Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#245) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Jól megfogalmazott és olvasható írás.

Homofób vagyok, meg van a véleményem a melegekről. Otthon, a négy fal között mindenki csinálja, ami jól esik, na de kérem szépen, én sem esek neki az asszonynak mondjuk a Jászai Mari téren! Nem járok tüntetésekre, felvonulásokra.
Ha kimegyek a körútra, verem a mellem és a véleményemet kiabálom azt sokak lehet, hogy provokációnak fogják fel!
A legjobban a "Melegek jogaiért" mottót nem értettem soha. Nekik más jogaik vannak? Jobban bűnteti a törvény? Nem járhat el szavazni? Nem vehet fel hitelt? Minden embert ugyan olyan alkotmányos jogok illetnek meg, nemi identitástól függetlenül.
Akkor miért kell vonulgatni, meg hírdetgetni? Azért, hogy a magamfajta homofób embert meggyőzzék arról, hogy ez egy teljesen normális dolog? Ez feltűnési viszketegség és provokáció!

Hírdessék meg, hogy találkozó lesz és menjenek el a megye határba, dunapartra, szántóföldre és mulassanak kedvükre, de ezt a más felfogású emberekre ne erőltessék rá!

A felhasználói nevem miatt például engem is kinéztek egy topikban, mégse vonulok a PH szerkesztőség elé, hogy ezt kikérem magamnak!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.