Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Taknyoshal válasza ludsimon (#3000) üzenetére


Taknyoshal
tag

Jobb is, hogy befejezed, mert különben leeresztem a biciklid kerekét :DD
Köszönöm a választ. Lehet valahol kapni kék hátlapot?(olcsóért)

(#3002) picur220 válasza Taknyoshal (#3001) üzenetére


picur220
veterán

Ez nagyon kemény!!!!:DDD

(#3003) picur220 válasza Taknyoshal (#3001) üzenetére


picur220
veterán

Valamikor volt itt a PH-n is hátlap, hogy van-e még, azt nem tudom...

(#3004) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Mi történik, ha egy másik telefon product kódját írom be a telefonba? Be fog még kapcsolni?

Szerk: IMEI alapján azonosítják a telefon típusát, szóval már nem fontos.

[ Szerkesztve ]

(#3005) picur220 válasza Taknyoshal (#3004) üzenetére


picur220
veterán

A product code az csak a telefon nyelvét határozza meg következő szoftvertelepítéskor.

(#3006) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Fel akartam rakni a Garmint, de itt problémába ütköztem:

Régen már fent volt, akkor nem volt ilyen. Valaki ötlet?

(#3007) diegho


diegho
nagyúr

Egy érdekes dolog. Miért nem látszanak a fényképezett képeim a galériában? Fájlkezelő látja őket, galéria nem. Ötletek? 2010 január 10 óta nem frissíti a képeket. Se memóriakártyáról, se telefonból. Ott vannak az albumok és a galéria nem látja. Kezd felb@szni, hogy nem képes normálisan működni.

(#3008) diegho válasza diegho (#3007) üzenetére


diegho
nagyúr

Visszaállítottam a telefont (menüből, mert nem volt kedvem mindent újratenni), továbbra sem látszanak az eddig fényképezett képek, viszont a kamerát is visszaállítottam és amit most fényképezek, az látszik már.

(#3009) Déve


Déve
tag

Üdv mindenki!
Nagyjából olvasgattam a fórumbejegyzéseket, és lehet én voltam a figyelmetlen, de nem értem még 100%osan.
Az ilyen Sports Trackeres cucc, meg Garmin, meg stb ezek igényelnek aktív, vagy valamilyen net elérést, vagy a beépített gps cuccnak a feladata ez, és ez is volt mindig is, csak én nekem nem állt össze a fejemben?
(Tehát hogy megy-e internetkapcsolat nélkül gond nélkül?)

(#3010) Taknyoshal válasza Déve (#3009) üzenetére


Taknyoshal
tag

Nem kell egyikhez sem net. Viszont nem rossz ha van, mert pl: gyorsabban talál műholdat a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#3011) Déve válasza Taknyoshal (#3010) üzenetére


Déve
tag

Köszönöm a gyors választ :R

(#3012) Taknyoshal válasza Déve (#3011) üzenetére


Taknyoshal
tag

Szívesen.

Más: az volt a gondom, hogy SW.UNL.txt-t csináltam véletlenül. :C

(#3013) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Van rá valami mód, hogy jelszavas védelemmel láthassak el egy-két fájlt?

(#3014) picur220 válasza Taknyoshal (#3013) üzenetére


picur220
veterán

Be kell tömöríteni, és az archívumot lejelszózni! De ez lehet, hogy csak gépen megy! Meg vannak rá progik S60-ra, de azokat nem ajánlom, nekem egyszer elkúrták az egészet, mivel átnevezték a fájlokat, a kiterjesztésüket, hogy ne lehessen hozzájuk férni!

(#3015) ludsimon válasza sekli (#2905) üzenetére


ludsimon
veterán

Megcsinálnád akkor kalibrálhatóra?

Mert nekem még mindig az a bajom, hogy nagyon pontatlan, csak próbáld ki!!
Tegyél egy kerek labdát egy asztalra, és állítsd be telefon szerint, le fog gurulni a telefon teteje felé..

A teteje felé csal 0.9-et. Vagy ezt lenne még jó valahogy átállítani, hogy 0 legyen, mikor valóban vízszintes.

undefined

(#3016) picur220 válasza ludsimon (#3015) üzenetére


picur220
veterán

Ez valóban nem lenne rossz...

