Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) hodostamas válasza btudos (#649) üzenetére


hodostamas
addikt

Ez mióta van így? Ha minden, még a forgalomdíjas netet is letiltod, a telefon nem fog tudni felmenni a netre..

(#652) psg5 válasza hodostamas (#651) üzenetére


psg5
veterán

Én droidnál is ha navigációt használtam odafigyeltem, hogy minden adatkapcsolat le legyen tiltva, hiába tiltattam le ügyfélszolgálatnál a forgalomdíjas netet (igaz így picivel lassabban talál meg a navi, de legalább nem fizettem/fizetek plusszban érte). S simán felment a netre a lumia is, ha nem kapcsoltam ki az adatkapcsolatokat.

F.K.T.

(#653) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Régen Telekomnál minden új előfizetésnél aktiválták az alap mobilnet csomagot (Netstart vagy valami hasonló), amit tisztán forgalmi alapon számláztak. Ebből komoly balhé lett egy idő után, talán még büntetést is kaptak, azóta tudtommal tiltva van a mobilnet alapból. Régi előfizetőknél a fene tudja mi van , be kell lépni a webes felületen, és meg kell nézni.

Laci

(#654) baji


baji
tag

Sziasztok!

Tegnaptól boldog tulaja vagyok egy lumia 730-asnak (sajnos zöld, de majd vaszek rá másik hátlapot).
Eddig nagyon tetszik, ami szar az viber, gyakorlatilag használhatatlan, pedig én csak üzenetekre használom. kb 15-20 perc volt mire megkaptam az üzenetet (persze már olvastam hogy szar mielőtt megvettem, szóval nem ért meglepetésként). Talán majd az új verzió...
Erről jut eszembe, nincs rá valami mód telepíteni a betát? Áruházban nem jelenik meg, ha csak simán lehúzom és azt próbálom meg telpíteni azt meg nem engedi.
Ha valakit érdekel a teló szívesen válaszolok, bár még csak ismerkedem vele, de ha leírja mit próbáljak ki akkor hajrá :D Ami gondolom a legtöbb emberkét érdekli a két sim miatt az üzemidő, na arra térjünk vissza jövő héten, még korai... :)

(#655) Hami33 válasza baji (#654) üzenetére


Hami33
aktív tag

Kijelző mennyire pixeles ,mert full hd után kicsit tartok tőle:) bár igazából ritkán netezek telefonon...

(#656) baji válasza Hami33 (#655) üzenetére


baji
tag

Én semmi pixelességet nem veszek észre szerintem nagyon szép, bár nincs összehasonlítási alapom. A régi telefonomnak kissebb volt a felbontása. Szerintem ugorj be egy MM-ba, ott általában van kirakva 735, úgy tudom ugyanaz a kijelzője

(#657) erahurka válasza Hami33 (#655) üzenetére


erahurka
félisten

300 ppi felett van, az azért már elég szokott lenni a legtöbbeknek. Ha nem akarsz jappán szöveget olvasgatni nem hiszem hogy problémás lenne.

(#658) psg5 válasza Hami33 (#655) üzenetére


psg5
veterán

Elég kényes vagyok a minőségi megjelenítésre. Az 50"-os tv-m et is nagyon sokáig vadásztam, hogy a legtökéletesebb képmegjelenítésű legyen. Tudom létezik jobb megjelenítésű teló, de pixelességtől ne tarts szerintem. Engem meggyőzőtt.

F.K.T.

(#659) Mister_X válasza erahurka (#657) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Semmi gond nincs a "jappán" szövegekkel sem, nem lesz a ppi-től olvashatóbb.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#660) Hami33 válasza psg5 (#658) üzenetére


Hami33
aktív tag

Megnéztem mm ben tetszett első látásra,de nem vizsgáltam meg alaposan,830 is tetszik ,de annyival nem hogy azt vegyem.

(#661) erahurka válasza Hami33 (#660) üzenetére


erahurka
félisten

Én is így vagyok vele. Vagyis külsőre, méretre nekem inkább 735, kamerára, kijelzőre (Glance miatt főleg), zenére meg inkább a 830. Még jó hogy nem most akarok mobilt venni, szépen körbelőtték az igényeim :(

(#662) yenki zulu


yenki zulu
csendes tag

Bekapcsoláskor nézzétek meg nektek a NOKIA feliratnál fent a bal felső sarokban nem villanik be egy lilás pixel? (Csak sötétben észrevehető) A két kopp rendesen működik?

