Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) ludsimon válasza rene0619 (#1999) üzenetére


ludsimon
veterán

Mondtam előre.
Nem is kellett volna fáradnod 5800 után kutakodni. :))
N79 a legjobb ár/érték arányú telefon! :R

Nekem mondod? :D
Idén négy 50.000Ft érték feletti telefonjaim voltak, annyira nem találtam a hozzám illő telefont.

Ez előtti telefonom N82 volt, és hiába a Xenon, nem tetszett az egész telefon a súlya miatt, baromi vastag volt, szóval egy az egybe valahogy irritált!

Ráadásul baromi lassú volt az N82. :W
Többször navigálás közben mikor lefagyott majdnem földhöz vágtam.
Az N79 eddig még soha nem fagyott le navigálás közben.

Inkább eltűröm ezt a gagyibb műanyagból összerakott N79-et.
Végül is nekem az N79-ben nincs is olyan része ami nem tetszene benne.

Szerintem még nagyon sokáig ez a telefonom lesz!

Nekem az a bajom ezekkel az érintős telefonokkal, hogy nem fér el KÉNYELMESEN a zsebben.
Nyom, nagy, esetleg még el se fér a zsebben.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#2002) attisx válasza picur220 (#1998) üzenetére


attisx
addikt

A cClock még jobb. Rengeteg beállítási lehetőséggel rendelkezik, többek között külön állítható az óra és a dátum betű mérete. Lehet választani, hogy analóg, vagy digitális, (vagy akár mindkettő egyszerre) óra legyen. Kiírja az akku/térerő százalékos szintjét. És még sokminden mást...

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#2003) ludsimon válasza attisx (#2002) üzenetére


ludsimon
veterán

Köszi, király vagy!
Kipróbálom!

undefined

(#2004) diegho


diegho
nagyúr

Ti a progikat a teló memóriájába, vagy a kártyára telepítitek? Számít ez valamit amúgy?

(#2005) rene0619 válasza diegho (#2004) üzenetére


rene0619
aktív tag

persze hogy a memkarira...legalábbis én, mert ott van elég hely.Amúgy memkaira olyan programot érdemes telepíteni, mint pl az én esetemben az MSN fut, és ha vmit töltök a memkártyára, akkor azt abban a pillanatban nem használja a készülék így a kártyára telepített program sem fut akkor...ha viszont a teló memóriájában van, akkor fut akkor is, amikor nincs benne memkártya

(#2006) ludsimon válasza diegho (#2004) üzenetére


ludsimon
veterán

Én inkább a memóriakártyára telepítem, mivel nekem a memóriakártyám baromi gyors, a leggyorsabb.

undefined

(#2007) mrego


mrego
csendes tag

Ez a PC -s átírásos rissítés OTA -n keresztül is műxik, vagy Nsu kell hozzá?
Mert nálam az NSU nem indul el (Windows 7 Ultimate).
Bejön a kezdő képernyő, kiírja, hogy alkalmazás indítása, és nem történik semmi.
Valami ötlet esetleg?

(#2008) attisx válasza mrego (#2007) üzenetére


attisx
addikt

Próbáltad már XP kompatibilis módban futtatni az NSU-t?

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#2009) mrego válasza attisx (#2008) üzenetére


mrego
csendes tag

Már mindenhogy próbáltam, de nem megy. :((

(#2010) attisx válasza mrego (#2009) üzenetére


attisx
addikt

Nem tudom melyik PC Suite-et használod. Ha egy régebbit, akkor próbáld meg a legújabbat, az elvileg már W7 kompatibilis. Ha ez sem jó, akkor passz.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#2011) diegho válasza rene0619 (#2005) üzenetére


diegho
nagyúr

nekem brightlight, slick, powermp3 van a telóra telepítve, garmin a kártyára. Valamelyiket érdemes át tenni a kártyára? Brightlight meg slick mindig jól jön, ha a kártya nincs is benne, mondjuk powermp3 átmehetne kártyára.

