Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) student


student
őstag

nem rossz tudás, csak a dizájnja ne lenne ien okádék. még talán fekete előlappal emészthető :F

(#2) spedyboy


spedyboy
senior tag

Eleg jokis telonak tunik...
a hatlapot szerintem a trendi fiatalsagnak talaltak ki mert h. mien jo pofa h oltozteted a telefonodat...XD

am jo lett a teszt!!

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#3) Quarell


Quarell
tag

"Csak azért nem sütöm rá a Különösen Ajánlott plecsnit, mert szembesültem az N85 kijelzőjével."

Tehát hamarosan érkezik az N85 teszt is?

(#4) student


student
őstag

mondjuk ebbe a színbe már jobban tessen.
black

kár hogy full kopi telo az egész :D

[ Szerkesztve ]

(#5) Karma


Karma
félisten

Nem vettem észre a tesztben, pedig átolvastam kétszer is a második oldalt...
A csillogó perem fém vagy műanyag?

Amúgy ha jól láttam a listát, ott a Haze, mint szép téma (legalábbis szerintem :DDD )

Kíváncsian várom az N85-ös tesztet is, még nem találtam ki, melyik telefont szeressem :D

“All nothings are not equal.”

(#6) vehement69 válasza spedyboy (#2) üzenetére


vehement69
senior tag

találták ki?:) 4-5 éve majdnem az összes teló cserélhető elő/hátlapos volt :DDD

I am cancer in your bones

(#7) yoogie válasza Quarell (#3) üzenetére


yoogie
aktív tag

5. Multimédia oldalon, alul az 5-ik kép, ott figyel az N85 doboza. :)

Szerintem 1-2 nap és itt lesz a teszt is. :U

[ Szerkesztve ]

(#8) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem rossz darab. Ezek szerint semmi recsegés nyikorgás :F

"Rögtön kapunk is összesen három darabot a telefonhoz, a mi dobozunkban fehér, barna és piros műanyagdarab pihent,"

Csak olyan szürke nem volt mint az előlap :D

(#9) nVIPER


nVIPER
senior tag

Remélem, hogy jön az N85 teszt, biztos oda fog vágni rendesen.

(#10) 2T válasza yoogie (#7) üzenetére


2T
tag

Ja annyira sz@r a kamerája, hogy megszámolhatók a porszemek a borospoharak mellett a polcon.. Nem ártana takarítani, Bog :DDD A tortán meg ott egy kis szöszmösz, szerintem az szabad szemmel nem is látható :)) Szóval szar a kamera, mint ahogy már az N95-é is az volt :W

Talán eljutunk oda, hogy másfél év után Bogék is elismerik a Nokia N95 tudását..
Ezek a cserélhető okosborítók már szerintem önirónia a gyártó részéről, valami ilyesféle üzenettel:
Újracsomagolhatod magadnak is az N95-öt, mi már megtettük vagy tízszer" :C

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#11) ByB


ByB
addikt

"Csak azért nem sütöm rá a Különösen Ajánlott plecsnit, mert szembesültem az N85 kijelzőjével." - és ez így van, elképesztő! ;]

(#12) Bog válasza 2T (#10) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Na, figyu, öcsisajt.
1. Az, hogy én hol és mit takarítok, azt nem te fogod megmondani.
2. Ez a kamera fos a többi 5 megapixeles cucchoz képest.
3. Az N95 is ilyen volt.

Az N95 tudását mindig elismertük. A minőségét nem. Nem hiszem, hogy ezt minden egyes Nokia tesztben fel kell hoznod, mert unalmas, idegesítő, nem idevaló, flame (és innentől kezdve az alapelvekbe ütközik).

Szakmai jellegű kritikát szívesen fogadok mindig, piszkálódást, felesleges hangulatkeltést, "jajnekemN95ömvanésazalegjobb" indíttatású baromságokat nem tolerálok.

Vedd magadat észre, mielőtt ebben segítenünk kell.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

"A W980 ha magyar hálózatot érzékel akkor letiltja az fm transzmiter használatát" ez biztos igy van? Én ugy tudom hogy csak azokban a szoftokban van letiltva amelyek tartalmaznak magyar nyelvet, nem hiszem hogy bizonyos hálózatok jelenléte képes letiltani egy ilyen funkciót

Cseberből vederbe

(#14) Murderer69


Murderer69
őstag

az uccsó mondat a legjobb a tesztben úgy várom már mint zsidók a megváltót voltam már egy csomó helyen hátha meg lehet tapizni de még sehol sem találkoztam vele így marad a teszt :D

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#15) 2T válasza Bog (#12) üzenetére


2T
tag

Ne szívd fel magad, nem az volt a célom ;)
Nem kell a sorok közé látni mindenféle agyrémet :K

