Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17301) vitezlejszlo válasza PistiSan (#17298) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Mondta valaki, hogy fogja? Bar igaz, Galilejo nelkul mind meghalunk, szoval tok jogos... Galgajot mindenkinek vagy visszakuldom ezt a kinai szrt!!!! Most!!!444

Ui: eljenek a 70 eves kutyumaniasok!! :)

[ Szerkesztve ]

(#17302) kentucky válasza pècsimunkás (#17300) üzenetére


kentucky
őstag

Nagyanyám 70 évesen az ipaddel tolja :D

(#17303) zhata válasza seven7 (#17297) üzenetére


zhata
senior tag

+1 :K

(#17304) pècsimunkás válasza kentucky (#17302) üzenetére


pècsimunkás
addikt

:D Akkor tudod , miről beszélek :D !
Nem is akarom - vagy kell túlragozni a korral kapcsolatos dolgokat , sosem azon múlik ...
Vannak 30akárhány évesek , akik hagyományos telefont használnak , vannak idősebbek , akik mennek a technikai fejlődéssel előre ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#17305) Rick4 válasza boruzs (#17296) üzenetére


Rick4
félisten

Gigalájk.. inkább 70 évesek legyenek itt 40 éveseknek megfelelő gondolkodásmóddal, és hozzászólásokkal, mint 30 évesek 12 évesek gondolataival... Én is szeretném majd ennyi idősen így tartani a lépést a technikával...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#17306) bAtt001 válasza seven7 (#17297) üzenetére


bAtt001
addikt

+1 Remélem én is legalább ilyen elvetemült kütyüs leszek még idősen is :D Ez egy életérzés és milyen jó :D

(#17307) boruzs válasza pècsimunkás (#17300) üzenetére


boruzs
csendes tag

Nem ide való téma, de hát én is netezek egész nap,torrentezek,az nCore-on vagyok.Hogy egy kicsit dicsekedjek Zalman z11 hazam van, asus maximus 7-ranger deszka,intel 4690 K proci 16 gb memo,2X2 tb winyó, samsung ssd 850evo 250 gb . (Legend), Pontok: 19851 Fel: 114.51 TB Helyezés: 669.

(#17308) PistiSan válasza vitezlejszlo (#17301) üzenetére


PistiSan
addikt

Android 7 től, megfelelő hardver mellett mennie kell, OP3 nál minden adott hozzá, lehet még snapdragon driver nincs?

(#17309) vitezlejszlo válasza PistiSan (#17308) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

En ugy tudom a modemnek is tudnia kene, azt meg a kvalkom meg nem adta ki. Nyilvan a csendzslog elso pontja lesz a listan, ha kijon a tamogatasa. Meg hat eddig is megvoltunk nelkule.. ezutan az csak megleszunk :D

[ Szerkesztve ]

(#17310) farena válasza PAPSZIMax (#17285) üzenetére


farena
tag

Talán ez be van kapcsolva
beállítások/megjelenítés/ambient display (képernyő ébresztése értesítések fogadásakor)

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#17311) emeron


emeron
tag

Pár észrevétel OOS4 tiszta (OTA utáni fr) telepítés után:

- nevetségesen gyors lett a boot idő az f2fs fájlrendszerrel
- appok érezhetően gyorsabban nyílnak meg
- az akkumulátor jobban bírja
- faja az új DPI scaling funkció
- jó lett a beállítások menü
- az új fájlkezelőt szokni kell, de nem rossz (viszont a OneDrive már nem integrálódik, csak a GoogleDrive)
- Chrome-ban a videólejátszás sajnos sokszor akadozik, majd lelassítja teljes mértékben a telefont

Remélem, hogy a Chrome videólejátszási hibán kívül nem lesz más és hogy ezt is hamar javítják majd.

