Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18751) nutfile


nutfile
aktív tag

hello,

valamit elcsesztem a twrp-s frissítésnél. ha jól emlékszem valami error 7.
gondoltam semmi probléma, viszateszem a nandroid backup-ot twrp-ből, errefel valami ilyet írt ki:

"restore failed unable to find file system (first+period)"
ezután nem tudok bebootolni, mert nincs op rendszer.

sérültek a partíciók, vagy mi?

help pls!

(#18752) nutfile válasza nutfile (#18751) üzenetére


nutfile
aktív tag

annyiban pontosítok, hogy dirty flash-ként nem ment fel a 4.0.2.,
aztán twrp 3.0.3-mal felment, de nem fogadta el a mintát, így nem tudtam belépni.

ezután viszont nem tudtam visszatenni a 3.2.7-es nandroid backup-ot

most clean flash-ként felment a 4.0.2. és be is tudok lépni.

hogyan tudom visszatenni a 3.2.7-et? valami spéci módja van? vagy régebbi twrp kell hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#18753) emmm válasza emmm (#18715) üzenetére


emmm
senior tag

Azóta (tegnap reggel fél 7 óta) van 36 %-on és azért játszottam is vele. Egyelőre rendben van, a kezdeti Android rendszer akksi-leszívása megszűnt - bár nem tudom, hogy miért/hogyan/honnan jött...

(#18754) rankesz válasza nutfile (#18752) üzenetére


rankesz
veterán

Szerintem azért nem ment fel a mentés mert nem egyezett a file rendszer. Gondolom vissza kellene tenni egy régebbi 6.0 alapú romot clean installal.

(#18755) t181 válasza nutfile (#18752) üzenetére


t181
senior tag

Nézd meg, hogy milyen fájlrendszert használ a /data partíció. (pl. Diskinfo-val)
Ha f2fs, akkor TWRP-ben ext4-re tudod formázni és ezután már elvileg felmegy a mentés. (formázáskor MINDEN repül)

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#18756) rankesz válasza t181 (#18755) üzenetére


rankesz
veterán

Ez igaz, a twrp-ben való fájlrendszer konvertálást el is felejtettem, pedig én is úgy csináltam nougat-ra váltáskor...

(#18757) Macika66


Macika66
addikt

48 óra 17 perc, 3 óra 9 perc SoT, 4% töltöttség.

Szeretem a Beta11-et!

(#18758) FoxPuppy válasza Macika66 (#18757) üzenetére


FoxPuppy
tag

Sziasztok!

Tudna valaki ajánlani itthon kapható , működő OTG-kábelt SOS-be, nem érek rá már berendelni a messze Kínából....

Előre is köszönöm ! :R

(#18759) racerx válasza Macika66 (#18757) üzenetére


racerx
őstag

Ez nálam is megvolt 4.0.2 nél.

(#18760) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!

A frissítés után böngészgettem a telefont és a Biztonság és ujjlenyomatok menüpontban a Titkosításnál azt írja, hogy a telefon titkosítva van. Ez pontosan mit jelent?

(#18761) Macika66 válasza racerx (#18759) üzenetére


Macika66
addikt

Akkor valami nálam volt nem OK, mert durván fele ennyit ment, reggel levéve a töltőről éjjelre 25-28%-on állt, nem lehetett már elindulni vele másnap.

Most újra OK, örülök...

(#18762) Bibby


Bibby
addikt

Csak most vettem észre, hogy két számológép appom van, mióta feltettem Oxygent. :U
Ez hogy? És melyik az igazi?

[kép]
[kép]
[kép]

Ελευθερια η θανατος

(#18763) racerx válasza Macika66 (#18761) üzenetére


racerx
őstag

Nos, lehe h véletlen, de freedom romról váltva, én is alig akartam elhinni, hogy sleepben szinte semmit se merült. De majd kiderül ha a következő 3-4 töltésnél is hasonló lesz e.