(#3017) sekli válasza ludsimon (#3015) üzenetére


sekli
addikt

bocsi, kiment a fejemből, eléggé el vagyok havazva, ebben már tudod kalibrálni, és ki tudod választani a másik síkot is, viszont nem menti el. Valamikor majd az is meglesz, viszont most tényleg nem igérhetek semmit. Nem azért, mert akkora munka lenne, csak tényleg nem érek rá. Az ikont köszönöm attisx kollégának! :R

(#3018) picur220


picur220
veterán

Ez v3-as app? Jó lenne, tele van a net v5-ösökkel...

(#3019) attisx válasza picur220 (#3018) üzenetére


attisx
addikt

Igen v3-as, már ha a sekli vízmérték progijára gondolsz. :K

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3020) ludsimon


ludsimon
veterán

(#3017) sekli:
Kipróbálva, köszönöm szépen a programot, és attisx-nak az ikont!!

Bár nem jöttem rá, mit jelent az az xy a menüben? :F
Rámegyek, és semmi változás. Ha a másikra rámegyek akkor se semmi.
Csak a calibrate működik.

(#3018) picur220:
Te most csak hsz-eket gyűjtögetsz? :F Én minden topicban ezt látom. Nem lesz jó vége...
Kipróbálni nem tudtad volna?
Fél perc alatt ki lehetett volna próbálni
Jó tanács: Mellőzd az ilyen semmitmondó hsz-eket szakmai topicban. Most nem konkrétan erre a hsz-re gondoltam, hanem másik topicban lévőkre.. pl.: Fotós..

undefined

(#3021) sekli válasza ludsimon (#3020) üzenetére


sekli
addikt

alapértelmezetten az xy tengelyek vannak kiválasztva, akkor kell úgy tartani a telefont, mint eddig, az oldalán, yz állásban meg simán a hátán.

(#3022) ludsimon válasza sekli (#3021) üzenetére


ludsimon
veterán

De a hátán soha nem fog pontos adatot mutatni, mivel a kamera része kilóg a házból.

undefined

(#3023) sekli válasza ludsimon (#3022) üzenetére


sekli
addikt

tudom, nem egyformák a készülékek, van aminek kilóg a kamerája, van ami megáll az oldalán.., az N79 olyan amilyen... Valaki korábban mondta, hogy jó lenne, ha menne így, ezért beleraktam, ez a terméktámogatás... :)

(#3024) picur220 válasza attisx (#3019) üzenetére


picur220
veterán

Igen, arra gondoltam.
Feltettem a progit, működik a calibrate is, de azok a xy meg yz tengelyes cuccok semmit sem csinálnak. Mindenesetre nagy :R sekli-nek!:DDD

ludsimon: miért gyűjtögetnék hszeket? Semmire sem megyek velük, van egyéni avatarom, sok mást nem tudsz elérni a PH-n, max nagyobb rangot, de az meg semmiben nem számít. Egyébként mely topikokban látod ezt? A fotósban sem nagyon van ilyen...

[ Szerkesztve ]

(#3025) ludsimon válasza sekli (#3023) üzenetére


ludsimon
veterán

Ennek is nagyon örülök, és még egyszer köszönöm, hogy foglalkoztál vele a saját szabadidődből, és ingyen közzé tetted! :R

undefined

(#3026) Lissy


Lissy
csendes tag

Sziasztok!

Pár hónapja vettem egy Nokia N79-et (imádom :)) ), és szeretnék rá msn progit tölteni. Tudnátok ebben segíteni? Én egy szőke nő vagyok, tehát az alapoktól kellene :DD , honnan lehet letölteni, ilyesmi!

Előre is nagyon-nagyon köszi!!!!!

(#3027) sekli válasza Lissy (#3026) üzenetére


sekli
addikt

Felkanyarodsz a netre a telefon böngészőjével, megnyitod a nimbuzz.com-ot, és követed az instrukciókat a letöltéshez. Regisztrálsz egy nimbuzz accountot amiben megadod az MSN címedet, meg még amiket kér, majd bejelentkezel a nimbuzzba az új accountoddal.