(#17312) t181 válasza emeron (#17311) üzenetére


t181
senior tag

Milyen videó akad? Youtubeon néztem párat, de egyik sem akadt. (Beta10-en vagyok)

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#17313) Scooter74 válasza boruzs (#17307) üzenetére


Scooter74
őstag

nCore-on én is fent voltam, de nem volt gyerebe az oldal.
Amin most is fent vagyok az a majomparádé. Imádom azt az oldalt.
Meg Beload-on voltam fent és szerettem nagyon.
Amikor bekerültem akkor béreltem szervert és készítettem a +18-s torrent packokat, majd szerverről osztottam meg.
Ej azok a régi szép idők.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#17314) boruzs válasza Scooter74 (#17313) üzenetére


boruzs
csendes tag

Hozzászólásaidból úgy veszem észre hogy tiszteled az időseket mintsem leszólod ami nagyon jól esik.Én sem szólom meg a fiatalabbakat ha nem tudnak valamit, inkább elmondom vagy megmutatom,én is így tanultam.Ez a mai technikai fejlődés meg kimondottan élvezetes.

(#17315) Scooter74 válasza boruzs (#17314) üzenetére


Scooter74
őstag

Igen tisztelem időseket.
Annak idején szüleim úgy neveltek, hogy a tiszteletet meg kell adni.
A gyerekeimet is így nevelem, és nem is vallok szégyent velük.
Csak tudod az a baj, hogy nem mindenki neveli így a gyermekeit, illetve sok fiatal szó szerint sz@rik rá és ez így nagyon nem jó.
A mai technikát az én gyermekkoromból hiányolom.
Annó nekünk nem volt más mint a kvarcjáték és a commodore 64.
Amikor jött az internet, akkor meg a jó kis betárcsázós modem volt, nem ám mint most. :)

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#17316) Viper26 válasza Scooter74 (#17315) üzenetére


Viper26
nagyúr

Meg rozsdától átlyukadt tetejű rakéta mászóka, azt is de szerettem... :)
Nem volt EU szabvány játszótér aztán mégis itt vagyunk.

A magam részéről C64, de talán az is kölcsönben volt.

iPhone 14 | FR955

(#17317) tarat


tarat
tag

Összehasonlító teszt a kamerákról:
http://www.androidauthority.com/best-android-2016-camera-738922/

(#17318) Cry0


Cry0
őstag

ha volt már akkor sorry.
telefon számológépjébe írjátok be hogy 1+ na mit ad ki ? :D

[ Szerkesztve ]

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#17319) szpali


szpali
addikt

Az volt már, hogy hogyan lehet a zárképernyő bal alsó ikonjára visszavarázsolni a telefont? :F
Engem nagyon érdekelne, mert most a mikrofon figyel ott és a korábbi megoldás nem műxik :((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#17320) zsoltiz válasza Viper26 (#17316) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"Nem volt EU szabvány játszótér aztán mégis itt vagyunk."

Ja, de baleseti statisztika sem volt, hogy hány gyerek és mennyire törte össze magát a betonon, mikor leesett a rakétáról.
Én is túléltem, de láttam gyerekként balesetet és örülök, hogy az én gyerekem már biztonságosabb játszótéren játszhat.

(#17321) NextError


NextError
tag

Sziasztok!
Rendszerindításnál amikor nyitva van a bootloader akkor mindig feldobja azt a 2 kis üzenetet vagy ezzel lehet valamit kezdeni vagy csak én rontottam el valamit?

(#17322) Colos1


Colos1
őstag

Az akkuszázalékot vissza lehet tenni a karikába? Idegesít, hogy mellette van.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#17323) Rick4 válasza Colos1 (#17322) üzenetére


Rick4
félisten

Simán csak a % érték nem jó?

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#17324) K82 válasza NextError (#17321) üzenetére


K82
őstag

Nem rontottál el semmit, amíg nyitva a bootloader addig ki fogja írni a figyelmeztetést. XDA-n láttam rá megoldást, de engem nem zavar annyira (s a működést sem befolyásolja) h ezzel foglalkozzak.