(#18764) ChrYsler válasza Bibby (#18762) üzenetére


ChrYsler
aktív tag

Az alsó az újabb. Ha a sárga sávra ráböksz pontosítok, elhúzod balra, látni is fogod a különbséget. ;)

[ Szerkesztve ]

(#18765) Boli77 válasza Macika66 (#18757) üzenetére


Boli77
tag

Nekem 48 óra 7 perc és 4 óra 45 perc kijelzőm jött össze frissités után . Sokáig így legyen .:-D. Ja és most este tettem töltőre 10%- on.

[ Szerkesztve ]

(#18766) dfcwolf válasza Ed_007 (#18706) üzenetére


dfcwolf
tag

Én rájuk írtam, és mondtam neki, hogy nem elég az a számla amit adtak. Nekem Invoice kell. Nagy nehezen küldtek egyet, de a címükön kívül semmi nincs rajta. Számomra felfoghatatlan az, hogy egy cég úgy árulhat készüléket az EU-ban, hogy nincs európai VAT száma.

Én azt a számlát leadtam a könyvelőmnek. Az én meglátásom az, hogy ha kérsz számlát az eladótól és nem ad neked szabályos számlát azért nem te vagy a felelős. Jól is néznénk ki.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#18767) Rick4 válasza dfcwolf (#18766) üzenetére


Rick4
félisten

Ahhoz, hogy egy invoice elszámolható legyen, a befogadó cég se árt, ha pár feltételnek megfelel...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#18768) dfcwolf válasza Rick4 (#18767) üzenetére


dfcwolf
tag

Ez rendben van. Ha ad egy olyat amin minden adat jónak tűnik és mégis hamis adatok? Akkor mit csinálsz?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#18769) Rick4 válasza dfcwolf (#18768) üzenetére


Rick4
félisten

Amennyiben te tudsz neki eus adószámot, vagy az ő orszâgâban elfogadott engedélyeket felmutatni pl termékimport, nagykereskedelem, vagy magânszemélyként akár csak egy sima navnâl kiváltott vpid számmal, akkor gondolom a szitu is más lenne, mert maga a számla igény az elszámolhatósággal is ok- okozati viszonyban lenne. De mivel ilyenek egész biztosan nincsenek, én kissé túlerőltetettgnek érzem a dolgot, legfőképp azért, mert a klasszikus értelemben vett számlán túl is létezik papíralapon megörökített tranzakció elszámolhatóság, mivel itt áfát nem fizettél, visszaigényelni se tudsz, ráadásul a másik ország szabályzásával rengeteg más országé mutat hasonlóságot. Mi csak felnőttünk itt a nagy rosszban, hogy még egy kifliről is áfás számlát kérünk, de hidd el, máshol az adózási morál nem feltétlenül van összefüggésben a kiföltött, lepecsételt, szigorú számozású nyomtatványokkal.

Mi az, amin hamis adatok vannak?

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#18770) Macika66 válasza Bibby (#18762) üzenetére


Macika66
addikt

Mivel sötét a témád, feltételezem, hogy a sötét hátterű a beépített, a másikat lehetne talán törölni...

(#18771) Colos1 válasza Macika66 (#18770) üzenetére


Colos1
őstag

A sötét témájú az "új", a másik benne volt a 6-oson is. Ugyanúgy megjelent egy új "Üzenetek" alkalmazás is a 7-esben. A régiek google appok, az újak meg 1+. Ezt onnan lehet tudni, hogy ha az új számológépbe beírod, hogy "1+=" akkor kiírja, hogy Never Settle, a másik meg nem.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#18772) zsoltiz válasza xenom0rph (#17554) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Nem te vagy hülye, az oneplus fejlesztők ekkora keretének. Sajnos :(

(#18773) zhata válasza Bibby (#18762) üzenetére


zhata
senior tag

Nougát ide, Nougát oda, nekem csak 1 beépített számítógép appom van. A sötét témájú nincs meg.

