Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17201) Scooter74 válasza ToniSlow (#17200) üzenetére


Scooter74
őstag

Feltetted a full zipet?

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#17202) Scooter74


Scooter74
őstag

:)

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#17203) Nippel válasza Scooter74 (#17202) üzenetére


Nippel
tag

Pl?

(#17204) ToniSlow válasza Scooter74 (#17201) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Fel persze. FR is megvolt.

(#17205) Scooter74 válasza Nippel (#17203) üzenetére


Scooter74
őstag

Semmi :K

ToniSlow:FR az miért, nem beta_10-n voltál?

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#17206) Scooter74


Scooter74
őstag

Na Skacok itt az idő, hogy:

Kívánjak Nektek. :D

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#17207) ToniSlow válasza Scooter74 (#17205) üzenetére


ToniSlow
senior tag

De, csak a formázást nem csináltam meg, azzal megvártam a "véglegest". Bár ahogy a fórumban olvasgatom kb a 10-es ugyanez amit kiadtak.
Hozzáteszem a pitiáner fordítási hibák ugyanúgy benne vannak.
(B@szott gyors a boot)

[ Szerkesztve ]

(#17208) olleru


olleru
csendes tag

Sziasztok!

Hogyan tudom levenni a csengőhangerőt 0%-ra, 14% alá nem megy. Most frissítettem a 7-es droidra és sehogy sem sikerül. 6-os rendszeren nem találkoztam ilyen hibával.
Illetve, hogyan tudok long screen shotot löni vele, a 3 ujjas mozdulat be van állítva. A bétában láttam ezt a long screen shot lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dávid

(#17209) Nippel válasza olleru (#17208) üzenetére


Nippel
tag

90% és 4 óra van hátra?

(#17210) zoltan6 válasza Nippel (#17209) üzenetére


zoltan6
őstag

újra kell egyszer indítani,aztán nagyjából helyreáll,nekem 50%-nál 45 percet írt,újraindítás után 45%-nál most 6 órát

(#17211) Tibko8


Tibko8
senior tag

Térerőben, frissítésekben gazdag boldog új évet minden OnePlus tulajnak! :)

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#17212) Totheground válasza olleru (#17208) üzenetére


Totheground
addikt

Szerintem most a slider legfelső állása tölti be ezt a funkciót.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#17213) Cry0


Cry0
őstag

Sikerekben Gazdag Boldog Újévet kívánok minden Oneplus felhasználónak :))

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#17214) Totheground


Totheground
addikt

Faja, az egyetlen játékban amit néha játszom, kicsit megerőszakolta az audiót a 4.0 (eddig tökéletes volt). Létezik valami épkézláb metódus, hogy visszategyem a legutóbbi MM verziót amig ezt hegesztik? Lehetőleg adavesztés nélkül. Gondolom nincs szerencsém...

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#17215) ToniSlow válasza olleru (#17208) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Nem tudod teljesen lehalkítani. Ez már a jó néhány beta óta így volt.

(#17216) syler123


syler123
veterán

Boldog Új Évet!

Azt már látom hogy ezzel a végleges Nougat-al még várnom kell. Majd 1 hónap múlva visszatérek rá, ha már javították a hibák nagy részét.

ToniSlow: Alkalmasnak lehet alkalmas, de jobb bármiben is, mint a legutolsó MM verzió?

[ Szerkesztve ]

(#17217) ToniSlow válasza syler123 (#17216) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Napi használatra alkalmas, ahogy a beta-k is azok voltak.

(#17218) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Sziasztok!
Búék mindenkinek!
Arra van valami mód, hogy a Google app ne "Launcher3"-ként szerepeljen? :/

Köszönöm!

(#17219) L4mie


L4mie
veterán

Nyugi mindenki Új Zélandon se jött meg korábban :D Kanada VPN FTW!
Most települ, nagyon vártam már, és kíváncsi leszek :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#17220) zsoltiz válasza Totheground (#17212) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"Szerintem most a slider legfelső állása tölti be ezt a funkciót."

Az nagyon nem ugyanaz.
Ez egy bug, amit szépen bennehagytak, csak hogy ki lehessen adni időben. Én már bánom, hogy feltettem. Az oneplus X-es szoftveres bénázások után azt kell mondjam: tipikus. Hihetetlen, hogy ennyi béta kiadás után ilyen hibákkal kiadnak egy véglegesnek titulált verziót.

(#17221) zsoltiz válasza ToniSlow (#17217) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"Napi használatra alkalmas, ahogy a beta-k is azok voltak."

Az, csak az ilyen hibák miatt -mint hogy pl nem lehet lehalkítani- olyan érzés, mint kemény újságpapírral segget törölni. Az is alkalmas napi használatra, de azért wc papír jobb.

(#17222) FeRkE


FeRkE
őstag

Fasza egyebkent, egeszen eddig rezgon voltam upgrade ota, most kiprobaltam, hogy felveszem a hangerot, persze en sem tudom teljesen lenemitani, vissza rezgore :(

(#17223) Nippel válasza FeRkE (#17222) üzenetére


Nippel
tag

És a kis csuszka se tudja lenemitani a telefont?

