Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Champipi válasza bici75 (#247) üzenetére


Champipi
senior tag

Helló!

Hun vetted az N79-et 80 000 -ért?

Üdv,
Champi

(#252) Negative


Negative
tag

Már készül a fekete változat!!! ;]

Hivatalos Nokia Nseries oldal. Katt ide!

Üdv.

(#253) Negative


Negative
tag

Mától elérhető az új firmware a v11.049

Íme a lista a kijavított dolgokról, újdonságokról! Katt ide!
(chipset, kólát készítsetek be, mert van mit olvasni..)

NSU-n keresztül még nem érhető el, talán pár nap és meglesz, de közvetlenül a telefonról, az eszközkezelőből vagy a *#0000# -> opciók -> frissítések ellenőrzése menüpont alól már frissíthető a teló. ;)

(#254) rene0619


rene0619
aktív tag

Frissítettem az SW-t! Hát így első pillantásra lényegesen gyorsabb lett az SW menürésze, viszont eltűntek a slide-olós menük, amit viszont sajnálok, mert tetszett. Mást még nem vetetm észre. Majd később gondolom:) Egyébként nekem az előző SW-vel sem volt gondom, teljesen stabil és hibamentes volt. Bár ha elnézem mennyi hiba volt a "tökéletesen" működő SW-be akkor örülök, hogy kijavították és a későbbiekben nem okoz majd gondot.
Azt még sajnálom ebben az FP2-be, hogy nem lehet még nagyon mókolni, tuningolni a szoftvert.

(#255) Negative válasza rene0619 (#254) üzenetére


Negative
tag

Ha a slideolós menü alatt a témahatásokat érted akkor azok sztem csak kikapcsolódtak nálad.. kapcsold vissza. Nálam minden maradt a régiben ilyen téren. Amúgy tényleg gyorsabb lett. Hogy tökéletes volt az előző szoft az túlzás. Nagy gond nem volt vele, de most jópár idegesítő apróságot kijavítottak.. amint a listán is látszik. Éljen! Éljen!

Ha a mókolás alatt a szignózatlan dolgok telepítését érted, akkor arra is simán van megoldás. Szerezd be a szükséges .key és .cer fileokat és akár a PC-den akár a telefonon szignózhatsz bármilyen programot. Én is ezt teszem és mindent tudok telepíteni amit csak akarok.

(#256) rene0619 válasza Negative (#255) üzenetére


rene0619
aktív tag

Az már megvan, csak a pythonos progik nem mennek rajta....pedig az jó móka lenne, ha ki lehetne használni a Gszenzort teljesen.

(#257) rene0619


rene0619
aktív tag

egyébként csodálkozom hogy kb 7 mega körüli volt csak a frissítés.

(#258) puffgabir


puffgabir
csendes tag

háát nekem az a helyzet hogy belassult a fotók nézegetése , előjött ez vkinek?
az előző soft-tal sokkal gyorsabb volt :(
kb 5 mp mire bejön a fényképek menü
aztán megint 5 mire megnyitja a kamera mappát
ez nem jó...... de pl a névjegyzék is lassabban indul , eddig nem volt semmi késés most ha rányomok gondolkozik egy kicsit
egyébként semmi nem tűnt el a telefonról nem is kellett volna backup-ot csinálnom , vagy mégis :U

[ Szerkesztve ]

(#259) Negative válasza puffgabir (#258) üzenetére


Negative
tag

Nálam pont az, hogy gyorsabb lett minden. Bár a fényképek menü most sem hasít.. eddig sem tette. 4500 kép azért megizzasztja. :D Szóval én erre a célra Resco Viewert használok. Az villámgyors.
Amúgy javasolnék egy formázást. Próba cseresznye..

