Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rudi


rudi
nagyúr

Ha megoldható, gyere ki a géppel az idei VMV-re! Sőt szerintem a tervek alapján a német DCMM-re is érdemes az alkotásod, persze kérdés, hogy milyen minőségben sikerül megvalósítani.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#2) ferensz válasza rudi (#1) üzenetére


ferensz
senior tag

A worklog alapján igen jól sikerül neki a megvalósítás is eddig :)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#3) rudi válasza ferensz (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

bizony-bizony!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) OutsideR


OutsideR
aktív tag

Ez nagyon komoly! Tetszik, a formák, a színek. Ütős cucc.

(#5) FatalEror válasza rudi (#1) üzenetére


FatalEror
addikt

Hát én láttam ~90%-s állapotban a plexi nem volt rajta,nem lesz panasz a kivitelezésre,az egyszer biztos.

HardCore is my LifeStyle

(#6) ViZion


ViZion
félisten

Nagyon jó design, praktikusnak is tűnik, a kábelekre kíváncsi lennék azért.
Gratula és sok sikert! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7) parkasz


parkasz
senior tag

Jó a desing és végre egy alaposan megtervezett mod ami nema szokványos plexi + led sor és némi víz, zat jólvan.
Grat hozzá és sok sikert!

(#8) ricshard444


ricshard444
veterán

Nagyon szép lesz :K Majd várjuk a végkifejletet!

Vannak dolgok...

(#9) szente


szente
addikt

Azt szabad tudni, hogy mennyi az anyagköltsége egy ilyen háznak?
A plexis verzió marhára tetszik.

(#10) MA!rtin


MA!rtin
tag

Gratula! :R

Okostelód 8 mag nélkül mondd mit ér, a 8 magod sok RAM nélkül mondd mit ér, a sok RAM-od 6 inch nélkül, a 6 inch QuadHD nélkül mondd mondd mondd mondd mit éééér...

(#11) nakos1212


nakos1212
senior tag

Kvajo!!
Vorosben meg jobb lenne!

(#12) Shodan


Shodan
addikt

Csak a képeket pörgettem át gyorsan , de eddig nagyon meggyőző, grat!

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#13) Xirtam


Xirtam
veterán

Uram isten. Ez valami iszonyatos. Köszönöm, köszönjük, hogy megosztottad velünk. :R

(#14) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Na ez már valami. Kíváncsian várom a végét, a kész vasról a képeket méginkább. A továbbiakhoz sok sikert! :)

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#15) VIBO


VIBO
őstag

Graaaat :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#16) ak76 válasza szente (#9) üzenetére


ak76
senior tag

Minimum egy vagyon.
Szerintem a "beltartalom" összköltsége nem fedezné a "burkolat" költségeinek felét sem.
Pláne ha olyan szinten profin szeretné kivitelezni,mint ahogy a képeken láthatjuk.
Gyönyörű,és egyedi lesz,valami high end környezetben el tudnám képzelni. :K

(#17) VS461


VS461
tag

Ez igen! Megszoktam már a kicsiny miniITX házamat, de egy ilyenért bármikor lecserélném - a hardverrel együtt. Gratulálok!

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#18) #56573440 válasza ak76 (#16) üzenetére


#56573440
törölt tag

anyagköltségben nem annyira durva a ház. ami kvázi megfizethetetlen benne, az a tervezés, a megmunkálás, és a kézi összeszerelés, meg hogy egy darab van belőle :) mondjuk ha eladsz egy ilyen házat pont ezeket nem is fizeti meg senki általában, ezért se nagyon kerülnek piacra ;] de ezeket anyagköltségbe nem szoktuk kalkulálni :)

én egyébként simán befizetnék egyre ha mondjuk fa helyett plexi vagy méginkább akril lemezekből lenne (fát annyira nem szeretem gépházban). lvl 10 megjelenése óta nyálcsorgatós nálam, sikerült találkozni vele egy pc boltban németeknél, de valami rettenet anyaghasználata volt a burkolati elemeken, meg hát az ára se volt éppen baráti ahhoz képest...

persze megoldható lenne hogy csak anyagárban elszálljon a mutató, ha metallic akrilból rakod össze, mondjuk 5 mm-es lemezekből (valami brutál jól néz ki a cucc szerintem) akkor akár 23k is lehet az anyag négyzetmétere, de akkor se hiszem hogy 4 négyzetmétert felvenne ez a projekt. egyébként a renderelt képekhez szerintem pont ezek a fémes kinézetű matt akril lemezek hasonlítanának legjobban, persze az is érthető hogy fából készül, hiszen ahhoz fér hozzá kvázi ingyen.

mindegy. ha a v3.3 ebben a formában, színben kapható lenne egy vásárló már tuti lenne rá ;]

[ Szerkesztve ]

(#19) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Elismerésem! Nagyon komoly munka amit letettél az asztalra!
Csak így tovább!

