Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) JarrekStar válasza manokaki (#800) üzenetére


JarrekStar
tag

Magyar nyelvű igen, bár én angolul használom. A magyart csak az sms írásnál a karakterekhez állítottam be. A product code ami az akksi alatt van: 0568161

Arról fogalmam nincs,hogy lecserélték-e

[ Szerkesztve ]

(#802) manokaki válasza JarrekStar (#801) üzenetére


manokaki
őstag

Nézem rögtön hogy ez hova valo kod.. a kodod Ázsiai !
legalább is a telon lévő számok alalpján !

Ezt csak az NSS-sel tudnád csekkolni hogy még tényleg ez e a product kodja ..
De hogy miért szállt el az NSU -val valo frissités miatt most , az jó kérdés ..

A.

[ Szerkesztve ]

(#803) JarrekStar válasza manokaki (#802) üzenetére


JarrekStar
tag

Hát ja, de engem nem is az foglalkoztat, hogy miért szállt el, hanem, hogy meg tudom-e valahogy csinálni itthon, ha esetleg az IMEI szám is sérült a flasheléskor.

(#804) manokaki válasza JarrekStar (#803) üzenetére


manokaki
őstag

a Phoenixel probáltad az elvileg a halott telok ujra élesztésére is valo , amikor nem tudod bekapcsiolni ...??

Valami nem koser ezzel az uj 30.019-s Firmware-vel !

Attila

(#805) JarrekStar válasza manokaki (#804) üzenetére


JarrekStar
tag

Próbáltam igen, a 20assal is meg a 30assal is. Ugyan az a végeredmény...

Szerk.: Letöltöttem product code alapján a softwaret Phoenixel és Emerging Asia a leírása...

[ Szerkesztve ]

(#806) manokaki válasza JarrekStar (#805) üzenetére


manokaki
őstag

Komolyan mondom , nem is probálom a továbbiakban frissiteni erre az új szoftra ..

a Phoenix sem segitett halott állapotbol valo vissza hozásra ?

nem tudok mást ajánlani , a frisssités nem jár garancia vesztéssel tudtom szerint!!!!

Attila

(#807) manokaki válasza JarrekStar (#805) üzenetére


manokaki
őstag

ez a baj szeritem lehet hogy product kodod valojában már nem is az ami az aksi alaatt van

mert szerintem akkor korábban nem tudtál volna magyar nyelvü frisssitéseket letölteni az NSU -val . Csak az Ázsiai frissitéseket és akkor nem lettt volna benne magyarnyelv..

kár hogy a NSS-l nemtudjuk megnézni mi a Produkt kodja valojában .. :W

Attila

(#808) JarrekStar válasza manokaki (#807) üzenetére


JarrekStar
tag

Majd jövőhéten elviszem szervízbe, remélem gariban megcsinálják :(

(#809) amanoba válasza JarrekStar (#808) üzenetére


amanoba
őstag

Lehet, hogy gondod lesz vele: [link]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#810) manokaki válasza amanoba (#809) üzenetére


manokaki
őstag

ha nem is ingyen , de szerintem egyminimális összegért felélesztik azt a telot !

A.

(#811) picur220 válasza manokaki (#807) üzenetére


picur220
veterán

Persze, hogy nem az, mivel a kód ázsiai és a telo meg magyar nyelvű szofttal fut.
"FELHÍVJUK VÁSÁRLÓINK FIGYELMÉT, HOGY NE FRISSÍTSÉK A KÉSZÜLÉKÜKÖN A SZOFTVERT, MERT MEGHÍBÁSODÁSOKKAL JÁRHAT, AMINEK A JAVÍTÁSI KÖLTSÉGÉT CÉGÜNK NEM VÁLLALJA!
Ilyen hiba ha például ha megáll a telefon szoftverezés közben és nem kapcsol be, illetve a nem helyes nyelvi telepítés. Ha egyszerű szoftverezéssel megoldható a probléma, akkor a javítási költség minimális. "
GSMLine
Itt gyakorlatilag leírják, hogy ők PC-t vagy szoftot moddoltak, és Te ne babráld, mert nagyon instabil az egész cucc. De egyébként szvsz tökmind1, mert ha bármilyen szoftverhiba van, emiatt rádfogják, hogy frissítetted/babráltad. Boltigari 4ever!:DDD

(#812) manokaki válasza picur220 (#811) üzenetére


manokaki
őstag

De a kolléga azt mondta hogy korábban már 2x is frissitette az NSU-val a telot , pedig a gyári Product kodja ázsiai kod ( legaláb is ami az akku alatt van )

az NSU mind kétszer magyar nyelvüre frissitette neki az N79-t , csak most a 30.019 -es firmware-nél lett gond vele ..

