Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) Ger_man


Ger_man
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásaitokat, igazán jó érzés, hogy sokaknak tetszik a O.A.C :B
Megpróbálok egy-két kérdésre válaszolni, így egyben:

rudi: Igen, vicces volt hogy az nap hirdették meg a VMV-t mikor elkészült a cikk :)) Ott a helye a gépnek, a keresztapáméval egyetemben... övé a numeró kettes Más hardverekkel. Mérges voltam tavaly mert már akkor is megvolt a gépház... ha nem is teljes pompájában, de használható volt. De arról információ hiányában lecsúsztam.

ViZion: A kábelek rontanak az összhatáson főleg a VGA kábele. Két okból lett felül az IO, 1. otthon és a koliban is kis helyem van, és utáltam hogy mindig keresnem kell a bemeneteket; 2. a VGA/procihűtő végre látható. De fő ok a kényelem volt. A lamellák sokat takarnak de nem mindent. A verseny vége felé lesznek képek hogy milyen használat során ;)

szente: Pár adat: faanyag (rétegelt lemez): 7500ft; lézervágás: 8830ft; CNC: 4600ft. És még sok más... mint LED, harisnya, kábelek, kábelvégek, felületkezelő anyag.

nakos1212: Vicces mert legjobban az ASUS Crosshair IV-ese illene bele... a FET-NB-SB hűtése nagyon hasonló lamellákkal építkezik. Ahhoz meg tényleg a vörös led illene. A ház nem hardverspecifikus, tehát cserélhetőek a hardverek... csak akkor a kábeleket is újra kell harisnyázni :U

ak76: Az piaci árát, a beletett munkaidő nyomja fel... nagyon hosszadalmas az alkatrészek felületkezelése.

blackrulz: Két darab van belőle :U Keresztapám mikor meglátta a rendereket, rendelt egyet belőle. Igaz az övé még nem használható, de hamarosan az lesz, a VMV-ig biztosan.
A akril lapból lenne igazán csak megfizethetetlen, nagyon drágák, és csak azt lehet vágni lézerrel. Az anyagár sajnos nem volt ingyen, a tömörfa igen az volt otthon. Illetve a felületkezelőt anyagot ajándékba kaptam jóbarátomtól. :)

Zoltn: PÜ-ben beszélhetünk :U

McDuglas: Sajnos nem számoltam, de jó párszor leültem a géphez :)

Laox: Hasonló elveket vallok én is. A szélzaj nem nagy, 800-1000rpm-en mennek a ventik, a winyót hallom néha ha "dolgozik" :B

Bobó_20: Szavazni majd január 31. után lehet. Az a pályamunkák befejezésének határideje.

Bocsássatok meg ha valakinek elírtam volna a nevét :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.