(#20) Zoltn


Zoltn
senior tag

:Y :Y :Y :Y

Mondj egy árat, és készíts kettőt belől! :B

Ritka igényes munka, gratulálunk! :R

"Music is your only friend. Until the end!"

(#21) For357y


For357y
aktív tag

Nagyon pöpec a design, látszik, hogy sok munkát fektettél a tervezésbe, remélhetőleg a kivitelezés is ilyen igényes lesz, gratula hozzá! :) Szép munka! :) :C

"Az idővel egy úton rohan az élet, De az utat a célig mi építjük meg."

(#22) vittorio7


vittorio7
őstag

Ez nagyon jó lett!

(#23) McDuglas


McDuglas
aktív tag

Azta, nagyon pöpec! Mennyi ideig tartott a hardverek lemodellezése Solidban?

(#24) Peterson_


Peterson_
addikt

Belenéztem az O.A.C fórumba is, ahol lépésről-lépésre áll össze az egész.
Elképesztő munka van mögötte, maximális tiszteletem és minden elismerésem a kitartásért és a végtelen kreativitásodért. :R

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#25) rudi válasza Zoltn (#20) üzenetére


rudi
nagyúr

Meglepődnél egy hatszámjegyű összeg hallatán?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#26) XtremLor


XtremLor
őstag

Erre valoban azt lehet mondani hogy gyonyoru, mar a logoutos cikk olvasasa kozben is tetszett a koncepcio, de akkor volt igazan az allam a foldon amikor a worklogot elkezdtem nezegetni! A megmunkalt fa meseszep tud lenni, erre meg itt van ez a project, hat ez valoban lenyugozo lesz!
Le a kalappal, es sok sikert kivanok a versenyen!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#27) Laox


Laox
aktív tag

A 2-es verzió olvasásakor és nézegetésekor nekem is a plexi hiánya tűnt fel. Bár nekem nem a balesetvédelmi, hanem a zajszigetelési tulajdonsága miatt. Szerintem egy ventilátoros installáció sokkal szebb, mint a vízhűtésesek, viszont ott ugye ott van a szélzaj, amit egy plexi, esetleg a szélein kicsit meghajlítva hátrafelé tud terelni.
Nagyon szép munka, jó volt olvasni. Sok szerencsét a további munkásságodhoz!

[ Szerkesztve ]

(#28) Bobó_20


Bobó_20
aktív tag

a work-log megtekintése kötelező, nekem a 3D-s terveken is tetszett, viszont amint látod fából fantasztikus :Y
szavazni lehet? hol? :C

(#29) Zoltn válasza rudi (#25) üzenetére


Zoltn
senior tag

Abszolút nem lepődnék meg! :N

Az egyediségnek mindig is ára volt!

"Music is your only friend. Until the end!"

(#30) rudi válasza Zoltn (#29) üzenetére


rudi
nagyúr

Akkor asszem nincs más hátra, mint privát írása a készítőnek :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#31) Ger_man


Ger_man
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásaitokat, igazán jó érzés, hogy sokaknak tetszik a O.A.C :B
Megpróbálok egy-két kérdésre válaszolni, így egyben:

rudi: Igen, vicces volt hogy az nap hirdették meg a VMV-t mikor elkészült a cikk :)) Ott a helye a gépnek, a keresztapáméval egyetemben... övé a numeró kettes Más hardverekkel. Mérges voltam tavaly mert már akkor is megvolt a gépház... ha nem is teljes pompájában, de használható volt. De arról információ hiányában lecsúsztam.

