Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) Timer válasza rollerk (#10295) üzenetére


Timer
veterán

Megerősítve, az új ROM hozta, korábban ez nem volt. Már másodjára járok úgy, hogy az app drawerben az alsóbb részekről eltűnnek az ikonok, és csak a zöld robot ikon marad a helyükön, ez szintén a 3.2.6 gyermeke. Az üzemidő megint csökkent érzésre, de mintha csak a készenléti fogyasztás nőtt volna meg. Doze-t hagytam az alapállásban, nem piszkáltam vele semmit.

[ Szerkesztve ]

(#10302) kano válasza metal01 (#10299) üzenetére


kano
nagyúr

Meddig kellene szerinted kitolnia? 2 éve támogatja az OPO-t és biztonsági frissítésekkel még tovább is.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10303) metal01 válasza kano (#10302) üzenetére


metal01
őstag

Ha ez így van akkor OK.

(#10304) vranyek válasza Timer (#10301) üzenetére


vranyek
aktív tag

Érdekes, én a múltkor kijelentettem, hogy sz.r lett az üzemidő 3.2.6 alatt, mert 2-3 óra alatt lement 100%-ról 90-re, de aztán, mire észbekaptam, megvolt az erős 48-50 óra készenlét 3-4 óra SOT-vel...

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#10305) kano válasza metal01 (#10303) üzenetére


kano
nagyúr

Mondjuk az igaz, hogy az OPO os-e COS míg itt OOS van már, de szerintem nem lesz ezzel baj. Alapvetően pozitív a hozzáállása a Oneplusnak a felhasználóihoz és nem nagyvállalati.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10306) Nippel válasza vranyek (#10304) üzenetére


Nippel
tag

Úgyszintén :)

(#10307) PowerBuldog válasza vranyek (#10304) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én tegnap reggel töltöttem a telót, nyomtam Mortal Kombat X-et, Plants vs Zombies-t ma reggel feldobtam a töltőre 44%-on biztos ami biztos. Akkor volt közel 2 óra SOT. Szerintem semmi baj a 3.2.6-al.
(WIFI, mobil adat folyamatosan be van kapcsolva)

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#10308) metal01 válasza kano (#10305) üzenetére


metal01
őstag

Ez fontos. Azért jó lenne a Nougat után is még új alap OS-t kapni. Remélem ez meg is lesz. Illetve a folyamatos csiszolgatások, security updatek. De ahogy olvasom ezek meg vannak (egyelőre).

(#10309) SharpSA válasza metal01 (#10293) üzenetére


SharpSA
veterán

Használtam Nexus-t, az 5-öst, ami neked is van. Nem voltam tőle elájulva. Az üzemidő gyatra volt, a fényképező sem volt nagy szám, a belső tárhely meg kevés...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#10310) metal01 válasza SharpSA (#10309) üzenetére


metal01
őstag

A hardver egy dolog. Három éves telefonról beszélünk. Össze nem lehet mérni a OP3-al. De senki nem is tette. Itt a szoftveres támogatásról volt szó leginkább.

(#10311) PowerBuldog válasza metal01 (#10310) üzenetére


PowerBuldog
veterán

ha a gyártó nem is támogatná annyi ideig mint mondjuk a Google a Nexusokat (Pixel), akkor is ott van a közösség, akik tolják rá a ROm-okat ezerrel.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#10312) ittakary válasza SharpSA (#10309) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ugyanez volt szamomra Nexus 6on. Ugy vettem meg, hogy most valami tutiba nyulok bele, mivel mindenki szenne dicseri. Feleannyi uzemidom volt vele mint az OPOval ...

(#10313) szkorhetz válasza ittakary (#10312) üzenetére


szkorhetz
őstag

Számszerűsítve?

Nekem ott volt 4-4,5 itt 5-5,5.

(viszont azok a hangszórók és az a brutál kijelző még mindig hiányoznak..)

[ Szerkesztve ]

(#10314) FingR86 válasza rollerk (#10295) üzenetére


FingR86
őstag

nekem is ugyanilyen 3.2.4 alatt... :F :F

(#10315) ittakary válasza szkorhetz (#10313) üzenetére


ittakary
nagyúr

2.5-3h SOT volt nekem N6on az OPO 4-5orajahoz kepest

(#10316) YAS-dude válasza kano (#10302) üzenetére


YAS-dude
őstag

Erről azért kérdezz meg egy opx tulajt is... Nem lennék a helyükben.

(#10317) YAS-dude válasza PowerBuldog (#10311) üzenetére


YAS-dude
őstag

Pont erről írtam, hiába a közösség, ha a gyártó nem adja ki a forrásokat a hardveréhez, akkor nincs mit az új rendszer alá portolnia a közösségnek. Lásd op3 kamera nougat romokon.