Szakmailag:
Ezzel az ajánlott plecsnivel megsüvegeltétek a Nokia elmúlt 2 évben történt gőzerejű fejlesztőmunkáját, aminek eredményeképp sikerült az N95 kissé "hajlékony" burkolatát egy igényesebbre cserélni, a vastagságból pedig pár mm-t lefaragni. Valóban szép teljesítmény, év végén dupla prémiumot a fejlesztőknek!
Megtehették mondjuk, mert már volt egy N95, ami semmilyen plecsnit nem kapott.. Peddig azzal kicsit többet dolgoztak a fiuk..
Az N95 olyan mérföldkő a Nokiánál, mint a Motonál a V3, az SE-nél a K750i
Mi sem mutatja ezt jobban, hogy 2 éve abból élnek hogy újracsomagolják.

Én pusztán ezt arre akartam felhívni a figyelmet..

A kamerával kapcsolatban: Szerintem a Nokiának szebbek a képei és sokkal jobb valahogy a színdinamikája a fotóknak, mint a távol keleti feltörekvőknek. Az innov8 vagy olyan kékes, vagy olyan sárgás árnyalatú képeket csinál. Megnéztem volna ugyanezeket a tesztfotókat egy omniával vagy innov 8-al fotózva, ugyanakkor ugyanonnan, csak a tisztánlátás kedvéért :K

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#16) Mamuska


Mamuska
őstag

Jó kis telcsi ez. Én annak örültem volna a legjobban, ha e79 jött volna ki, végül is mindjárt oda is bekerül az 5 mp. Azért azt díjazzuk, hogy minőségibb mint az eddigiek, de a fém az mégiscsak fém. A dizájn az továbbra sem tetszik.

(#17) attisx


attisx
addikt

Egy korábbi cikkben (Bocha FM transzmitter tesztje) ez szerepel:

"... Az FM-transmitterek használata ettől függetlenül nem illegális, csupán annyi a kikötés, hogy az efféle eszközök teljesítménye maximum 500 mW lehet"

Egy 10mW kimenőteljesítményű vezetéknélküli mikrofonnak kb 60 méter a hatósugara(igaz ezek nem 87,0-108,0 MHz tartományban sugároznak). Hol van ehhez az N85 max. 3 métere? :U

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#18) amanoba


amanoba
őstag

jo telefon ami nagyon egyben van! :K
a kamerán remélem javitanak majd a következő szoftok javitanak..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#19) attisx válasza attisx (#17) üzenetére


attisx
addikt

Keresgéltem még kicsit és ezt találtam: [link]

Az uniós előírások szerint, az FM transzmitterek max. 50 nanowatt teljesítménnyel sugározhatnak, ami kb. 8 méteres hatósugarat jelent.

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#20) student


student
őstag

ti ki tudjátok használni a wifit 5-6cm átmérőjü képernyőn? elég tré nem?

(#21) RexpecT


RexpecT
addikt

Szép telefon szivesen elfogadnék egy ilyet :K .
24 és Digitális erőd? :C

(#22) glutamin válasza student (#1) üzenetére


glutamin
őstag

Azért okádéknak nem mondanám. Az ien az pedig ilyen. Ingyér van a ly betű:D

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#23) LEFTHORSE1 válasza attisx (#17) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Rádiótol is függ a hatótávolság

Cseberből vederbe

(#24) Kickass


Kickass
őstag

kicsit majd javítanak szoftveresen a kamerán, meg esik az ára és már jöhet is :C

(#25) attisx válasza LEFTHORSE1 (#23) üzenetére


attisx
addikt

Jelzem nem ismerem a dolog fizikáját. De azért az látszik, hogy a jogszabályi követelményeket bőven teljesíti az eszköz, tehát legális a használata...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#26) Karma válasza student (#20) üzenetére


Karma
félisten

N78-ason, N95-ösön viselhető, E51-esen már nagyon kicsi nekem a böngészéshez, viszont wifin rádiót hallgatni mindenféle képernyővel lehet :P

“All nothings are not equal.”

(#27) androcles


androcles
tag

Tudatlan vagyok az n78-al kapcsolatban, de ez az idegesítő, körkörösen tapicskolható navi W akármi gomb-funkció itt kikapcsolható? /Már két éve várok egy jó telóra - eredetileg SE-t akartam, de inkább hagyjuk. Karácsonyra vagy ilyen, vagy N85!/

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#28) Karma válasza androcles (#27) üzenetére


Karma
félisten

Persze. A videón is látszott az opció (Tools -> Settings -> General -> Navi Wheel).

“All nothings are not equal.”

(#29) attisx válasza androcles (#27) üzenetére


attisx
addikt

Természetesen kikapcsolható a Navi Wheel.

