaltam vele. Csak mire minden beállításon végig szüttyög az ember.. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#18163) K82 válasza plejik (#18162) üzenetére


K82
őstag

Nálam is röpülni fog fel az RR, csak arra várok h a custom romok alatt jobb legyen a fényképek minősége.

Pixel / OnePlus Pad

(#18164) plejik válasza K82 (#18163) üzenetére


plejik
addikt

Én most néztem, teljesen jó, arra amire nekem kell hébe hóba képet lőni tökéletes. :) Mondjuk Én a google kamera és gyári OP kamera appot használom. Ja és az RR 7.1.1 re épül.

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#18165) zermi válasza plejik (#18164) üzenetére


zermi
aktív tag

Egy ideje már én is az RR romot használom, nekem eddig tökéletesen bevált.Amire én használom meg azokkal az alkalmazásokkal amiket használok még nem találkoztam hibával.

(#18166) dfcwolf


dfcwolf
tag

Sziasztok! Én már egy 3T-t használok, de úgy gondolom nem olyan nagy a különbség és ez a fórum valahogy szakmaibbnak tűnik.

Feltöltöttem a telefont és nagyon vártam, hogy milyen értékeket látok majd a következő töltésnél. De amikor úgy 15% volt még hátra az akksiból akkor azt mutatta, hogy 5 órája töltöttem tele a telót. Pedig már több mint 24 órája. Mitől nullázódhatott? Nem volt töltőn azóta.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#18167) FeRkE válasza dfcwolf (#18166) üzenetére


FeRkE
őstag

USB kabellel sem volt a gepre kotve veletlen ?

(#18168) plejik válasza zermi (#18165) üzenetére


plejik
addikt

Szoktad frissíteni? Twrp alól ?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#18169) dfcwolf válasza FeRkE (#18167) üzenetére


dfcwolf
tag

Nem volt. Semmi ilyesmi nem történt vele.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#18170) G4bi89


G4bi89
senior tag

Ezt láttátok már? Twitteren az olasz Oneplus azt állítja, hogy a 4.0.1 -et visszavonták és hamarosan jön a 4.0.2.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#18171) Macika66 válasza G4bi89 (#18170) üzenetére


Macika66
addikt

Fene tudja, nekem a csúszka-kapcsoló durván súlyos elbarmolásán kívül nincs bajom a 4.01-gyel.

(#18172) PistiSan válasza Macika66 (#18171) üzenetére


PistiSan
addikt

Engem a csuszka sem zavar igazán, de ha jön update, feltolom.

(#18173) atee


atee
őstag

Sziasztok!

Oneplus3 készüléket, hogyan lehet ráveni, hogy csatlakozzon a win 10 hez?
Hiába kapcsolom a file transferre az USB csatlakozásnál.

Köszönöm!

D-day 2002-01-04 01:54

(#18174) pècsimunkás válasza Macika66 (#18171) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Na igen , az nagyon nagy hiba . Talán javítják egyszer . Mondjuk ha így marad , akkor maradok 6.0.1.- en.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#18175) PiciDikenz válasza pècsimunkás (#18174) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Nem hiba, hanem Android N feature. Ha valakinek a normál rezgő mód hiányzik, arra van egy hack, hogy lenyomva tartod a hangerő gombot, majd a teljesen alsó pozícióból teljesen fel tolod a kapcsolót és gyorsan vissza a legalsóba. Így normál módban lesz a telefon, de rezgőn.

(Amúgy a FB app letörlése óta durva üzemidőt produkál a telefon, ég és föld...)

[ Szerkesztve ]

(#18176) Macika66 válasza PiciDikenz (#18175) üzenetére


Macika66
addikt

Félreértettél.
A középső és a felső mód megcserélődött.
De olyannyira, hogy ha pl. az E-robottal a NÉMA üzemmódot kapcsolom be, akkor FOG rezegni.
De ha a ne zavarj (csak rezgés) módot, akkor lesz teljes kussban....

Ez nem jó így sehogysem...

(#18177) PiciDikenz válasza Macika66 (#18176) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Ez mindaddig ugy is lesz, amig az E-robot fejlesztoi nem alkalmazkodnak az N uj fajta rendszerehez. Nem azt mondom, hogy nekem igy tetszik, de mar megszoktam, hogy amig eddig az also allasban van folyton a telefonom, most a felsoben van, amikor alszom, akkor ugyis a kozepsobe rakom. Persze 3rd party appoknal nyilvan van kavarodas, de ez nem a Google hibaja.

(#18178) racerx


racerx
őstag

Mi ezt a varia ezzel a hangerő csúszkàval ? Èn rohadtul ritkán használom /tam. Max annyit, hogyha legfelső állásba toltam, akkor tök nèma volt,nem is rezgett (asszem).