(#18774) Timer válasza zhata (#18773) üzenetére


Timer
veterán

Amikor a MM-ra frissítettem dirty flash-sel, akkor volt két számológépem, de ugyanúgy két SMS appom is volt. FR megoldotta a gondot.

(#18775) xenom0rph válasza zsoltiz (#18772) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ami mostanában készít ki az az - ezek mellett -, hogy nem tudok úgy youtube videókat nézni, hogyha közben messenger /viber /whatsapp jön ne csipogjon, és este amikor már mindenki alszik zavaró lehet..

halahala

(#18776) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Nálam amikor Beta10-et pakoltam fel akkor a restorenál lehetett számológépet és SMS appot is visszaállítani, ami nyilván a régi MM-es verziót tolta volna vissza.Így 2 lett volna, ezért nem állítottam azokat helyre.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#18777) pusihusi


pusihusi
addikt

[link] CM

Üdv. Feri!!

(#18778) dfcwolf válasza Rick4 (#18769) üzenetére


dfcwolf
tag

Én csak arra írtam a hamis adatokat, hogy adhatnának valósnak tűnő számlát is. Hamis adatokkal. Azt én odaadnám a könyvelőmnek jóhiszeműen. Esélyes, hogy a NAV nem engem büntetne meg.

Amúgy én nem vagyok áfás. Nekem csak számla kell egy eszközről.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#18779) Macika66 válasza dfcwolf (#18778) üzenetére


Macika66
addikt

De miért?
A garancia a számla nélkül is él, 100%-os biztonsággal.

(#18780) PistiSan válasza pusihusi (#18777) üzenetére


PistiSan
addikt

Telefonon ugyan gyári rendszert használok, de tabletemre most raktam fel a "experimental" verziót, boot után rá kerestem a frissítésekre, majd telepítette a teljes szoftvert, adatvesztés nélkül végig ment minden.
Telefonon ugyan nem próbáltam, de bátorítok mindenkit aki CM-en van, hogy nyugodtan frissítsen.

[ Szerkesztve ]

(#18781) pusihusi válasza PistiSan (#18780) üzenetére


pusihusi
addikt

Hát pedig itt valaki azt írta nincs CM, pedig van más néven fut. Ne higgy a túl okosoknak! :DDD Ja azt belinkelnéd hol van ez a LOS? Köszi!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#18782) Rick4 válasza dfcwolf (#18778) üzenetére


Rick4
félisten

Oké, értem, de megvételnél tudtad, hogy a cégnek nincs se magyar, se európai telephelye, tehát amíg te nem tudod érdemben befogadni a számláját, nem tökmindegy, hogy ad-e számlát? Neked az egy 10 filléres papírdarab lesz.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#18783) vitezlejszlo válasza pusihusi (#18781) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Dikk more: https://download.lineageos.org/

Itt lesz majd bal felul a harom csikja neki

(#18784) pusihusi válasza vitezlejszlo (#18783) üzenetére


pusihusi
addikt

Itt lesz majd bal felul a harom csikja neki??????

Üdv. Feri!!

(#18785) PistiSan válasza pusihusi (#18781) üzenetére


PistiSan
addikt

Bocs, hülye vagyok!
Egyelőre még csak az OP1-re van támogatás, de mivel ma indult az oldal a hivatalos verziókkal, biztos fogják nem olyan soká frissíteni.
Egyelőre OP3 ra LineageOS még nincs.

[link]

(#18786) patoga válasza PistiSan (#18785) üzenetére


patoga
tag

Sziasztok!

Ezzel a TG-al van valakinek tapasztalata?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#18787) dfcwolf válasza Rick4 (#18782) üzenetére


dfcwolf
tag

Nem tudtam. Nem írják sehol az oldalon. De lényegtelen valóban. Csak kicsit csodálkozom azon, hogy ezt így lehet...