Ezt magyarázd meg Nekem légyszi !

Atttila

[ Szerkesztve ]

(#813) Karma válasza JarrekStar (#805) üzenetére


Karma
félisten

Emerging Asia? Wtf? Ha az EMEA-ra gondolsz, akkor az "Europe, the Middle East and Africa", az ázsiai régiót APAC-nak hívják.

“All nothings are not equal.”

(#814) manokaki válasza Karma (#813) üzenetére


manokaki
őstag

feljebb megtalálod a gyári product kodját , az tényleg Ázsiai ,
.

Mégis korábban tudta magyar nyelvüre frisssiteni az NSU-val ....( gondolom akkor nem egyezik a valodi PC száma az aksi alatt lévő Ázsiai PC számmal ??? )

A.

(#815) manokaki


manokaki
őstag

Valaki nyilatkozon !!!

Megéri lecserélni a 20.175 -st az ÚJ 30.019 -es Firmware-re ???

Akinek már lefrisssitette persze!!!

Attila

(#816) Karma válasza manokaki (#814) üzenetére


Karma
félisten

Bocsi, ezt nem néztem :B Csak nagyon gyanús volt az EMErging Asia :B

“All nothings are not equal.”

(#817) picur220 válasza manokaki (#812) üzenetére


picur220
veterán

Nem arról van szó! Arról van szó, hogy a szoftverre nem vállalnak semmiféle garanciát. Ha vmi baja van, akkor ráfogják, hogy frissíteni akartad.

(#818) JarrekStar válasza manokaki (#812) üzenetére


JarrekStar
tag

Eddig a telón frissítettem Firmware Over The Air-rel, az Applications\Software Update menüpont alatt. Most is így akartam, de most azt írta, hogy gépen keresztül NSU-val csináljam. Ezt se nagyon értem, hogy miért...

(#819) manokaki válasza JarrekStar (#818) üzenetére


manokaki
őstag

azért mert a 30.019-es firmware-nek még nincs FOTA-s verzioja !

ÉN is ezen frissitetem eddig én nem volt gond hogy Ázsiai piacra szánt telo volt...

kérdezted már a boltot a gari miatt ??

A

(#820) JarrekStar válasza manokaki (#819) üzenetére


JarrekStar
tag

Még nem, de szerintem gariba nem csinálnák meg, csak pénzért :( Ma viszem majd Macikához a terminal fórumáról, ő lehet, hogy meg tudja csinálni 3ezerért, ha nem kell hozzá RPL, ha igen akkor 11k :( .

Többet NSU-val se frissítek az tuti, marad a FOTA...

[ Szerkesztve ]

(#821) manokaki válasza JarrekStar (#820) üzenetére


manokaki
őstag

HUuu, MAcikának az elérhetősége kellene nekem is mondta hogy a frissitést 3000-ért meggyártja ..
légyszi küld el az elérhetőségét ..

a nixi@pannonmail.hu-ra vagy priviben

köszönöm

Attila

(#822) JarrekStar válasza manokaki (#821) üzenetére


JarrekStar
tag

PÜ ment

(#823) manokaki


manokaki
őstag

Csoda történt , sikerült a Phoenix-l rátennem az új 30.019-es Firmware-t !!!!

Nagyon izgultam mi lesz a vége ,de sikerült !!! :R :R

Attila

(#824) picur220 válasza manokaki (#823) üzenetére


picur220
veterán

Kongradzsulésönz! :D
Ma már tényleg meg kellene próbálni az nsut nekem is!

(#825) manokaki válasza picur220 (#824) üzenetére


manokaki
őstag

Az NSU -val vigyázz ,mert volt akinek elsőre nem telepitette fel , azt irta ki probálja meg ujra , ö megprobálta akkor ugy feltelepült ,hogy nem tudta bekapcsolni az N79-t többé most szervizes srácnál van a gépe..