ViZion: A kábelek rontanak az összhatáson főleg a VGA kábele. Két okból lett felül az IO, 1. otthon és a koliban is kis helyem van, és utáltam hogy mindig keresnem kell a bemeneteket; 2. a VGA/procihűtő végre látható. De fő ok a kényelem volt. A lamellák sokat takarnak de nem mindent. A verseny vége felé lesznek képek hogy milyen használat során ;)

szente: Pár adat: faanyag (rétegelt lemez): 7500ft; lézervágás: 8830ft; CNC: 4600ft. És még sok más... mint LED, harisnya, kábelek, kábelvégek, felületkezelő anyag.

nakos1212: Vicces mert legjobban az ASUS Crosshair IV-ese illene bele... a FET-NB-SB hűtése nagyon hasonló lamellákkal építkezik. Ahhoz meg tényleg a vörös led illene. A ház nem hardverspecifikus, tehát cserélhetőek a hardverek... csak akkor a kábeleket is újra kell harisnyázni :U

ak76: Az piaci árát, a beletett munkaidő nyomja fel... nagyon hosszadalmas az alkatrészek felületkezelése.

blackrulz: Két darab van belőle :U Keresztapám mikor meglátta a rendereket, rendelt egyet belőle. Igaz az övé még nem használható, de hamarosan az lesz, a VMV-ig biztosan.
A akril lapból lenne igazán csak megfizethetetlen, nagyon drágák, és csak azt lehet vágni lézerrel. Az anyagár sajnos nem volt ingyen, a tömörfa igen az volt otthon. Illetve a felületkezelőt anyagot ajándékba kaptam jóbarátomtól. :)

Zoltn: PÜ-ben beszélhetünk :U

McDuglas: Sajnos nem számoltam, de jó párszor leültem a géphez :)

Laox: Hasonló elveket vallok én is. A szélzaj nem nagy, 800-1000rpm-en mennek a ventik, a winyót hallom néha ha "dolgozik" :B

Bobó_20: Szavazni majd január 31. után lehet. Az a pályamunkák befejezésének határideje.

Bocsássatok meg ha valakinek elírtam volna a nevét :U

(#32) Lacccca87


Lacccca87
őstag

SHUT UP AND TAKE MY MONEY!!!!!!! :C :Y

Nagyon el lett találva. Szép ízléses futurisztikus számomra etalon.

(#33) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Fantasztikus, szuper, zseniális! Szóval csak szuperlatívuszokban tudok róla nyilatkozni! :R :C Biztos, hogy lenne rá kereslet, ha lehetne mondjuk kis sorozatban gyártani.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#34) #56573440 válasza Ger_man (#31) üzenetére


#56573440
törölt tag

kb hány négyzetméter a vége az anyagnak? annyira azért nem vészes, persze nem 20-30k, de a lvl 10 is 700 dollár körül volt, tehát nagyvonalakban ahogy nézem annyira nem térne el ;)

persze nem azt mondom hogy abból kéne csinálni, hiszen az irdatlan ár, de ha a lvl 10-t elkapkodták annyiért ennek is lehetne akár piaca ;]

(#35) Ger_man válasza #56573440 (#34) üzenetére


Ger_man
senior tag

Hát 2db O.A.C-hez kellett 2db 5mm-es teljes tábla (1250×2000mm=2,5m^2) és 1db 10mm-es teljes tábla.

Az összesen 7,5m^2
7,5 ÷ 2-vel = 3,75m^2 kell egy O.A.C-hez.

(#36) Ger_man válasza Ger_man (#35) üzenetére


Ger_man
senior tag

Egyébként az anyaga azért fa, mert szeretem és mert meg tudom munkálni, elég jól ismerem, hála édesapámnak, akinek köszönhető, hogy forgácsban nőttem fel :)

[ Szerkesztve ]

(#37) StLui


StLui
veterán

Gyönyörű, gratulálok én is!!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#38) #25954560


#25954560
törölt tag

jo cucc, nagyon tetszik.

ami hatranya (vagy elonye?) hogy a videokartya es a procihuto eleg markans elem, ezert ha lecsereled, teljesen megvaltozik a haz osszkepe.
ami beleszol majd meg a latvanyba, az a kabelezes. de gondolom ezt mar a masik topikban sokan leirtak :)

(#39) Ger_man válasza #25954560 (#38) üzenetére


Ger_man
senior tag

Ez igaz, bár a procihűtőt sokáig használ az ember... a verseny miatt a napokban neveztem be egy CM TPC800-ra, azzal elleszek, bár annyit tud mint a régi jó öreg OCZ Vendettám.