(#260) bici75 válasza Champipi (#251) üzenetére


bici75
csendes tag

Egy webshoppban, ha érdekel privátban elküldöm a címét..
De már el is adtam a készüléket, a rizsgombokat nem tudtam kezelni. :W
Hozzátartozik az igazsághoz, hogy favágó ujjaim vannak, mindig megnyomtam a rizsgomb alatti gombot is.. :O
Egyébként tetszett a gép, de nem tudtam kezelni. Most vettem egy E66-ot, az ebből a szempontból jobb.

(#261) balu333 válasza bici75 (#260) üzenetére


balu333
tag

Szia! Hát sajnálom, hogy elkellett adnod a készüléket, bár az e66 is elég jó! Szerencsére nekem eddig semmi problémám nem volt a billentyűzettel, hamar megszoktam!. Feketében is elég jól néz ki a készülék, bíztos kelendő lesz. Énis frissítettem most a szoftot, köszi Negative a leirást, így elég egyszerű volt!

(#262) bici75 válasza balu333 (#261) üzenetére


bici75
csendes tag

Hát, most hogy elkezdtem megismerni az E66-ot, nem bántam meg a cserét. Csak ne buktam volna a dolgon 14 ezret..

(#263) jackkkk


jackkkk
tag

sziasztok. képzeljétek most beakaorm kapcsolni atelom mert este lemerült de nem törődtem vele. erre látom h a kirástály berepedt pedig nem eset le nem is látszik rajta semmi. a bal
oldalról indulnak arepedések és olyan mint ha szét tört volna pedig nem is eset le meg tényleg vigyázok rá. szerintetek ha vissza viszem akkor kifogják cserélni???????? mert mivan ha azt mondják h én törtem szét ? a plexi az elején sértetlen meg a ház is,
tudak valaki valami okosat?

(#264) rene0619


rene0619
aktív tag

Vmi van a kijelzőkkel, mert nekem már 1szer tönkrement és 3 hetet töltött nokiájéknál...

(#265) rene0619


rene0619
aktív tag

Egyébként még mindig Különösen Ajánlott plecsnit adnám neki :))

(#266) jackkkk válasza rene0619 (#265) üzenetére


jackkkk
tag

hát nem tom. de azért kicsit vicces. este le raktam most meg ilyen? mi a .........? én azért veszek mindig nokiát mert megbízhatóóóó. erre nesze. nagyon nem érdekel csak cseréljék ki!

(#267) rene0619


rene0619
aktív tag

Próbáld meg, vidd be szervizbe. Az én átvételi elismervényemen az volt rajta, hogy akkor sem számíthatok garos javításra, ha nincs külsérelmi nyom a készüléken, de sérült belül a hardver.

(#268) jackkkk válasza rene0619 (#267) üzenetére


jackkkk
tag

és neked akkor kicserélték? neked is ugyan ez volt nokia n79 el?

(#269) rene0619 válasza jackkkk (#268) üzenetére


rene0619
aktív tag

igen, de nekem nem repedt be a kijelző, csak simán elromlott...

(#270) jackkkk válasza rene0619 (#269) üzenetére


jackkkk
tag

szóval azt mondod h ne számítsak arra h kicserélik garba ? ha ki kell fizetni az mennyi?

(#271) balu333 válasza jackkkk (#270) üzenetére


balu333
tag

Szia! Remélem gariba kicserélik neked,majd azért ird meg légyszí mit sikerült intézni!

(#272) jackkkk válasza balu333 (#271) üzenetére


jackkkk
tag

oksa, megírom majd

(#273) picur220


picur220
veterán

Én most akarok telot veni, de 2 között vok: N85 és N79. Az N85 is tetszik, csak állítólag nem a legjobb az anyaga. Az N79 jelenleg közelebb ál hozzám... Le tudná vki írni a tapasztalatait vmelyik teloval kapcsolatban? Ovastam a hozzászólásokat... A kijelző ellen már 2 ellenérv... hát nem tom...