Ugy hogy a z NSU-val ovatosan kell bánni , én kb. 10-sze probáltam vele, Product kod modositással . hardresettel , de sehogy sem sikerült .. ezután maradt a Phoenix .vagy a szerelő srácc 3000Ft-ért feltettte volna..

Attila

(#826) JarrekStar válasza manokaki (#825) üzenetére


JarrekStar
tag

Na Macika megvarázsolta, viszont még mindig nem tökéletes. A legújabb hülyesége az, hogy elég gyakran újraindul csak úgy magától. Szerintem viszem gariba és remélem kezdenek vele valamit és nem csak egy resetet....

(#827) manokaki válasza JarrekStar (#826) üzenetére


manokaki
őstag

ilyet már valahol olvastam!

Atttila

(#828) manokaki


manokaki
őstag

a 30.019-es firmware-t rakta rá Neked ?
Attila

(#829) JarrekStar válasza manokaki (#828) üzenetére


JarrekStar
tag

Igen, az van rajta

(#830) manokaki válasza JarrekStar (#829) üzenetére


manokaki
őstag

és az ujra indulásra mit mondott ??
Attila

(#831) manokaki


manokaki
őstag

Product kodod maradt a régi ?

A.

(#832) JarrekStar válasza manokaki (#830) üzenetére


JarrekStar
tag

Nem tudja mitől lehet. Azt mondta hogy akár még hardveres hiba is lehet, mert a tesztelő azt mondja, hogy az egyik hangszóró erősítője a rossz, pedig mind2 rendesen működik...

Igen, azt meghagyta, hogy felmenjen rá az EURO3

[ Szerkesztve ]

(#833) manokaki válasza JarrekStar (#832) üzenetére


manokaki
őstag

a Phoenix -l tesztelte a hangszorot ??

Na várjunk akkor modositta mert ázsiai volt neked is gyári kodod nem ??

Attila

[ Szerkesztve ]

(#834) JarrekStar válasza manokaki (#833) üzenetére


JarrekStar
tag

Nemtom mivel tesztelte, mert akkor nem voltam ott. Nem módosította, mert nekem a product code még akkor volt ázsiai amikor a gsmlinehoz került. Ők átírtá EURO3asra és most itt tartunk...

(#835) manokaki válasza JarrekStar (#834) üzenetére


manokaki
őstag

Értem , akkkor már Ők modositották hogy a magyar nyelv rá menjen..

arra lennék kiváncsi annnélkül hogy a product kodot modositod is lehet valahogy magyar nyelvet varázsoplni rá ??
Attila

(#836) JarrekStar válasza manokaki (#835) üzenetére


JarrekStar
tag

Fogalmam nincs, szerintem nem, hacsak nem tudod valahogy gépen módosítani a softwaret

(#837) manokaki válasza JarrekStar (#836) üzenetére


manokaki
őstag

oda is feltettem ezt a kérdést ahol a Macika moderátor ..

Attila

(#838) JarrekStar válasza manokaki (#837) üzenetére


JarrekStar
tag

Melyik topicba?

(#839) manokaki válasza JarrekStar (#838) üzenetére


manokaki
őstag

a nokiaprogramok forumban a magyaritásra ,
meg a terminál forumba is
Attila

[ Szerkesztve ]

(#840) picur220 válasza manokaki (#839) üzenetére


picur220
veterán

Sztem írd be láírásba hogy Attila, és akkor nem kell folyton írogatnod. Egyébként amúgy sem kell, senki nem írja alá a hszeit.

(#841) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok! Teló vásárlás előtt állok és úgy néz ki hogy az N79 lesz vagy 5800, számomra a zene nagyon fontos, azt szeretném megtudni, hogy egy jó "agybadugós" fülessel milyen a hangzása, milyen telókhoz tudnátok hasonlítani (W910, 5800ához képest hol van). N78 nagyon halkan szólt max hangerőn is ennél is van ilyen probléma?
Előre is köszi! És bocs a sok kérdésért!:)

(#842) manokaki válasza Daffchy (#841) üzenetére


manokaki
őstag

én csak annyit mondanék most N79-m van elötte 5800-asom volt ( kb.3 hónapig ) !