(#17224) PistiSan


PistiSan
addikt

Android 7 stable (oos4) full rom honnan tölthető le? Raknám fel sideloaddal.
Előzőleg megosztott link nem megy már.

(#17225) t181 válasza zsoltiz (#17221) üzenetére


t181
senior tag

Nem hiszem, hogy ez hiba, szerintem direkt csinálták.
És szvsz jó is így, még ha egy kicsit barbár módon is lett megoldva.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#17226) zsoltiz válasza Nippel (#17223) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"És a kis csuszka se tudja lenemitani a telefont?"

Az nem ugyanaz. Ha a csúszkával lenémítod, akkor semmilyen értesítés nincs, rezgés sem. A hangerő gombbal eddig le lehetett némítani úgy, hogy az utolsó lépcső a "csak rezgés" volt. Tehát nem volt hangja a bejövő hívásoknak (és semmi másnak), de rezgett. Én pl így használtam nagyon sokszor, pl irodában, vagy otthon pl alvó gyerek mellett. észreveszem, ha rezeg a teló az asztalon, de néma, nem csörög. És most gyakorlatilag megszűnt ez a "csak rezgő" mód.

(#17227) FeRkE válasza Nippel (#17223) üzenetére


FeRkE
őstag

Le tudja, a legfelso allasban. Most nezem, a rezgest be lehet kapcsolni, hogy akkor is rezegjen. Kerdes, hogy az ertesitesek megjonnek -e..

(#17228) t181 válasza zsoltiz (#17226) üzenetére


t181
senior tag

Van csak rezgő a csúszka felső állásában.
Állítsd felső állásba, nyomj rá a fogaskerékre és itt be bírod kapcsolni, hogy rezegjen.

(#17227) FeRkE
Megjönnek. (Beta 10-en vagyok, de ez már 8 óta így van, nem hinném, hogy most változtatták meg)

[ Szerkesztve ]

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#17229) zsoltiz válasza t181 (#17225) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"És szvsz jó is így, még ha egy kicsit barbár módon is lett megoldva."

Mi benne a jó?
Minden telefonban van "csak rezgő" mód. Eddig itt is volt. Mi abban a jó, ha megszokott funkciókat eltávolítanak? Reménykedem, hogy csak bug.

(#17230) t181 válasza zsoltiz (#17229) üzenetére


t181
senior tag

Sosem szerettem úgy némítani/rezgőre tenni, hogy ráfekszem a hangerő le gombra, amíg rezgőre nem áll, illetve az "egyszer megnyomom valamelyik hangerő gombot, majd a hangjegyre bökök" módszert sem szerettem.
Sokkal jobban tetszik így, hogy csak fel kell löknöm a csúszkát, elő sem kell vennem a telefont.

Nem azt mondom, hogy mindenkinek jó így, mindenkinek tetszenie kell, de nekem tökéletesen megfelel.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#17231) rankesz válasza zsoltiz (#17229) üzenetére


rankesz
veterán

Ne legyél már ennyire.... ... légyszíves. Tedd fel a csúszkát legfelső állásba (néma, pedig eddig ne zavarj mód volt a neve) és amíg mutatja a feliratot bökj a fogaskerékre és kapcsold be a rezgőt. Jéé!!
Az is feltűnhetett volna hogy az eddig csak prioritás módnak nevezett állás most már ne zavarj... Na, szerinted ez is véletlen, mint a 7-el bevezetett totálisan testre szabható értesítő rendszer?

(#17232) Tibko8


Tibko8
senior tag

Ez nem bug ha nem feature. A legelső bétától így van.
Ha legfelső állásba teszed ugyan úgy megjönnek az üzenetek és ugyanúgy rezeg a telefon.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#17233) K82 válasza PistiSan (#17224) üzenetére


K82
őstag

Itt próbálkozz.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#17234) PistiSan válasza K82 (#17233) üzenetére


PistiSan
addikt

A mega linkről már el is indult, illetve van leírás is!

Köszi. :R

(#17235) zsoltiz válasza rankesz (#17231) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"Ne legyél már ennyire.... ... légyszíves. Tedd fel a csúszkát legfelső állásba (néma, pedig eddig ne zavarj mód volt a neve) és amíg mutatja a feliratot bökj a fogaskerékre és kapcsold be a rezgőt. Jéé!!"

Ne nézz hülyének. Ez még mindig nem ugyanaz.
A teljesen néma módban eddig az volt a jó, hogy nem is rezgett. Ha beállítom hogy rezegjen, akkor meg ezt -a teljesen néma- módot vesztem el, vagy állandóan kapcsolgathatom külön ki-be a rezgést a beállításaiban.

Eddig 4 félem ódon használtam:
1) normál (slider alul), hangerő fent, hogy halljam, bárki hívhat

2) normál (slider alul), hangerő le, csak rezgő mód. Bárki hívhat, de diszkréten csak rezeg.

