Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) picur220 válasza picur220 (#300) üzenetére


picur220
veterán

Még az a problémám, hogy ha feltelepítek 1 progit, az nem fut, nem tom miért... Sián ott az ikon, rámegyek, és semmi.

(#302) rene0619 válasza picur220 (#301) üzenetére


rene0619
aktív tag

Ez azért van mert nem kompatibilis a készülék SW verziójával. FP2-őn nem minden progi indul el. Pl az Asphalt4 HD-ra azt írja ki, hogy nem kompatibilis a készülékkel, pedig az előző N81-esemen simán futott, de az nem volt FP2es

(#303) Negative


Negative
tag

Eladó egy szürke Nokia N79 függetlenül, összes tartozékával, 24 hónap Nokia garanciával.

- A telefon még gyári fóliás, kifogástalan állapotban van, mintha most bontottad volna ki!
- megvan hozzá minden tartozék (4 GB memókártya, adatkábel, töltő, 3 hátlap, távirányítós fülhallgató, doboz, papírok)
- a telefon 2 hónapos
- legújabb szoftverrel

Igény szerint teszek rá vagy adok mellé Garmin navigációs programot, ami tökéletesen fut rajta. Illetve halom programot, ha kell.

Csere köszönöm nem érdekel semmire.

Ár: fix 69.000.-

Péter
06-20-214-3416

(#304) picur220 válasza rene0619 (#302) üzenetére


picur220
veterán

aha, lehet mert csak pár cucc nem ment pl garmin 4,20, marble maze,...
De pl garmin 5,00,20 megy

(#305) picur220


picur220
veterán

Ma kipróbálom a garmint, hogy hogy navigál a-ból b-be. Elvileg Szolnok Tiszaroff távolság 42 km komppal 54 a 4esen. És ott megyek szal majd meglátjuk mit szól hozzá...

(#306) Negative válasza Negative (#303) üzenetére


Negative
tag

AZ ÁRAT LEVITTEM 65.000.- FORINTRA!!!

Eladó egy szürke Nokia N79 függetlenül, összes tartozékával, 24 hónap Nokia garanciával.

- A telefon még gyári fóliás, kifogástalan állapotban van, mintha most bontottad volna ki!
- megvan hozzá minden tartozék (4 GB memókártya, adatkábel, töltő, 3 hátlap, távirányítós fülhallgató, doboz, papírok)
- a telefon 2 hónapos
- legújabb szoftverrel

Igény szerint teszek rá vagy adok mellé Garmin navigációs programot, ami tökéletesen fut rajta. Illetve halom programot, ha kell.

Csere köszönöm nem érdekel semmire.

Ár: fix 65.000.-

Péter
06-20-214-3416

[ Szerkesztve ]

(#307) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Elmulasztott eseményeket, pl. sms, hívás... jelzi vmi féle formában, ha készenléti állapotban van a teló? Pl. E51-nél a kijelző fölötti hangszóró mellett villog egy kis "lámpa", E66-nál a navi gyűrű pulzál.

Hogy mit javítottak az SW-ben azt vki le tudná írni magyarul? Nem kell olyan részletesen, mint ami itt [link] van.

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#308) rene0619 válasza Joe bácsi (#307) üzenetére


rene0619
aktív tag

PErsze, hogy jelzi. A középső gomb ugyebár, ha be van kapcsolva a funkció, akkor villog bizonyos időközönként. Ha van vmi esemény, akkor a villogás felgyorsul.

(#309) ratesz válasza picur220 (#305) üzenetére


ratesz
csendes tag

Honnan lehet "nem túl drágán" Garmin xt-t szerezni?Kiváncs vagyok működik-e?
Amúgy a telcsi kiváló!

(#310) Joe bácsi válasza rene0619 (#308) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Húúú, az zsír! :DD Véletlenül nincs róla vmi kis video a neten vagy nem tudnál csinálni róla? :D

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#311) picur220 válasza ratesz (#309) üzenetére


picur220
veterán

A telcsi tényleg nagyon jó, és a Garmin (majdnem) tökéletesen navigál, bár néha felül kellett bírálnom... Nem túl drágán, pl: Nokiaprogramokra, ha regelsz, megszerezheted, vagy adott még az Upfone. Sztem, ha FP2es telod van, akkor az 5öset szedd le, ert az megy az enyémen tökéletesen, míg a 4.20 FP2 edition nem ment...

(#312) picur220 válasza Joe bácsi (#310) üzenetére


picur220
veterán

Youtube-ba beírod, hogy Breathing, akkor mutat 1 N78-as videót, kb azt képzeld el az összes telonál. Vagy beírod, h Navi-wheel, sztem arra is találni fog...