(#10318) SharpSA válasza rollerk (#10295) üzenetére


SharpSA
veterán

Nálam rendben szól a csengőhang bejövő híváskor.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#10319) SharpSA válasza metal01 (#10310) üzenetére


SharpSA
veterán

Ezt én tudom, de nálam anno talán fél évig volt a felsorolt okok miatt a Nexus 5. Jött rá frissítés igen, de nem oldotta meg a problémákat... Az OP3 meg alapból tudja azt, amit kell és úgy tűnik egyre jobban. Na és most valljuk be őszintén. Az elmúlt 3-4 év alatt rendszer szinten kaptunk olyan újítást a rengeted elköltött pénzért, ami húde megváltotta a világot? Nagyjából ugyanazokat az appokat használjuk azonos célokra. Anno is működött az OTG, lehetett például a Note2-vel jó képeket készíteni, üzemidőben is majdnem hasonoló volt, stb. Igazából pár kényelmi funkción (pl. érintőgombos újjlenyomat olvasó, némító kapcsoló) és a sebességen kívül nem kaptunk semmi pluszt. Szerintem. Amivel számomra nagyot tudna durrantani egy gyártó, az a minimum 4-5 nap üzemidő ugyanilyen hardverrel, erős használattal. A többi mind adott már.
Az biztos, hogy az OP3 az első olyan készülék, amit szeretek, igazán tetszik és nincs tele mindenféle felesleges dologgal, illetve szabadon lehet piszkálni a szoftverét is. Ezért valószínűleg jó darabig marad. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#10320) szkorhetz válasza SharpSA (#10319) üzenetére


szkorhetz
őstag

Mate 8 üzemidőben eléggé verhetetlen..

(#10321) PowerBuldog válasza YAS-dude (#10317) üzenetére


PowerBuldog
veterán

DASH charge kódját is kiadták, ez sem kizárt, hogy ki lesz adva.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#10322) SharpSA válasza szkorhetz (#10320) üzenetére


SharpSA
veterán

Ja és pinpongozni is lehet vele... Az már batár nagy nekem és különben is annak minimum egy hetet kellene tudnia... :D

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#10323) tixem


tixem
addikt

Van a telefonon gyárilag olyan beállítás, hogy az ismeretlen számról érkező hívásokat ne is fogadja? Vagy külön app kell ehhez? Ha az utóbbi akkor melyik a legjobb erre a célra? :R

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#10324) zoltan6 válasza tixem (#10323) üzenetére


zoltan6
őstag

régebben a DND Call Blocker használtam,most még én sem raktam fel semmit,mert nem hivogattak rejtett számmal.egész jó kis progi volt,magyar fejlesztésű,csak nem tudom müködik-e még,mert ahogy elnézem 2014-ben volt utóljára frissítve.

(#10325) Csorbi válasza tixem (#10323) üzenetére


Csorbi
addikt

Ismeretlen szám, vagy rejtett szám? :)
Ismeretlen az, ami nincs a telefonkönyvedben - rejtett szám az, aminek nincs hívószám-kijelzése.

(#10326) YAS-dude válasza PowerBuldog (#10321) üzenetére


YAS-dude
őstag

Carl Pei azt mondta, hogy nem áll érdekükben nyílttá tenni ezt a szellemi terméküket. A dash-hoz is bináris blob+wrapper lett kiadva. A kamera kicsit komolyabb téma.

(#10327) tixem válasza Csorbi (#10325) üzenetére


tixem
addikt

rejtett :)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#10328) ToniSlow


ToniSlow
senior tag

Ha esetleg valaki rendelt már Nillkin Amazing H+pro üveget az írja meg legyen szíves hogy oldalt is ragadt-e, ezáltal felfekszik-e rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#10329) Timer válasza zoltan6 (#10324) üzenetére


Timer
veterán

Root Call Blocker. Mindent tud, amit kell.

(#10330) Macika66 válasza UberMutant (#10280) üzenetére


Macika66
addikt

És hadd legyek önző, MI SEM SZERETNÉNK... ;)

(#10331) Macika66 válasza metal01 (#10293) üzenetére


Macika66
addikt

Szeretem az ilyen korrekt beszólásokat:

„Amúgy most a N6P is ugyanolyan áron szerezhető be, mint a OP3”

aztán

„A 6P 64 és 128 gigás változatban is van...”

Hát tudod, el kéne dönteni, korrekt akarsz-e lenni...

(#10332) Macika66 válasza Timer (#10301) üzenetére


Macika66
addikt

Amióta kint van a 3.2.6, még nem volt 48 óránál rövidebb merülési ciklusom. Átlagosan 3-3,5 óra képernyőidővel...

(#10333) Madoc válasza Macika66 (#10331) üzenetére


Madoc
veterán

Semmi gond nem volt ezzel,érv kontra ellenérv.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#10334) Macika66 válasza ToniSlow (#10328) üzenetére


Macika66
addikt

Rendeltem, a nejem telóján ilyen van, Mindenütt felragadt makulátlanul, KIVÉVE a két szélét, ott kevesebb, mint 1 mm-es rész van mindkét oldalon (ha jól raktad fel, akkor egyformán), ahol nem tapadHAT, mert már íves az üveg alatta.
A megoldás cska az lenne, ha még 1-1 mm-rel visszább vágnák az üveget, de akkor már a képbe kerülne a széle. Az meg azért nem jó, mert esetleg érintési problémákat okozhat.