A VGA hűtőtől sem válok meg, talán elboldogul egy 7850/R9 270-el ha fejlesztésre kerülne a sor ;)

(#40) oceanrush


oceanrush
senior tag

Ez brutalisan f*sza. :R

(#41) Bobó_20 válasza Ger_man (#31) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

egy biztos szavazatod van :R

(#42) atike


atike
nagyúr

Na ez a komoly! Minden elismerésem! :R

Ez már modding. Nem épp az a kategória, mint amikor színre fújjuk a ház fém elemeit, belerakunk egy plexit meg egy csomó neont... ;]

Amúgy az a work blog / log... Uh. A fele energiát elviszi a fényképezés kb... :)

Újra csak annyit tudok mondani, hogy gratulálok! :R

[ Szerkesztve ]

(#43) adam12221


adam12221
tag

Hát, ha ilyent forgalmaznának, már meg is lenne az új házam. :K

Ez valami fantasztikusan néz ki, csak gratulálni tudok! :C :K

(#44) Frenky89


Frenky89
őstag

Pont az a fajta stílus, ami bejön. Nagyon király lett. Minden elismerésem.

Jól látom, hogy a látványterven minden mm saját rajz egészen az alaplap/vga legutolsó kis alkatrészéig?

[ Szerkesztve ]

(#45) kromatika


kromatika
veterán

nagyon király lett.gratulálok.

(#46) Lolka Bolka


Lolka Bolka
aktív tag

Pofás darab! :R

(#47) Dany007


Dany007
veterán

Nagyon állat lett ahogy kinéz! Frankó, kreatív munka!
Kíváncsi lesz a kész darabra!

Szerk.: nem volt k..va sok idő 3D-ben megrajzolni az alaplapot meg a coolert meg mindent? Vagy ezek 3D-s modellje valahonnan már letölthető? Mert nem kis meló lehetett ezeket megrajzolni ráadásul ilyen korrektül. Gondolom méretaráynos is a grafika, ahhoz leméricskélni mindent.. ááh halál. :D

[ Szerkesztve ]

(#48) mrterminator


mrterminator
aktív tag

Nagyon jó elgondolások vannak benne, jól látszik, hogy tényleg átagyaltál minden részleten sokszor, és egységes designt hoztál létre. Számomra ami legszimpatikusabb, hogy egyik design elem se öncélú(!) mindegyiknek megvan a funkciója, és egyben jól is nézzen ki és ne is menjen a design vagy a használhatóság rovására. Sokan elkövetik ezt a hibát, mert nagy a csábítás a felesleges design-ra (itt nem csak hobbi modderekre gondolok, hanem pl. autótervezőknél is áll légbeömlő, diffuzór, spoiler stb)
Ezt a design és funkció kettős megtalálásénak egyensúlya nehéz, ami véleményem szerint sikerült megcsinálnod! Grat! (nem másodrészben profin mindezt)

Szerk: A legjobban a plexi védő fejlődése, kigondolása fejlődése tetszik. Jól tetted hogy átgondoltad és jó néha egy harmadik szem észrevétele is, amit érdemes sokszor megfontolni, és ebben az este jó döntés lett.

[ Szerkesztve ]

(#49) fordfairlane válasza atike (#42) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ez már modding.

Ez nem is igazán modding, abban az értelemben, hogy nem egy meglevőt szab át. Ez egyedi gépház.

Gratulálok, tényleg kiváló munka. Pláne, ha elkészül. :)

Kíváncsian várom a képeket.

x gon' give it to ya

(#50) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Üdv!

Nagyon szép látványvilág. Bárhol megállja a helyét! Gratulálok!

Pixel 8 Hazel

(#51) #56573440 válasza fordfairlane (#49) üzenetére


#56573440
törölt tag

a moddingban két "irány" van, midkettőt ebbe szokták sorolni, de a van mod meg con :) ez con, de attól még furcsa lenne azt írni hogy ez már conning :D

(#52) Ger_man


Ger_man
senior tag

Bobó_20: Ennek örülök! :))

atike: Ne is mond, néha teljesen ki is ment a fejemből hogy fényképezni is kell :U

adam12221: Én is szívesen látnám a boltok polcain :B

Frenky89: Így van, minden saját "gyártmány". Gondoltam üt majd, hogy a végtermék teljesen megegyezik a renderrel.

