Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) picur220 válasza lexus88 (#599) üzenetére


picur220
veterán

Alapból mindig 1-et 1-et villan, ha helyzet van, akkor 2-t 2-t.

(#602) picur220 válasza lexus88 (#599) üzenetére


picur220
veterán

Még vmi: sztem nem az igazi a funkció, az E51-esen lévő stroboszkóp sokkal jobb:DD Így nlam ez kikapcsolt állapotban van, mivel úgysem figyelem a telot, hogy most épp mennyit villan, meg amúgy is villog fölöslegesen, és az akksit is szívja. Max haveroknak mutatóba jó, hogy "nézdmá milyenfasza, villog a közepe"...:DD

(#603) picur220 válasza NGyuri (#595) üzenetére


picur220
veterán

N79 k.vára nem karcolódik, annyi a titka, mint az összes többi telefonnak: Vigyázni kell rá, és tokban kell tartani!

(#604) Borify Péter válasza picur220 (#603) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

már ,aki szereti tokban tartani,engem kimondottan idegesít
ha benne van nem tudok normálisan beszélni,és mindig kivenni,meg betenni,igen fárasztó

(#605) attisx válasza picur220 (#602) üzenetére


attisx
addikt

Szerintem még mindig jobb így, mintha egyáltalán nem lenne benne ez a feature. Mert mint tudjuk (legalábbis én így emlékszem) korábban az N-szériában a "Breathing" csak a készenléti állapotot jelezte. Bosszankodtunk is miatta, hogy bezzeg az E71/E66 pároson külön jelzi az elmulasztott eseményeket.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#606) fecs válasza attisx (#605) üzenetére


fecs
senior tag

Jobb, mintha nem lenne ez igaz ;)
De picur álláspontján vagyok :U

Pixel 6a

(#607) picur220 válasza Borify Péter (#604) üzenetére


picur220
veterán

Nem szilikontok!!! Bazzeg ez nem 5110!:DD :W :C
Bőrtokra gondoltam, amit mondjuk övre vagy nadrágra lehet csíptetni, az nem idegesítő, és elég jól védi a telot.

(#608) picur220 válasza attisx (#605) üzenetére


picur220
veterán

De a breathing alapáraton mire jó? Ha csak a készenléti állapotot jelzi, akkor most annyit ér, hogy láom rajta, hogy még nincs lemerülve a telo, de azért tudatosan merítem, mert megy a breathing... semmi értelme így, nemtom, hogy Nokiáék minek tették egyált bele.
Úgy lenne értelme, hogy csak akkor lélegezne, hogyha helyzet van.

(#609) attisx válasza picur220 (#608) üzenetére


attisx
addikt

Nézd, ez olyan mint mondjuk a régebbi SE telókon a kis villogó led, csak látványosabb. Azt nem hinném, hogy annyira merítené az akkut, legalábbis kevésbbé, mintha folyamatosan menne a kijelző. Természetesen mindenkinek szívejoga, hogy tetszik-e neki vagy nem, használja-e vagy sem. :)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#610) picur220 válasza attisx (#609) üzenetére


picur220
veterán

Nem is mondtam, hogy annyira meríti, mint a GPS, de így sem bír sokat a telo (max 3 nap), pedig nekem csak a GSM-antenna megy, 3G nem, és semmi extra nem fut alul.
De végülis igazad van, az használja aki akarja.

[ Szerkesztve ]

(#611) -AD4M- válasza picur220 (#607) üzenetére


-AD4M-
tag

Én egy Nokia bőrtokot használok, olyan mint egy zokni :DD
Felül kell becsúsztatni. A legjobb az, hogy ha pl csak az időt akarom megnézni, akkor egy ujjnyit kicsúsztat, billentyűzár csúszka ki-be aztán visszatol.
Egyébként 2k + párszáz volt. :C
Ja és a belseje ilyen plüs vagy mi :D és a be meg kiszedéskor elég jól törli a zsírfoltokat a kijelzőről!

Allons-y!

(#612) picur220 válasza -AD4M- (#611) üzenetére


picur220
veterán

Nem rossz, én ilyet pl 6300-hoz és E51-hez használnék, ahhoz vannak jók, am a zoknik így nem nagyon tetszenek.
Én is ered. Nokiát akartam, de az alap, amiből 2 cm-t kilóg a csipesz, az szar, a többi meg nem a telomhoz való.
Így vettem egy tépőzáras bőrtokot, elég jó...