(#313) Joe bácsi válasza picur220 (#312) üzenetére


Joe bácsi
őstag

:R Kössz!
Nem rossz! :DD DE, az E51-nél sűrűbben villog a kis lámpa.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#314) rene0619 válasza Joe bácsi (#313) üzenetére


rene0619
aktív tag

Nem minden készülék ugyanolyan :))

(#315) donat válasza picur220 (#311) üzenetére


donat
csendes tag

Nekem a 4.20.20 Garmin az N79-en tökéletesen megy.Az 5-ös változatot leszedtem. Navigálásból nem kiforrott .... tapasztalat :((( :(((

(#316) picur220 válasza donat (#315) üzenetére


picur220
veterán

Navigálásból tényleg nem az, pl szolnokon nem ott akart rávinni a 4esre, ahol azt én akartam, hanem 1 szerinte gyorsabb úton, holott, nem gyorsabb, mert 1 hatalmasat kerül. Am még a hungaroringnél volt problémám, földúton navigált, holott a földutak ki voltak kapcsolva...

(#317) picur220


picur220
veterán

Jah, és a HelloOX-os hack nagyon nem akar menni, már (szinte) mindent megpróbáltam...
És még vmi! A microSD-n(4g) alapjáraton vol fenn vagy 700 mb cucc, de nem tom h hol. Annyit tok, h van 300mb Mo. térkép (N.Maps), de azt már leszedtem, és még mindig nem tom mi foglalja a helyet!!! Mem ellenőrzésnél egyéb fájlokként kezeli...(Nem minta olyan sokat számítana, így is van 2,6 GB helyem) :))

(#318) jackkkk válasza balu333 (#271) üzenetére


jackkkk
tag

hali
hát nem vették be garanciálisan a kijelzőt szóval kicserélték 3 hét plusz 11500 ft nettoba:(
szóval ez van, de azért marhára hiányzott a telo 3 hét alatt:)

(#319) picur220 válasza jackkkk (#318) üzenetére


picur220
veterán

Húúú, vazeg pedig Nokiáéknál nem szokás is 'csögösködni, de mondjuk ha be van repedve vmi, és leejted, akkor annak külsérelmi nyoma van... Ha meg nincs, akk gyári hiba...
Nem vágom. Nekem N79 billentyűzet problémám volt, sz@r volt az illesztés, de megcsinálták, előlap csere+gombsorcsere gariban(tom, h nem egy-kaliberű a kijelzővel a problem, de simán mondhatta vna, h ennek semmi baja sincs...)

(#320) jackkkk válasza picur220 (#319) üzenetére


jackkkk
tag

az a baj h tényleg tök olyan volt mint ha belet volna törve, pedig vigyázok rá mint állat főleg a kijelző, de most érted bizonyítsd be az ellenkezőjét, oda vissza mehetett volna a játék. ez van most még jobban vigyázok rá

(#321) picur220 válasza jackkkk (#320) üzenetére


picur220
veterán

Az a baj, hogy ha még az ottaniaknak be is bizonyítod, ha elküldik a felsőbbeknek, azok visszaküldik...

(#322) picur220 válasza jackkkk (#320) üzenetére


picur220
veterán

Am hogy bírja beked a telo 3 napig?? Nekem eddig 2 a max, mert pl ma van a 3. nap, és már 1 csík van a 7ből... Én is Wi-Fizek meg zenélek vele, de majfd lehet, hogy ha lesz saját router, akkor leveszem a WLAN TX-szintet 4mW-ra és kevesebbet eszik majd az is...

(#323) rene0619


rene0619
aktív tag

Én leejtettem a telómat és letört az előlap plexi aljából egy darab...gyorsban beszereztem egy gyári előlapot, hogyha majd szervizbe megy esetleg a készülék gyorsban lecserélem akkor ne mondják hogy leejtettem és nem garis. :))

(#324) jackkkk válasza picur220 (#322) üzenetére


jackkkk
tag

nekem mostanába h kevés időm és csak telefonálok akár egy hetet is kibír!:) de ha nyúzom akkor is 3 nap körül szokta bírni, mondjuk az elején nekem hamar lemerült, aztán be álllt ez a dolog.

(#325) picur220 válasza jackkkk (#324) üzenetére


picur220
veterán

Van vmi spéci beállítás amit alklamazol, vagy hogy a fenébe bírja 1 hétig?? Mondom, nekem 2-3 nap a max, mondjuk szinte mindig szoktam wifizni itthon, a szomszéd lakó hálózatáról, ha nincs kedvem bekapcsolni a gépet. Mondjuk én is még eléggé az elején vok, úgyhogy lehet, hogy majd később áll be a dolog. Am ezek akksiját kell formázni?? Úgy tom h nem, meg használati útmutató sem írja, én azért töltöttem 1 olyan 10 órát először a boztonság kedvéért...

