Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10751) szkorhetz válasza zhata (#10750) üzenetére


szkorhetz
őstag

Hm, akkor még egyszerűbb. Sorry.

(#10752) rezadam81 válasza jaysee13 (#10746) üzenetére


rezadam81
csendes tag

Akkor én is olyat rendelek. Köszönöm a válaszokat!

(#10753) Pug


Pug
veterán

Hmm, egy hónap az estimated delivery date? :Y
Hát ez nem good :(

[ Szerkesztve ]

(#10754) Macika66 válasza dfcwolf (#10728) üzenetére


Macika66
addikt

10 emberből 8-nak Waze alatt indul újra, szerintem nem a készülék hibája lesz az, mert más típusnál is hallottam ilyen újraindulásról, érdekes módon mindig 6.0.1 alatt...

(#10755) Macika66 válasza Pug (#10753) üzenetére


Macika66
addikt

Már csak 1 hónap?
Pár hete még 6 hét volt.
Ne aggódj, lehet, hogy itt lesz 3 hét alatt is!
Mivel Veled együtt sokan rájöttek, hogy IGEN jófajta teló ez, így sajnos Veled együtt sokan is szeretnének birtokolni belőle egyet.
Sajnos az ár olcsón tartásának az a lényege, hogy ne legyen 180 raktár, 320 mintabolt, 200 szervizközpont a világban szanaszét.

Ezért tud SOKKAL olcsóbb lenni, mint a Samsung csúcskészülékei, ha ugyanazokat a kiadásokat ők is kiadnák, Neked kellene megfizetni és Samsung áron vehetnél 1+3-at. Amit viszont már nem akarnál.

Hát ezért 1 hónap...

(#10756) Pug válasza Macika66 (#10755) üzenetére


Pug
veterán

A miértekkel tisztában vagyok, az alacsony árazás azért nem csak a logisztika és a distribution simplicity-jéből származik.

De attól még, hogy tudom, hogy a magas kereslet miatt egy hónap, az az egy hónap, még a gyarló emberi oldalam nem örül neki :DDD

(#10757) pècsimunkás válasza pècsimunkás (#10621) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Megjött a Lebara válasza : nem lesz 4G !
Ez nem jó hír ! Egyelőre használom így egy darabig ,aztán majd meglátom ... Ha veszek is esetleg mèg OP- t arra viszont biztos kötök biztosítást ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#10758) thomasvold válasza Madoc (#10737) üzenetére


thomasvold
őstag

Tisztában vagyok vele, hogy nem lesz QC, de nem is bánom, ilyen téren csak a gyári töltőjében és kábelében bízom. Filléres tétel, 40%-os akcióban vettem, ha a kábel tönkremegy, veszek másik töltőt :)

(#10746) jaysee13: Cool, akkor már ketten leszünk :)

(#10759) dfcwolf válasza derrik (#10747) üzenetére


dfcwolf
tag

Nem teljesen.

Futott a wazze és újraindult a telefon. Azóta csinálta újra. Eddig nem volt ilyen problémám vele.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#10760) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Előbb hatalmasat röhögtem. Iphone7 Plus fórumban valaki szerint a OnePlus3 és az Iphone7 kb. úgy viszonyulnak egymáshoz mint a trabant és a ferrari :DDD :DDD :DDD :DDD

(#10761) Macika66 válasza Cingáriusz (#10760) üzenetére


Macika66
addikt

Na várj!!!
És melyik-melyik???

Mert lehet, hogy nem is mondott hülyeséget! ;)

(#10762) Cingáriusz válasza Macika66 (#10761) üzenetére


Cingáriusz
őstag

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#10763) Macika66 válasza Pug (#10756) üzenetére


Macika66
addikt

Átérzem a problémádat, én a 6 napot sokalltam, mire ideért az én telóm...

Pedig de, hidd el, a memória, a processzor, a CNC-megmunkált készülékház, a Gorilla Glass üveg, a ragasztott FHD AMOLED kijelző és minden más ugyanaz, mint a nagy gyártóknál.