(#613) -AD4M- válasza picur220 (#612) üzenetére


-AD4M-
tag

[link] Az enyém is hasonló, csak az egész fekete bőrből van, nem ilyen mintás, és nincs rajta ilyen lógó bb :DDD :DDD
Tehát ez ilyen zsebben hordós tok.

Allons-y!

(#614) Hetkó


Hetkó
csendes tag

Helló
Olyat kérdeznék tőletek hogy N78 és eközt (N79) milyen nagyobb külömbségek vannak.
Az érdekelne még hogy az N79 tulajoknak mennyire hiányzik a 3D chip érződik e a sebességen valami ??

Dr.

(#615) NGyuri válasza Hetkó (#614) üzenetére


NGyuri
aktív tag

Az N79:
-könnyebb
-nagyobb felbontású kamera (5Mpix)
-jobb videofelvételi lehetőség (30fps)
-FM transzmitter
-jobb akkuidők

A 3D gyorsító érdekes kérdés, nekem utoljára az N95be volt, de abba meg más az op rendszer. Egyébként tudtommal nincs a Nokiának olyan 9.3-as (S60 3rd Ed. FP2) Symbis telefonja, amibe van 3D gyorsítócsip. Utoljára ezt a 9.2 (S60 3rd Ed. FP1)-nél használta N82/N95/N95 8GB.

A Samunak van két 9.3-as telefonja (i7110 és i8510), amiben van 3D gyorsítás, de azoknak kisebb az órajele (330MHz, mint a fenti 3 Nokiának). Az Innovot dicsérni szokták sebességre, nekem is volt, de nem hagyott maradandót bennem.

[ Szerkesztve ]

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#616) attisx válasza NGyuri (#615) üzenetére


attisx
addikt

Egy kis pontosítás: az N78-ban is van FM transmitter. (Ez volt az első Nokia, amibe belerakták.) ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#617) Hetkó


Hetkó
csendes tag

Okés Köszi a gyors választ!!
Az érdekelne még hogy játékoknál mit számíthat ha van vagy ha nincs az a 3D chip még ennyi érdekelne egyenlőre :) :)
Előre is Köszi

Dr.

(#618) -AD4M-


-AD4M-
tag

Hali!

Aksi üzemidő teszt:
Nekem most 6 napig bírta úgy, hogy nem volt kikapcsolva, háttérben a Free Time Box futott, volt:
kb fél óra rádió
kb másfél óra zene
kb 10 perc videózás
kb 30 fénykép
összesen kb fél óra wifi
plusz még naponta kb 5 perc világítás (LightCtrl kijelző full világításon).

:C

Allons-y!

(#619) Hetkó


Hetkó
csendes tag

Helló!!
Olyan kérdésem van mán megint :) ,hogy hol volna érdemes ezt a telót megvenni én Media Marktra és a T-mobilra gondoltam.Ilyen internetes rendelésnek nem vagyok híve :(
Azt kérdezem még hogy FEKETE N79 is belehet szerezni olyan könnyen mint a fehéret?
(Arra gondolok bemék a boltba és fekete N79-et kérek vagy ez ritkaság :) :) )

Előre is köszi

Dr.

(#620) picur220 válasza Hetkó (#619) üzenetére


picur220
veterán

Hát pedig most rendelned kell, pláne, ha feketét akarsz. Alapból is van fekete, még a fehéret nehezebb is beszerezni, mint a fekát. Feka van gyári garival, sztem azt vedd, keress a neten.

(#621) picur220 válasza -AD4M- (#618) üzenetére


picur220
veterán

Ezt hogy csináltad? Nekem eddig a max az 4 nap volt, mondjuk minden nap wifizek 1 csomót. A teszt akkor lenne teljes, ha telefonáltál volna is vele. Mivel igazán az szívja az akkut, zenélni max 25 órát lehet, wifizni 10-et, telefonálni meg 3-at.
Free Time box mire jó??

(#622) -AD4M- válasza picur220 (#621) üzenetére


-AD4M-
tag

Azt elfelejtettem írni, hogy kb 10 percet telefonáltam.

A free time box a kijelző tetszőleges helyére kiírja az időt akár másodperc pontosan. Be lehet állítani külön álló és fekvő kijelzőhöz a helyét.


Ez a mód RealPlayer esetén különösen jó.

Maga a program olvashatóbb eredményt produkál, ezeket csak painttel rajzoltam rá, mivel a screenshotban nem látszódott. :F

Allons-y!

