Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Stunts666 válasza picur220 (#500) üzenetére


Stunts666
őstag

Most csináltam
- újraindítás nélkül:
Phone speed: 379
Speedy speed: 435

(#502) picur220


picur220
veterán

Optionsban van acceleration on/off, ha bekapcsolom, akkor kisebb érték jön, ki, mintha ki lenne kapcsolva... nem értem... :W :N

(#503) Stunts666 válasza picur220 (#502) üzenetére


Stunts666
őstag

Azt én se értem, hogy "gyorsítóval" miért jön ki kevesebb.

(#504) NGyuri


NGyuri
aktív tag

fekete színű van valakinek? esetleg fekete házat vett már valaki hozzá?

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#505) picur220


picur220
veterán

Feldobtam az új szoftot, tökre más lett az egész, ráadásul a névjegyzéket totál elbaszta, minden névjegyből 2 van... Szal nem lett az igazi. Van még mit fejleszteni a Nokiának...

(#506) rene0619 válasza picur220 (#505) üzenetére


rene0619
aktív tag

Én is felraktam az új SW-t. Nekem gyorsabb lett vmivel a men... viszont ami kellemetlen, hogy az automatikus kijelzőforgatás ki van kapcsolva, de időnként látom, hogy elfordítja. Ilyenkor bemegyek megint "kikapcsolom", aztán nem csinálja...egy ideig...Egy kicsit idegesítő. Ez az első "problémám" a telefonnal szoftveresen. Egyébként a kijelzőforgatás mellett megjelent két opció, amit még nem vettem észre, hogy bejövő híváskor ellég lefordítani a telót, és némítja a hívást, ill az eseményzelzésnél is. Ez pozitív.
Amúgy még mindig az N79re esküszöm!

(#507) fecs válasza NGyuri (#504) üzenetére


fecs
senior tag

Én rendeltem ebayről fekete házat, de eddig mindenkinek felállt a szőr a hátán a csere hallatán (Nokia csak eredeti tartozékkal dolgozik, ezt nem tudom igazolni). A vásárlás (N79) helyén is próbáltam, de ott sem vállalták. Állítólag a középkeret visszahelyezése macerás (sok a gomb).
Most ott pihen a dobozban, pedig még csavarhúzókat is küldtek vele.

Hol van vmi leírás az új firmware-ről? Miket frissítettek pontosan?

Tudjátok, hogy hogyan kell törölni a felvett WLAN-okat? Kicsit sokat gyűjtöttem össze :D

Készenléti módban csak 6 kis parancsikon fér el? Nem lehet vhogy oldalra görgetni a listát?

Pixel 6a

(#508) picur220 válasza rene0619 (#506) üzenetére


picur220
veterán

Nálam ha 1 progi a netet akarja használni, akkor az ott megjelenő ablak felajánlja, hogy mindig elfogadd a csatlakozást, és ne kérdezgesse, csak azt, hogy milyen módon csatlakozzon. Elforgatást ki fogom próbálni!

(#509) picur220 válasza fecs (#507) üzenetére


picur220
veterán

A WLAN-ok törlését a beállítások, csatlakozás, célok, nem besorolt-nál meg a célok többi részénél lehet törölgetni. Frissítés részleteit a googleban megtalálod...:DD :K
Nme lehet a készenléti listát görgetni, ha lehetne, már megcsináltam volna...:DD
Egyébként szerintetek a hardreset megoldja a frissítés után keletkezett névjegyzékproblémákat?? Ugyanis azt vettem észre, hogy a tel. memóriából (csak) a névjegyzékben kettőt lát (a fájlkezelőben nem...) :W :F

[ Szerkesztve ]

(#510) fecs válasza picur220 (#509) üzenetére


fecs
senior tag

Köszi
Én azért belinkelem, ha már megtaláltam
firmware v20.175

Pixel 6a

(#511) fecs válasza picur220 (#509) üzenetére


fecs
senior tag

Backup-od van a névlistáról a frissitést megelőző időszakból? Az lenne a legjobb ilyen szituációkra. Teccikérteni

Pixel 6a

(#512) picur220 válasza fecs (#511) üzenetére


picur220
veterán

Persze, hogy van memkártyán, asszed nem próbáltam még? Össz név töröl, lista visszaállí, megint 2 van mindből...:( :W

(#513) fecs válasza picur220 (#512) üzenetére


fecs
senior tag

Ajajj, nem túl jó kilátás egy esetleges frissítés előtt. :Y
Ha jól emlékszem, akkor neked vannak fenn nem hivatalos progik. Szedd le őket és rakd vissza egyenként, hátha vmelyik okozza a duplikációt. Ötletnek rövid, de annál macerásabb megcsinálni. :U

Pixel 6a

(#514) picur220 válasza fecs (#513) üzenetére


picur220
veterán

Nem nagyon vannak azért persze nem veszek meg mindent Am eddig nem volt duplikáció.
Ajajj, nem túl jó kilátás egy esetleges frissítés előtt.
Ezt most a saját szemszögödből írtad, mert frissíteni akarsz?