(#2012) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Se a Largetime-ot se a Cclokot nem bírtam beállítani, h. kiírja az időt, dátumot stb. és ne tök fekete képernyőt lássak. :W

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2013) dussy válasza Joe bácsi (#2012) üzenetére


dussy
őstag

Lehet, hogy nem vagy 10éves és sok telefonod volt - de hogy nagyon türelmetlen vagy az biztos.
Én is megpróbáltam ma beállítani, sajnos igazad volt - nekem is csak fekete képen látszik az óra-N95ön hibátlanul ment... Persze csak picibe, gyárilag ekkorát tud csak.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#2014) Joe bácsi válasza dussy (#2013) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Naná, h. igazam van. Nem szokott olyan lenni, h. nincs!
De gyárilag sem írja ki!!
Nem pici az, E51-n, 6230-on, 6230i-n, N95-ön és stb-n a gyári tökéletes volt nekem.

Egy magasztalt Nokiától ezt az apróságot elvárhatná az ember csípőből, azonnal!!!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2015) Stunts666 válasza ludsimon (#2001) üzenetére


Stunts666
őstag

Nem akarok vitázni de ha telerakod minden sz*rral a telót akkor jóhogy befagy. Nekem egy év alatt kb 2-szer fagyott be az N82. Egyszer volt olyan, hogy csak az akksi kivétel segített. Ha meg nem pakoltad tele és úgy fagyott be, akkor meg sz*r volt amit kifogtál.

Lehet, hogy jobban tetszik neked az N79 mint az N82. De nem hiszem el, hogy olyan hűde gyors az N79, hogy baromi lassúzni kell az N82-t.

[ Szerkesztve ]

(#2016) Taknyoshal válasza ludsimon (#2006) üzenetére


Taknyoshal
tag

Én is marhára meg vagyok elégedve a telefonnal, igazából a kamerájával és a hangszórójával nem annyira. Nem olyan jó a minősége(kamnak) és a lencsevédő alá bemegy a kosz és karcolja. N79 hangja N95-höz képest kutyafüle.
Egyébként frankó telefon. :R
Ezt sokáig meg szeretném tartani, minden igényemet kiszolgálja.

(#2017) ludsimon válasza Stunts666 (#2015) üzenetére


ludsimon
veterán

Pedig elhiheted, 3x gyorsabb az FP2 miatt, és ha kikapcsoljuk a témahatásokat!

Amúgy meg navigálás közben, hogy a francba lenne letakarva? :F

undefined

(#2018) Stunts666 válasza ludsimon (#2001) üzenetére


Stunts666
őstag

Amúgy az érintősre elfelejtettem válaszolni. :D

Nem hiszem, hogy egy 3mm-el hosszabb, 4mm-el szélesebb és 1mm-el vékonyabb telefon mint az N79, nem férne el kényelmesen a zsebedben. :D

Inkább írom a méreteket: :D
N79 = 110 x 49 x 15 mm

N97 Mini = 113 x 52,5 x 14,2 mm
N97 = 117,2 x 55,3 x 15,9 mm
5800 = 111 x 51,7 x 15,5 mm
5530 = 104 x 49 x 13 mm

(#2019) ludsimon válasza Taknyoshal (#2016) üzenetére


ludsimon
veterán

Az N95 már egy öreg csont, én inkább nem hasonlítanám ezt a telefont azzal... :DDD

Egy böszöm nagy téglatelefon, még jó, hogy hangosabban szól, nagyobbak a hangszórók.
De apám, ha azzal valakit fejbe találsz ott hal meg a telefon "karcsúsága" miatt. :D

undefined

(#2020) ludsimon válasza Stunts666 (#2018) üzenetére


ludsimon
veterán

Hoppá!
Lebuktam! :DDD
Nem volt még érintős telefon a kezemben, de tervezem majd valamikor a jövőben a vételét, csak jó legyen a kamerája, mert ha rosszabb az N79-nél, akkor nem cserélek.

undefined

(#2021) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Valaki akkor meg tudja adni a pontos beállításokat a méreteken való lovagolás helyett???

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#2022) Stunts666 válasza ludsimon (#2020) üzenetére


Stunts666
őstag

Én néztem élőben N97-et, hogy mekkora. Nem nyomkodtam, kirakatban néztem. Nekem kicsinek tünt. Lehet, ha nyomkodnék egyet akkor más lenne a véleményem. :D

(#2023) ludsimon válasza Stunts666 (#2022) üzenetére


ludsimon
veterán

N97 hardvereiről nem sok jót hallottam, nem biztos, hogy azt választanám...

undefined

(#2024) dussy válasza Joe bácsi (#2014) üzenetére


dussy
őstag

Kiírja,csak már a sötét képernyőn. Most próbáltam ki,működik, cClock is működik,csak semmi nem látszódik...