Dany007: De sok volt :DDD Ahogy írtam mindent én rajzoltam. Nem kell hozzá más csak egy vonalzó :) És igen M1:1-es minden.

mrterminator: Hasonlókat vallok én is. Ahogy Vásárhelyi tanár úr mondaná: "Nincs olyan, hogy csak azért, Gergő"

:R

(#53) Frenky89 válasza Ger_man (#52) üzenetére


Frenky89
őstag

Elképesztő mennyiségű melód lehet benne. :R

(#54) hardline


hardline
senior tag

Elképesztő!
Minden elismerésem! :C :R

(#55) Troyan001


Troyan001
tag

Gratulálok a kitartásodhoz és a házhoz egyaránt. Pöpec!!

(#56) Buster17


Buster17
addikt

Hát szerintem ez egy rohadt jó desing. Díjnyertes is lehetne

(#57) Ger_man


Ger_man
senior tag

hardline & Troyan001: Köszönöm szépen!

Buster17: Hát az lenne a cél a versenyen :))

Am, érdemes lesz majd jövőben rákukkantani a work-logomra, mert hála jóbarátomnak, Nagy Attilának, olyan képek születtek a kész házról, hogy inkább azokat nézegetem, mint a kész O.A.C-t azt asztalon :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58) Buster17


Buster17
addikt

Most nézem, hogy kábelek nélkül szép és jó, de mi lesz a tápkábelekkel meg a sata kábelekkel? Lehet azok már belefognak rondítani az összképbe de ne legyen igazam. :R

(#59) Ger_man válasza Buster17 (#58) üzenetére


Ger_man
senior tag

A táp és sata kábelek harisnyázva vannak, szerintem azok inkább hozzátesznek. Az összhatást a perifériák kábelei zavarhatják meg. De hamarosan majd megláthatod ;)

(#60) LLKobe válasza Ger_man (#59) üzenetére


LLKobe
veterán

Végignéztem a worklog képeket, nagyon állat! Kíváncsi leszek a végeredményre, az biztos hogy a design nagyon jó, ha nem visz el díjat, akkor nincs igazság:)

Nem olvastam végig, ha jól látom akkor pácolva van? Ez lesz a végleges szín? Gondolom igen:) Én mondjuk nem pácoltam volna, és nem ilyen színre, de ez már egyéni preferencia :)

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#61) Ger_man válasza LLKobe (#60) üzenetére


Ger_man
senior tag

Köszönöm szépen! :R

Nem pác, hanem olaj. És igen, ez a végleges szín (fehérítő és wenge).

(#62) mekker


mekker
őstag

Durcán néz ki a ház:)

Lehet hülye kérdés, de szerintetek egy ilyen nyitott ház jobban szellőzhet, mint egy jó huzatos ház 1-2 ventivel?
Csak mert gondolkozom valami saját tervezésen a távoli jövőben, de ez érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#63) Ger_man válasza mekker (#62) üzenetére


Ger_man
senior tag

Köszi :DDD

Hát én is abból indultam ki, hogy általában akár milyen gépháza is van az embernek levett oldallappal valahogy jobbak a hőmérsékletek. Persze ez a szoba hőmérsékletétől is függ :)

A régi CM Elite 331-es házamban ha nem számolom a VGA és CPU 12cm-es ventijeit, akkor 3db szintén 12cm-es légkavaró volt benne. Így azért hangos volt. Most ezek úgymond eltűntek a képletből, és a CPU-VGA-n is max 1000rpm-el mennek a ventik, igazából a winyót lehet hallani hogy "dolgozik".

Azt nem állítom hogy hűvösebb, a winyó semmi kép, és az alaplap északija is mintha melegebb lenne. A vinyó 8-10°C-kal (40°C), de erről a mobil rack tehet, az alaplap 2-3°C-kal. Proci VGA marad annyi amennyi. Annyira azért nem mértem ki a változást.

Aki halkabb gépet akar annak érdemes nyitottban gondolkodni, akinek 5-6db venti van csak a házban és kell is neki a hűtés miatt, akkor inkább ne költözzön :U Nekem ugye nincs erőművem, a proci az forrófejű, de a VGA ezzel a hűtéssel megáll 60°C foknál még furmark alatt is, OC mellett (775/1000@980/1150).