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#18788) dfcwolf


dfcwolf
tag

A Google Play szolgáltatás megeszi az akksimat. Van erre valami megoldás?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#18789) vitezlejszlo válasza pusihusi (#18784) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Ja hat nekem ott van harom csik oszt lenyilva ott az osszes build, op3 meg nincs, de maholnap hajjj ottan lesz meglasd!

(#18790) agent_k válasza dfcwolf (#18788) üzenetére


agent_k
őstag

Nincs. Ezek a hülye merülések random jönnek.

Illetve általános dolgok vannak. A google-hoz kapcsolódó dolgoknál törlöd a gyorsítótárat és ahol engedi az adatokat is.

(#18791) UberMutant válasza dfcwolf (#18788) üzenetére


UberMutant
őstag

másik topik
[link]

(#18792) Gusztáv válasza Rick4 (#18782) üzenetére


Gusztáv
addikt

Azért az engem is erősen meglepett, hogy EU-n belül működő cég nem tud rendes számlát adni. Főleg úgy, hogy régen még az árat is Ft-ben írták a weboldalon. Ahonnan eddig vásároltam, nem volt ilyen gond soha. Szerencsére én még vásárlás előtt olvastam erről, és megoldottam a beszerzést itthonról.

Laci

(#18793) Macika66 válasza Gusztáv (#18792) üzenetére


Macika66
addikt

EU-n belül működő cég?
Ezt hol olvashatnánk mi is?

Itthonról?

A3003 a típus?

[ Szerkesztve ]

(#18794) Macika66 válasza patoga (#18786) üzenetére


Macika66
addikt

Nincs tapasztalat, de ha a kép fedi a valóságot, akkor kapásból felejtős.

Persze, mondhatnám, hogy leírtam/-tuk már milliószor, hogy FIZIKAILAG nincs és nem is lehet rá normális üveg, CSAK és EGYEDÜL a gyári 3D Curved Tempered Glass megfelelő rá, aranyért.

(#18795) Rick4 válasza Gusztáv (#18792) üzenetére


Rick4
félisten

Engem az lep meg, hogy mindenféle marhaságot hordtok itt össze.. :D Mikor volt ez EU-s cég? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#18796) Ed_007 válasza dfcwolf (#18766) üzenetére


Ed_007
aktív tag

Persze, hogy nem én vagyok a felelős, ha vásárlóként nem kapok számlát; de a semmit el sem számolhatom; szóval ilyen esetben fizethetem saját zsebből, a cég helyett :(( mert persze fizetés után derül ki, hogy nem kapok számlát, azaz a pénz már ott van.

(#18797) pusihusi válasza vitezlejszlo (#18789) üzenetére


pusihusi
addikt

Én egyenlőre nem rakom fől, mert nagyon jó a gyári, ha esetleg gázos lesz, csak akkor rakom fől. Egyenlőre csak az érintésre nem akar hangot kiadni. Csak akkor hallom ha közel hajlok hozzá, de a feleségem szerint nagyon jó mert nem hallja örökké a pittyegést! :DD

Üdv. Feri!!

(#18798) dfcwolf válasza UberMutant (#18791) üzenetére


dfcwolf
tag

Köszönöm! Sajnos nem segített.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#18799) PowerBuldog válasza Rick4 (#18795) üzenetére


PowerBuldog
veterán

És mikor írták ki Ft-ban az áfát? :C

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#18800) racerx


racerx
őstag

Dm-verity hibára (kiirásra ) egyeléggé egyszerű megoldás :)
the dm-verity error was annoying me too :P this seemed to do the trick without having to flash anything.. TWRP was already installed, and dm-verity had been tripped at some point. After poking around the firmware, I discovered there are these commands.. after both, the warning is gone - didn't need to flash any firmware.

fastboot oem disable_dm_verity
fastboot oem enable_dm_verity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.