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#2025) dussy válasza dussy (#2024) üzenetére


dussy
őstag

Ez egy szoftveres hiba lehet...
Az energiatakarékos mód 5mp múlva lekapcsolj a kijelzöt. A háttérben fut a dolog,de ha hozzáérek bármelyik gombhoz akkor már kilép a progból...

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#2026) Ronny3


Ronny3
aktív tag

Sikerült megvennem a T-Mob-nál az ország utolsó előtti darab N79-ét tegnap, mintegy 25 telefonálás után megtaláltam Csömörön az utsó előtti darabot:D

Még van 1 db Nyíregyházán akinek kell 48.900,- ért a T-mobilnál:)
Aztán nem lesz többet, annyira nem lessz, hogy már a Nokiánál sincs:)))

Pl. azt mondták a Nokiában, hogy nem gyártja máár a Nokia, és az ára van már csak nekik ami 89.900,- Ft:D

Szal elég jó telefon ez a N79...
Ami bajom van vele az a vaku:( iszonyú gyenge a dupla led.. hasonlítottam a Nokia 3120classiccal, ami 1 (!) ledes, és JOBBAN, sokkal erőssebben világít, mint az N79-nél a kettő led:(

eez érthetetlen:( a 3120c JOBB, élesebb és szebb képeket csinál sötétben vakuval:(

Az N79-nél képek gyönyörűek amúgy, ha van valamilyen fény:)
Jobbak a képei mint a Nokia 6220classicnak, ami amúgy xenon vakus:)

Az első kamerája jobb minőségű a N79-nek..., mint a többinek...

Az sw-je csak a 11-es :( nem tom hogy fog felkerülni a 30-as sw:(

A kamera hang nincs náma módban az N79-nél ...:D .. végre:)

A gondom viszont az, hogy van egy figyelmeztető "kattogási" hang, amit nem tom, hogy hol kell módosítani:(

A beszélgetés közben működik a progi az Incallert és figyelmeztet, mieltőtt 1 perce tartana a beszélgetés ezzel a kattogési hanggal, amit nem lehet hallani:( jó lenne módosítani sípolásra, de nincs sehol lehetőség erre, ha jól látom:(

És láttam a Youtubon, egy videó filmben, hogy a navi gombnál 4 db fehér led világít amikor azt nyomkodják..:( nálam meg csak a navi gomb középen a perem körben világít.., másnak hogy van? Názzétek meg a videót, érdekes:)

http://www.youtube.com/watch?v=G9AhCv-YwT4

Köszi a válaszokat előre is:)

[ Szerkesztve ]

(#2027) ludsimon válasza Ronny3 (#2026) üzenetére


ludsimon
veterán

Kevesebb hangulatjellel, köszi!

Dupla LED:
N73-al én összevetettem, ahhoz képest meg brutálisan erős a fényereje!!
Lehet, hogy valami nincs rendben a ledek körül, ha nagyon gyenge, akkor vidd el szervizbe.

"jobbak a képei mint a..."

Persze, hogy jobbak!
Az 5Megapixelesek közül nappal a legjobb! Este, sötétben az N82 odaveri. N82 sokszor a színekben marad el az N79-től.

"a navi gombnál 4 db fehér led világít amikor azt nyomkodják.. nálam meg csak a navi gomb középen a perem körben világít.., másnak hogy van?"

Nyugodj meg, mindenkinek olyan, mint amilyen a Tied is, nincs semmiféle 4 LED.

A videó címéből ítélve:
Live Nokia N79 smartphone demo

Szerintem ez egy béta változat lehetett még anno.

De valami iszonyat bénán nézne ki azzal a 4 LED-el.
Karácsonyra megfelelő ajándék. :DDD

undefined

(#2028) Ronny3 válasza ludsimon (#2027) üzenetére


Ronny3
aktív tag

Szia.

Köszönöm a válaszokat... :) (nincs több jel)
a 4 leddel kapcsolatban: szerintem a demo nem bétát jelent, de nem érdekes...

Amúgy a ledvaku a szemnek eléggé erős amikor szembe nézek vele.. szóval nem hiszem , hogy hibás..

A kattogásos figyelmeztető hangra tudsz valami ötletet, hogy hogyan találjam meg ezt a figyelmeztető hangot és, hogy módosítsam?

ÉS a sw verzió Neked melyik?