[ Szerkesztve ]

(#274) rene0619 válasza picur220 (#273) üzenetére


rene0619
aktív tag

Én nem vennék csúszkás Nokiát többet...N81-em volt az N79 előtt, de a csúszka 3 hónap után lötyögött...de ugyanez van pl az N95nél is...és gondolom így lesz az N85-nél is... :F

(#275) picur220 válasza rene0619 (#274) üzenetére


picur220
veterán

Vágom... Én se akarok, mert sztem minél kevesebb a mozgó alkatrész, annál kevesebb dolog tud elromlani, elkopni, stb.

(#276) picur220


picur220
veterán

Most néztem meg 1 N95 csuszkáját... Hát az eredmények nagyon elkeserítőek... Van vagy fél centis holtjáték benne jobbra-balra... :Y Hát többek között ezért sem veszek csuszkás/flippes telót...

(#277) rene0619


rene0619
aktív tag

Az új SWre való frissítés után nekem nem akar elindulni a Skyfire... :W Vki tapasztalt hasonlót, vagy vmi megoldás?

(#278) skajwa válasza picur220 (#276) üzenetére


skajwa
senior tag

Osztom a nézetedet. :R

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#279) Negative válasza rene0619 (#277) üzenetére


Negative
tag

Nálam gond nélkül megy.. :U

(#280) rene0619 válasza Negative (#279) üzenetére


rene0619
aktív tag

Melyik verziója megy neked? mert letöltöttem a legfrisebbet a skyfire.com-ról de nem műxik...

(#281) picur220


picur220
veterán

Jövő héten megveszem az N79-emet, úgyhogy majd meg fogom osztani a tapasztalataimat.

(#282) rene0619


rene0619
aktív tag

Műxik a Skyfire. Csináltam egy hard resetet. Úgy látszik szükséges az új FW feltöltése után, hogy minden rendben menjen.

(#283) ratesz


ratesz
csendes tag

Sziasztok,most vettem meg N79-esemet,ez életem első Nokiája.Tetszik a teló,de egyik reggel úgy belefagyott az ébresztésbe,hogy csak az akksi és a sim kivétele segített rajta!
This is the beginning of a beautiful friendship...Kérdésem a tulajoktól,hogy a hívásképernyő
betűszíneit (nem a képet) hogyan lehet megváltoztatni,mert most fehér alapon fehér betűvel írja ki,hogy ki keres,és egyáltalán nem látszik.Köszi

(#284) rene0619


rene0619
aktív tag

A legegyszerűbb, ha letöltesz hozzá egy másik témát, a lényeg az, hogy a téma FP2-es legyen(normál s60v3as témánál ugyanolyan marad a híváskép). én is így oldottam meg, mert szintén nem láttam ki hív :)) Egyébként Eszközök/Beállítások/Általános/Testreszabás/Témán belül állítni tudod a hívásképet.

[ Szerkesztve ]

(#285) ratesz válasza rene0619 (#284) üzenetére


ratesz
csendes tag

Köszi.Hol lehet ilyen FP2-es témát lőni?Esetleg nokiaprogramok.hu?Tudnál esetleg
magyar nyelvű linket,hogyan lehet programot szignózni?Van ott egy-két jópofa dolog,csak majdnem mindegyiket szignózni kell (fingom sincs mi az és hogy kell csinálni!)Előre is
köszi!

(#286) Negative válasza ratesz (#285) üzenetére


Negative
tag

Itt minden le van írva a szignózással kapcsolatban.

Katt ide!

Szükséged lesz egy .cer és .key filera és egy progira amivel majd szignózhatod a szimbis progikat.
Ezeknek a szükséges fileoknak a beszerzésének menetét a linkelt oldalon pontosan leírják.
Ezentúl találsz ott sok hasznos egyéb alkalmazást és témát is..