Tényleg nem értem, miért kezd összekapcsolódni a prémium telefon fogalmával a 2,5D kijelzőüveg...

(#10335) Macika66 válasza Madoc (#10333) üzenetére


Macika66
addikt

IGEN, a 32 GB-os N6P majdnem annyiért megkapható, mint a 64 GB-os 1+3.

De akkor miért nem a 64 GB-os N6P árával hasonlítja össze??

(#10336) Macika66 válasza Timer (#10329) üzenetére


Macika66
addikt

Igen, de ehhez elengedhetetlen a bootloader nyitás és a root.

(#10337) metal01 válasza Macika66 (#10331) üzenetére


metal01
őstag

Értelmezed is amit írtam, vagy csak muszáj vót' má' beszólni? :)

Hát mi rosszat mondtam Macika? :N

(#10338) kano válasza Macika66 (#10331) üzenetére


kano
nagyúr

Egy hsz-be írd légyszi az összes mondandódat, ha kérhetjük, mert van akit zavar a rengeteg külön hsz.
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10339) lorkeg


lorkeg
újonc

Találkozott valaki olyannal, hogy a kamera torzít? Ha enyhén megdöntve fényképezek, akkor a felső szélén szemmel láthatóan megnyújtja a képet? A képernyőn is, és készített képen is. Ez normális, és döntve így fényképez?

(#10340) ToniSlow válasza Macika66 (#10334) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Ahogy nezem a gyari keskenyebb. Meg nyilvan dragabb is.

(#10341) YAS-dude


YAS-dude
őstag

"We're looking for ways to provide our camera experience for non OxygenOS ROMs. No interest in open sourcing the camera stack."

Na ezért nincs még kamera az op3 nougat romokon. És ezért kérdéses, hogy mi lesz a telefonnal, ha a gyártó "elengedi a kezét" és már inkább az op4-5-re koncentrál.

Egyébként a redditen épp szoftveres AmA-t (ask me anything) tart a oneplus csapat.
OnePlus AMA

[ Szerkesztve ]

(#10342) kano válasza YAS-dude (#10341) üzenetére


kano
nagyúr

A gyártó mire elengedi a kezét addigra nekünk már nem ilyen telefonunk lesz. Cm is megoldja a kamerát.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10343) Colos1 válasza lorkeg (#10339) üzenetére


Colos1
őstag

Pont ma találkoztam ilyennel. Vízszintes sávban a képen volt egy torzulás. Valószínűleg az OIS szívatott, azóta többször sikerült reprodukálni.

Ha csak simán elindítom a kamerát, akkor néha látszik is, hogy hullámzik a kép. Ilyenkor torz lesz. Ha rábökök a kijelzőn egy pontra (fókuszálok), akkor oda stabilizálja a képet, és a hullámzás megáll.

Nem tudom, hogy ez normális-e, de logikusan gondolkodva, ha nincs fókusz, akkor a stabilizátor nem tudja, hogy mihez képest stabilizáljon. És lehet ekkor megmarhul.

Had elégedetlenkedjek egy picit: A legutóbbi javítás ugye javított az automatikus fényerőn. Nekem még mindig nem tetszik, mert ma pl. külső helyszínen, de árnyékban úgy visszavette, hogy nem láttam semmit.
Úgyhogy még mindig sz@r :(((

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#10344) t181 válasza YAS-dude (#10341) üzenetére


t181
senior tag

Van már kameránk! XDA-n pont nemrég sikerült megoldaniuk a srácoknak.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#10345) jaysee13 válasza Usgyi (#10297) üzenetére


jaysee13
tag

Nillkin Frosted Shield is ilyen.

(#10346) YAS-dude válasza t181 (#10344) üzenetére


YAS-dude
őstag

Igen, próbáltam (cm13) , kevés fényben "szuper".

(#10347) FingR86


FingR86
őstag

Mondjuk ez minket nem érint, de: OnePlus 3 szolgáltatónál

(#10348) YAS-dude válasza kano (#10342) üzenetére


YAS-dude
őstag

Bármibe lefogadnám, hogy a nougat lesz az utolsó gyári szoftver op3-ra. És az is majd valamikor.

(#10349) TomWexX válasza ToniSlow (#10328) üzenetére


TomWexX
addikt

Nekem ma jött meg a 2 hete rendelt h+pro, hétvégén teszi fel a haverom, mert ő tapasztaltabb üvegfólia felrakása téren.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#10350) Madoc válasza YAS-dude (#10346) üzenetére


Madoc
veterán

A nougatrol volt szo ráadásul te hoztad fel. Erre a saját válaszod hogy cm 13-on próbáltad. Aha. Cm14=nougat.
Cm13=marshmallow. Csak ha fikázol legalább stílszerűen csináld.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.