3) priority mód (csúszka középen): ebben az volt a szép, hogy a hangerő beállítástól függően vagy csörgött vagy csak rezgett, DE csak a priority kontaktoknak, mindenki másnak kuss. Most ez sem lehet _csak_ rezgő, mindenképp csörög.
Éjszaka pl így használtam, nulla hangerő, csak rezgés és priority mód: tehát mindenkinek teljes kuss, de ha egy fontos kontakt hív éjjel, akkor _rezeg_ a telefon. Légyszi állítsd be most így a szuper új rendszerrel. Nem lehet, mert nem lehet a hangerőt levenni "csak rezgés"-re.

4) Csúszka fent: se nem csörög, se nem rezeg.

(#17236) randras_83 válasza zsoltiz (#17235) üzenetére


randras_83
addikt

Amúgy használod a ne zavarj módot?
Közben rájöttem

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#17237) racerx


racerx
őstag

Felraktam OTA a nougatot, majd vissza a módosított Twrp, de induláskor twrp jelszót kér, és ugye ennek hiányában, nem lehet semmit se kezdeni vele read only. Már nem emlékszem, hogy anno mit csináltam, hogy ez eltűnjön, most is volt már factory reset twrpból, osygen alol, de ugye mindig titkosítja az első induláskor, és mindig ugyanott vagyok.próbáltam már a pin kódomat , a default_password-ot, de semmi. Valaki mondjon vmi okosat.

(#17238) Cry0


Cry0
őstag

Sehol sincs mar fent az oos4 ? :(

[ Szerkesztve ]

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#17239) kukukk


kukukk
csendes tag

Üdv.
Van már működő xposed android 7-re?

(#17240) syler123


syler123
veterán

Nem tudom fel merjem-e tenni az oos 4.0-át :D Játékok alatt másnál is rossz a hang, mint ahogy nemrég írta valaki? Mondjuk előbb utóbb ígyis úgyis fel kell tennem a nougat-ot, majd foltozgatják gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#17241) K82 válasza racerx (#17237) üzenetére


K82
őstag

Flashelj egy SuperSU-t, elvileg az megoldja.

Cry0: itt van pár sorral feljebb... #17233

kukukk: még nincs

Pixel / OnePlus Pad

(#17242) metal01 válasza syler123 (#17240) üzenetére


metal01
őstag

Én várok még pár hetet. Addigra kiderülnek az esetleges hibák. És lehet, hogy lesz hozzá hibajavítás is.

(#17243) Cry0 válasza K82 (#17241) üzenetére


Cry0
őstag

Onnan mar nem lehet leszedni
vissza vonom gépen már jön is lefele :))

[ Szerkesztve ]

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#17244) racerx válasza K82 (#17241) üzenetére


racerx
őstag

OTG-re kinyomok egyet, hátha. Mert eccerűen sehogy se tudom ezt a k.va jelszó kérést eltüntetni :(

(#17245) PistiSan


PistiSan
addikt

Sideloaddel megy éppen fel az OOS4, hagyjam bebootolni, és utána mehet majd a TWRP és a ROOT?
Nem teljesen tiszta nekem, hogy mikor fogja titkosítani a telefont, és hogy ezt mindenképp meg kell akadályozni, ha rootot is használni akarok?

(#17243) Cry0
A Mega link nekem még jó volt egy fél órája, nekem már megy felfelé sideloaddel a rendszer.

(#17246) xPx


xPx
csendes tag

eddig a nougat nem nyűgözött le... a nova launcher bugos lett tőle (az alap launcher shelfje miatt a legszélső bal oldali asztal háttere elhomályosul). onenote widgetje nem hajlandó működni, az értesítési sáv lehúzás laggos, a hangerő beállításáról ne is beszéljünk. hozzáteszem a telefonom nem rootolt, romozott, meg semmi ilyesmi. gyári visszaállítás is történt természetesen. bár megeshet, hogy az appok működési hibája az app fejlesztők sara, nem a oneplus-é, de mégis bosszantó, hogy frissítés előtt meg rendesen mentek ezek.

(#17247) agent_k


agent_k
őstag

Furi ez a jelszókéréses balhé amivel játszotok.
Mielőtt bármit tennék kiveszem a biztonsági beállításoknál a pinkódot. Ezzel elvész az ujjlenyomat beállítás is, de sebaj. A tárhely titkosítva marad, a jelzés szerint. Ezzel sincs baj.
TWRP-be belépek elvégzem a flashelést. Újraindítom a telefont, majd beállítom újra a pinkódot meg az ujjlenyomatomat.

(#17248) seven7 válasza xPx (#17246) üzenetére


seven7
aktív tag

Töröld ki azt a képernyőt, és rakj egy újat helyette. Ha még mindig olyan háttérkép váltás. Nálam megoldotta.

(#17249) PistiSan válasza agent_k (#17247) üzenetére


PistiSan
addikt

Tehát ha így járunk el minden alkalommal, akkor nem lesz jelszó kérés a TWRP-ben ugye?

Én még most rakom fel első alkalommal, de gyűjtöm az infókat hogy mit ne rontsak el! :)

(#17250) racerx válasza racerx (#17244) üzenetére


racerx
őstag

Na így jó lett, viszont vmi elk..dott, mert nem lát egy sim kártyát se :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.