Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) ludsimon


ludsimon
veterán

Még semmi hír. Remélem még ma megkapom az új N79-et.

undefined

(#1007) littlebrandy válasza hajbel (#1005) üzenetére


littlebrandy
tag

Amúgy az az olympus nagyon halovány és homályos képeket csinált :U Sztem belső térben vaku nélkül az n79 és az n82 ugyanaz a szint, vakuval egyértelműen az n82 a jobb.

[ Szerkesztve ]

Hard work never killed anybody, but why take a chance?

(#1008) littlebrandy


littlebrandy
tag

Amúgy ludsimon! meglett a teló? :))

[ Szerkesztve ]

Hard work never killed anybody, but why take a chance?

(#1009) nokia párti válasza littlebrandy (#1007) üzenetére


nokia párti
őstag

Na erről beszélek.
Vannak itt értelmesek is.! :R

Picurka:
Azért valljuk már be őszíntén leszarozni úgy a másik telóját, hogy alig ismered azt azért picit durva.
Én se zarozom le az N79-et, mert nem ismerem túlságosan. Persze, hogy kipróbáltam, de ettől függetlenül használnom is kéne, hogy konkrét véleményt alkossak róla.
Nekem nem teszik az N79 kezelése, meg a külseje sem.
De azt nem tudom megmondani, hogy melyik a gyorsabb melyiknek érzékenyebb a Gps-e?
Legközelebb,ha megyek valami telefon boltba kipróbálom újra az N79-et!
Mert amikor még kipróbáltam, nem volt ott nálam az N82!

[ Szerkesztve ]

(#1010) nokia párti válasza nokia párti (#1009) üzenetére


nokia párti
őstag

Szerk:

Bocsi elírtam a nevedet!
Picur!
Ja és nem zarozom, hanem szarozom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1011) picur220 válasza hajbel (#1006) üzenetére


picur220
veterán

1. Ne picurkázz, mert utálom. :(((
2. Nem minden a legjobb a világon, ami nekem van, az N79 sem az. (Pl: N85-re, N97-re cserélném)
3. Az innov8 nevében is benne van a különbség, mivel az 8 MP-s, így természetes, hogy részletesebb képet csinál, nem úgy, mint mondjuk a C905, ami a nevéből adódó dolgoknak 100%-ban ellentmond. (Egyik telo sem kellene, N79-et nem adnám értük)
4. Az N82-t azért nem tartom egy jó készüléknek, mert szerintem kevesebet tud, mint mondjuk az N79, és 2x olyan vastag (jó, másfélszer). Nekem az túl nagy. Mellesleg nem tetszik a rizsgomb-kivitel, de ez relatív dolog. Lehet, hogy másnak nem. (Ezért nem kéne az i8510.)
Megnézem a képeket még1x. Az Olympus elfókuszálta magát vmiért az első képnél. A másodiknál már jobb az Olympus, jobbak a színek rajta, sokkal.

[ Szerkesztve ]

(#1012) ludsimon válasza littlebrandy (#1008) üzenetére


ludsimon
veterán

Még nem.

undefined

(#1013) ludsimon válasza nokia párti (#1004) üzenetére


ludsimon
veterán

Attól, hogy még Ludsimon kifogott egy hibás darabot és nem tudott annyira jól fényképezni

Na ezt azért kizárnám. Az N82-m, Made in Finnland, ezüst volt.

A sarkán lévő homályosodást meg lehetett volna javítani, de azt leszámítva még így is az N79 kamerája sokkal jobb, ha tájképet fényképezünk, ezt nem győzöm hangsúlyozni.
Különben hülye lettem volna váltani N79-re.

Szvsz ha maradna mindenki a "saját" topicjában, akkor nem kerekednének ki ilyen viták.

Mert, hogy a fészkes fenébe jött ide most az Olimpus vs N82 tesztje. :F WTF?

[ Szerkesztve ]

undefined

(#1015) ludsimon válasza nokia párti (#1009) üzenetére


ludsimon
veterán

De azt nem tudom megmondani, hogy melyik a gyorsabb melyiknek érzékenyebb a Gps-e?