Mitől lehet még olcsóbb, ha nem az általam korábban felsoroltaktól? :)

(#10764) ollie válasza Macika66 (#10761) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az iPhone-ban gyorsabb a proci, de gyakorlatilag minden másban rosszabb, és egy csomó mindent nem tud, amit az OP3, vagy bármelyik csúcs android mobil tud.

***

(#10765) pampika válasza ollie (#10764) üzenetére


pampika
őstag

de semmi gond.
az is jól fog fogyni.
aki szemellenzős, annak mindegy, mi van a dobozban.
aki meg objektív, az majd felméri, mire van szüksége és kerete :)

(#10766) atee válasza ollie (#10764) üzenetére


atee
őstag

Fele annyiért :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#10767) Bigemperor válasza atee (#10766) üzenetére


Bigemperor
senior tag

A 7 Plus(128) -nak a harmada csak. :U :K

(#10768) ToniSlow


ToniSlow
senior tag

3.2.7 óta a Facebook és a OneDrive lett a legnagyobb fogyasztóm. Vajon a rommal van a turpisság, vagy esetleg frissültek ezek az appok és ott lesz a baj?

(#10769) thomasvold válasza Cingáriusz (#10760) üzenetére


thomasvold
őstag

Ehhez még egy kis adalék... Már az Iphone 7 is felrobban :D

Cikket végigolvasva: "erős ütés hatására felrobbanhatnak, erre korábban is volt már több példa..."

Na ne már... Elég gáz, hogy a szállítástól, meg odakoppanástól, koccanástól, ütődéstől felrobban, ez alap esetben is szégyen megalázó csöppecskét.

[ Szerkesztve ]

(#10770) CapacRaimi válasza ollie (#10764) üzenetére


CapacRaimi
csendes tag

Pont ma játszódott le előttem az eset, hogy amit tud, az se mindig működik. Egy srác próbált mellettem lefotózni valamit, de az iPhone7 kamerája bekapcsolás után lefagyott, csak kilépni engedett, kb összefolyó színeket lehetett látni, szidta is, negyedik próbálkozásra indult el...A múlt héten volt az én kezemben is egy sima black kicsit, ez az új home gomb nem tudom, megszokható-e...

Na de vissza kanyarodva off-ból, sokáig nem szerettem az androidot, de a felsőkategóriások tudása valóban nagy, a OP3-ban meg gyönyörű testet ölt a tudás :)
Hogy ne látszódjak elfogultnak - pedig saját meglepődésemre megszerettem -, nálam is produkálta az újraindulást. Kocsiban le volt téve műszerfalra, kamerát akartam megnyitni gesztus vezérléssel (talán ez a neve, kört rajzoltam a kikapcsolt kijelzőre), 3szor próbáltam, nem ment, aztán egyszer csak bejött a boot animáció, és pin kód kérése nélkül vissza kapcsolt, és kérte az ujjlenyomatot...Azóta semmi, még előtte se. (3.2.6)
Ennyi baja legyen, akkor sokáig boldogan használom :)

"Nem az az erős, aki nem esik el, hanem az, aki mindig fel tud állni."

(#10771) bl0ck


bl0ck
tag

Köszöntem a segítséget, fényévvekkel jobb lett az üzemidő. Tegnap este 9-kor levettem töltőről, ébresztő bekapcsolva, meg telefonáltam, képileg dokumentáltam egy-két dolgot. 86%-on van jelenleg. Jobban tetszik ez a -14/nap, mint előtte.

(#10772) Cabrio


Cabrio
aktív tag

Van aki Sony Z Ultra telefonról váltott OnePlus 3-ra?

(#10773) bikepank


bikepank
tag

Sziasztok!
Tud valaki valami jó kamera app-ot mert szerintem elég vacak képeket készít a gyári app.
Szerintem a hardver tud jobbat csak a program gyenge.
Köszönöm,

(#10774) Tibko8 válasza bikepank (#10773) üzenetére


Tibko8
senior tag

Camera FV-5
Camera MX (itt a fórumon láttam hogy valakinek ez vált be)
Én teljesen jól elvagyok a gyárival jó képeket lehet vele csinálni. Néha FV-5 szoktam játszani :)

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#10775) bikepank válasza Tibko8 (#10774) üzenetére


bikepank
tag

Köszönöm.