(#663) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

Na, ma reggel megjött a telefon. Egy kicsit féltem a 8.1től a 7.8 után. Azért ott voltak hiányosságok, de eddig abszolút pozitív csalódás. Még csak kb fél órája használom, de már most mikor a kezembe veszem a 710-et nevetségesen kicsi. :DDD
Na egyenlőre ennyi. Ha lesz valami kérdésem úgyis jövök :DD
Ha meg másnak lenne kérdése, akkor arra válaszolok szívesen. Bár ahogy látom szerencsére van jó pár 735 tulaj. :C

(#664) yenki zulu válasza zsoltyyy (#663) üzenetére


yenki zulu
csendes tag

Na akkor az előző kérdésemre válaszolhatnál is. Köszi!

(#665) valti7 válasza yenki zulu (#662) üzenetére


valti7
csendes tag

Nem villan be bal felül semmi, de a duplakoppot tényleg nem mindig veszi be.

Próbáljátok ki az angry birds go-t. Borzasztó lassú ezen a telefonon. Remélem javítják.

(#666) j.bravo válasza erahurka (#661) üzenetére


j.bravo
addikt

Mi a különbség zenei téren a 735 és a 830 között? (lehet tudni melyikben milyen DAC van? Anno kerestem de nem találtam ilyen infót)

Whatever.

(#667) zsoltyyy válasza yenki zulu (#664) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Nekem nem villan be semmi. Dupla kopp pedig működik. Arra kell figyelni, h a 2 koppintás kb ugyanoda menjen. :DDD

(#668) forest_ns válasza yenki zulu (#662) üzenetére


forest_ns
tag

Villan, 1-2 ms-ra, de épp észrevehető.

(#669) yenki zulu válasza forest_ns (#668) üzenetére


yenki zulu
csendes tag

Na végre valakinek jó a szeme! Szerintem mindenkinek ott van az! Csak figyelmesen kell nézni!És sötétben!

(#670) hodostamas válasza yenki zulu (#662) üzenetére


hodostamas
addikt

Nekem is villan. örülök hogy nem csak nálam ilyen :DDD

(#671) yenki zulu válasza hodostamas (#670) üzenetére


yenki zulu
csendes tag

Na ugye ugye. Az én szemem nem lehet átvágni!

A kép nem a legjobb! Ja és persze csak egy tűhegynyi.Ugye 1 pixelről beszélünk.

[ Szerkesztve ]

(#672) MKLS válasza yenki zulu (#671) üzenetére


MKLS
aktív tag

Okés, de mi ezzel a gond?

(#673) yenki zulu válasza MKLS (#672) üzenetére


yenki zulu
csendes tag

Gond éppen semmi csak furcsállottam hogy senki nem veszi észre!
De van aki igen!

[ Szerkesztve ]

(#674) valti7


valti7
csendes tag

Tényleg, nekem is bevillan:D

(#675) Hami33 válasza valti7 (#674) üzenetére


Hami33
aktív tag

Ez a bevillanás szerintem szoftveres dolog,mert ha gond lenne a kijelzővel mindíg villogna az a pixel. Akkor van gond ha egy pixel nem világít vagy mindíg fehéren vagy egyéb színben pompázik! Érdemes lenne megkérdezni egy 830 as vagy 930 as tulajt náluk van e ilyen jelenség:)

[ Szerkesztve ]

(#676) forest_ns válasza yenki zulu (#669) üzenetére


forest_ns
tag

De ha nem mondod, soha nem veszem észre. Ha nem tesztelek valamit, akkor alapesetben 2-3 havonta látom az üdvözlő képernyőt :)

(#677) japy válasza forest_ns (#676) üzenetére


japy
őstag

Hát pedig azt mondják heti 1 alkalommal nem árt kikapcsolni a készülékeket. Megelőzve a fagyást és egyébb dolgokat.

(#678) forest_ns válasza japy (#677) üzenetére


forest_ns
tag

Kivágom az ablakon ha lefagy, mert nem indítom újra. Az 520-am, mint írtam, nem nagyon indítottam újra, és akkor sem fagyás miatt.
Most indítottam csak újra párszor, mert szívok vele kicsit.

Itt is feltenném a kérdést, hátha valaki nem olvassa a WP topikot; [Fénykép automatikus feltöltés onedrivera hiba]

[ Szerkesztve ]

(#679) btudos válasza japy (#677) üzenetére


btudos
veterán

Kik mondják? Teljes baromság. :U

Július közepe van meg a jelenlegi telefonom, azóta szerintem 3-szor bootolt, de abból kettő azért volt, mert lemerült, alapvetően semmi szükség arra, hogy hetente újraindítgassuk a telefont.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#680) erahurka válasza j.bravo (#666) üzenetére


erahurka
félisten

830 megkapta a Dolby bővítményeket, ennyi. 620-szal az a tapasztalatom, hogy e nélkül kb. használhatatlan zenére.