Ezt is már ecseteltem.
A GPS iszonyat gyors, sokkal gyorsabb az N82-nél.
Maga a telefon szoftvere is sokkal gyorsabb, sokkal gyorsabb bekapcsolás, sokkal gyorsabb kikapcsolás.

undefined

(#1016) picur220 válasza ludsimon (#1015) üzenetére


picur220
veterán

Újabb szofttal (v30) tényleg fele annyi idő a bekapcsolás, mint az előzőekkel (pl 20-assal).
GPS-ről meg annyit, hogy ez az első GPS-es telom, és ha megtalálja a műhoildat, akkor az isten nem veszi el tőle:DD

(#1017) littlebrandy válasza picur220 (#1016) üzenetére


littlebrandy
tag

Nem szoktam olyan sokszor ki-be kapcsolgatni szal nem frissítek egyelőre. Ha találtok még idővel pozitív változásokat akkor szóljatok! Mm az új szofttal kapcs. :DDD Előre is :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Hard work never killed anybody, but why take a chance?

(#1018) nokia párti válasza ludsimon (#1015) üzenetére


nokia párti
őstag

Mi?
2mp-alatt bekapcsol? :DD
A jó Isten áldjon meg!!
Nem én hoztam be az N82 vs Olympus tesztet. :(
Én egy szóval sem mondtam, hogy jobb az N82 az olympus-tól. :C
De hagyjuk!
Most már ennek véget vetek.
Úgy is jobb telefon az N79! :((( :((
Kérem ne reagáljon senki erre a búcsú hozzászólásomra, mert nem szeretném ezt folyatatni.

[ Szerkesztve ]

(#1019) ludsimon válasza nokia párti (#1018) üzenetére


ludsimon
veterán

:W [link]

undefined

(#1020) attisx válasza nokia párti (#1009) üzenetére


attisx
addikt

[link] :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1022) Stunts666


Stunts666
őstag

Na skacok kezdjük ott, hogy:
Elvileg ugyan az az optika van az N79ben mint az N82ben, szintúgy az N95ben.. Tehát vagy minimális a különbség vagy a Nokia szoftveresen ráhajtott, hogy az N79 mutasson valami újat.

Xenon vaku nagyon de nagyon sokat dob a telón.
Miben tud többet az N79 mint az N82???
- Abban, hogy újabb a szoftvere és vannak benne menű animációk???
Design:
- Van akinek a rizs gombok jönnek be (pl.: én) és van akinek más.

The end.

(#1025) lexus88 válasza littlebrandy (#1023) üzenetére


lexus88
tag

Szerintem is lezárhatjuk végre. Valószínűleg a Nokia azért csinálta meg az N79-et, mert az N82 nagy újítás volt, vitték -és még viszik is- mint a cukrot, valóban nagyon jó telefon, egy újabb hullámot indított el. A mondatot nem fejeztem be, szóval azért csinálták az N79-et, hogy ezt a hullámot fenntartsák. Nem így van? Szinte ugyan az a kettő. Kimaradt a Xenon, hogy házon belül ne legyen konkurencia. (Mellesleg este legalább lámpának lehet használni) Naés?! Faragtak a formaterven, mert ugye az idő egyre jobban múlik és minden nap más és más lesz a divat...
Hol itt a probléma? Nekem is nagyon tetszett az N82 anno, de nem volt rá pénzem, és most megvettem az N79-et. Szvsz kicsit lágyabb formaterv, kecsesebb kialakítás, hosszabb üzemidő... Kinek a pap, kinek a papné, de azért maradjunk annyiban, hogy ezek ketten testvérek. És a testvérek meg ne veszekedjenek, szóval Ti sem! :D :C

[ Szerkesztve ]

(#1026) Stunts666 válasza lexus88 (#1025) üzenetére


Stunts666
őstag

Teljesen egyet értek veled. Újabb szoft mert valamit mégis újítani kellett és ennyi.

The End

(#1030) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Kitöröltem pár hozzászólást.
Maradjunk a topik témájánál, minden más telefon (pláne fényképező) nem idevaló.
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

(#1031) picur220 válasza Viktor0610 (#1030) üzenetére


picur220
veterán

Köszi.:R
Már kellett.

