Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Teaway válasza attisx (#19) üzenetére


Teaway
veterán

Nem kell aggódni.
A Nokia N79 FM transmitter-e szerepel az NHH (Nemzeti Hírközlési Hatóság) Magyarországon bejelentett rádióberendezések listáján, engedélyezett -43 dBm, vagyis 50 nW teljesítménnyel.

Nincs itthon csokid??

(#52) joey04


joey04
titán

nem olyan ronda mint elsőre véltem, de azért még nem tetszik.az okosborító vagy mi a szösz nagy baromság semmi értelme, a kamera nem nagy szám, de ettől függetlenül nem mondanám rossznak mert még így is erős a mai mezőnyben bár vannak persze jobbak.

n85 teszt de finom lesz!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#53) ígyvanferi válasza 2T (#35) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nyilván kópia, hisz mindkettő okostelefon és Series60 platformot használnak, sőt, még telefonálni is lehet velük. Húh, ilyen hasonlóságok hallatán szinte megijedek.

[ Szerkesztve ]

(#54) Zzenit


Zzenit
tag

Nem tudom várjak-e az 5800-ig, vagy vegyem meg a jövő hónapban ezt. Nincs semmi csúszka, nagy akkukapacitás, 3,5mm-es jack bemenet a tetőn, bill.zár gomb, normális gombok, wifi, GPS mi kellene még? (najó USB töltés)

[ Szerkesztve ]

Ha unod a MÁV-ot, egy alternatíva: www.oszkar.com

(#55) 2T válasza Zzenit (#54) üzenetére


2T
tag

Ha akarsz netezni, akkor jó a nagy kijelző. Meg multimédiához is..
Én megvárnám az 5800-t. Ha más nem azért mert majd lenyomja ezeknek az árát..
Kérdés mikor érkezik..

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#56) Teaway válasza Zzenit (#54) üzenetére


Teaway
veterán

Én egyenlőre várok. Az N85-re.

Nincs itthon csokid??

(#57) ígyvanferi válasza Zzenit (#54) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nekem is ez a két favoritom, jó lenne lecserélni már a K750i-t. Az 5800-tól csak az érintőkijelző billenti efelé a mérleget, kicsit idegenkedem tőle, a különböző videókat látva pedig a nehézkessége riaszt. De majd elválik, egyelőre nem sürgős, és az 5800 még itt sincs.

(#58) 2T válasza ígyvanferi (#53) üzenetére


2T
tag

Mint alternatíva linkeltem be ezt a Samsungot. A kopizást meg úgy értettem, hogy egy (pár) lépéssel fejletlenebb lesz szoftveresen mint a most tesztelt teló, tehát egy butított klón lesz!
A komolyabb külsőn és talán igényesebb anyagokon kívül egyéb dolgokban kevesebbet fog nyujtani, (nem lesz benne annyi téma, vizuális effekt, nem lesz benne olyan látványos galéria, gagyibb füles lesz hozzá stb stb.. de ne legyen igazam ;)

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#59) Jadro


Jadro
veterán

Még ez néz ki a legnormálisabban az újabb megjelent N sorozatúak közül. Határozottan nem rossz. A tudással sincs baj. Majd a kezdő árával. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#60) Murderer69 válasza 2T (#58) üzenetére


Murderer69
őstag

ez butítás?? :U

HSDPA 3,6 Mbps (900/2100 MHz), EDGE/GPRS (850/900/1800/1900 MHz)
OS Symbian OS 9.3, S60 3rd Edition, Feature Pack 2
Kijelző: 2,6 collos AMOLED, QVGA, 262k szin
Kamera: 5 MPx, auto focus, LED
Video lejátszó (DivX / H.263 / H.264 / WMV / MP4 / Real Video)
VGA 30 FPS / QVGA 120 FPS
Audio FM rádio s RDS, DNSe 2.0, (MP3 / AAC /AAC + /eAAC+ /WMA / Real Audio
GPS, optikai egér , FM rádió DLNA, 3D hry (FIFA 2008, Asphalt)
Bluetooth 2.0 / USB 2.0 / Wi-Fi
50 MB, micro SD up 16 GB
118 x 52 x 12,9 mm
1200 mAh

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#61) Zzenit válasza Murderer69 (#60) üzenetére


Zzenit
tag

Mi az az optikai egér?

Ha unod a MÁV-ot, egy alternatíva: www.oszkar.com

(#62) ígyvanferi válasza 2T (#58) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Értem. Illetve mégsem. Tehát most két, mind külsőben, mind tudásban különböző telefonról beszélünk... Persze nem akkora a különbség, mint teszem azt egy iPhone és egy 3120 között. A nemrég bemutatott kínaipiacos N95 tényleg 'kopizás'. :) De nem kötözködöm tovább. :B

(#63) 1010


1010
őstag

n82 butitasa ez a telefon,azon kivul egesz jo,
a hatlapos dolog emg akkor lenne jo ha legalabb 1000 hatlap lenne hozza es ugyanennyi tema

(#64) Wise válasza Murderer69 (#60) üzenetére


Wise
tag

Optikai egér engem is érdekelne :Y

(#65) Wise válasza 1010 (#63) üzenetére


Wise
tag

Hát ezzel a vakuval aztán marhán le van butítva az n82, mert a vakun kívül más különbséget én bizony nem vettem észre, max annyit h jobb az aksija mint az n82nek de ez talán nem butítja szegényt.