Milyen javítások vannak a 30asba a 11-eshez képest , tudod?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#2029) Ronny3


Ronny3
aktív tag

VALAKI nézze már meg akinek T-Mobilos N79-e van, hogy az akku alatt mi a product kód?:)

Nekem 058012 van.. ami szerintem hibás...

Köszi

(#2030) mrego válasza Ronny3 (#2029) üzenetére


mrego
csendes tag

Ott van.
De miért is hibás a Tiéd?

(#2031) mrego válasza Ronny3 (#2029) üzenetére


mrego
csendes tag

0585012
Már leesett egyébként miért hibás.

[ Szerkesztve ]

(#2032) ludsimon válasza Ronny3 (#2028) üzenetére


ludsimon
veterán

Én még nem is használtam az Incallertet. Amennyit hívnak engem. :DDD
Csak feltettem pár napja.
Az internet elérhetőségek ingyen vannak (MSN, privát üzenet, email).

31.002 van fent nekem, ez a lehető legújabb most.
Én nem tudom, mi a különbség, mert én kizárólag függetlenül veszek telefont, pont emiatt a frissítéses szopatás miatt. Én már 20-as szoftal vettem ha jól emlékszem.
Elvileg nem lehet csak T-mobile-os szoftvert rátenni.

undefined

(#2033) mrego válasza ludsimon (#2032) üzenetére


mrego
csendes tag

Elvileg lehet másikat is. Kérdés, mi lesz a garival a PC átírása után???

(#2034) ludsimon válasza mrego (#2033) üzenetére


ludsimon
veterán

Ez az!
Elkókányolod és mikor elromlik valami fizethetsz nagyon durva árakat a szerelésért, és az anyagért.

Ha telefonszerelő az illető az nyugodtan megcsinálhatja, szerintem nem érdekli a garancia.

Azt nem lehet megcsinálni, hogy ha valami baj van, akkor visszatenni a T-s szoftvert?

undefined

(#2035) Ronny3 válasza ludsimon (#2034) üzenetére


Ronny3
aktív tag

FIGYELEM:)

Fel lehet tenni a NOKIÁS szoftot:) a T-Mobilosra, senkit nem érdekel... és semmi baja nem lesz , sőt inkább azt szokták javasolni mint a belegányolt T-mobilost:)))

Nem veszti el a garanciáját se, mert ha beviszi valaki a T-mobilost , Nokiás sw-vel, akkor úgyis látják, hogy nokia szervízben lett feltéve rá, és a T-mobile nélkül a Nokia szervíz is cserél mindent ingyen és javítja is:)

ezért ezzel nincs gond.. mondom feltették volna nekem ma a 31-es sw-t, de nem engedtem, mert holnap viszem vissza a boltba és azért vicces lenne, ha sima nokiás sw lenne rajta:)))))

Amúgy még gari jegyet sem kértek, mert úgyis bele fér a két év gariba a telefon kiadásától számolva ugye...

közben kiderült, hogy a kijelzőm gyári hibás, és nyomás érzékeny, vagyis valami nyomja az alsó peremét a kijelzőnek:( és színjátszós ezést ha hozzáérek vagy a navi gomb tetejét nyomkodom..

Holnap viszem vissza gari cserébe ... a 3 napos csere ..:(

[ Szerkesztve ]

(#2036) mrego válasza ludsimon (#2034) üzenetére


mrego
csendes tag

Szerintem ha vissza tudod írni ilyenkor a Tré-s PC-t, akkor talán. Amúgy a Nokia szervizek sem tehetnek fel hivatalosan nem brand-es szoftot. Amit kaptam levelet a Nokia-tól ezügyben, ott arra hivatkoznak, hogy pont a T-Mob jováhagyásának hiánya miatt nem lehet letölteni tőlük a frissítéseket. A fene se érti ezt az egészet. Az tuti, hogy a T-nél, miután aláírtál két évet szarnak mindenre, így a frissítésre is!!!

[ Szerkesztve ]

(#2037) lexus88 válasza Ronny3 (#2035) üzenetére


lexus88
tag

De itt nem az otthoni frissítéssel van a probléma? Mármint a product kód átírásával...

(#2038) mrego válasza lexus88 (#2037) üzenetére


mrego
csendes tag

Dehogynem.

(#2039) ludsimon


ludsimon
veterán

(#2035) Ronny3:
Az nagyon jó!