(#326) picur220 válasza rene0619 (#323) üzenetére


picur220
veterán

Én amikor a billentyűzetillesztés-problémám volt, megkérdeztem, hogy lehetne-e mondjuk szürke előlap helyett fehéret, azt mondták, hogy garanciában nem lehet, esetleg külön... Há' akko' kösz nem kell! :DD

(#327) jackkkk válasza picur220 (#325) üzenetére


jackkkk
tag

én mostanában csak telefonálásra használom akkor 6 napot tuti kibír, de ha az ember zene wifi gps akkkor tényleg 2 max 3 nap, de az elején nekem is keveset bírt aztán beállt, sztem neked is befog:)

(#328) picur220 válasza jackkkk (#327) üzenetére


picur220
veterán

Ok, remélem is... De ha majd én sem használom annyit, akkor logikus lenne, hogy egy 1200 mAh-os akksi bírja több, mint 2-3 napig...

(#329) balu333 válasza jackkkk (#318) üzenetére


balu333
tag

Szia! Hát nagyon sajnálom és köszi, hogy megirtam mi lett. akku az nekem is csak 2-3 nap bírja, ezért mindig magamnál tartom a töltöt, szerencsére kis helyen is elfér!

(#330) blueMerle


blueMerle
veterán

Akksi:
Nekem ha csak telefonálok, sms-ezek, akkor 5-6 nap, ezt most tudtam szabi alatt kipróbálni, mert se gps se wifi, se fotó. :))
Apróság, de nagyon igényes témák esetén az akksi hangyányit gyorsabban merul, mert a teló nem gyorsítótárazik, minden graft akkor tölt be mikor szukséges, és ez nagyobb, igényesebb témák esetén megterhelobb feladat +szvsz feleslegesen.
Viszont nagyon nyeszereg, ropog-recseg, valami katasztrofálisan szar anyagokból van, de én az 5800-nál is kifogtam ezt.

(#331) picur220 válasza blueMerle (#330) üzenetére


picur220
veterán

nem csak ennél a telónál tipp: tegyél a hátlap alá 1 kis paapírdarabot! ezzel nem fog a hát közepe behorpadni, ha kicsit megnyomod, összeszorítod!(a készüléknek semmi baja sem lesz tőle!! vigyázz az érintkezőkre!!)
Neked mi a nagyon igényes téma??

(#332) rene0619


rene0619
aktív tag

Nekem azóta recseg (az eleje), mióta nokiáék szétszedték. Előtte meg se nyikkant. Remélem az új előlap majd megoldja a kellemetlenséget :))

(#333) blueMerle válasza picur220 (#331) üzenetére


blueMerle
veterán

Egyszeru a képlet: eroforras-igényes téma, ami nagy méretu :)
Az FP1 gyorsítótárazott az FP2 sajnos nem, és ezért számít itt hogy milyen témát használsz. Mint írtam, ez nagyon keveset, legfeljebb 1-2 százalékban van hatással az akksira, de hatással van rá.

(#334) picur220 válasza blueMerle (#333) üzenetére


picur220
veterán

Kösz az infót. Néha úgy jobban tetszenek az alap témák a kijelzőforg. animáció miatt...
Am tetszik még az XpressMusicos aminek olyan ikonjai vannak, mint az 5800-nak..(mellesleg az 1 sz@r teló, múltkor 1 ismerősömét néztem... Alig lehet kézzel kezelni, stylussal sokkal könnyebb, de mindig vegyem elő a stylust...)

(#335) kártya


kártya
csendes tag

Nekem az lenne a kérdésem, hogy 1-10 skálán a kamera milyen. Előre is köszi!

(#336) picur220 válasza kártya (#335) üzenetére


picur220
veterán

Ha a mobiltelefonok között nézem, akkor szerintem 8. Nokiák között 9 (N82-esé 10). Fényképezőgépek között inkább 4, a régi 4mp-s Canon A520-asom agyon gyalázza...

(#337) kártya válasza picur220 (#336) üzenetére


kártya
csendes tag

Azt gondoltam, hogy a fényképező gépek körözik...., de én telefont veszek. :D De ha már ilyen drága akkor a telefonok között legyen jó! :K

Köszi a választ! :R

(#338) picur220 válasza kártya (#337) üzenetére


picur220
veterán

sztem azok között nagyon jó. Aki mást mond, az:
1. El van szállva 1 másik telótól, és szerinte csak az a jó, az összes többi sz@r,
2. Hazudik,
3. Japánban és Koreában - és csak ott - árúsított telefonokhoz hasonlítja.
Sztem ha egy 100 m-re levő épületről el lehet olvasni a feliratot, akkor az a kamera jó...