(#66) Murderer69


Murderer69
őstag

amúgy az I7110 beszéltem vagyis az ő specifikációit írtam....
optikai egér mint pl az omniában amolyan táccsos dolog..... :DDD

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#67) Anulu79


Anulu79
addikt

Szerintem sokkal jobban néz ki mint az N82. Ahogy elnéztem tudásban nem igazán maradt el. Maximum talán tényleg a vaku nem egyforma. De engem nem igazán hoz lázba a xenon vakú. Én ezt választanám a két modell közül.

Mondjuk az engem is érdekelne, hogy ennek a képei miért lettek olyan elmosódottak.

Tényleg jó kis gép összevetve!

(#68) domi007


domi007
őstag

Véleményem szerinte a telő teljesen rendben van kívülről és belülről, de az egérmozi nem az én műfajom.

Maradok a PDA vonalon!

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#69) attisx válasza Teaway (#51) üzenetére


attisx
addikt

Köszönöm a megerősítést.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#70) leviske


leviske
veterán

A Nokia igazán előállhatna már a 74x0 divat sorozatával... Már csak megbizonyosodás képpen, hogy az összes valamire való designer-üket kirúgták-e?

Ez után a kép után bíztatónak tűnik a helyzet... csak nem tudom, hogy igaz-e?

[ Szerkesztve ]

(#71) Murderer69 válasza leviske (#70) üzenetére


Murderer69
őstag

nokia-7480-fashion-phone-concept.jpg szerintem ezzel mindent leírtam ;)

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#72) leviske válasza Murderer69 (#71) üzenetére


leviske
veterán

hmm... nem is figyeltem a linket. :DDD :R Hát ez szomorú... pedig az első Nokia lett volna mostanság, ami konkrétan megragad a kinézetével. :(

(#73) Mulderpapa válasza joghurtoskan (#50) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Hát én sem fogom az okos hátlap, meg az 5mp miatt lecserélni...
Az viszont idegesítő, hogy az N-gage még mindig nem jött ki az N78-ra, holott már ígérgetik fél éve, ráadásul az utódja is kijött (N79) tulajdonképp. Nem mintha játszanék telefonon, de ha már a menüben is benne van...
Az N78 viszont recseg elég rendesen, főleg oldalt. Bár a Nokiának úgy látszik még mindig az az elképzelése, hogy ha minőségi anyagokból, normálisan összerakott készüléket szeretnél, akkor E széria.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#74) bepe79 válasza Mulderpapa (#73) üzenetére


bepe79
addikt

Nekem van E66-om - is - (a Nokia egyik E-szerias csucs-modellje jelenleg az E71 mellett), es azt kell, hogy mondjam, hogy az E66-omnak sem 100%-os a slide-ja. Illetve a slide-ja hosszanti iranyban 100%-os, tehat a Samsungnal megszokott preciz dolog, de kinyitott allapotbn egy nagyon-nagyon picit `kotyog`. Tudom, hogy az a negyed millimeter kotyogas kell azert, hogy ne szoruljon, de a Samsung megiscsak meg tudja csinalni, hogy semennyit sem kotyog es megsem szorul. Maradjunk annyiban, hogy az E-szerianal is csak a nem kinyithato E71 a tokeletes. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#75) Murderer69 válasza bepe79 (#74) üzenetére


Murderer69
őstag

Erre csak annyit hogy nézzetek meg egy 30ezres LG Kf510 nem csúcskategória sőt alsó közép és mégis slide tökéletes és az anyag használat is Nr.1 én már nem értem ezt az egészet jó minden gyártónak megvan a maga hülyesége de akkor is legalább a felső kategóriákban legyen jó a minőség... :U

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#76) gizda


gizda
senior tag

a külső így a képek alapján tényleg nagyon gagyi hatást kelt bennem persze aztán élőben volt már hogy meglepett a nokia de az tény hogy eltér az izlésünk a tudás persze :R

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#77) Atuss01


Atuss01
csendes tag

Ezt most nem értem... Ezentúl egy telefon se kap majd "Különösen ajánlott" plecsnit aminek nincs AMOLED kijelzője??? :Y Részemről én is megvárom mit írnak a fiúk az i7110-ről és utána döntök. :C

(#78) Teaway válasza Atuss01 (#77) üzenetére


Teaway
veterán

AM-OLED mellett az LCD ultragagyinak tűnik! :)

Nincs itthon csokid??

(#79) joghurtoskan válasza Wise (#65) üzenetére


joghurtoskan
csendes tag

kinek mi a fontos,ebben nincs vaku de van FM -tarnsmitter, "navikerék" és újabb operációs redszer ami látványosabb mint az n82-é, meg ugye az aksi is, de az n82 kamerája viszont jobb képet csinált anno sztem. Na majd lehet egy szoftfriss. megoldja

joghurtoskanál lennék elméletileg, csak túl hosszú lett a nevem és kérdezés nélkül levágta :) de így sem értelmetlen...