(#1032) ludsimon válasza Viktor0610 (#1030) üzenetére


ludsimon
veterán

Köszönjük!

undefined

(#1033) ludsimon


ludsimon
veterán

Beszéltem tegnap az eladóval (bolt), azt mondta péntekre ígérték, talán szombatra meglesz. Most beszéltem vele, azt mondta szerdáig meg kell jöjjön a Nokiától. :F

De ha csere lesz, beadtam a telefont, akkor mi a fészkes fenéért kell ennyit várni? :F
Elvileg beadom, Ő kiadja az újat nem?
Nem értem.

De a Partnero GSM mindig ilyen volt, oda kell szólni előtte, hogy ez és ez a telefon kell és akkor mond egy időpontot, hogy mikorra lehet érte menni. Nem ez az első telefonom Tőlük, Samsung G600, Nokia N82, eddig nem csalódtam.

Már alig birok várni, remek ez a telefon, már nyomkodni akarom. :)

[ Szerkesztve ]

undefined

(#1034) lexus88


lexus88
tag

Szerintetek érdemes átírni a product kódót meg stb, hogyha új szoftot szeretnék a telefonomra? Mert nekem T-s van és még mindig a 11.49 (azt hiszem) van rajta, de ti már 30.x-ről beszéltek. Hogyha feltelepítem a frissítést, és csinálok biztonsági másolatot, akkor ugyan olyan lesz a telefon mint előtte? Mármint minden adat, program, téma, beállítás meglesz, vagy azt újra kell csinálni?! Már elfelejtettem, hogy hogy volt az előző Nokiámban...
Esetleg nem tudjátok, hogy T-s-re mikor jön sw frissítés?
Köszi!

(#1035) lexus88


lexus88
tag

Annak aki nagyon perverz: Fekete elő-hátlap. Így legalább nem kell az e-bayről megvenni. :)

(#1036) littlebrandy válasza lexus88 (#1034) üzenetére


littlebrandy
tag

A product kód átírása automatikus garanciavesztéssel jár. Úgy tudom ha beviszed a nokia szervízbe rárakják a legújabb szoftot szolgáltatótól függetlenül, de ez nem biztos. :U

[ Szerkesztve ]

Hard work never killed anybody, but why take a chance?

(#1037) ludsimon válasza lexus88 (#1035) üzenetére


ludsimon
veterán

Én meg leszek elégedve, ha egy jól összerakott szürke N79-et kapok. Nekem feketébe nem jön be, de ha a következő, ami jövő héten érkezik elvileg, ha az is ilyen gagyi lesz, akkor lehet elgondolkodok rajta.

undefined

(#1038) lexus88 válasza ludsimon (#1037) üzenetére


lexus88
tag

Amúgy nekem is szarul van összerakva (fehér) A c billentyű és a felette/alatta lévő gomb is nyikorog... Nem tudom, ez miért van; meg az miért, hogy a piros hátlappal nem nyikorog a telefon, olyan "egyben van" érzés uralkodik ekkor, ha meg a barna, akkor lötyög, nyikorog... teljesen ki vagyok készülve én is. :) Én meg nem akarom beadni szervizbe, mert ha ingyen kéred, akkor szürke lesz... Nekem meg nem kell szürke, nem véletlenül vettem fehéret. Ha meg a gyárban nem tették össze rendesen, miért én bűnhődjek?

(#1039) ludsimon válasza lexus88 (#1038) üzenetére


ludsimon
veterán

Hát ez az!

Nekem a fehér nem tetszik. :)

Nekem ilyesmi, hogy billentyű nyikorgás nem volt.

Ami eszméletlenül idegesített, hogy az a rohadt króm csík gyárilag nem volt rendesen lefújva, és 3-4 helyen látszódott a gagyi műanyag ha jól megnézte az ember. Agyamat eldobom. :W

Ez akasztott ki leginkább, meg a dísz króm csík nem illeszkedett rendesen a házhoz.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#1040) ludsimon


ludsimon
veterán

Van olyan program ami a két LED-et folyamatos világításra kapcsolja be?