(#287) rene0619


rene0619
aktív tag

A legjobb témák szerintem a www.babinokia.com oldalon találhatók, a szignózásnál FP2-n pedig csak ez vált be nekem ([link])

(#288) picur220 válasza ratesz (#283) üzenetére


picur220
veterán

N79-re kell az új szoft, mert anélkül nagyon instabil... A changelog is kva hosszú -> Sok volt a hiba a régi szoftban!

(#289) ratesz


ratesz
csendes tag

Megcsináltam a frissítést 11.049-re,és azóta semmi gond vele,nem fagy,nem lassú.
Miért nem lehet alapból így piacra dobni valamit? A Nokia figyelhetne a hírnevére.

(#290) picur220


picur220
veterán

Kiadnak 1 telot 1 szofttal. Ezt ugye a vásárlók tesztelik, jelzik a hibákat, ... -> Kiderül, hogy mit kell kijavítani -> megkeresik a hibát -> KIJAVÍTJÁK!
Ha kiadnák a telot 3 hónappal később, egy halványan jobb szofttal, az most kinek kedvezne? A nokiának nem, mivel nem vennék meg a telot, és neked sem, mievl most nem lenne új telód... ;]

(#291) joey04 válasza picur220 (#290) üzenetére


joey04
titán

Ezt ugye a vásárlók tesztelik, jelzik a hibákat
És ezt miért nem a nokia végzi el?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#292) picur220 válasza joey04 (#291) üzenetére


picur220
veterán

Mert pl sokáig tartana átnyálazni az összes funkciót az összes körülmények között, és egyszerűbb, ha kiadják, és a sok felhasználó, aki ezt megveszi, majd elvégzi, addig is dől a lé...

(#293) joey04 válasza picur220 (#292) üzenetére


joey04
titán

szerintem van elég emberük aki teszteléssel foglalkozik, és másoknál nincs ennyire sok hiba első szoftoknál csak a nokiánál.
szóval az ő dolguk lenne, és szemétség amit csinálnak ez a lényeg.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#294) picur220 válasza joey04 (#293) üzenetére


picur220
veterán

Szerintem tökmind1, hogy elméletben milyen a szoft, mert a GYAKORLATBAN semmi észrevehető dolog nincs (nagyon sok ember szerint). Ők meg látják az elméleti hibákat is a tesztelőknek és a VÉGFELHASZNÁLÓKNAK köszönhetően...
Mellékesen: az SE-kban sokkal több hiba van, csakhogy ott ki sem javítják őket...

(#295) picur220 válasza ratesz (#289) üzenetére


picur220
veterán

Géppel frissítetted, vagy FOTA-n(telóról)?

(#296) joey04 válasza picur220 (#294) üzenetére


joey04
titán

hat nem ertek egyet es nagyon mas tapasztalataim vannak de mindegy
szamomra elfogadhatatlan hogy ilyen bugos szarokat adnak ki

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#297) picur220 válasza joey04 (#296) üzenetére


picur220
veterán

Szerintem hanyagoljuk a témát, mivel másak a nézeteink, és nem akarom, a topikot összeOFFolni...

(#298) ramos23


ramos23
csendes tag

Sziasztok
Nem tudjátok mikortól lehet kapni Mo-on a fekete váltotzatot??
Előre is kösz

[>^.^]>#

(#299) joey04 válasza picur220 (#297) üzenetére


joey04
titán

én nem szeretem ha jó drágán én lehetek a próbanyuszi,mert a gyárban lusták normálisan tesztelni a szoftvert.természetesen nem hibátlannak kell lennie, de pl N82 esetében nem tesztelték le hogy ha telefonról zenét hallgatsz és úgy dugod be a fülest hogy már elindult a zene akkor kifagy??Vagy E71 felcserélt karakterek??lol

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#300) picur220 válasza joey04 (#299) üzenetére


picur220
veterán

Megvettem az N79-et nagyon jó! Csak az előlappal van kis bajom, mivel rossz az illesztése..., de am a funkciók működnek meg minden...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.