Mod: 10 másodperccel lassabb voltam... :DDD

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#30) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Jó kis írás ismét, különösen az 'okosborítót' taglaló rész tetszik. :) Nem teljesen egyértelmű, de nekem pozitívum, hogy egy ajtó mögé dugták a kártya nyílását és a microUSB csatlakozót.
Nekem jöhet már most is! :K Vannak ugye apró hibái, de azok fölött valahogy sikerült szemethunynom (persze csak a teszt alapján).

(#31) Magnum_


Magnum_
nagyúr

t

I humbly and respectfully decline™

(#32) Bazsó


Bazsó
tag

Odabas* :DDD bár a kamera zavaró :U
ha "lentebb megy"az ára viszik majd mint a cukrot ;]

□ "Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél" □

(#33) iknight


iknight
senior tag

Tudás jó, mint minden n szériás nokiának, de nagyon csúnya szerintem... Az N82 még mindig jobb vétel nála én úgy gondolom...

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#34) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

azért az útjelző tábla ott figyel a képen :D

szerintem ennek is úgy lefogmenni az ára mint a N78nak...(vagy n78nak megy még lejjebb.)

(#35) 2T


2T
tag

Éééééééés! Tadam:
Menetrendszerűen megérkezett a távolkeleti kópia,
ugyanazokkal a paraméterekkel mint ez a teló..
Nem is lett rossz:

[ Szerkesztve ]

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#36) kem


kem
addikt

MEnnyi lesz egy ilyen és mikor?

Köszi!

(#37) tween válasza 2T (#35) üzenetére


tween
őstag

Ember,kópia???Végig gondoltad,mielőtt leírtad? ;]

(#38) pohár


pohár
félisten

Bog, küldesz abból a kis finom gyümölcstortából?? :DDD

A teló nem rossz, de tényleg nem stimmel valami a kamerával, olyan mosottak a képek :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39) Dr.Anonymus válasza 2T (#35) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

lehet hogy kópia...
csak nem egy 5 éveseknek való nokia design, hanem egy komoly cucc külsőleg is...
kíváncsi vagyok jön- e egy nokia fan aki leolt, hogy ezen nincs "okosborító" ezért szar... :C

(#40) Flashback


Flashback
addikt

Csúnya SZVSZ az utolsó szép Nokia 6500 SLIDE...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#41) 2T válasza tween (#37) üzenetére


2T
tag

Tudás, oprendszer, méretek ua..
Külsőre valóban nem hasonlít, de nálam a belső is számít :P

Amúgy 2,6"-os oled kijelzője lesz, ígéretes darabnak tünik ez a Samsung i7110.
De legalább a neve ne lenne másolat :W
Tudjátok mi a furcsa? Hogy két hete még nem is így nézett ki ez a teló De előnyére változott az biztos..

[ Szerkesztve ]

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#42) 2T válasza pohár (#38) üzenetére


2T
tag

pohár alján keresztül nézve lehet hogy homályosak..

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#43) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Ezen az okosborítón már azóta pusztulok,amióta megláttam az első hírt az N79-ről. :DDD
A telefon nekem nem jön be külsőleg,a tudása annál inkább. Na,majd az N85... :))

/\/0zb3/27

(#44) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

Tiszta N82.
Azt az okosborítót nem kellett volna ennyire lehordani, valakinek ez tetszik, bár Én is kikapcsolnám...

(#45) k.


k.
őstag

Nagyon jólsikerült kis telcsi ez.Apukámnk jó is lenne.Bár ami azt illeti ez az uj samsung komolyabbnak tűnik.Valahogy más a célcsoport.Az komolyaknak ez fiataloknak.Apukám meg nem fiatal.....

(#46) alex89


alex89
senior tag

Régen mondtam már ilyet,de ezt a telefont nekem találták ki :C , fehér színben a legszebb :K (szerintem).

"Persze ennek kipróbálásához én is kimentem külföldre csak ezért". Ebben a mondatban némi iróniát véltem felfedezni :D .Egyébként jó lett a teszt,rég vártam már.

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#47) 2T válasza Flashback (#40) üzenetére


2T
tag

Nekem az N78 is nagyon tetszik..

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#48) mark75


mark75
senior tag

Külső ronda,tudás meg nem nagy szám,ez várható 2008 végén egy N-s Nokiátol :K

(#49) 2T válasza mark75 (#48) üzenetére


2T
tag

Nézd meg élőben, utána hitelesebb képed lesz a külsőröl szerintem ;)

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#50) joghurtoskan válasza 2T (#49) üzenetére


joghurtoskan
csendes tag

jó meg minden,de erre nem kell lecserélni a n78-at :D annak amúgy sokkal vagányabb és egyedibb a formája sztem

joghurtoskanál lennék elméletileg, csak túl hosszú lett a nevem és kérdezés nélkül levágta :) de így sem értelmetlen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.