(#623) Stunts666 válasza Hetkó (#619) üzenetére


Stunts666
őstag

Ahogy észre vettem a Média Markt nagyon drága. http://partnerogsm.hu -t tudom ajánlani én is ott rendeltem az N82öm. Olcsó is, megbízható is és gyorsan szállítanak bárhova az országban. (1 nap)

ui.: van fekete, fehér, szürke

[ Szerkesztve ]

(#624) picur220 válasza Stunts666 (#623) üzenetére


picur220
veterán

Partneroék tényleg rendesek, nyugodtan rendelhetsz tőlük...

(#625) Hetkó


Hetkó
csendes tag

Köszi a sok segtséget!!!! Utánna járok :) :)

Dr.

(#626) Hetkó


Hetkó
csendes tag

Stunts666 tőled kérdeztném
hogy rendelted meg a telódat felhívtad őket vagy azzal az adatlapos módszerrel ja és telónak valami gondja baja nem volt ugye??
Előre is köszi

Dr.

(#627) Stunts666 válasza Hetkó (#626) üzenetére


Stunts666
őstag

Nem volt semmi gond. Felvettem őket msnre és megbeszéltem a sráccal, hogy mi kell.

Rögtön mondta, hogy mennyi lesz.

[ Szerkesztve ]

(#628) rene0619 válasza Stunts666 (#627) üzenetére


rene0619
aktív tag

partnéróék valóban rendesek de a telók többsége nem gyári garis, tehát kínai szürkeimport és a sufniszervízben javítják...ami olyan lesz amilyen,ezért olcsóbb mint a MédiaMarkt. De tudod olcsó húsnak...
Új Nokia teló 6 hónap meg 1 év garival??? ne vicceljenek

[ Szerkesztve ]

(#629) Hetkó


Hetkó
csendes tag

Hát nem tudom
rene0619 ez biztos amit mondasz??

picur220 a te N79-ed mien megvagy vele elégedve??

Dr.

(#630) Stunts666 válasza rene0619 (#628) üzenetére


Stunts666
őstag

Az N82-m 2 év nokia garis Made by Finland. Nem hinném, hogy kínai.

De fel kell venni őket msnen és meg kell kérdezni, hogy milyen a teló és milyen garit tud rá adni. De biztos, hogy nem kínai.

(#631) Stunts666


Stunts666
őstag

Lejárt az időm.

Beszéltem vele. Most csak szürkében van náluk 72ért 2 év nokia garival és made by finland.

(#632) Hetkó válasza Stunts666 (#631) üzenetére


Hetkó
csendes tag

Kösz a segítséget nem tom mitévő legyek de télleg sokat segítettél Köszi :) :)

Dr.

(#633) picur220 válasza Hetkó (#629) üzenetére


picur220
veterán

Az N79-em mostmár tökéletes, mondjuk én a szolnoki GSM-boltos ismerősömtől vettem, és volt 1 hibája, nem jól volt illesztve a billentyűzet, de Nokiáék 1 óra alatt helyrehozták a szervízben előlap és bill-cserével, gariban. Maga a hardver és a szoftver elég jó, bár néha úgy érzem, mehetne bele egy 500-as CPU simán. Pl zenélés közben nem olyan az UI-kezelése. Ennek még fejlődnie kell, majd optimalizálják az FP2-t a CPU-kkal.
Egyébként ha partneroékat felveszed MSN-en, megmondják, mennyibe fáj egy Nokia garis telo, és rendelnek neked, aztán felhívod őket, megkérded, megjött-e, és ha megjött, mész érte. Kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#634) Stunts666 válasza picur220 (#633) üzenetére


Stunts666
őstag

Rendelést asszem aznap eltudják intézni de max egy napos határidő az is ha jól tudom. Ha van felesleg 2000 forintod akkor elviszi a futár másnap. A futár persze országos szinten szállít 2000ért 1 napos határidővel.

(#635) rene0619 válasza Stunts666 (#631) üzenetére


rene0619
aktív tag

sztem az tök mindegy mi van beleírva...attól még készülhetett a Távol-Keleti piacra...és akkor sincs rá magyar gari...az enyém pl hivatalos, és made in hungary...
És azt hogy magyarázod hogy többezer terméken az van hogy made in china és mégis itt használjuk????