(#3028) Déve


Déve
tag

Lenne még 1 kérdésem.
Van valaki itt aki sportol ( bringa, futás, vmi ilyesmi), hogy van-e vmilyen humánus lehetőség a tárolására ami nem túl kényelmetlen, de biztonságos :))
És van valakinek tapasztalata, hogy mennyit bírhat a Sports Tracker mellett a teló? (Mekkora zarándokútra szabad vele menni max időben, ha fullon van az aksi)

(#3029) Taknyoshal válasza Déve (#3028) üzenetére


Taknyoshal
tag

Szerintem 10 órát biztos kibír . Én simán berakom a zsebembe. Ez futásnál már nem a legjobb megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#3030) Déve válasza Taknyoshal (#3029) üzenetére


Déve
tag

Nemtudom hogy övtáska milyen megoldás lehet, de az tuti hogy nadrágra csiptethető, ráhúzható, stb megoldás nem lesz nyerő...
Nemtudom milyen alternatív megoldás létezhet még, esetleg rászigszalagozom a mellkasomra a bőrtokot.. :DDD Majd ha kitavaszodik beszerzek egy ilyen telót aztán mehet a tesztelgetés :)
Viszont ezekszerint nem kell aggódnom hogy leszívja a gps az aksit, mondjuk 2-3 óránál sztem nem sűrűn használnám tovább, de jó tudni hogy ha félig van akkor is még beleférhet egy kisebb császkálás... :)

[ Szerkesztve ]

(#3032) ludsimon válasza Taknyoshal (#3029) üzenetére


ludsimon
veterán

10 órát simán!!

Én 5 órán át használtam, bekapcsolt kijelző, full fényerő mellett navigálásra (Garmin), és 1 csík ment le!!

Eddig Sport Tracker-t talán max. 4 órán keresztül használtam, 0 csík ment le, úgyhogy 10 órát simán fog menni, mivel a Sport Tracker-nél nem szükséges a kijelző.

Én biciklizés közben használom, és teljesen tökéletes, én is nagyon meglepődtem milyen sokáig bírja vele! :R

[ Módosította: philoxenia ]

undefined

(#3033) Déve


Déve
tag

Szerintetek ez jó bőrtok lehet?
Ahogy látom a sarkok nem lógnak ki belőle, meg tán stabilnak is tűnik.
Meg még tán ez is szóba jöhet, bár ez picit furábban néz ki.
Vki esetleg tudna tanácsot adni, vagy egyszerűbb ha én döntök?

(#3034) Taknyoshal válasza Déve (#3033) üzenetére


Taknyoshal
tag

Nem kell ezt túlbonyolítani, vedd meg amelyik jobban tetszik.

(#3035) Déve válasza Taknyoshal (#3034) üzenetére


Déve
tag

Sry, csak belelkesültem :B
De mondjuk ja.. :)

(#3036) picur220 válasza ludsimon (#3032) üzenetére


picur220
veterán

Tudod Te is, hogy a csíkok semmit sem számítanak, és az ion battery timer sem. Nálam az első csík bírja elég sokáig, a következő öt általában 5-6 óra alatt leugrik, de az utolsó kitartóan húzza:D

(#3037) bajnokpityu válasza picur220 (#3036) üzenetére


bajnokpityu
félisten

sziasztok!

egy N78 tulaja vok,gondolkodom lecserélem n79-re.
alapvetően azért,mert le szotkam a telóimat 1-2 évente cserélni.tudásban igencsak egyeznek,ahogy néztem.

N79nek is a hátlapban van az antennája?valamint a teszt azt mondja,közepes a GPS érzékenysége.nos,nemtom mihez képest.N78 szerintem kiváló.bárkinek van összehasonlítási alapja?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#3038) picur220 válasza bajnokpityu (#3037) üzenetére


picur220
veterán

Szerintem nem a hátlapban van, hanem a telefon aljában.
A GPS ha egyszer megtalálja a műholdat, nem veszíti el. A-GPS-szel pár másodperc alatt megtalálja, anélkül 1 perc.
A GPS-antenna elvileg a telo tetejéban van a Wifi-antennával együtt, a GSM/UMTS egység pedig alul.
Az N79 és az N78 között nem sok lényeges különbség van, fel is sorolnám őket:
- A kamera sokkal jobb képet csinál, ezenkívül dupla-ledes vakuval, valamint lencsevédővel szerelt.
- Van gyorsulásmérő
- Van okosborító, én személy szerint kikapcsoltam ezt a funkciót
- a gombok nyomása kényelmesebb szerintem
- alapjáraton 4 GB-s microSDHC-t adnak hozzá.

(#3039) bajnokpityu válasza picur220 (#3038) üzenetére


bajnokpityu
félisten

N78nak a hátlapban van,két db 3x4 centis hurokantenna.
N79nél a jelenlegi szofttal működik a hivás közbeni hangfelvétel?mármint pittyegés nélkül.
az utolsó szofttal,az N78nál már nem működik,azaz bármi programot,rompatchet próbáltam,kudarc volt.
ugyanakkor kb az N78nak is hasonló a vétele.N85ről is tudsz valami hasonló mérést?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#3040) ludsimon válasza bajnokpityu (#3039) üzenetére


ludsimon
veterán

Pittyegéssel rögzít, mivel törvény, hogy a másik félnek tudnia kell róla, és a beleegyezése nélkül nem készülhet hangfelvétel!