Nehéz eldönteni melyik a jobb zene hallgatás szempontjábol..

(#843) Daffchy válasza manokaki (#842) üzenetére


Daffchy
őstag

És az 5800 nem jött be? Volt vele valami gondod?
N79-et jobban szereted? Pár tapasztalatot ha megosztanál megköszönném, pozitiv és negativ tulajdonságok.:)

(#844) picur220 válasza Daffchy (#841) üzenetére


picur220
veterán

Nekem N79-em van, és a legjobb az egészben a széles sztereó hatás. Nagyon nagy hangteret ad a zenének. Sztem max-hangerőn elég hangos, de nem elég lineáris, mert ott már a basszus kezd fogyni. Ellenben 90%-on teljesen jó, szép, kiegyenlített hangja van, a Panasonic HJE-300-asomal. 5800 biztos jobban szól, mivel XM, de ez egy átlag embernek bőven elég.
Jó agybadugós fülessel: milyen fülessel is? Konkrétan márka/típus érdekelne(ami neked van (már ha van, vagy azt is most akarsz venni?))
Egyéb iránt ha már N79 vs 5800 vita lesz, akkor azt itt folytassuk, de innen is el fognak zavarni egy idő után, szóval marad ez a topik.
Ha fülesekről is érdekelne pár szó, akkor arról már ebben a topikban kéne beszélni.

És miért bocs a sok kérdésért? Az a jó, ha egy hszbe tömöríted a kérdéseidet, mivel ezáltal a fórum átláthatóbb lesz. Ha minden kérdést külön hszben tennél fel, a modik nem tolerálnák sokáig, szóval nem sok jövőd lenne itt...:D

[ Szerkesztve ]

(#845) Daffchy válasza picur220 (#844) üzenetére


Daffchy
őstag

Köszi a válaszokat!:)
Nekem is ugyan olyan fülesem van: Panasonic HJE-300. De gondolkodom egy CX300-as Sennheiser-en ha az enyémmel nem lenne valami jó hangzása. Ezzel a fülessel próbáltam a többi telefont is és sokuknál tapasztaltam, hogy max hangerőn az utcazaj elnyomja, sokat vonatozom és ott se igazán remekeltek, eddig egy LG KS20-as PDA volt az ami a legnagyobb hangeröt tudta, de nem volt minőségi a hangzás bármilyen lejátszót tettem rá és bárhogy állítottam az EQ-t, zenét meg rengeteget hallgatok aztán ezért vagyok körültekintö ha telefont veszek.:)

(#846) picur220 válasza Daffchy (#845) üzenetére


picur220
veterán

Szvsz ne vegyél cx300ast, mert nem fog annyival jobban szólni állítólag. Ha behallatszik a zaj, akkor valszeg nem jó a gumi amit feltettél. Tégy fel nagyobbat vagy kisebbet. Nekem a nagy gumi szigetel a legjobban. Még a közepes éppen jó, sokáig azt használtam vele. Nálam telon fejhallgatóra állítva max hangerőn néhány szám már fájóan nagy hangerővel szólal meg.

[ Szerkesztve ]

(#847) Daffchy válasza picur220 (#846) üzenetére


Daffchy
őstag

Köszi szépen!:)
Akkor nem cserélem le a kis Panasonicot. Amúgy is szeretem mert nagyon kényelmes a kialakítása.
De a lényeg hogy akkor az N79 nem szól halkan mint testvérei. :))

(#848) picur220 válasza Daffchy (#847) üzenetére


picur220
veterán

A kialakítása tényleg nagyon jó, én nagyon kényelmesnek találtam. Én biciklizés közben 70%-on, gyalog 80%-on szoktam használni, az bőven elég, nem ordítja le a fejedet, de mégis szépen hallod a dolgokat. Persze csak jó minőségű zenével!!

(#849) Daffchy válasza picur220 (#848) üzenetére


Daffchy
őstag

Köszi szépen a segítséget! :R :)

(#850) picur220 válasza Daffchy (#849) üzenetére


picur220
veterán

Szívesen segítek bárkinek, kivéve akivel meggyűlik a bajom itt a fórumon... azokhoz nem szólok:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.