(#64) Ger_man


Ger_man
senior tag

És végre egy kis ízelítő a hamarosan érkező végső képekhez:
Klikk ide

(#65) TaylorPro válasza Ger_man (#64) üzenetére


TaylorPro
addikt

Jó promóció! :)

Pixel 8 Hazel

(#66) LLKobe válasza Ger_man (#64) üzenetére


LLKobe
veterán

Nagyon állat, de a színekkel még mindig nem vagyok kibékülve:) Sokkal látványosabb lenne fehérben pl..:) (Szerintem)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#67) Ger_man


Ger_man
senior tag

Köszönöm!

No de fehérben? :N

Talán teljesen feketében. Amúgy érdekes dolog ez egyébként, anno minden PC fehér (UV-re vaj) színű volt, akkor mindenki feketét akart. Most minden fekete, ezért most jöttek a kombók (amik nagyon tetszenek nekem is, ezért is ilyen az O.A.C) és van teljesen fehér is már... ami még mindig nem tetszik, de kitudja idővel :))

(#68) Frenky89 válasza Ger_man (#67) üzenetére


Frenky89
őstag

Az akrillal mi volt a baj - Túl kicsi rádiusz - és mi lesz a megoldás?

(#69) OutsideR


OutsideR
aktív tag

Nagyon jól néz ki a cucc, bár a kábelek színe kicsit elüt a háztól, de akkor is tetszik.

(#70) Ger_man válasza Frenky89 (#68) üzenetére


Ger_man
senior tag

Nem volt baj a rádiusszal. A problémát én kreáltam, mert ahol megrepedt ott két egyenesen vágott szakasz találkozott, így sarkot létrehozva, ami egyben feszültséggyűjtő pont lett... amire mérnökként illett volna figyelnem... de sajnos már megint vizsgatanulás után hajnal 2-kor készült el a vágásterv, mert aznap, vizsga után meg mennem kellett vágni. Na mindegy hülye voltam, és most még egy darabig piszkál fog, lévén hogy nem mostanában fogom cserélni... :((

OutsideR: Hát a kábelek színét az alaplapom adta, de lehet most már én is inkább feket-fehér harisnyát használnék, mert ez már behatárolja milyen lapot vehetek következőnek :U

(#71) Frenky89 válasza Ger_man (#70) üzenetére


Frenky89
őstag

No, így már értem.

A képeken valahogy nem vettem észre, hogy ott egy "törés" volt mielőtt törés lett. :)

(#72) Ger_man válasza Frenky89 (#71) üzenetére


Ger_man
senior tag

Hát igen, nem sok eltérés lehet a két egyenes között, 2-3°.

(#73) OutsideR válasza Ger_man (#70) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Gondoltam hogy az alaplap miatt, de igazából nem az a domináns szín az összeállításban. Sötétbarna/vajszínű nem határolná be az alaplapszínt, viszont harmonizál a házszínnel.

(#74) Ger_man válasza OutsideR (#73) üzenetére


Ger_man
senior tag

Nos, ebben van valami. :U

(#75) Spr1nG


Spr1nG
tag

Megnéztem, átolvastam... Le a kalappal! :C

http://www.spring-gas.hu

(#76) Ger_man


Ger_man
senior tag

belanet: Köszönöm szépen!

Hát végre elkészültek a képek is! Nagy köszönet Nagy Attilának ezúton is! :R
Itt lehet csemegézni

[ Szerkesztve ]

(#77) LLKobe válasza Ger_man (#76) üzenetére


LLKobe
veterán

Gratula, baromi nagy lett :R Profi tervezés és kivitelezés!

Közben rájöttem mi bajom a színekkel: hogy a festés kiemeli a fa erezetét. Én a festéssel igyekeztem volna elrejteni hogy fa, mivel a formavilág nagyon futurisztikus és modern, véleményem szerint nem illik hozzá a fa minta. Az oldal vége felé vannak képek, amiken egymás mellett van a látványterv, és a kész cucc. Na a látványterveken szereplő festés illene hozzá, szerintem.

De ez mind egyéni ízlés kérdése, ettől függetlenül le a kalappal! :R :C

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#78) mrterminator válasza Ger_man (#76) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Vááó,egyben bravó is! Az a plexizés most is tetszik, és futurisztikus forma a klasszikus famintával is ad neki egy újabb csavart az összképnek :R Alu verziót is eltudnék képzelni! Nice!