Pixel / OnePlus Pad

(#17325) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Én még béta10en vagyok de találkozott már valaki olyannal, hogy online játékok nem csatlakoznak a nethez wifin keresztül?
Honfoglaló, mortal kombat x pl mobil nettel megy. Wifin nem. Egyébként minden megy a wifin keresztül csak a játékok nem. :F

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#17326) racerx válasza Colos1 (#17322) üzenetére


racerx
őstag

Nem, már néztem, de ebben nincs benne az az opció (a kezelőfelület finomhangoló az van, de most mások vannak benne)

(#17327) ToniSlow válasza Colos1 (#17322) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Nem lehet.

(#17328) rankesz válasza PowerBuldog (#17325) üzenetére


rankesz
veterán

Nekem nem volt ilyen gondom, bár nem is próbáltam. A helyedben megpróbálnám azt h elfelejteted vele a wifi beállítádokat, és újra csatlakozol / beállítod

(#17329) vitezlejszlo válasza NextError (#17321) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Miert lenne jo eltuntetni? Komolyan kerdem. Engem is zavart mig ra nem jottem, hogy mennyivel kenyelmesebb abbol recoverybe meg bootloaderbe menni mint kinlodni a hang le/fel + power gombokkal.

(#17330) Nagytoll válasza Cry0 (#17318) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Nagyon jó! :D Erről nem is tudtam.

(#17331) nofi válasza tarat (#17317) üzenetére


nofi
őstag

Érdekesek ezek a tesztek.
Itt papíron jobb az S7-nél, a HTC 10 meg vitt mindent. ellenben az általad linkelt tesztnél.
Nekem csak 6S-el van racionális összehasonlítási alapom. OP3(T) sokkal érzékenyebb a bemozdulásra, de ha odafigyelek a megfelelő fókuszálásra, stabil tartásra akkor sok esetben jobb képeket lehet vele lőni.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#17332) nofi


nofi
őstag

Nougat óta nem tapasztalt valaki olyat, hogy a kijelző nem akar automatikusan kikapcsolni? :F (restart után se)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#17333) ToniSlow válasza nofi (#17332) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Nálam nincs ilyen hiba. Igaz én az N telepítése után FR-t nyomtam az új fájlrendszer miatt.

(#17334) PistiSan válasza nofi (#17332) üzenetére


PistiSan
addikt

Nem, viszont reggel egy kombinált ébresztésnél képernyő feloldás után tudtam csak kinyomni az ébresztő órát.

#17318) Cry0
ha volt már akkor sorry.
telefon számológépjébe írjátok be hogy 1+ na mit ad ki ? :D

Menő, nem ismertem!

#17321) NextError
Sziasztok!
Rendszerindításnál amikor nyitva van a bootloader akkor mindig feldobja azt a 2 kis üzenetet vagy ezzel lehet valamit kezdeni vagy csak én rontottam el valamit?

ÉN is néztem, hogy mi ez, meg hogy ez így nem valami biztonságos, mert így ha elhagyod a telefont, vagy ellopják, akkor könnyen tudnak rajta szoftvert cserélni.
Bár lehet amúgy sem okozott volna problémát, mert a recovery módhoz amúgy sem kért jelszót.

(#17335) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Melyik a legújabb unofficial twrp? 3.0.2-1.28?

[ Szerkesztve ]

(#17336) t181 válasza Nagytoll (#17335) üzenetére


t181
senior tag

Igen.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#17337) nofi válasza ToniSlow (#17333) üzenetére


nofi
őstag

Én azt eddig megúsztam, mert 3T már azzal érkezett. Ez a kijelző dolog meg főleg azért kellemetlen mert ha hívnak, vagy érkezik valami értesítés akkor bekapcsolva marad amíg manuálisan ki nem kapcsolom

Xbox GT: nozsolt

(#17338) ndavey


ndavey
tag

Van még valaki akinek nem működik oos4en a long screenshot készítés? Lehet, hogy én csinálom rosszul, de nem látok egy választható lehetőséget sem alul amikor készítek egy sima képernyőfotót..