(#339) kártya válasza picur220 (#338) üzenetére


kártya
csendes tag

4. Maximalista és a tökéletesre vágyik.

Egyetértek.
Nekem ez a telefon nagyon tetszik. Habár találtam benne pár hibát, de én nem vagyok maximalista... :DDD

(#340) fecs


fecs
senior tag

Egy hét használat után írok néhány véleményt a telefonról.

Már régóta kinéztem (bejelentés óta), csak vártam egy kicsit, hogy olcsóbb legyen.
Egy SE W810i-ről váltottam, ami igencsak kiszolgált a 3 éve alatt.
Ez az első N-es Nokiam, de nem bántam meg a 83e Ft-ot érte. Kellett 3-4 nap mire végignéztem a képességeit :)
Sajnos gyorsan merül, bár nyomkodom eleget (friss élmény még).
A fényképező részében egy kicsit csalódtam a minőséget illetően. Sajnos "csak" a MP-számot növelték. Gyenge a színhűség és a mélységélesség is. Ellenben nagyon gyorsan reagál az expogomb, alig késik.
Nekem a saját GPS progija is tetszik, de a Garmint is probalgatom.
A navigyuru pulzálását anno félreértettem. Nem értem, hogy készenlétben minek villog. Nekem bőven elég lenne nem fogadott hívásnál, üzeneteknél.
Rádió vétele egy hangyánit lehetne erősebb, de nem a saját fülesével használom.
A legtöbbet persze a telefonszámok (>400) átmásolásával szívtam, de ez már csak így megy.

[ Szerkesztve ]

Pixel 6a

(#341) kártya válasza fecs (#340) üzenetére


kártya
csendes tag

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy te milyen GPS progit használsz, és az ingyenes-e?
Ha nem akkor tud valaki olyan GPS progit ami ingyenes?

(#342) fecs válasza kártya (#341) üzenetére


fecs
senior tag

Jelenleg a készülékhez adott és gyárilag telepített Nokia maps-et használom. Egy regisztrációs után néhány hónapig ingyenesen elérhető a hangos navigáció. Ezt követően kell majd nekik fizetni (ha akarsz).
A masik a Garmin mobile XT. Ezt a www.nokiaprogramok.hu oldalrol neztem ki. Kicsit nyögve nyelősen, de sikerült aktiválnom (van ott leírás bőven az oldalon).
Ha van még kérdés, akkor kezdő tapasztalataimat szívesen megosztom.

Ja és megszületett az első karcolás. Nem kellett sokat várni, és nagyon leejteni. Kb 80 cm-t zuhant egy szekrényről, és máris lepattant az ezüstös részről egy kis festék. :(((
Az előlapot lehet cserélni? Gombsort? Vkinek kellett már sort kerítenie ilyenre? Mennyibe fáj?

Pixel 6a

(#345) fecs válasza rene0619 (#344) üzenetére


fecs
senior tag

Köszönöm az ajánlatot, esetleg szürke érdekel.
Ami 24 hónapos garis Magyarországon, az a szürke előlapos. Fehér emiatt egyből kétséges :(
Nem mellékesen szép ára van. Ennyiért független, új mobilt is lehet kapni.

Pixel 6a

(#346) picur220 válasza fecs (#345) üzenetére


picur220
veterán

Már ne haragudj, de ez egy orbitális baromság...
Bemész a Nokia szaküzletbe, oszt mondod, hogy néked köll egy fehér N79... és hoznak neked (jó, +20% ÁFA).
A hsz második része igaz, 8500ér tvan már mobil...

(#347) fecs válasza picur220 (#346) üzenetére


fecs
senior tag

Ha abban tévedek, hogy a szürkéről fehérré cserélt előlap nem probléma garanciálisan, akkor csak örülni tudok. :))

Pixel 6a

(#348) Viktor0610 válasza rene0619 (#344) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ilyet legközelebb privátban.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#349) fecs


fecs
senior tag

Milyen programot használtok a kapcsolatok mentésére, szerkesztésére? Nekem a Nokia Pc Suite mindig szétkapcsol. Kábellel kapcsolódik a telo a szgéphez. A kapcsolat él, csak a NPS nem látja. :(

Pixel 6a

(#350) picur220 válasza fecs (#347) üzenetére


picur220
veterán

Nem probléma, nekem volt baj az előlap illesztésével, kérdeztem, nem lehetne-e valahogy megoldani, hogy ha kicserélik, fehérre cseréljék, azt mondta gariban nem, de ha kell, tudnak hozni csak az $. Így nem kellett, hagytam a fenébe, maradt a régi szürkeség
ÖRÜLJ!!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.