(#636) picur220 válasza rene0619 (#635) üzenetére


picur220
veterán

Nem lényeg, hogy made in hol, úgyis kínai egy pár alkatrész benne(vagyis kínában készült, ne jelzőként értsd) , csak az összeszerelési ország van ráírva.
A legtöbb magyar garis made in hun szokott lenni. Made in Finlandot ált a szolgáltatók árulnak, legalábbis én azokon szoktam találkozni ilyen felirattal. Max még amit Nokia szaküzletben veszel.

(#637) rene0619 válasza picur220 (#636) üzenetére


rene0619
aktív tag

Nem vitatkozom:)
Csak tartom magam ahhoz, hogy sufni GMS ből nem vásárolok mobilt...inkább fizetek érte egy picit többet, de az full supportos legyen, szaxerű szervizeléssel és nem kókány munkával. pont :))

(#638) Stunts666 válasza rene0619 (#637) üzenetére


Stunts666
őstag

Mi sem vitatkozni akarunk. Én a partneronál vettem 2 év Nokia garanciával. Ezáltal ha valami gond van akkor a Nokia szervízbe kell mennem. Tehát én is Nokia "full support"-os vagyok. :))
Igaz, hogy a nokia se végez sokkal jobb munkát mint egy-két sufniszervíz. :D

(#639) Hetkó


Hetkó
csendes tag

Helló Srácok
köszi a sok segítséget
de ezen ne vesszetek mán össze :)) :))

Dr.

(#640) Stunts666 válasza Hetkó (#639) üzenetére


Stunts666
őstag

Csak miattad tesszük ezt :D Lehet, hogy Rene valami ... gms kémje. :DD

(#641) picur220 válasza rene0619 (#637) üzenetére


picur220
veterán

Bárki nyugodtan vehet akárhonnan telot, az a lényeg, hogy gyári garis legyen. Akkor tuti full supportos lesz. Egyedül akkor van gáz, ha nagyon rosszhírű sufniból veszed, mert hamisíthatják a garipapírt, és akkor bizony koppansz. De jó hírűektől nem kell félni...

(#642) rene0619 válasza picur220 (#641) üzenetére


rene0619
aktív tag

OK :DD :C

(#643) NGyuri


NGyuri
aktív tag

Szerintetek nem gáz, hogy 3 hete lassan fennt van az új fw, de még mindig nincs meg a magyar pc-s verziója? :N

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#644) Ivitz


Ivitz
tag

t-mobilban milyen fw-vel árulják?

Hová mész te kis nyulacska ingyombingyomtálibetutálibemáli...... :D :D

(#645) vtomias


vtomias
csendes tag

Sziasztok!
Nem rég vettem ezt a mobilt. Nagyon elégedett vagyok vele. Ez az első symbianos mobilom. Lenne pár kédrésem:
- Nem teljesen értem, hogy miért kell bizonyos programokat szignózni? Értem ha nem szignózóm akkor, nem indul el. Ez az egész miért így van?? Tudom hülye kérdés, de írjatok nekem valamit erről. Talán egy kicsit jobban képbe lennék. Illetve a nokiaprogramok.hu-n kivűl tudtok olyan helyet, ahol sok jó program van.
Köszönöm!

(#646) picur220 válasza vtomias (#645) üzenetére


picur220
veterán

Szignózni a szoftverkalózkodás megelőzése miatt kell, mivel a lopott szoftveren nincs szignó, legalábbis így volt eredetileg, de mostmár mind1, mert van hack meg OPDA.ű
A nokiapr.com-ról ebben a fórumban nem illik beszélni, mert enyhén warez hatású oldal, szóval küldtem privátot.

(#647) manokaki


manokaki
őstag

Sziasztok!!

Valaki esetleg nem ismer telefon hátlap festőt ??

Nagyon megköszönném..

Akás priviben akár ide is küldhet elérhetőséget ! :R :R

Attila

(#648) picur220 válasza manokaki (#647) üzenetére


picur220
veterán

Általában a GSM-boltosok ismernek festőket, de sztem nagyon nem éri meg, mivel több10ezer forint. Pláne olcsóbb mobilra, mivel drágább a festés, mint a mobil, a komolyabb mobilokat meg nem festegettetném...:D

(#649) Hetkó


Hetkó
csendes tag

Helló
picúr220 küldtem neked egy privátot segítség kérés céljából :) :)

Dr.

(#650) picur220 válasza Hetkó (#649) üzenetére


picur220
veterán

Kár, hogy ez nálam nem látszik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.