(#18179) pècsimunkás válasza racerx (#18178) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Èn alapvetően rezgőn használom a telefont . Ha közèpső állásban volt a csúszka , akkor èbresztett , de senki ès semmi nem tudott èbreszteni . A legfelső állásban èrtelemszerűen teljesen nèma volt . Szóval , amíg ez nem lesz így , addig èn maradok a 6.0.1.- en. Ha nem kap több frissítèst 3.2.8.- után , akkor is .
Ha esetleg lesz olyan megoldás , hogy a hangerő le - akkor rezgès , majd mèg egy gombnyomással nèmára rakom , akkor váltok . Ha nem , akkor nem ! Mondjuk nekem a csúszka sem hiányzott a legkisebb mèrtèkben sem , jobb lett volna , ha csak a hangerő gombal - hagyományos módszerrel használni , ès most nincs ez a túlkomplikált xarakodás ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#18180) PiciDikenz válasza pècsimunkás (#18179) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Azert az eleg meredek, hogy egy feature megvaltoztatasa miatt nem frissitesz, mert kb 10 percig tartana megszokni az uj rendszert... plane, hogy a regi allapot is visszahozhato a modszerrel amit fentebb irtam. Remelem erzed Te is, hogy ez mennyire nem oke :D

(#18181) sszemtelen válasza pècsimunkás (#18179) üzenetére


sszemtelen
őstag

&mindenkinek:

Ilyen beállítások mellett:

A telefon meg sem mukkan, középső állásban. Hiába van tizennégyesen a hangerő, nem fog rezegni. Szóval megkapod ugyan úgy a régi beállításokat, annyi kozmetikai hibával hogy a csengetési csúszka 14-en lesz (Nekem mondjuk át sem vált, végig 100ason van).

És igen, ez a 7.0, OOS 4.0.

(#18182) ratobi válasza PiciDikenz (#18180) üzenetére


ratobi
senior tag

De a nem rootolt rendszert, nem olyan egyszerű visszaállítani..

(#18183) xenom0rph válasza sszemtelen (#18181) üzenetére


xenom0rph
őstag

Az senkinek a fejében nem fordult meg hogy a középső állás sem teljesen néma? Mert ha abban vagyok akkor hogyha van billentyűzet hangom akkor hallani, médiát nem lehet vele némítani, viszont ha szükséged van rezgőre akkor nem lesz olyan állásod ahol minden dolog néma. Ezt viszont sehogy nem lehet megoldani, az előző oos-ben viszont jó volt az elgondolás, itt nem.

halahala

(#18184) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok az Amerikában szánt telefonokra (OnePlus 3 5.5" Qualcomm Snapdragon 820 MSM8996 Quad-Core 2.15GHz 6GB 64GB) is ugyanazok a romok mennek mint az Eu-ba szánt telefonokra? Vagy a romokban nincs különbség csak a B 20-ban? Köszi!

Üdv. Feri!!

(#18185) rankesz válasza pusihusi (#18184) üzenetére


rankesz
veterán

A3003 típus kell, az lett ide szánva, a többivel szenvedés lesz

(#18186) Totheground válasza xenom0rph (#18183) üzenetére


Totheground
addikt

"viszont ha szükséged van rezgőre akkor nem lesz olyan állásod ahol minden dolog néma"

Valamit biztos félreértek, de a felső állás bekapcsolt rezgéssel pont ezt tudja.

Nekem ez sokkal jobban bejön, iOSen is azt szoktam meg, hogy ez gyors katt-al váltok a néma és normál mód között.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#18187) Macika66 válasza pusihusi (#18184) üzenetére


Macika66
addikt

Ez kicsit átgondolatlan kérdés volt hiszen ha HW-s eltérés van két készülék között, akkor már eleve nem lehet jó rá ugyanaz a ROM.
Nincs átjárhatóság szoftveresen az A3000/A3005 és a A3003 között

(#18188) Macika66 válasza PiciDikenz (#18175) üzenetére


Macika66
addikt

Android N feature már csak azért sem lehet szerintem, mert ilyen csúszka nincs más Androidos készüléken, tehát csak és kizárólag OnePlus feature lehet. De szerintem véletlen hiba.

Azt is megmondom, miért.
A Ne Zavarj-nál LEHET szükség rezgőre, de a némánál SOHA.
És a mostani állapotban némánál lehet engedélyezni a rezgést, a Ne Zavarjnál egyáltalán nem.
Szerintem ez bizonyítja, hogy nem nagyon lehet szándékosságról beszélni. Legalábbis remélem, hogy nem akarhat szándékosan ilyet egy fejlesztő...

(#18189) bAtt001 válasza rankesz (#18185) üzenetére


bAtt001
addikt

Egyetértek, volt Xiaomi telefonom, soha többet nem veszek olyat ami nem támogatja az itthoni frekvenciákat :D Nem is kell feltétlenül vidékre utazni, hogy szopjon vele az ember :D

(#18190) Timer válasza Macika66 (#18188) üzenetére


Timer
veterán

"A Ne Zavarj-nál LEHET szükség rezgőre, de a némánál SOHA."