"közben kiderült, hogy a kijelzőm gyári hibás, és nyomás érzékeny, vagyis valami nyomja az alsó peremét a kijelzőnek és színjátszós ezést ha hozzáérek vagy a navi gomb tetejét nyomkodom.."

Én is a legelső N79-emet cseréltem!
Annak meg a dísz ezüstre fújt pereme nem illeszkedett jól.

Az biztos, hogy nagyon nehéz normális N79-et szerezni!
Nekem ez a 2., és ez normálisan össze van rakva, néha recseg, dehát műanyag.

Jól teszed, cseréld ki minnél hamarabb!

(#2036) mrego:
Akkor mostmár megvan a válasz!
El kell vinni a Nokia szervizbe és meg van oldva!

this post is from PC

[ Szerkesztve ]

undefined

(#2040) lexus88 válasza mrego (#2036) üzenetére


lexus88
tag

Ez most akkor azt jelenti, hogy nem is lesz a T-seknek szoft.friss?
Az hogyan látszik egy nokia szervízben, hogy a telefon nem a T-nél lett független, és hogy a szoftvert otthon raktam fel (ha visszaírom a pc-t)??

(#2041) mrego válasza ludsimon (#2039) üzenetére


mrego
csendes tag

Na de pont ez az! Vagy megcsinálja a szervizes, vagy nem. Ha pedig átírod a PC -t, azt látni fogják a szervízben, továbbá ilyen esetben hivatalosan ugrott a Nokia gari. Tehát megint csak a szervizesen múlik, ha majd baja lesz. Ezért vacillálok én is, amúgy már rég megcsináltam volna.

(#2042) picur220 válasza Ronny3 (#2029) üzenetére


picur220
veterán

A PC nem lehet hibásan odaírva, ez lehetetlen. Csak akkor lehet nem az a PC, hamás kontinensről v ms országból hozták a telot, pl a nyugat-európaiaknak már más. De ezt nem hiszem.
ludsimon: kit ábrázol az avatarod?

(#2043) dussy válasza mrego (#2036) üzenetére


dussy
őstag

A PC-t vissza tudod írni, de a szoftot visszafelé nem tudod házi módszerrel "frissíteni"...

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#2044) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Nektek nem tűnik úgy, mintha a kijelző egy ici-picit el lenne csúszva felülre?

ezen a videón a kép forgatása miért animált? Nekem nem olyan. :F

Honnan lehet megszerezni a teljes QuickOffice-t?

[ Szerkesztve ]

(#2045) ludsimon válasza picur220 (#2042) üzenetére


ludsimon
veterán

Sylar a Hősökből.

Bejövős igaz?
Na nem mint emberre gondoltam, hanem mint avatarra. :DDD

undefined

(#2046) picur220 válasza ludsimon (#2045) üzenetére


picur220
veterán

Jó a kép! :DD :K
A forgatási animció témafüggő, az alap témákban úgy fordít, ahogy a videón. De pl a Haze-ben egy lila átmenetben fordít, sokáig nagyon tetszett!:D

[ Szerkesztve ]

(#2047) ludsimon válasza Taknyoshal (#2044) üzenetére


ludsimon
veterán

WTF?
Milyen elcsúszásra gondolsz? :F

Szerintem teljesen normális.
Nekem ilyesmi egyáltalán fel se tűnt.
Első látásra engem a legszélső bal oldali gomb irritált.
Nagyon elcseszte aki kitalálta oda azt a gombot, ráadásul menüből ugyan úgy elérhető a fotók, web menüpont, stb...

undefined

(#2048) picur220 válasza ludsimon (#2047) üzenetére


picur220
veterán

Annak a gombnak kellene lennie a menü gombnak, és a menünek úgy kellene kinéznie, mint a multimédia menünek, csak lehetne bővebb, pl beállítások, alkalmazások is mehetnének bele. Persze ilyen sosem lesz de koncepciónak nem rossz!:D

(#2049) ludsimon válasza picur220 (#2048) üzenetére


ludsimon
veterán

Levele!
Mehet(ne) a szemétbe!
:((

Lesz folytatása ennek az s70-es szériának?
Vagy a 79 a vége?

undefined

(#2050) Taknyoshal válasza picur220 (#2046) üzenetére


Taknyoshal
tag

Beállítottam azt a témát de még így is az alap forgatás van. :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.