(#80) Jakuzakill


Jakuzakill
csendes tag

Ezen a telon ez az ngage menupont azt( is ) jelenti , hogy ngage gameket lehet rajta futtatni ?? :B

(#81) Karma válasza Jakuzakill (#80) üzenetére


Karma
félisten

Igen. Sőt az N78-cal ellentétben még hackelni se kell hozzá, mivel ezt tényleg támogatja a platform :((

“All nothings are not equal.”

(#82) Teo70


Teo70
tag

Bog: Sempre el Barca :))

(#83) marino01


marino01
csendes tag

sziasztok.azért hardveres különbségek is vannak az n79 és az n82 között.az n79 processzora egy 369 mhz single processor.az n82 processzora egy 332 mhz dual 3d gyorsító csippel.ha netán n-gage fog kidobni 3d gyorsítós játékokat akkor az n79 nem fog tudni mit kezedeni vele.ha nem ad ki akkor is valameilyen játék cég biztos fog kiadni ilyen játékot.a xenon vaku meg nagyon jó,teljes sötétbe is gyönyörű képeket lehet vele csinálni.az fm trasmittert meg lehet pótolni mivel lesz olyan bluetootos kihangosító amiben benne lesz sőt még a bluetootos dvb-h tévévevőt is lehet venni.xenon vakut,3d gyorsítót sehogy se lehet pótolni(talán a xenont).

http://europe.nokia.com/su-33w

http://nokiaprogramok.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=2831

(#84) androcles


androcles
tag

Remélem lesz a V-nél, mert akkor nem kétséges, h. mire újítok... Na jó, azért az N85 tesztre igencsak kíváncsi vagyok!
Eredetileg sokáig az N82-vel szemeztem, de nincsen a szolgáltatómnál /nem értem miért/ meg amikor a kezembe vettem, a gombok kiábrándítólag hatottak. Azt mondják meg lehet szokni, de én jobban szeretem megszokni azt, ami már elsőre is kényelmesnek tűnik. Szerintem ez is egy spéci, igazi mindenes telefon, mint anno az N73 volt.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#85) 2T


2T
tag

Nahát, az oroszok is megtalálták a vetélytársat :DDD

Egyébként meg fehérbe nagyon szép szvsz:

[ Szerkesztve ]

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#86) 2T


2T
tag

Bruhaha:

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#87) tween válasza 2T (#86) üzenetére


tween
őstag

A samu lábnyomába sem léphet! ;]

(#88) b_master


b_master
tag

Nagyon nagy lett a teszt! :DDD
Az okos hátlapos rész a kedvencem, baromi nagy! :))

(#89) Mamuska


Mamuska
őstag

Elég gagyi ez a nokia egy komoly samsung mellett.

(#90) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Okosborító, neeeee :O

(#91) 2T válasza Mamuska (#89) üzenetére


2T
tag

A Samunak már a mérete is komolyabb :U

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#92) tuzpenge válasza 2T (#91) üzenetére


tuzpenge
őstag

Meg a kijelzője is!!!
Nem vagyok samsung párti, de ez a samsung sokkal szebb. És ez tény.

ˣ

(#93) ByB válasza tuzpenge (#92) üzenetére


ByB
addikt

A szépség nem lehet tény, abszolút szubjektív. Nekem például jobban tetszik a Nokia, a Samsung-ban maximum az fog meg, hogy jó anyagokból, jól van összerakva. Mást se tudnak formatervezés szinten, csak becsomagolni a hardvert... :(

(#94) tuzpenge válasza ByB (#93) üzenetére


tuzpenge
őstag

Igen ebben igazad van. Valóban szubjektív.

ˣ

(#95) balu333


balu333
tag

Sziasztok! Itt nekem jobban bejöttek az n79 képei, mint az n82-é. Egyedűl csak sötétebb helyeknél a xenon vaku miatt, ott találtam jobbnak az n82-öt.
[link]

(#96) 2T válasza balu333 (#95) üzenetére


2T
tag

Nagyon szuper képeket csinál az N79. :K Nem rosszabb mint az innov8..

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#97) Atuss01


Atuss01
csendes tag

Hát én nem tudok választani n79 vs. i7110 :F :F :F

(#98) --Nozbert-- válasza Atuss01 (#97) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

A Samsung jobb anyagokból van és szerintem szebb is. :B

/\/0zb3/27

(#99) Anulu79


Anulu79
addikt

Szerintem sokkal jobban néz ki mint a többi vetélytársa.
Az a jó benne, hogy ilyen furán néz ki. :)

(#100) user01 válasza balu333 (#95) üzenetére


user01
aktív tag

Itt nekem jobban bejöttek az n79 képei, mint az n82-é.

Az általad belinkelt oldalon én csak az N85 képeivel való összehasonlítást látok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.