(#515) picur220 válasza picur220 (#514) üzenetére


picur220
veterán

Megoldottam a problémát! Alapmemóriát átállítottam SIM-re aztán vissza telora és mostmár mindenkiből csak 1 van!:DD :C

(#516) fecs válasza picur220 (#514) üzenetére


fecs
senior tag

Frissítés előtt vagyok még, de nem látom még értelmét. Apró változások vannak csak és most jól működik a teló.
Grat a megoldáshoz! :C

Pixel 6a

(#517) picur220 válasza fecs (#516) üzenetére


picur220
veterán

Azért vannak olyan dolgok, amiknek hasznuk is van a frissítéskor pl a forgatásvezérlés megújult ahogy azt René kolléga írta meg a programok számára a hozzáférés-engedélyezés is sokkal jobb lett! Sztem frissíts bátran! :K ;)

(#518) NGyuri válasza picur220 (#517) üzenetére


NGyuri
aktív tag

általában megéri frissíteni, egyébként nálam nem jöttek elő problémák, mint pl. dupla névjegykártya.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#519) picur220 válasza NGyuri (#518) üzenetére


picur220
veterán

Ez csak egy apró bug volt, de azért van még mit javítani Nokiáéknak...:DD

(#520) NGyuri


NGyuri
aktív tag

tényleg az akkujáról mik a tapasztalatok?
Nekem átlag 2 nap, folyamatosan bekapcsolt Bluetooth mellett.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#521) NGyuri


NGyuri
aktív tag

ismer/használ valaki olyan elemlámpa progit, ami fehér ledeket használja?

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#522) Stunts666 válasza NGyuri (#521) üzenetére


Stunts666
őstag

Nem hiszem, hogy a power led bírná a folyamatos világítást. Lehet rosszul tudom.

(#523) picur220 válasza Stunts666 (#522) üzenetére


picur220
veterán

Hát bizony rosszul tudod, mert ha videót veszel fel, folyamatosan világít!
Bluetoothot muszáj folyamatosan bekapcsolni? Nekem 3-4nap ha keveset nyomkodom, és csak zenélek rajta.

[ Szerkesztve ]

(#524) NGyuri válasza picur220 (#523) üzenetére


NGyuri
aktív tag

igazad van a ledel kapcsolatban. Külömben pl. az e63-nál a space gombbal lehet ki-be kapcsolgatni a hátsó fehér ledet. A Spoton-t próbáltam, de ez FP1 alatt jól működik, de az n79 (FP2) csak a piros ledet aktiválja.

Olyan a munkám, hogy sokat rohangálok, autóból ki-be szállok, így egyrészt a bt kihangosítóval másrészt az outlookommal szinkronizálok. Elég kényelmetlen lenne mindig kapcsolgatni a BT-t.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#525) attisx válasza NGyuri (#524) üzenetére


attisx
addikt

" Elég kényelmetlen lenne mindig kapcsolgatni a BT-t."

Erre találták ki a BT Switch nevű kis programot. Csak kirakod az aktív készenlét első hivatkozásának és egyetlen gombnyomással ki-bekapcsolhatod a bluetooth-t... ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#526) NGyuri válasza attisx (#525) üzenetére


NGyuri
aktív tag

köszi, ami igazán elegáns az e66 megoldása; itt a csillag gomb hosszan nyomásával lehet ki-be kapcsolgatni a BT-T

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#527) Stunts666 válasza picur220 (#523) üzenetére


Stunts666
őstag

Legalább felvilágosodtam. Thx :)

Valamelyik fórumon olvastam de már nem tudom, hogy melyiken.

(#528) picur220 válasza Stunts666 (#527) üzenetére


picur220
veterán

Ezen is olvashattad, írnak néha hülyeségeket, de pl az N78 LEDje csak villog videózás közben is, de nem úgy, ahogy vakuzik, hanem szépen szaggatottan.

(#529) picur220 válasza NGyuri (#526) üzenetére


picur220
veterán

Ez az összes Eseriesben benne van, legalábbis E51-től.

(#530) fecs


fecs
senior tag

Garmin Mobile XT használókhoz lenne egy kérdésem.
Erről az oldalról lehet letölteni frissítéseket, így a GPS-ben megmutat reklámokat (üzletek elérhetősége....) is.

POI

2 verzióhoz tölthető le kiegészítés, de nekem egyikkel se jeleníti meg a reklámokat.
Próbálta már vki? :U

[ Szerkesztve ]

Pixel 6a

(#531) NGyuri válasza fecs (#530) üzenetére


NGyuri
aktív tag

Ezt még nem próbáltam, bár letöltöttem (200MB körüli).
Nézd meg a beállításaidat az
eszközök\saját adatok\saját POI: itt látnod kell felsorolva az összes gpi-t; valamint a
eszközök\beállítások\Közlekedési pontok alatt

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#532) fecs


fecs
senior tag

Ezek stimmelnek.
A térképen megjeleníti a kis N-es ikonokat, ahol reklám található, de sajnos nem nyitja meg. Próbáltam mindkét letölthető verziót riasztással és anélkül is.
Még a végén felhívom a Navipro-t :D

Pixel 6a

(#533) NGyuri válasza fecs (#532) üzenetére


NGyuri
aktív tag

Nekem sem működik.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#534) fecs válasza NGyuri (#533) üzenetére


fecs
senior tag

Köszönöm, hogy megpróbáltad. Megkeresem a Naviprot a kérdéssel.