(#10776) tovgab válasza Cabrio (#10772) üzenetére


tovgab
aktív tag

Igen, én! :DD

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#10777) derrik


derrik
őstag

Nekem kicsit romlott az üzemidő az utolsó frissítés óta. Nektek is?
Valamint nekem a kedvenc Mecury böngészőm nem indul el. Csak nekem?

(#10778) FingR86


FingR86
őstag

nem teljesen ide tartozik, de...

ha valaki sokat használja a FB messengert és elege van belőle h a legnagyobb fogyasztók között van akksi téren, azoknak esetleg jól jöhet ez: Messenger Lite 1.0

tegnap jött ki, és elég szépen teljesít. A sima messenger mindig első helyen volt (~20%) megelőzve minden fogyasztót. Ez kb még meg sem jelent az akksi statisztikában tegnap este óta.

(#10779) Cabrio válasza tovgab (#10776) üzenetére


Cabrio
aktív tag

És nem volt túl kicsi a Zultra után? Mert már 3 éve használom a tepsit, azalatt hozzászoktam a nagy kijelzőhöz, de ideje lecserélni...

(#10780) oba válasza FingR86 (#10778) üzenetére


oba
addikt

Play áruházban nem találom :) Külső oldalról apk formában pedig nem raknék fel olyan programot amiben rengeteg személyes tartalom (beszélgetések) van és még a Facebook jelszavamat is meg kell hozzá adnom. Megvárom a hivatalos verziót.

(#10781) Tibko8 válasza FingR86 (#10778) üzenetére


Tibko8
senior tag

Google play szolgaltatasokból nincs valami lite verzió? :D

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#10782) FingR86 válasza oba (#10780) üzenetére


FingR86
őstag

ez hivatalos verzió, nálunk csak pár hét múlva fog megjelenni az áruházban. Ha be vagy jelentkezve FB-ba, akkor jelszót sem kér... hasonlóan a sima messengerhez.

[ Szerkesztve ]

(#10783) PowerBuldog válasza FingR86 (#10782) üzenetére


PowerBuldog
veterán

én a hivatalos FB appot se használom, mert rohadt sokat eszik :D
swipe + a rendes messenger

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#10784) tovgab válasza Cabrio (#10779) üzenetére


tovgab
aktív tag

Hogy teljesen őszinte legyek, volt az Ultra után jó pár telefonom, de tuti, hogy elsőre kicsi lesz a O+3, de ne aggódj, pikk-pakk meg fogod szokni, cserében sokkal kényelmesebben lehet hordani, használni...
Néha még én is elgondolkozok, hogy kellene valami nagyobb teló, de aztán mindig látok valakit az utcán péklapáttal és akkor jön a felismerés, hogy hajlamos vagyok csak a jó tulajdonságokra emlékezni a 6,4 collal kapcsolatban. :))

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#10785) FingR86 válasza PowerBuldog (#10783) üzenetére


FingR86
őstag

nekem mivel havi 100MB netem van, így a FB alkalmazást szinte nem is használom, csak fent van. De a messengert nagyon sokat használom, es akksi statban kb 4-5x nagyobb fogyasztást jelent mint a képernyő. Ezért is örülök most ennek. FB alkalmazásból a lite verzió egy kalap szar. Egy ilyen böngésző alapú csudasag, ami laggol agyba főbe.