[ Szerkesztve ]

(#79) Spr1nG válasza mrterminator (#78) üzenetére


Spr1nG
tag

Én is megnézném Alu-ból esetleg agy kis karbon design... Nagyon jók ezek a képek. Természetesen megyek majd szavazni :R

http://www.spring-gas.hu

(#80) Ger_man


Ger_man
senior tag

ll-kobe: Hát lehet hogy a fa szeretete miatt van, de nem tudnék megválni az erezettől. :N

mrterminator: ;) Lehet renderelek majd egy alus textúrásat a kedvedért ;)

belanet: Hát akkor már előre köszönöm! Talán karbon anyagminta is van a Solidban :D

Köszi srácok! :R

(#81) mekker


mekker
őstag

Megnéztem a képeket, így sokkal szebben fest fával kivitelezve, mind modellen.

Milyen furcsa szerzet ez a hűtő? Mi az a 2 hosszú "csík" a hűtőcsövek mellett a tetején?
[link]

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#82) Ger_man válasza mekker (#81) üzenetére


Ger_man
senior tag

Itt van róla infó:

Cooler Master TPC800

;)

(#83) solaris17


solaris17
aktív tag

Grat ! :))

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#84) Ger_man


Ger_man
senior tag

Hát elkezdődött a szavazás.

Ha valóban tetszett az O.A.C és szerintetek nincs tőle jobb a versenyen, kérlek támogassátok meg egy szavazattal. ;)

KLIKK IDE

A szavazók között is kisorsolnak nyereményeket, de ahhoz mindkét (tower és scratch) kategóriában szavazni kell!

(#85) Bobó_20 válasza Ger_man (#84) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

+1 szavazat, mint ahogy ígértem :R

(#86) Ger_man válasza Bobó_20 (#85) üzenetére


Ger_man
senior tag

:R
Hála és köszönet érte! ;)

(#87) Spr1nG


Spr1nG
tag

+1 vote! Az a lambo tényleg durva. De elrontotta, mert a vízcsöveket nem bukócsőnek álcázta... ;]

http://www.spring-gas.hu

(#88) Ger_man válasza Spr1nG (#87) üzenetére


Ger_man
senior tag

Hát igen, tényleg az! :K

Köszönöm a voksot :R

(#89) balint18


balint18
csendes tag

hihetetlen számomra sokszor, hogy mennyire kreatív a társadalom :)

(#90) Gabbo


Gabbo
aktív tag

Ez igen! Gratulálok Tisztelt Tervező! :R

+1 :C

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#91) GumisPeter


GumisPeter
senior tag

Gergő, gratulálok, az egyik legszebb munka, amit az elmúlt időkben láttam.
Tetszik, ahogy a lapokkal és az ívekkel játszottál, nagyon jó, hogy nem minden a párhuzamokról szól.
..."egyenesnek görbe, görbének egyenes", hogy a nagy klasszikust idézzem..:)

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

(#92) Ger_man válasza Gabbo (#90) üzenetére


Ger_man
senior tag

Gabbo: Nagyon szépen köszönöm a szavazatod! :)

GumisPeter: Örülök hogy elnyerte tetszésed! ;)

(#93) Ger_man


Ger_man
senior tag

Szeretném mindenkinek megköszönni a szavazatát, amivel segített elhozni az O.A.C-nek a 3. helyet!
:R
Ahogy már többször is írtam, 6 embert díjaztak. 1 első helyezettet, 2 második helyezettet és 3 harmadik helyezettet. És természetesen a Tower Mod-nál is 6 ember vitt el díjat.

Köszönöm a szavazást, a like-okat, a hozzászólásokat mind sokat segített!
A következő versenyen is számítok rátok! ;)

(#94) Ger_man válasza Ger_man (#93) üzenetére


Ger_man
senior tag

(#95) Bobó_20 válasza Ger_man (#93) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

gratula, mindenképp megérdemelt eredmény! :C

(#96) Spr1nG válasza Ger_man (#94) üzenetére


Spr1nG
tag

Nagyon szép teljesítmény! Ezek után már csak az lenne a szép, ha egy két tehetősebb forumozó besegítene neked, hogy ne legyen megkötve a kezed anyagválasztás terén...
Büszkék vagyunk rád! :R
Sok sikert a jövőben!

http://www.spring-gas.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.