Pixel 6a

(#535) fecs


fecs
senior tag

Megkérdeztem a navipro-t. Még egyik letölthető verzió sem jó a Garmin XT-hez. Vhogy túlélem :)
Én is felraktam a frissítést, vannak benne hasznos dolgok.
Kiraktam a Gmail-es fiókomat a készenléti képernyőre, de nem jelennek meg rajta automatikusan az új levelek. Csak akkor, ha én létesítem a kapcsolatot.
Lehet azt beállítani, hogy időnként kérdezze le az új leveleket?

Pixel 6a

(#536) balu333


balu333
tag

sziasztok! Nem tud vki működő ttpod zenelejátszót N79-re?

(#537) NGyuri válasza fecs (#535) üzenetére


NGyuri
aktív tag

Szia! Ha megnyitod a Gmail postádat pl. a készenléti képernyőről, majd bal gomb opciók/emial beállítások és ott találsz egy automatikus letöltés nevű pontot, itt tudod ezt beállítani.
Még nem próbáltam én sem, mert én manuálisan az otthoni wlanommal szoktam lehúzni a gmailjeimet.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#538) fecs


fecs
senior tag

Az említett helyen nekem a következő van beállítva: Email értesítések - automatikus frissítés; E-mail letöltése: letiltva.

Sajnos ennek ellenére nem megy a dolog.

Pixel 6a

(#539) NGyuri válasza fecs (#538) üzenetére


NGyuri
aktív tag

ott van még akkor a Nokia email, amiben biztosan be tudod állítani az automata letöltést, sőt még az időt, időtartamot is, amikor engedélyezed a letöltést
[link]

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#540) NGyuri válasza balu333 (#536) üzenetére


NGyuri
aktív tag

nézz körül a www.nokiaprogramok.hu-n pl.
[link]

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#541) fecs


fecs
senior tag

Tegnap találtam rá erre a kiegészítőre. Kipróbálom :)

Pixel 6a

(#542) fecs


fecs
senior tag

Ezzel csak az a baj, hogy fizetős :(((

Pixel 6a

(#543) NGyuri válasza fecs (#542) üzenetére


NGyuri
aktív tag

egyenlőre a Nokia email ingyenes.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#544) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Én is idekeveredtem ;] . Lenne 1 kérdésem, hogy a "tekerőgomb" most már helyesen müködik? Használja valaki úgy?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#545) -AD4M-


-AD4M-
tag

!!!! BREAKING NEWS !!!!

Lehet hogy az N79-ben van FPU??

Ezt a progit próbáltam ki:
[link]

Ez egy hangszerhangoló, de nem is ez a lényege, hanem hogy a mikrofonról vett jelet FFT-zi, átalakítja spektrummá. Ez elég számításigényes.

A Chromatic Tuner programból két fajta van:

Version 0.25 Should work on all S60 3rd/fp1/fp2 and 5th edition devices.

Version 0.25 FPU A version compiled to directly utilize hardware FPU (Floating Point Unit). Offers a significant performance increase compared to the regular version (resulting in smoother UI updates among other things), but only works on devices which have an FPU present and enabled.

Namármost, nekem az N79-emn ez utóbbi verzió jóval GYORSABBAN (és) MŰKÖDÖTT mint a sima verzió.

Akkor ez most hogy van? A tesztnél azt írták hogy nincs benne ilyen. :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Allons-y!

(#546) NGyuri válasza -AD4M- (#545) üzenetére


NGyuri
aktív tag

hello! milyen tesztre gondolsz? szerintem max. a 3d gyorsítót írhatták. egyébként a nokia nem nagyon mondja meg, hogy milyen cpu-t használ, csak annyit, hogy arm11-es és 369MHz-en ketyeg. ja, éshogy single vagyis csak egy van benne. fpu alatt 3d gyorsításra gondolsz?

ja, a link halott.

[ Szerkesztve ]

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#547) NGyuri


NGyuri
aktív tag

tudtommal ez van az n79-be (is)
[link]

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#548) picur220 válasza -AD4M- (#545) üzenetére


picur220
veterán

Az FPU az nem 3D gyorsító, az csak ilyen alaplapi videokártya-szerű vmi.
3D gyorsítót azt GPU-nak vagy csak simán 3D chipnek szokták nevezni. (esetleg 3D accelerator...)

(#549) picur220 válasza FRENK1988 (#544) üzenetére


picur220
veterán

Eddig is helyesen működött...

(#550) -AD4M- válasza NGyuri (#546) üzenetére


-AD4M-
tag

Hello!

A linket elírtam, a végéről lemaradt egy /s60 :W
[link]

Ennek a proginak van egy sima és egy FPU-s változata.
Egyébként pl a N95-ös progiknál is FPU-s változatot szoktak írni.

Allons-y!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.