Kivéve, ha a három állású csúszkát úgy használod, mint én: alsóban hangja van, a felsőben nincs hangja, se média, se semmi, ellenben rezeg, mert ha jön hívás, arról értesülni akarok. Látod, ahány ház, annyi szokás. Jómagam a középső állásnak nem látom értelmét, mert ha jól tudom, ilyenkor kicseng a hívónak a telefon, csak az ebből nem jelez semmit a felhasználó felé. Ha mellé esetleg még nem is értesít a készülék az elmulasztott hívásról, az kifejezetten gáz (nem tudom, mert nem használom).

Egyébként egy jó hívásblokkolónak nincs párja, én azt tolom "Ne zavarj!" helyett.

(#18191) ToniSlow válasza bAtt001 (#18189) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Ezért is vártam amíg a Xiaomi is elkezd gyártani EU piacra, párom egy Redmi 3S-t kapott, abban már van B20.

(#18192) ratobi válasza Timer (#18190) üzenetére


ratobi
senior tag

Te melyiket használod?

(#18193) PowerBuldog válasza Timer (#18190) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Középső állásban csak arról értesít hogy elmusztottad. Nem is használom többet azt...

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#18194) Macika66 válasza Timer (#18190) üzenetére


Macika66
addikt

A csúszka valamennyi állásában ugyanúgy jelez vissza a hívónak, kicsöngéssel, ebben nincs különbség.

---

Eddig NAGYON jó volt, három fokozatú volt, alul mindenkinek, középen rezegve, felül senkinek nem jelezte a bejövő hívásokat, üzeneteket, értesítéseket.
Most ez felborult, használhatatlan lett.

(#18195) zhata válasza Timer (#18190) üzenetére


zhata
senior tag

Nálam ez a háromállású kapcsoló még szűz, kezdettől fogva az alsó állásban van, zárdába is adtam. :D (Szerintem teljesen felesleges.)

[ Szerkesztve ]

(#18196) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Na , most elèg sok hozzászólás ment a csúszkával kapcsolatban . Tehát : van olyan lehetősèg , hogy legyen hang + rezgès , rezgès , nèma+ èbresztès , teljesen nèma 7.x.x.alatt ? Az , hogy 1-2 beállítást meg kell csinâlni nem èrdekes termèszetesen . Csak annyi , hogy van - e ezekre lehetőség , amiket kèrdeztem .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#18197) Macika66 válasza pècsimunkás (#18196) üzenetére


Macika66
addikt

Na, PONT ÍGY szeretném én is...
Rootolt készüléken elvileg működik ez a program.

(#18198) xenom0rph válasza Totheground (#18186) üzenetére


xenom0rph
őstag

A teljesen néma alatt értem hogy rezegni sem rezeg, hanem néma. Ha rezgő és teljesen néma között akarok váltani akkor mehetek be a beállításokba és állítgathatom ott. Annyit viszont nem ér. Azért ennyire fontos ez, mivel én a telefont hangos üzemmódban alig használom, a rezgő és a néma között szoktam váltogatni, és mint mondtam a ne zavarj módban nincs lehetőség média némításra.

halahala

(#18199) Timer válasza ratobi (#18192) üzenetére


Timer
veterán

Köszi a válaszokat mindenkinek! Blokkolásra az RCB-t használom, kell hozzá root, de OOS 4.0 alatt is rendben működik tapasztalataim szerint.

Ha priority módban visszajelzést ad a készülék az elmulasztott hívásokról, az legalább valami. Azt hittem, úgy működik, hogy a hívó félnél normálisan kicseng, de te ezt soha nem tudod meg, mert semmivel sem jelzi.

RCB-nél van whitelist lehetőség is, ünnepek alatt például ezt használtam, csak család felkiáltással, hétköznapokon pedig blacklist van érvényben, magánszámok, ügynökök, meg egynéhány paraszt távol tartására.

Régen én sem használtam a csúszkát, mindig alul volt, helyette a #1 Profillal oldottam meg az ilyen irányú témákat. 3.2.8 alatt fantasztikusan jól ment az a szoftver, de Nougattal nem működik normálisan, annak ellenére, hogy vagy másfél napon át küldtem a logokat a fejlesztőjének, és pakoltam fel a tőle kapott apk-kat... Talán majd egyszer. Így maradt a csúszka, de nekem annyi az igényem, hogy egy mozdulattal némíthassam a telefont, ezt felső állásban tudja, akár rezgéssel együtt is.

(#18200) PistiSan válasza Macika66 (#18197) üzenetére


PistiSan
addikt

Első sor a leírásban.
ROOT & XPOSED REQUIRED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tudomásom szerint xposed még nincs nougat-ra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.