Nem véletlenül van, mikor betelefonálsz egy ügyfélszolgálatra, akkor bemondja, hogy hangfelvétel készül.

undefined

(#3041) picur220 válasza ludsimon (#3040) üzenetére


picur220
veterán

Ez azért kikerülhető, ha nagyon szeretnénk!
Nekem a 6630-asomon volt egy olyan progi, ami minden hívást rögzített. Hasznos tud az lenni!:DDD

(#3042) ludsimon válasza picur220 (#3041) üzenetére


ludsimon
veterán

Mi a program neve?
Nem igazán lehet kikerülni egy szoftveresen védett dolgot, bár meglehet. :)

undefined

(#3043) picur220 válasza ludsimon (#3042) üzenetére


picur220
veterán

Már nem emlékszem, talán natural recorder volt, de ez még 6630-ra volt, szóval korántsem biztos, hogy van v3-ra is.
Egyébként nyílt oprendszeren elég sok dolog lehetséges...:D

(#3044) bajnokpityu válasza ludsimon (#3040) üzenetére


bajnokpityu
félisten

[moderálva] 5éven keresztül árulták a telókat,hogy korlátlanul rögzitettek mindent.ezek jelentős része mai napig működik.
valamint ha valaki állit valamit szóban,akkor vállalja érte a felelősséget.

meg élni valamivel nem jelenti rögtön,h vissza is kell élni vele.

szóval senki sem foglalkozott vele komolyabban?

Ne személyeskedj!

[ Módosította: ollie ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#3045) ludsimon válasza bajnokpityu (#3044) üzenetére


ludsimon
veterán

Az első mondatodat kikérem magamnak!
Én soha nem csináltam ilyet, és nem is fogok, mivel amúgy sincs rá szükségem!
Meg amúgy is, én nem személyeskedtem veled, és nem válaszoltam ilyen hangnemben, de ha nem tisztelsz meg a továbbiakban, akkor nem fogok választ adni a kérdésedre.

Szerinted a nem tudás mentesít a törvény alól?
Attól, hogy volt, talán nem olyan biztos, hogy lehetett is használni..

undefined

(#3046) picur220 válasza ludsimon (#3045) üzenetére


picur220
veterán

Attól, hogy volt, talán nem olyan biztos, hogy lehetett is használni.
Ez félreérthető. Talán úgy fogalmaznék, hogy szabad is volt használni. Mert az 100%, hogy lehetett. Persze nekem sem kellett sosem visszaélni ezen felvételekkel, de azért használtam. Annyi volt csak a gond, hogy sok helyet foglalt:D

(#3047) bajnokpityu válasza ludsimon (#3045) üzenetére


bajnokpityu
félisten

no,ilyen még nem történt velem,h moderáljanak.
igazából nem is emlékszemmi volt az első mondatom.
azt sem vágom,mivel sérthettelek meg,nem volt szándékom.szerintem valamit elirtam,félreértettél.

én összesen annyit akartam irni, hogy ha régen lehetett ilyet,mindenféle márkájú telefonon,akkor nem értem mirefel tiltják ennyire most.

de ha itt senkinek nincs rá szüksége,h 1-2 fontos infót visszahallgasson,mert káptalan az agya,akkor bocsi...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#3048) attisx válasza bajnokpityu (#3047) üzenetére


attisx
addikt

"régen lehetett ilyet,mindenféle márkájú telefonon,akkor nem értem mirefel tiltják ennyire most."

Régebben talán azért lehetett így, mert a törvényhozók általában lépesekkel a technológia fejlődése mögött kullognak...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3049) picur220 válasza attisx (#3048) üzenetére


picur220
veterán

Szerintem az a gond, hogy mire megszületik egy törvény, addigra elég sokat fejlődnek a dolgok...:U

(#3050) sekli


sekli
addikt

1. Ha olyan dolgot akarsz felvenni, ami a másik fél érdekeit nem sérti, akkor nem értem miért zavar valakit a pittyegés, így korrekt, hogy tud róla, hogy felveszed.

2. Az FM transmitter sem használható minden országban, mégis benne van a telefonban.

3. Hasonló a dolog a kikapcsolható kamerahanggal.

4. Fel lehet venni pittyegés nélkül a hívásból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.