(#10786) zhata válasza ztoldy (#10709) üzenetére


zhata
senior tag

Nálam az volt a gond, hogy a dash töltés után 6-8 másodpercet is késett az ujjlenyomat olvasó. Kipróbáltam a módszeredet, először húztam ki a töltőt a konnektorból, és csak ezután némi késleltetéssel a telefonból. (Eddig mindig a kábelt húztam ki először a telefonból.) Láss csodát, pöccre működik az ujjlenyomat-olvasó! Nem tudod véletlenül mi lehet ennek az oka?
Ha még egyszer ezt megismétli, akkor már biztosan ez a megoldás. Addig is nagy köszönet! :R

[ Szerkesztve ]

(#10787) silvergod válasza bl0ck (#10771) üzenetére


silvergod
őstag

Mitől javult meg ennyire?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#10788) pampika válasza oba (#10780) üzenetére


pampika
őstag

apkmirrorra ellenőrzött dolgok kerülnek fel.
nyilván, a hiba lehetősége megvan. de alapvetően nem kell tartani az onnan elérhető dolgoktól

(#10789) ndavey


ndavey
tag

Le lehet valahogy tiltani egyes alkalmazásokat? Mint pl most a Messenger esetében. Kipróbálnám ezt a Lite-ot, de addig nem akarom letörölni a rendes Messengert csak letiltani. Az Alkalmazások menüben csak eltávolításra és kényszerített leállításra van lehetőség.

(#10790) hyperspace válasza ndavey (#10789) üzenetére


hyperspace
őstag

Ha jól tudom, csak azokat a google alkalmazásokat lehet inaktiválni, amik alapból a telefonon vannak. A telepítettet meg csak törölni.

silvergod, ez engem is érdekelne.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#10791) vranyek válasza hyperspace (#10790) üzenetére


vranyek
aktív tag

Engem is, nagyon is :K csak megköszönte, de nem válaszként, hanem a vakvilágba :P

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#10792) baano válasza AcCEsS (#10724) üzenetére


baano
csendes tag

A True Phone Dialer & Contacts képes ilyesmire (csak hívásnál), habár ki nem próbáltam.

(#10793) baano


baano
csendes tag

Exchange fiókot használok és a címtárban lévő, globális címlistában szereplő névjegyek nevét nem írja ki a telefon bejövő hívásnál, csak a számot. Ha keresek a címtárban, akkor megtalálom a névjegyet névvel, mindennel együtt. Van valakinek ötlete, hogy mi az oka, megoldása?

(#10794) YAS-dude válasza oba (#10780) üzenetére


YAS-dude
őstag

(#10795) sto1911 válasza zhata (#10786) üzenetére


sto1911
veterán

Pl. a konnektorbol kihuzas es a telefonbol kihuzas, valamint az ujjlenyomatolvasas kozott eltelik a 6-8 mp :D
Ettol fggetlenul szerintem nem normalis viselkedes.

(#10796) PowerBuldog válasza YAS-dude (#10794) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nekem azt írja, hogy "Ez az alkalmazás egyik eszközével sem kompatibilis." :U :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#10797) FingR86 válasza PowerBuldog (#10796) üzenetére


FingR86
őstag

nekem is ugyanez, attól függetlenül az apkmirror-os tökéletesen működik.
pár kisebb hibával és hiányossággal. pl képküldés nem megy közvetlenül kameráról.

ami meg hiányzik, hogy nem mutatja a partnerek mikor voltak/vannak online.
meg a smile ablak ki van gyomlálva belőle

kb nekem ezekre lenne még szükségem, és tökéletes lenne...

[ Szerkesztve ]

(#10798) pampika válasza FingR86 (#10797) üzenetére


pampika
őstag

gondolom, ezért lett lite verzió
ahogy pl. chathead sincs benne, csak értesítés.

de ha vkinek elég ennyi, akkor amúgy egész használhatónak tűnik

(#10799) rankesz válasza zhata (#10786) üzenetére


rankesz
veterán

Lehet ott a konnektorral van gebasz, földhurok vagy valami, próbáld ki másik hálózaton

(#10800) FingR86


FingR86
őstag

korábban kérdeztem, hogy hogyan kell ezen a telón fájlt küldeni/megosztani wifi direct-el ?
lehet egyáltalán, mert én nem látom azt az opciót sehol a megosztások között.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.