(#17339) bAtt001 válasza ndavey (#17338) üzenetére


bAtt001
addikt

Kivették a végleges build-ből, nem volt elég stabil ez a feature.

(#17340) Totheground


Totheground
addikt

Gondolkozom egy FRen az új filerendszer miatt. Mivel az androidot nem ismerem annyira ezen a téren a keresés meg kicsit sokféle eredményt adott, mi a legjobb módszer a backup-rá? Root nincs. A legjobb az lenne, ha FR után mindent vissza tudnék tenni úgy, ahogy volt (hasonlóan, mint ahogy iPhone-nál). Van erre lehetőség vagy az új filerendszer miatt amúgy sem menne? Igazából minden infó felhőben van, csak a telepítéseket/beállításokat akarom megúszni.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#17341) kentucky


kentucky
őstag

A Bootloader nyitás töröl mindent?

(#17342) azvagyok12 válasza kentucky (#17341) üzenetére


azvagyok12
csendes tag

Igen

(#17343) Nagytoll válasza kentucky (#17341) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Igen!

Más: Hogyan kéne megoldani a dm-verity(vagy mi) piros errort bootnál?
Mindenemet wipeoltam és ha engedte a twrp akkor átraktam f2fs-re, aztán ment fel egy rom, de nem indul, twrp meg azt mondja, hogy a system visszállt ext4-re

(#17344) ndavey válasza bAtt001 (#17339) üzenetére


ndavey
tag

Ja ezt nem tudtam. Sajnos több helyen is kevesebb a beállítási lehetőség, mint 3.2.8-on szóval kicsit dolgozhattak volna még rajta.

(#17345) Nagytoll válasza Nagytoll (#17343) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Tárgytalan, bebootol így is, csak mindig figyelmeztet :)

(#17346) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hihetetlen, dettó mint a beta, az android rendszer a legnagyobb fogyasztó már megint :W
Elképzelni nem tudom hogy mit csináljak, vagy mit csinál akinél ez rendben van :W

Alig vannak appjaim csak amiket napi szinten is használok, minden valamire való rommal jó kijelzőidőket erek el és az van toronymagasan az első helyen a fogyasztók közül, de amióta 7.0 és beta van azóta az android rendszer mindig az első helyen van :F

Másnál ez hogy néz ki?

[ Szerkesztve ]

(#17347) PistiSan válasza Nagytoll (#17345) üzenetére


PistiSan
addikt

Ezek szerint nem csak én voltam az, aki rootolta a telefonját és nagyot nézett a boot alatt.
Én is azt hittem, hogy elrontottam valamit, mert sehol nem írják hogy ilyen lesz a boot, nem zavar nagyon, mert viszonylag ritkán kapcsolgatom a telefont, csak azért hittem hogy elcsesztem valamit első alkalommal.

#17346) DeathAdder
Nekem is elől van, de amíg hozz a megfelelő kijelző időt a telefon, addig nem érdekel különösebben.

[ Szerkesztve ]

(#17348) k810 válasza PistiSan (#17334) üzenetére


k810
aktív tag

Nekem semmit, nektek mit? :F

(#17338) ndavey: három ujj húz a képernyőn vagy a szokásos Android: bekapcs gomb és hangerő le egyszerre lenyom.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#17349) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Tényleg gyorsabb az ujjlenyomatos feloldás, meg is lepődtem. + Nekem sincs már hosszú screenshot opció N alatt

Ha már Nougaton vagyok akkor csak factory resetelnem kell hogy f2fs legyen a fájlrendszer? Illetve minek kell f2fs-nek lennie, hogy azt lehessen mondani, hogy most akkor f2fs a fájlrendszerem? A data partíciót már átraktam, de a system visszarakta magát ext4-re valahogy

[ Szerkesztve ]

(#17350) sto1911


sto1911
veterán

Mi a banat ez a hosszu screenshot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.