Néha jól jönne mikor megyek ki este WC-re, és belerúgok mindenbe félholtan. :DDD

undefined

(#1041) littlebrandy válasza ludsimon (#1040) üzenetére


littlebrandy
tag

Azt hiszem erre még nem készült program sajjna (javítson ki vki ha tud ilyet) pedig nagy igény lenne rá :(

Hard work never killed anybody, but why take a chance?

(#1042) Ivitz válasza lexus88 (#1038) üzenetére


Ivitz
tag

ilyen nyikorgás nekem is van néha

Hová mész te kis nyulacska ingyombingyomtálibetutálibemáli...... :D :D

(#1043) littlebrandy válasza lexus88 (#1038) üzenetére


littlebrandy
tag

Nekem is a c betű fölötti gomb :(((

Hard work never killed anybody, but why take a chance?

(#1044) hajbel válasza ludsimon (#1040) üzenetére


hajbel
addikt

Persze... Félholtan... Alkoholmentes italok fogyasztása után :DD

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1045) picur220 válasza lexus88 (#1038) üzenetére


picur220
veterán

Nekem a menü gomb alatt cuppogott az anyag, amikor nyomkodtam, de 1 óra alatt gariban megvolt:D Am miért kapnál szürkét? 3 szín van a Nokiáéknál is sztem.
Nekem amúgy a szürke jön be legkevésbé, dehát ez van...
ludsimon: A gombsoron a billentyűzet latin és cirill betűs (amit linkeltél:D). Ezt nem fogja senki rárakni, a Nokiáék hozott anyagból nem vállalják, ha te babrálod, az meg garivesztés.
2 LED: ja van, a kamera videófelvét közben. Én azt szoktam csinálni, ha kell...
Am van külön pogi is, csak az a piros LEDeket nyomatja:D

[ Szerkesztve ]

(#1046) ludsimon válasza picur220 (#1045) üzenetére


ludsimon
veterán

:R Meglesz a fény. :DDD

undefined

(#1047) ludsimon


ludsimon
veterán

Különben már kezd elegem lenni ebből a hosszadalmas cseréből.

Szerdán beadtam, elvileg visszakérhetem a telefon árát igaz?

Szerdáig adok nekik haladékot, ha utána semmi, felhívom, hogy köszönöm szépen, visszakérem a pénzt, és megveszem máshol.
Elvileg azt mondta most a Nokiánál van a telóm. Hogy kerül oda, ha én egy cserét kértem? Valami bevizsgálásról beszélt, hogy megvizsgálják vagy mi a fene.
Én ez alatt a "bevizsgálás" szó alatt, azt értem, hogy az előlapot cserélik rajta és nem pedig csere lesz, mert az elvileg azonnal menne. :F
Más mi tarthat 1 hétig?? :F :((

[ Szerkesztve ]

undefined

(#1048) Stunts666 válasza ludsimon (#1047) üzenetére


Stunts666
őstag

Mindenképpen elküldik bevizsgáltatni.

Nekem mikor behalt a 2gigás memókártyám ami kb 1500-2000 forintos tétel, akkor is elakarta küldeni a szervíz az egész telefont 2 hétre. Olyan indokkal, hogy meg kell vizsgálni mi miatt ment tönkre a kártya.
Mondtam nekik, hogy kipróbáltam egy 1 gigás kingstonnal és rendesen működik tehát a telefonnak nem lehet baja. A válaszuk annyi volt, hogy akkor is el kell küldeni a telefont. Végül ott hagytam őket a csába. 2000 forintos kártya miatt nem fogom szétszedetni a telót.

ui.: ez hivatalos Nokia Szervízpont volt. Én is csak cserét kértem.

[ Szerkesztve ]

(#1049) ludsimon válasza Stunts666 (#1048) üzenetére


ludsimon
veterán

Akkor nem izgulok miatta!

Köszönöm megnyugtató válaszodat!! :R
Akkor igazat mondott a boltos, nem csalódtam eddig benne, de akkor most se fogok csalódni.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#1050) Stunts666 válasza ludsimon (#1049) üzenetére


Stunts666
őstag

Szívesen.

Sajnos ez a Nokia hülyesége.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.