(#681) Integrale válasza Hami33 (#675) üzenetére


Integrale
veterán

Jelen van 930-on is.

"Bad reklám is reklám too"

(#682) TestamentDNR válasza halkow (#592) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

Lumia 610

(#683) TestamentDNR válasza T0rnad0 (#559) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

Ilyen tokot rendeltem: [link]

(#684) j.bravo válasza erahurka (#680) üzenetére


j.bravo
addikt

Rendes fülessel hallgatod? Én (bár nem hallgattam agyon) nem vagyok vele elégedetlen, pedig az előző Nexus S elkényeztetett e téren (ott se használtam hangszínszabályzót meg semmi effektet mondjuk).

Whatever.

(#685) TestamentDNR válasza halkow (#573) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

A Nillkin gumirozott hatású?
[link]

Miben jobb, mint pl ez?
[link]

(#686) TestamentDNR válasza yenki zulu (#673) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

Akkor neki leginkább a GPS miatt fogják cserélni, mert a másik kettő az állandó jelenség. :)

A duplakopp nekem sem mindig szedi össze magát, de azért 9/10 arányban okés. :)

Más:
Legutóbbi töltés óta eltelt idő: 1 nap 7 óra
Jelenleg 58%-on van.
Folyamatosan megy a mobilnet és a wifi.
Elégedett vagyok az akksi kapacitásával. :)

(#687) Hami33 válasza Integrale (#681) üzenetére


Hami33
aktív tag

Akkor az indításos lila pixel bevillanás szoftveres jelenség mindenképpen😊!

(#688) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Lezárt telefonnál, ha pl jön egy sms. Azt led fény nem tudja jelezni?

F.K.T.

(#689) TestamentDNR válasza psg5 (#688) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

Nem, de felvillan a kijelző és felül az értesítési csíkon megjelenik. Aztán elsötétül minden. :)

(#690) psg5 válasza TestamentDNR (#689) üzenetére


psg5
veterán

Pedig jó lenne, ha figyelmeztetne egy leddel, hogy történt valami...

F.K.T.

(#691) batai15


batai15
félisten

erre való a glance ami ebben nincs.

(#692) TestamentDNR válasza psg5 (#690) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

Jaja, jó lenne, de én inkább stabil, gyors rendszert akartam olcsón, mint droidot. :D

(#693) lorcsi válasza baji (#654) üzenetére


lorcsi
veterán

honnan sikerült 730 ds-t venni ?

(#694) japy válasza btudos (#679) üzenetére


japy
őstag

Akkor örülj neki hogy szuper telefonod van. :K

(#695) btudos válasza japy (#694) üzenetére


btudos
veterán

Normalisan mukodo alkalmazasok hasznalata mellett egy kulturalt OS nem lassul es fagy le pusztan attol, mert regota megy, ez baromsag. Tobb honapos uptime-okat talalhatsz WP fronton regebbrol itt a forumon is.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#696) j.bravo válasza btudos (#695) üzenetére


j.bravo
addikt

Sőt, még a jajdefagyós droiddal is sikerült sokaknak (Lenovo meg más kínai, akár MTK SoC-os készülékeken) hasonló...

Whatever.

(#697) erahurka válasza j.bravo (#684) üzenetére


erahurka
félisten

Sennheiser CX200, ilyen kis agybadugós füles. Nem vagyok audiofil de nekem tetszik az a hatás amit a Dolby csinál. Kicsit előtérbe hozza az énekest és mélyebb lesz a zene. Meg olyan zenéknél ahol van, eltűnteti a sistergést ami a háttérben hallatszik halk részeknél.

Próbáltam egyébként a Mammutban, miattam van rajta a Stranger than Kindness ami elég hülye ötlet volt, ez a szám pont olyan hogy nagyjából mindegy neki van-e Dolby.

(#698) baji válasza lorcsi (#693) üzenetére


baji
tag

Bluechip-nél vettem, még kb 1,5 hete rendeltem meg , akkor még 82e volt, 2 év gyári garival. Szürkét akartam de úgy vagyok vele hogy tökmind1, majd veszek hozzá egy hátlapot.

(#699) Vancom


Vancom
csendes tag

Sziasztok, nekem olyan problémám van a 735 telenoros telefonnal, hogy amikor feloldom a lezárt képernyőről, akkor előszeretettel írja hogy "folytatás..." majd 1-2 másodperc múlva jön csak be a lockscreen. Nem tudom, hogy ezt valaki kérdezte már meg, hogy miért lehet, vagy van e rá megoldás. :)

(#700) Mister_X válasza Vancom (#699) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Telepítettél valami lockscreenes appot?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.